Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rovní a rovnější?

28. 05. 2022 v 00:39Off-line Pajas85  (38/176/69)
Co si myslíte o zvláštních postupech administrátorské cenzury v seznamce? Na základě dvou níže uvedených případů tzv. „babo raď“...

Neschválená inzerce (ačkoliv na jiných portálech s ní problém není):

Mladý, štíhlý pasiv/sub pro mě? Na zkoumání rozkroku, osahávání, dráždění - prostě co vydržíš? Zároveň opakované vyhonění - oddalování/vydojení. Kdo to rád snáší a občas by dorazil za mladším (36) klukem? Ideálně večerní/noční akce. Můžeš si přivézt vlastní pomůcky, jinak především ruční práce. Přihlásí se povolný zájemce o takové hrátky naživo? Když to bude podle našeho gusta, opakované schůzky uvítám. Nehledám chlapce (skryté chlapy), co o sobě lžou, jakékoliv holčičí manýry (tanga, punčochy atp.) ani ty, co nechodí na dohodnuté srazy.

Nedávno zde schválená inzerce:

Ostatní 24. 05. 2022 v 21:03
Královéhradecký kraj › Hradec Králové Off-line Vombat (21/166/-)
Ahoj (dobrý den) bude mi 14 snad nevadí všechny informace mám na profilu vše co by vás o mě zajímalo tak mi napiš - napište odpovídám všem ♥️

Takže jako vážně U14? Kinder-web, olé! To jsem se tu nedávno chtěl optat, jak promazávat vzkazník, to mi ani nezveřejnili s tím, že mi někdo napsal, že tahle funkce je v plánu. By mě zajímalo, kdy… Spíš to vypadá na zde často omílaný úpadek těchto portálů.
28. 05. 2022 v 02:32Off-line i8051  (53/184/97)
Hochu, resis neresitelny, tak to neres ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2022 v 09:29Off-line Peta80  (43/187/-)
I když by tu ta 14 oficiálně bejt neměla, tak na profilu má:

Hledám:
kamarádství
pokec

Ve věku:
od 15 do 20 let

Za to ho těžko někdo bude bít do hlavy. Jako kdyby tam měl, že ve 14 hledá sex, tak co jsem si všim, tak takové profily admini mažou dost promptně. Ale co maj ti 12-14 letí kluci dělat, když už to o sobě vědí (že jsou gayové)? V tomhle věku se většině z nich asi nebude chtít vyoutuvat se doma nebo ve škole, tak se prostě snaží splašit někoho svého/podobného věku, aby si o tom měli s kým pokecat.
28. 05. 2022 v 10:36Off-line tatrman  (27/-/-)
Tak píšeš:Přihlásí se povolný zájemce o takové hrátky naživo?

To zní, že hledáš nějakýho puberťáka(15) na živý vysílání do chaturbate. A pak za to shrábneš prachy.
Tak se nediv, že ti to smazali.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 05. 2022 v 13:36Off-line Pajas85  (38/176/69)
Je vidět, že když je někdo tatrman, tak je prostě tatrman. Rozhodně to tak nezní, že musí procházet pubertou, že bude natáčený, ani že za to bude muset vytelit nějakou hotovost.
Ale je zajímavé, že děti se tu vydávají za dospělé a naopak starší ročníky za ty vaše puberťáky.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload