Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel a problém s análem

18. 06. 2022 v 13:21Off-line Anonym
Ahoj, jsem relativně krátce s přítelem, necelý rok, všechno funguje v pohodě, jen mě štve, že je to trošku sobec v posteli. Když se přitulíme, dostaneme chuť na sex, začneme klasicky asi jako většina orálem, problém je, že tam to končí. Pamatuji si přesně, že anál jsme za tu dobu měli jen dvakrát a když jsem s ním o tom chtěl mluvit, řekl mi, že si orál víc užije a anál moc nepotřebuje. Mám dojem, jako kdyby nebral vůbec ohled na mě, že se mu podřizuji, ale on to není schopný udělat. Nemám nic proti orálu, ale za mě je to prostě jen taková malá náhražka sexu a bez kvalitního sexu se vším všudy jsem za chvíli stejně hned nadržený. Úplně nevím co s tím mám dělat když se o tom ani nechce bavit.
18. 06. 2022 v 14:39Off-line ellvin  (23/183/81)
Blbá rada taky rada, že, Jezino? Být v takové situaci s takovými pocity, které tu popisuješ, tak bych se s ním raději rozešel, než abych mu zahýbal.
18. 06. 2022 v 15:00Off-line i8051  (53/184/97)
Fakt vam vztah a vsechno funguje v pohode, kdyz si tohle spolu neumite vykomunikovat sami? Nebo co cekas, ze ti na to napiseme? Mame mu snad domluvit my? Asi je, vid? :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 06. 2022 v 15:32Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Pokud máš ve vztahu problém, něco se ti nelíbí apod. a přítel se s tebou nechce o tom bavit...no tak asi to nebude vztah na pevných základech....pokud se mu přizpůsobuješ všude a nejen v posteli, tzn. on vybírá dovolené, film, jídlo apod. tak to asi nepochodíš :)
18. 06. 2022 v 16:09On-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Mám dojem, jako kdyby nebral vůbec ohled na mě, že se mu podřizuji, ale on to není schopný udělat
- někomu prostě anál nevyhovuje; spíš ty nebereš ohled na něj
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 06. 2022 v 19:22On-line WileECoyote  (35/178/-)
Já třeba taky raději orál. Anál aktivně celkem OK, ale je to moc práce pro pár vteřin rozkoše, a pasivně je to pocit jako sraní na zpátečku.

Co můžu poradit? Kupte hračky, zajímavé kondomy, lubrikanty a zkuste to.

Co přesně ho na tom štve a ty jseš aktiv, pasiv nebo versatil?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload