Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tradiční gay

12. 05. 2022 v 11:00Off-line Anonym
Jsou tu kluci kteří by se dali přirovnat jak to říct, ke tradičním gayům? :D Líbí se vám opravdu mužní kluci a kluci/muži co tak vypadají i se tak chovají? Nutně nejsou holátka, mají klidně i vousy atd? Mám dojem, že dnes je každý na takové kluky, kteří mají hodně feminní prvky.
12. 05. 2022 v 11:57Off-line Slowpoke  (24/191/70)
Tak to má jeden z nás špatný dojem, protože mně naopak přijde, že spousta gayů touží spíš po klukovi, co vypadá hrozně heterosexuálně, ale ve skutečnosti je teplej. :D Viz. popisky v profilech tady na seznamce typu "KdYbYCh ChTěL hOlKu, NeJsEm GaY. ZžEnŠtIlÍ kLuCi aNi NepIšTe, ChCi NaMaKanÉhO BorCe, Co Mě zBiJe dLaŽeBnÍ KosTkoU" :D (S tou dlažební kostkou trochu přeháním. Možná.)
12. 05. 2022 v 12:33Off-line Slowpoke  (24/191/70)
T-T A to jsem ten překlep opravil. Každopádně jo, kladivo by určitě mnohým stačilo. :D O tom, jestli je mužnější kladivo nebo dlažební kostka, by se ale daly vést zdlouhavé diskuze. Osobně hlasuju pro dlažební kostku, zvlášť pokud ji dotyčný vlastníma rukama oddloubnul z chodníku, který je v dobrém stavu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 05. 2022 v 14:11Off-line tatrman  (27/-/-)
Mně feminní prvky u kluka naopak působí potíže s ... :)
takže za mě jedině sportovní typ kluka, pohyb pro něj není sprostý slovo. Vousy jsou velký plus.:)

ale nelíbí se mi slovo "tradiční",když jsem to viděl v titulku, tak se mi trochu zježily chlupy. Moc mi to připomíná Jochovou a její "tradiční rodinu". Asi bych volil slovo "normální gay".
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
12. 05. 2022 v 14:12Off-line dominantnimens  (54/195/110)
Pojem " tradiční gay" je stejně nesmyslný jako pojem " tradiční heterák". Dle mého názoru orientace se nedá poznat podle vzhledu a ani podle sexu. Osobně si myslím, že orientace se dá poznat podle toho, do koho se může člověk zamilovat.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 05. 2022 v 14:45Off-line IIIIII  (33/-/-)
Tradiční je legrační slovo. To se používá spíše ke svátkům. Tradiční svátek. Nebo tradiční jídlo. Čili něco, co se váže k nějaké tradici. Třeba lidové apod. Tradiční gay - asi jsi myslel nějaký stereotyp z filmů? Dlouhá léta byli gayové ve filmech zobrazováni jako šišlající transvestité. Desítky let trvala mediální masáž. Přiznám se, že mě to taky ovlivnilo. Takže když jsem před mnoha lety poprvé šel do gay klubu, opravdu jsem tam šel z určitou hrůzou, co tam uvidím. Čekal jsem to, co bylo ve filmech, komediích. Bud žensky vyhlížející na podpatcích s parukou nebo naopak s řemeny, v policejních uniformách. Nebo prostě jiný bizár. No a ve skutečnosti jsem v gay klubu narazil na hosty, co byli NEROZEZNATELNÍ od toho, co je běžně k vidění všude na ulicích. Z toho jsem byl tehdy udiven. To je taky jeden z důvodů, proč nevěřit médiím a propagandě.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
12. 05. 2022 v 15:13On-line R77  (47/-/-)
@IIIIII

Ano, nelze než souhlasit.

I slovo “gay klub”…. Spousta lidí v žádném nebyla, a pletou si to s obyčejným barem nebo hospodou.
12. 05. 2022 v 16:06Off-line tatrman  (27/-/-)
Myslím, že anonym za tradiční gaye označuje ty nezženštilé. a ne ty zženštilé,kteří jsou naopak tradiční v médiích. alespoň tak jsem pochopil já ten jeho úvod.
12. 05. 2022 v 20:18Off-line tatrman  (27/-/-)
Tradiční gay je ten, který vyznává tradiční hodnoty paní Jochové a tradiční rodinu.

https://www.forum24.cz/…a-mu-antifa/
13. 05. 2022 v 11:28On-line WileECoyote  (35/178/-)
V této komunitě nezadaní chlapi s chlapskými koníčky nejsou. A když, tak hledají jednorázovky. Samá vykroucenina a lovci zářezů, nikdo zajímavý.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 05. 2022 v 13:23Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tradiční odkdy? Z té antiky, kdy už to bylo známé? Jinak ti svalnatí a vousatí se mi nelíbí..sorry nic ve zlém. Hipster styl už je asi out. Kéž by....
13. 05. 2022 v 14:03Off-line IIIIII  (33/-/-)
Ještě by bylo vhodné zmínit profese. Další stereotyp, který o gayích v médiích koluje - gayové jsou kadeřníci, módní návrháři, stylisté, tanečníci, baleťáci. Jenže já jsem za život potkal mnoho desítek gayů a ani jednoho baleťáka, módního návrháře, stylistu atd., jsem nepotkal. To znám jenom z televize. V reálu mám kamarády gaye, dva dělají v automobilce, další dva podnikatelé, další dělá šoféra s balíky - rozvoz zboží, pak znám gaye doktory, učitele, dále pekaře, dalšího, co prodává elektrokola a tak bych mohl pokračovat. Zkrátka běžné profese. Jenže v médiích se toto absolutně ignoruje. Mě to mrzí, protože když někomu řeknu, že jsem gay, tak očekávají, že se budu věnovat baletu, chodit na manikúry nebo jak se to jmenuje a další věci. Mě to otravuje. Vadí mi, že velká část populace je stále zmanipulovaná, zfanatizovaná. Mají vymyté mozky. Odkud je mají vymyté? Z médií. Proč to ta média dělají, že gaye pořád takto divně prezentují? Je to z nevědomosti nebo je v tom úmysl?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 05. 2022 v 14:40Off-line igy  (38/173/81)
Tak samozřejmě úmysl - hlavní hrdinka potřebuje mít nějakou vrbu, se kterou může debatovat. A to je buď stará panna, která dodá rozum a brzdí ji, mladá nymfomanka, která dodá vášeň a povzbuzuje ji, nebo šišlající gay, který příběh neposouvá a jen dodává "vtip".
A nebo to může být úplně jinak, když je scénárista schopný, ale těch moc není a zbytek píšící ty trapné komedie prostě jede na stereotypech.
13. 05. 2022 v 20:16On-line idea  (39/170/-)
Pravda je, že hodně kluků tu má přiteplené fotky, tzv. teplé neboli zženštilé pózy. Nevím jestli je to tím, že jsou zmatení a dělají ze sebe ,,ženy,, , když jsou na chlapy. problém je v tom, že klasický gay nechce ženu ani kluka co se snaží vypadat či chovat jako žena. Klasický gay je na chlapy co i tak vypadají, kdyby chtěli ženy, tak nejsou zde. :)
13. 05. 2022 v 21:58Off-line Titan24  (30/168/56)
Ne, e...já se můžu zamilovat snadno i do holky, ale provozovat sex s ní nechci. Takže je to poznat spíš podle reakce na intimní partie.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload