Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Priestor pre všetkých

05. 08. 2022 v 14:31Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Nedávno som založil zopár tém do ktorých sa pripojili ľudia ktorý len zahlcujú poradňu kravinami a urážkami tak som skúsil spraviť troška špinavosť aby som ich nachytal samozrejme spravili so mňa najväčší odpad tohto vebu ale mne ide len o jedno nech poradňa je pre tých čo si založia tému a chcú o nej kecať a nie pre tých čo si namyslene povedia že oni sú tí ktorý v podstate ovládajú tuto stránku. Treba dať priestor všetkým bez urážok podceňovania a nadávok však ak ťa ta téma netrápi tak tam nelez. Čo vy na to?
05. 08. 2022 v 15:17Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Málokdy do poradny něco píšu, ale teď udělám výjimku.

Co si k***a o sobě myslíš, ty do sebe zahleděnej k***te? Vlezeš sem, začneš mít převelice světácký řeči, myslíš si o sobě kdovíjak nejsi úžasnej a začneš tady dělat dusno? A ty prasárny s fejkovýma PM, ještě tak sfušovanýma, že je to každýmu normálně myslícímu člověku hned jasný, to je hajzlovina prvního řádu. Stejně tak ty screeny soukromých konverzací. Jsou prostě věci, který se nedělají.
Tak radši sklapni a běž si udělat další fotku s vyplazeným jazykem, na které vypadáš jak po mrtvici.
To je ode mě všechno. Klidně mě můžeš hejtit jak chceš. Tohle je poslední příspěvek k tvýmu zoufalýmu profilu. Chvilku jsem koketoval s myšlenkou, že tě nahlásím za porušení podmínek serveru, ale řekl jsem si, že mi za to nestojíš. Radši si budu dělat p***l z Jeziny nebo Vajca. Sice nejsou nejostřejší tužky v penále, ale nejsou to zlí lidi. Howgh
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 08. 2022 v 15:23Off-line primosigh  (103/-/-)
S.a.m.i.k (51/183/95)
Málokdy do poradny něco píšu, ale teď udělám výjimku.

Co si k***a o sobě myslíš, ty do sebe zahleděnej k***te? Vlezeš sem, začneš mít převelice světácký řeči, myslíš si o sobě kdovíjak nejsi úžasnej a začneš tady dělat dusno? A ty prasárny s fejkovýma PM, ještě tak sfušovanýma, že je to každýmu normálně myslícímu člověku hned jasný, to je hajzlovina prvního řádu. Stejně tak ty screeny soukromých konverzací. Jsou prostě věci, který se nedělají.
Tak radši sklapni a běž si udělat další fotku s vyplazeným jazykem, na které vypadáš jak po mrtvici.
To je ode mě všechno. Klidně mě můžeš hejtit jak chceš. Tohle je poslední příspěvek k tvýmu zoufalýmu profilu. Chvilku jsem koketoval s myšlenkou, že tě nahlásím za porušení podmínek serveru, ale řekl jsem si, že mi za to nestojíš. Radši si budu dělat p***l z Jeziny nebo Vajca. Sice nejsou nejostřejší tužky v penále, ale nejsou to zlí lidi. Howgh

To je jako o Tlusťochovi a tom degénovi z UH.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
05. 08. 2022 v 15:37Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Tak presne o tomto som tu písal načo komentujete keď sem nepatríte
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 08. 2022 v 15:49Off-line ellvin  (23/183/81)
AdoprosteAdko (101/187/70)
Tak presne o tomto som tu písal načo komentujete keď sem nepatríte
---------------------
Copak? Nelíbí se ti k***ika? Snad jsi nečekal, že tě budeme všichni plácat po zádech a chválit tě za to, jak jsi některé z nás nachytal? To by bylo troufalé.
05. 08. 2022 v 15:53Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Primosigh (101/-/-) NOVÉ
To je jako o Tlusťochovi a tom degénovi z UH.
- "tak ještě jednou, chlapče. Já opravdu nemůžu za to, že jsi invalidní mrzák s malým p***m, tak se přestaň do mě navážet, přestaň si léčit na mně ty svoje mindráky a najdi si na to někoho jiného když bez toho nemůžeš být. Rozumíme si? Já doufám, že už jo."
05. 08. 2022 v 15:54Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Lukrecius.01 tak vidis o tomto píšem nič nespravíš a rovno ta uražaju
05. 08. 2022 v 16:38Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Treska: já si na ně nechčiju :)
05. 08. 2022 v 17:44Off-line i8051  (53/184/97)
Nejvetsi problem Adko je, ze se snazis ospravedlnit svoji vychcanost tim, ze to jako bylo cileny, planovany a zes nas "zmanipuloval". No realne to tak ani v nejmensim nebylo, pokud by totiz bylo, nesmazal bys vsechny texty po sobe, ktery dokazovaly realitu a tvoji zoufalost. O manipulaci se ti ani nesni, protoze ani nevis, co to obnasi. Takze timto tematem jsi ze sebe udelal jeste vetsiho d***lka a o 30 % vetsiho hajzla, nez jsme si jeste dnes ve 14:30 mysleli. Ale pokracuj, vzdy to jeste muzes zdokonalit ... :-)

Btw v jedne tve smazane reakci jsi psal, zes doted nic nepsal a ze odted zacnes spamovat poradnu, takze uz je tohle jako zacatek? :-)

+

AdoprosteAdko (101/187/70)
Nedávno som založil zopár tém do ktorých sa pripojili ľudia ktorý len zahlcujú poradňu kravinami
--------------
Myslis treba to tema o tom, ze ti vytekla mycka? To jsou prave ta temata, co zahlcujou poradnu a ukazuji hloupost jejich zakladatelu ... :-)
05. 08. 2022 v 20:20Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Ja sa ale vobec nesnažím ospravedlniť nič to si len ty prekrutil uchylko
05. 08. 2022 v 20:28Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Prepač uchylko že som ti nedal pele do ust stači tak ty jebo
05. 08. 2022 v 20:33Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Fakt bež otravovať male deti
05. 08. 2022 v 20:35Off-line i8051  (53/184/97)
Soryjako, ja jsem na dospely kluky, ne jak ty, co ma ve 31 letech napsano od 15 let ... :-)
05. 08. 2022 v 20:40Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
No to mam a na tom profile nebudem meniť nič lebo je tam este kolonka čo hladam tak tu si prečitaj pedoš
05. 08. 2022 v 20:47Off-line idea  (39/170/-)
Tak já si myslím, že poradna je pro všechny, dokonce i pro slováky, ikdyž tohle je český web. :) Má tu možnost každý vložit odpovědi na dotaz. My to tu děláme zdarma. Je pravda, že někteří si tu z poradny dělají chat mimo téma, ale když nikdo jiný odpovídat nechce na dotazy, tak můžou být rádi ti co dávají dotazy, že jím někdo něco odpoví a není tu mrtvo... :D
05. 08. 2022 v 20:49Off-line i8051  (53/184/97)
AdoprosteAdko (101/187/70) NOVÉ
No to mam a na tom profile nebudem meniť nič lebo je tam este kolonka čo hladam tak tu si prečitaj pedo
----------------
Vsichni pedofilove, co maji vek od 15 let, protoze to min srolovat nejde, maji jako "hledam" uveden samozrejme "pokec", protoze si tam "sex" urcite nenapisou. Nejsi tady takovy sam ... :-)
05. 08. 2022 v 20:50Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
:-):-)
05. 08. 2022 v 20:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Vidím že máte novou hračku v poradně... to bylo v akci? O_o
05. 08. 2022 v 20:59Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
BussterX nie vyhral ma ten b***c uchylný i8051 tak mu tu strpčujem život aj tak to tu bola nuda aspon sa zabavíš
05. 08. 2022 v 21:32Off-line AdoprosteAdko  (103/-/-)
Nemožem za to že si to pýta a ty duplom uchylko
05. 08. 2022 v 23:14Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Vsichni pedofilove, co maji vek od 15 let, protoze to min srolovat nejde, maji jako "hledam" uveden samozrejme "pokec", protoze si tam "sex" urcite nenapisou. Nejsi tady takovy sam ... :-)
________

Íčko, tak tos mě fakt nasral :D I když to tak možná vypadá, já teda pedál fakt nejsem ;)
09. 08. 2022 v 12:54Off-line weds  (42/-/-)
Problem niektorych jednoduchsich ludi je v tom, ze si myslia, ze mozu vyhrat vojnu slov proti tym, ktorym priroda nadelila toho intelektu viac...lenze to sa neda
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 08. 2022 v 18:30Off-line i8051  (53/184/97)
No my mame bzundu z tebe Vajco, kdyz jsi na tom tak spatne, ze si ve 40 letech musis dat na profil 21 let a ani tak te nikdo nechce. To uz musi bejt ciry zoufalstvi, vid? ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 08. 2022 v 19:46Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
To je dobře Vajco, jsem rád, že můžu být zdrojem tvé lepší nálady v jinak mizerným životě :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 08. 2022 v 03:40Off-line iglw  (48/172/77)
Plná pravda,proto nečtu nikdy předřečníky a píšu jen svůj názor!!
10. 08. 2022 v 10:37Off-line Tommiq  (36/191/94)
I když sem nechodím moc často, tak jsem si všiml, že zde v poradně je mnoho příspěvků, které s tím daným tématem vůbec nesouvisí.
Nahoře je původní dotaz, zpravidla založený Anonymem, ale taky ne vždy.
Pak následuje pár příspěvků, které se ještě snaží odpovědět na ten původní dotaz. Ale potom najednou někdo slovně napadne jeden z předešlých příspěvků, či jeho autora, ten mu to musí samozřejmě vrátit a už to prostě jede. Nikdo z nich to neutne, jen to ještě více přiživují, a ještě se k tomu přidávají další. A pak už je to jen snůška nesmyslů, nadávek, urážek, které s původním tématem nemají nic společného. Otevřu jiné téma, jiný dotaz, a tam se to celé opakuje. A vždycky se u toho objevují ty samé nicky.
Nevím, jakým způsobem zde fungují nějací administrátoři, ale kdyby měli vždycky smazat všechno, co do daného tématu nepatří, zůstala by tady tak třetina.
Já celkem chápu, jak to původní autor nahoře myslel. A ohledně prostoru pro všechny, myslím, že ho zde mají všichni. Každý si tady může založit vlastní téma se svým dotazem a každý sem může psát příspěvky. Ale spíš je problém v tom, že příspěvky, které jsou věcné, které sem skutečně patří, se spíš ztratí tady v tom balastu, který sem nepatří a kterého je bohužel víc.

Jinak já bych byl pro, aby sem každý psal skutečně jenom co souvisí s daným tématem a na ten balast, urážky a podobné si můžou založit jiné téma.
Určitě by to zde trochu pozvedlo úroveň a zvýšilo přehlednost.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 08. 2022 v 11:03Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Priestor pre všetkých - záslužná a prepotrebná idea.
Súhlasím aj s tým, že pod každú diskusiu sa zavesia tie isté mená, ktoré neprispejú NIKDY k téme, ale len urážajú hlúpym spôsobom druhých. Potiaľto je to celé super. Aleee...
Ale to, čo si spravil ty, to je sotva ospravedlniteľné. A ešte sa navyše ani nevieš ospravedlniť. Všetko to vyplýva z malichernosti, ješitnosti a nabubrelého ega. A keď na to niekto poukáže, zas spadneš do svojich starých vzorcov správania. Skrátka si to celé pokašlal. Snáď každý sa môže zmeniť a treba sa meniť - k lepšiemu, aj keď to je náročné a teda vlastne zriedkavý jav, ale zatiaľ pre to nič nerobíš.
10. 08. 2022 v 11:41Off-line i8051  (53/184/97)
AdoprosteAdko (101/187/70)
(...) ľudia ktorý len zahlcujú poradňu kravinami
-------------
A proto sis za posledni 2 dny zalozil nove nicky

Pwyo
HateAngel
ForeverHate
Adkooo

... a dalsi, ze kterych jsi tu spamoval a nadaval vsem a ktere ti byly po zasluze smazany? Jee ty sis zase nasr*l do huby chlapce, ze pres tu hromadu ani nevidis, co pises ... :-)
10. 08. 2022 v 13:50Off-line Dinos  (37/-/-)
Jestli chceš priestor pre vsetkych a "místo kde se můžete cítit v bezpečí", tak utíkej na "HateFree Culture“.
Tady jsi totiž na >HateFull Culture< ... :-P
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload