Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Očekávání od partnera

17. 08. 2022 v 15:35Off-line kubicekx  (19/-/-)
Je mi jasný, že mě tady většina bude chtít ukamenovat, že nejsem fér, mám velká očekávání a podobně. Ale já to tak prostě mám, patří to mezi moje hodnoty a je mi celkem fuk, že dost lidí to vidí odlišně. Jinak bych psal pod anonyma. Ještě bych rád zmínil, že taková preference ze mě rozhodně nedělá asexuála, pobožnej taky nejsem, zároveň nepotřebuju odkládat sex až po svatbě, ale spíš bych do něj nešel hned na prvním rande. :D
Zkrátka to beru jako intimní věc, kterou bych provedl jen s někým, s kým buď jsem ve vztahu anebo s kým vidím ve vztahu v nejbližší době potenciál. Má-li někdo nepochopení a chce vysvětlit konkrétně proč, klidně se rozepíšu, zatím je ale otázka jednoduchá:

Přijde vám reálná šance si někoho s takovou preferencí najít? Preference na partnera, který za život nevyhledával (čistě) sexuální partnery, který se brání hookupu z toho důvodu, že je pro něj sex jen součástí vztahu.
17. 08. 2022 v 15:50Off-line bombakul  (29/176/75)
To moje očekávání by se týkalo všeho možnýho jen ne tohodle
17. 08. 2022 v 16:17Off-line ikar  (44/182/80)
Řekl bych, že to mám taky tak a čekání se mi vyplatilo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 08. 2022 v 16:25Off-line ellvin  (23/183/81)
@ikar A myslíš, že on bude chtít někoho ve věku svého otce? xDD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
17. 08. 2022 v 17:14Off-line s.a.m.i.k  (53/183/87)
Elvíro, myslíš, že dokážeš pochopit psaný text? Nevidím tam ani slovo o tom, že by měl Ikar zájem ;)
17. 08. 2022 v 17:21Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ono se ti to časem možná změní :o), ale že bys do sexu nešel hned na prvním rande je naprosto OK.
Stejně tak to, že máš nějaké očekávání.
Jen odpad bere vše.
17. 08. 2022 v 17:30Off-line ellvin  (23/183/81)
S.a.m.i.k (51/183/95) NOVÉ
Elvíro, myslíš, že dokážeš pochopit psaný text? Nevidím tam ani slovo o tom, že by měl Ikar zájem ;)
------------------
Tak on píše, že ty hodnoty má nastaveny stejně a že se mu už konečně čekání vyplatilo. Tím zřejmě chtěl říct, že už konečně našel, co dlouho hledal a nenašel. :-)
17. 08. 2022 v 17:34Off-line Fgjk  (21/195/90)
Řekl bych že Kubicekx je hodně vybíravý a hledá někoho s konkrétními povahovými rysy. Což výběr víceméně oboustranně komplikuje.

Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1 Nahlásit

Tohle a vybíravý? Přeci to je jeho věc...on to tak cítí...a to, že ty máš úplně pomotaný reference neznamená, že je vybíravý;-)
17. 08. 2022 v 17:47Off-line bombakul  (29/176/75)
Ellvine ani tohle se nedá moc pochopit. Našel co hledal a nenašel....
17. 08. 2022 v 17:51Off-line ikar  (44/182/80)
@Ellvine - asi jsi mě špatně pochopil. Já nikoho nehledám, protože toho, koho jsem hledal, jsem už našel.
A rozhodně jsem nepoužil slovo "konečně". Kdybys otevřel můj profil, mám tam uvedeno, že mám vztah. A nikoho nelovim.
17. 08. 2022 v 19:39Off-line kubicekx  (19/-/-)
V očekávání spíš vidím problém, páč jej může vyžadovat i druhá strana a zde bude zádrhel v seznámení se. Řekl bych že Kubicekx je hodně vybíravý a hledá někoho s konkrétními povahovými rysy. Což výběr víceméně oboustranně komplikuje.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2

Děkuji za velice odbornou analýzu, zřejmě víš i líp než já koho hledám :o Nevím, kdes na to přišel, každopádně to očekávání bylo myšleno konkrétně k téhle jedné věci. Rozhodně si nevedu checklist toho, co má splňovat můj partner nebo jak má vypadat. Především chci pracovat sám na sobě a jestli se najde někdo, kdo má alespoň trochu podobnou vizi a zájmy, tak by to bylo fajn. Protiklady se přitahují, no jak v čem. V některých ohledech to může znamenat, že se oba vzájemně doplňují a je to plus. Ale společný základ je stejně potřeba. I když tohle už je mimooo téma. :)
17. 08. 2022 v 19:52Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Nic si z toho nedělej, u Jeziny je vybíravej každej, kdo nechce přijet k němu na chatičku.

"hledá někoho s konkrétními povahovými rysy" - víš Jezi, na takový "vybíravosti" není nic špatnýho. To je snad přirozený, že člověk chce někoho, s kým si povahově sedne. Přece nebudu s někým, kdo mě svojí povahou a chováním sere, to dá rozum.
17. 08. 2022 v 20:53On-line WileECoyote  (35/178/-)
Ultimátní zásadovost je fajn, ale pak začne být cítit samota, tak se alespoň najdou stálí kamarádi, tak nějak na všechno. Je to celkem častý stav pro ty, co nemohou najít partnera mezi mainstreamovou nabídkou seznamek.
18. 08. 2022 v 00:38Off-line Morkicek  (102/-/-)
Ono neni kam zpechat, az nakdes toho pravyho tak vse prijde casem. Neni potreba mit vse hned, pak by ses nemel na co tesit. Cim dyl to bude tim lip, aspon budes vedet ze ho zajimas ty a ma te rad a ne tvoje pero atd. Najit takovyho kluka je problem. Kazdej chce hned vsechno. Lidi si nevazi toho druhyho a mysli si ze kdyz mu hned nedas ze ho nemilujes a mysli ze si najde lepsiho a pak jeste lepsiho a pak mu bude najednou 30 a zjisti ze uz ho nikdo nechce. Chce to cas a nikam nechvatat. Hodne stesti :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload