Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rally Příbram 2022

27. 07. 2022 v 01:14Off-line Anonym
Ahoj, já vím, že to nepatří sem, dal jsem si to i do inzerátu, v kolonce viděli jsme se, ale pro větší šanci mi to nedá, a odložím si "inzerát" ješté tady. Tak tedy, 23.7.2022 jsem se byl podívat na Rally Příbram, a konrétně pak na RZ 7, kde jsem Tě viděl stát kousek odemne, přišel jsi mi od pohledu neskutečně sympatický, pokud tu jsi, prosím ozvi se. Byl jsi vysoký, hubený, mám pocit že šedo-modré oči, hnědé husté vlasy, černé tričko s n


ápisem a obrázkem auta (Myslím že Honda Civic), pravdépodobně jsi byl od nějakého rally teamu, pil jsi Birrel Polotmavý citron, a často jsi se usmíval, já po Tobě pokukoval a Ty po mě trochu taky, viděli jsme se tam v čase mezi 15:15-16:20, potom jsi odešel. Já jsem ten vysoký v tmavomodré košili se vzorem, výraznými brýlemi a silným hlasem. Byl jsi věkem zdánlivě blízko mě (22) a vypadal jsi na cca 20-23 let. Pokud tu jsi, prosím ozvi se, jsi neskutečně sympatický, a docela rad bych věděl alespoň kdo jsi. Díky
27. 07. 2022 v 01:49Off-line i8051  (53/184/97)
To uz je jak patracka na policii .. :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 02:34Off-line buzna_z_ovy  (103/-/-)
Čumíš na něj celou dobu, víš co pil, jaké auto měl na tričku i to že v očích měl modrošedou barvu, snad i rodné příjmení jeho babičky bys vykoukal...ale pokecat, to ne :). Pokud byl z rally týmu, tak co začít konverzaci? Zeptat se ho na to? Když byl tak sympatický, asi by tě do háje neposlal. Tady ho hledat, to asi neklapne hochu...
27. 07. 2022 v 06:40On-line power  (23/180/65)
Neznám přiblblejší "sport", než ničit životní prostředí nějakou přiblblou rally. Naštěstí EU tyhle kraviny brzy zakáže.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
27. 07. 2022 v 11:52Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
No si sa predviedol, Power... možno máš pravdu, a možno by nezaškodilo trošku tolerancie, tiež som mal futbal za sprostosť, kým som si ho nevyskúšal :D samozrejme, stále to považujem za volovinku, len o tom nehovorím. Pardon, práve som to povedal ;)
V tvojom prípade pôjde asi o to, že aj keby jazdili na božiu lásku a svetlo, mal by si voči motošportu averziu; je to tvoj problém (mne je tento druh športu ukradnutý, ale keď ťa niekto zasvätí, vedz, že to môže byť super, rozšíriš si aspoň obzory ;))
A pre anonyma: to chce len trochu odvahy, lebo toto je fakt iba výkrik do tmy. Bude to zázrak v Lurdoch, ak si to nájde adresáta.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 12:27Off-line Anonym
Buzna_z_ovy: Kazdopadne, logicke reseni by to v dane situaci a dobe bylo, ale ocividne jsi asi na zadne Rally nebyl, obzvalst tedy potom na sprintu, kde je mraky lidi a clenove teamu jsou co nejvic u trati na svych nepsane rezervovanych mistech, a je tam tech teamu pohromade dost. Mohl, mozna mel jsem se tam vydat, jenze jsme tam byli s rodinou, a myslim ze to asi idealni moznost nebyla, navic odejit z perfektniho mista na kterem jsem stal by byl holy nesmysl, kdyz jsem si na nej malem dve hodiny vystal. Zkousim jen stesti, nemam potrebu v nem najit zivotni lasku ani nic podobneho, jen me napadlo ze pokud tu je, rad bych ho poznal, uz jen protoze nas ocividne muze pojit stejny zajem. To je cele.
27. 07. 2022 v 12:27On-line power  (23/180/65)
MysiakPipo (100/176/60)

futbal
----------

Nevím o tom, že by fotbal zamořoval životní prostředí exhalacemi. To bude sranda až na té rally zase někoho přejedou, jako že se to stává docela často.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 12:28Off-line Anonym
MysiakPipo: Ano, bude to asi jedna z forem zazraku pokud to tu uvidi a pripadne se ozve, ale osobne se drzim hesla, ze co nezkusis, nevis :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 12:28Off-line Fgjk  (21/195/90)
Před 5 hodinami power  (21/180/65) NOVÉ

Neznám přiblblejší "sport", než ničit životní prostředí nějakou přiblblou rally. Naštěstí EU tyhle kraviny brzy zakáže.

Eurohujer se ozval;-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2022 v 12:30Off-line Anonym
Power: Tak pokud bych do toho mohl svym nazorem prispet, jeden zavodni special je stale cistsi nez 10 elektromobilu, pak uz je to velice jednoducha matematika, osobne mam na svem upravenem motoru mnohem nizssi emisni hodnoty nez na totoznem seriovem aute, potom nevim jak by Rally melo vyrazne skodit prostredi :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 13:43Off-line i8051  (53/184/97)
Pustil bych do trasy zavodu nasi vajco pumpicku .. to by asi fakt nekoho prejeli, 10x a i na zpatecku :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 07. 2022 v 14:02Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Je to zkrátka klasickej cykloz**d, eurohujer a ekoterorista, co byste po něm chtěli.

Víš co? Máš tu bambilion kilometrů cyklostezek za miliardy z daní nás všech, tak si nasaď ten svůj blembák, nasedni na ty splašený trubky a jdi se exhibovat tam, mezi svý stejně postižený kumpány. A možná tě tam v nějakým cyklopajzlu u kelímku Gambáče jmenujou čestným předsedou svazu cyklobuzen a udělí ti Řád zlaté pumpičky.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2022 v 16:35Off-line i8051  (53/184/97)
Zadnej kelimek gambace, plasty chce EU preci zakazat, hezky do pullitru ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2022 v 17:06On-line power  (23/180/65)
Anonym
Power: Tak pokud bych do toho mohl svym nazorem prispet, jeden zavodni special je stale cistsi nez 10 elektromobilu, pak uz je to velice jednoducha matematika, osobne mam na svem upravenem motoru mnohem nizssi emisni hodnoty nez na totoznem seriovem aute, potom nevim jak by Rally melo vyrazne skodit prostredi :)
------------------------------


Jo fakt? A ta tvoje popelnice nespotřebovává kyslík v atmosféře a negeneruje CO2, což je skleníkový plyn způsobující oteplování?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
27. 07. 2022 v 19:13Off-line i8051  (53/184/97)
Power (21/180/65)
A ta tvoje popelnice nespotřebovává kyslík v atmosféře a negeneruje CO2, což je skleníkový plyn způsobující oteplování?
-------------
To delas i ty blbe vajco, jen ty jsi vyrazne zbytecnejsi, nez to auto ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 07. 2022 v 22:48Off-line Anonym
Power: Ano, fakt. Pokud jsi tedy takovy ekolog, dozajista tedy vis, ze nejvetsi podil na znecisteni atmosfery ma hovezi dobytek a zaoceanske lode. Provoz osobnich aut se spalovacim motorem tvori pouhych necelych 5% a pokud je auto v poradku a spravne servisovane, produkuje opravdu pouze minimum jakkoliv skodlivych plynu, o kterych mluvis. Navic, hlavnim duvodem oteplovani je podle nejen meho nazoru je prave probihajici pohyb zemskych desek, ktetemu bohuzel nikdo nezabrani. Nicmene ano, budu si stat za svym a do konce casu tvrdit to, ze ani muj zavodni vuz, ani totozny civilni vuz, ani muj dieselovy vuz neprodukuje o nic vic skodlivin nez je pro stanoveny druh motoru stanovene "slavnou evropskou normou". Hodnoty mych motoru se spravnym servisem a provozem jsou na spodni hranici normy pro dany motor. Zkus me tedy ted presvedcit o tom, ze moje auta a zaliba v nich a motorsportu je skodliva pro zivotni prostredi, tesim se jak budes argumentovat :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 01:13Off-line i8051  (53/184/97)
No to se teda netes, to bude zase snuska kecu ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 03:58On-line Richard33  (45/185/81)
Kde jsou ty doby, kdy byl power hrdý na to, jak se přesunul, jistě zcels ekologicky, z Moravy na Jawě Pionýr do Prahy. Teď už z něj ale je "rodilá pražanda", že.... :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 06:17On-line power  (23/180/65)
Richard33 (43/185/92)

Žádnou individuální dopravou se nedopravuji. Je humorné sledovat, jak ve všech směrech propaguješ EU, přitom provozováním těch svých automobilů znečišťuješ životní prostředí jako prase. Tomu se říká kázat vodu a pít víno.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 07. 2022 v 09:08Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Je pekné a až dojímavé sledovať, koľký záujem o našu matičku Zem tu zrazu prekvitá. A bez irónie, je potrebné sa k tomu postaviť zodpovedne, veď človek je tupý tvor, ktorému prenáramne ide deštrukcia všetkého živého navôkol, LENŽEEE je až za hranicou naivity, a trošku to zaváňa takým tým tínedžerským idealizmom (hlúposťou), odhodiť všetky dopravné prostriedky a presúvať sa po republike na kolobežke či na monocykli, či na longboarde :D dosaď si tam, čo chceš, a dokonca podobné smerovanie požadovať od druhých. Spomenul som si, ako pred časom chceli Švédi rezignovať na výrobu tankov, respektíve urýchlene prejsť na obrnené vozidlá využívajúce elektro pohon :D S tým by určite prípadnú ruskú inváziu zastavili, ba otočili by to až do Moskvy. Spomenul som si nevdojak aj na pubošky, ktoré po moslimských útokoch v Európe lepili na mešity srdiečka. Isto si tiež myslíš, že ak budeš bojkotovať plastové slamky, do týždňa zachrániš svetové oceány (len tak na zamyslenie: koľkokrát bežný človek vôbec za život použije slamiek? ;)). Ale tak čo, treba mať nejakú svoju vieru. U niekoho je to katolicizmus, u iného komunizmus, ešte u ďalšieho ekoaktivizmus.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 11:41On-line power  (23/180/65)
MysiakPipo (100/176/60)

Pokud chceš být součástí EU, tak jsi povinen tyto trendy a nařízení akceptovat. V opačné případě se odstěhuj někam mimo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 07. 2022 v 12:28Off-line Anonym
Power: Dobre, je treba neco akceptovat, ale neco je naprosto na hlavu postavene, viz treba ruseni spalovacich motoru, ja s dieselem ujedu na nizssi emise kolikrat i trojnasobnou vzdalenost nez kamarad s elektromobilem, to je treba na zamyslenou podle me :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 07. 2022 v 15:07Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Udělej nám radost a odstěhuj se sám.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 16:00On-line power  (23/180/65)
Anonym

na zamyslenou
---------

Na zamyšlenou je hlavně to, jaké politické zastupitele sis zvolil.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 07. 2022 v 16:17Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Ještě si stěžuj, plačko. Lezou vám ekofašistům do těch zelených p***lí až po paty.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 22:08Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Hej, odsťahujem sa niekam mimo: asi pôjdem na Kysucu, to je taký svet v svete, kde platia skutočne vlastné zákony :D:D:D
Ešte dobre, power, že ma do Ruska hneď neposielaš, alebo ja neviem do KĽDR? ;)
Ja už nepochybujem, že zákony sa majú rešpektovať ;) ale za zákonmi by mal v prvom rade stáť zdravý rozum. Ale začínam mať taký pocit, že si z nás vlastne len robíš srandu...
28. 07. 2022 v 22:09Off-line Trinitron  (21/-/-)
Power: Tyjo, škoda že už nemám Warťáka, to bylo dýmu, to by se ti líbilo :)
A ten olejíček nespálenej jak z toho kapal...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 07. 2022 v 23:12Off-line dais  (27/179/-)
Příbramská Relly se povedla Dohnal tam jel moc pěkně.
29. 07. 2022 v 09:38On-line power  (23/180/65)
Trinitron (20/188/68)
škoda že už nemám
-------

Co hlavně nemáš je řp :-)
29. 07. 2022 v 10:33Off-line Anonym
Dais: To mas pravdu, vetsina jela moc hezky, paradne jel i Kohn, prekvapil tim jak hezky jede, nemit tu zavadu, myslim ze by jel jeste lepe.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload