Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Válek je obviněný ze šíření dezinformací

18. 05. 2022 v 19:44Off-line power  (23/180/65)
Já měl zhebnou na chřipečku už tolikrát a furt nic z toho. A ty mrazáky v každé ulici jsem taky nikde neviděl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 05. 2022 v 19:59Off-line sta  (38/-/-)
Zdravstvujte, anonyme :) Stejný web šíří ruskou propagandu proti Ukrajiny (viz titulky ve článku)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
18. 05. 2022 v 20:09Off-line sta  (38/-/-)
Khalo, přeji Ti dostat rozum a přestat věřit placeným trollům. Celý svět se očkuje. 66% světové populaci je už naočkováno a každý den přibývá 7 milionů očkovaných. Válek nebyl ten, kdo očkování vymyslil.

https://ourworldindata.org/…vaccinations
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 05. 2022 v 20:22Off-line power  (23/180/65)
Sta (36/-/-)

Jdi si stoupnout do fronty na další dávku a neotravuj s tím ostatní.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 05. 2022 v 20:29Off-line sta  (38/-/-)
"Tisíce fanoušků se nejprve snažili vyděsit šířením lží o covidu, po ruské invazi na Ukrajinu přesedlali na prokremelskou propagandu. Dezinformátoři, jejichž činnost v posledních měsících popisuje Aktuálně.cz, se v obou případech chovají stejně. Své příznivce vybízejí, aby jim na boj proti rouškám, vakcínám a nyní "ukrajinským fašistům" posílali peníze na účty vedené u Fio banky."

https://zpravy.aktualne.cz/…c1f6b220ee8/
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 05. 2022 v 20:41Off-line sta  (38/-/-)
A kdo tě vyléči? Válek je aspoň lékař, na rozdíl od dezinformátorů
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 05. 2022 v 21:17On-line WileECoyote  (35/178/-)
Sta: Z rýmy a nachlazení s názvem z řecké abecedy mě nemusí léčit televizní doktoři (nyní placení vládou), ale stačil čaj, nasorin a vitamíny C a D. A už doufám nikoho nenapadne nutit injekci o síle placeba nebo nošení sadomasochistických a zednických pomůcek. To jsme jako společnost posrali, že rázně neřekli NE!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 05. 2022 v 21:35Off-line sta  (38/-/-)
WileECoyote: To jsme jako společnost posrali, že kvůli proruským antivaxerům máme tolik úmrtí. Německo má dvakrát méně.

https://ig.ft.com/…virus-chart/?…
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
18. 05. 2022 v 22:50Off-line primosigh  (103/-/-)
Co by na to řekl propagátor očkování proti covidu Tarferi. Od 7. března se tady neukázal, takže se nabízí otázka jestli po třetí dávce nenatáhl brka.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 05. 2022 v 23:13Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Co z toho považuješ za proruskou propagandu? Já tam vidím akorát nemainstreamové názory. Nebo to už jsme se dostaly skutečně do stavu že i v ČR kdo nezastává názor strany je nácek/rusák?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2022 v 07:11Off-line sta  (38/-/-)
Je to ruská dezinformační kampaň proti ČR. Česká vláda je podle nich loutkou USA a jenom Putin tě zachrání:

https://www.nespokojeny.cz/…r-zelenskyj/


Takoví dezinformátoři uvítali by i válku na českém území. Pokud jejich "názory" vnímáš vážně, jsi hodně naivní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2022 v 08:37Off-line hrabuvka  (40/180/75)
Walka měli deportovat uż dávno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2022 v 08:38Off-line hrabuvka  (40/180/75)
K***a ona není řeč o polské buzně?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 05. 2022 v 10:20Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Prolítl jsem to v rychlosti, ale nenarazil jsem tam na nic, co bych byl ochoten označit za lež, byť u něčeho si nejsem jistej.

Očividně to vypadá jako bys byl vymytej proukrajinskou propagandou. V každé válce šíří propagandu vždy obě strany a tak ti zmanipulovaní jednou ve fanatickém zápalu často za propagandu označí cokoliv co se neslučuje s jejich propagandou jejich strany.

Samotný text nijak neschvaluje invazi, pouze diskutuje příčiny a k***izuje dvojí metr který západ zvesela aplikuje "vy chcípat můžete, protože vás vraždí naše bomby, a vy ne protože vás vraždí ruské bomby"

viz: "Já jsem bytostně přesvědčen, že každá válka je špatná, a proto nesouhlasím s žádným vojenským řešením jakéhokoliv konfliktu. Kontinuálně jsem vyjadřoval nesouhlas s válkou v Iráku od roku 2003 až do současnosti, a stejně tak vyjadřuji nesouhlas s válkou současnou na Ukrajině a přál bych si její co nejdřívější ukončení."
19. 05. 2022 v 11:33Off-line sta  (38/-/-)
Artenkotorere, to není jiný názor, ale informační válka. Smysl textu je v tom, že Ukrajina prý není samostatný stát, Zelenský je prý "loutka" a musí kapitulovat. Pokud toleruješ tuto propagandu, tak je podle tebe Česko samostatným státem, nebo taky se musí podřídit Putinovi?

A stejní lidé se snaží zničit důvěru ve zdravotnictví a vakcíny, aby umíralo co nejvíc Čechů
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2022 v 12:16Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Informační válka tu je z obou stran. Což ty ignoruješ a tváříš se že ji vede jen putin... a colkoliv zpochybní oficiální postoj strany hned označuješ za proruskou propagandu.

fultext tam nenašel slovo "samostatný". Na který konkrétní výrok z toho článku narážíš?

Výrok že Zelinský je loutka na který se obracíš je uveden jako výrok US plukovníka, konkrétně se jmenuje Douglas. To když cituješ americký (asi bejvalí) oficíry z rozhovoru co poskytly médiím, tak jsi už ruskej agent?
https://www.youtube.com/watch?…
Kapitulací o které je řeč je neutralita ukrajiny. Což je stav který měla dle mého přesvědčení ukrajina mít už dávno a jsem přesvědčen pokud by byla pravděpodobnost této invaze by byla výrazně nižší.

Mimochodem, doufám že stejně tak jako ruskou invazi odsuzuješ když USA vyhrožují že by se mohla přihodit pro změnu americká invaze (USA to nazývá "military action", ) jinému suverenímu státu, když ten vstoupí do vojenské aliance, která se zas nelíbí nám. Já totiž odsuzuji obojí. To je totiž taky aktuální problém...

Důvěru ve zdravotnictví zničila minulá vláda tím že nedokázala být konzistentní.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload