Glory hole Hradec Králové
Zrejme nejaky cune ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Prej prizna se nekdo? :D
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Já se tam stavím v pátek 23.9. dopoledne..Tak když by se chtěl někdo sejít..
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Cus uz tam neni dira :) ale stejne se tam chodi nejdrive pohonit pod kabinkou a pak k sobe ..ja tam akorat zajdu...jsem nadrzenej
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Nejspíš to byl nějakej z mnoha místní hulič. Ostatně nikde není napsáno, že vsechny buzny v týhle republice musí sedět na buznaseznamkách a čekat, až se ozveš.
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Počkej ono tam něco takového je na Terminálem? Hehe
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
4roky starý příspěvek
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Zdar furt je gloryhole u terminálu v HK?Kde tam jsou ty záchody ?
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


