Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prokrvení nohou

14. 09. 2022 v 09:35Off-line Anonym
Ahoj, rád bych se s vámi podelil o můj nešťastný příběh. Zhruba dva roky zpátky jsem začal být hypochondr a měl jsem pocit že se mi správně neprokrvují nohy. Byl jsem s tím i u doktorky, ta si samozřejmě klepala na čelo a řekla mi ať se nepozoruju. U mě ten pocit ale sílil. Vždycky, když jsem měl sex a udělal jsem se, mi nohama projelo takový krasne brnění a já cítil, že je mám prokrvený. Pak to zase opadlo. Tenhle pocit byl u mě čím dál silnější a když jsem si třeba během sexu uvědomil že se mi zachvili nohy prokrví, tak jsem se okamžitě udělal. Nějaký placebo asi mohlo za to, že když jsem honil, tenhle pocit se nedostavil. Po čase mě už vzrusila samotná představa prokrvených nohou. Už to zaslo tak daleko, že třeba vidím v televizi reklamu na léky na prokrvení nohou a vzruší mě to. Nevím jak dál, bojím se, že se mi rozbil mozek. Poraďte
14. 09. 2022 v 09:38Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
To se ti rozbil dávno, Soňo.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 09. 2022 v 10:20Off-line i8051  (53/184/97)
Dekujeme za pribeh a udelujeme 3 hvezd**ky z peti ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
14. 09. 2022 v 15:00Off-line honzak  (33/183/65)
Rozbité mozky řeší psycholog, např. v Národním ústavu duševního zdraví. Když budeš chvilku googlovat, určitě najdeš i telefonickou poradnu, kde ti řeknou, zda ses rozbil a máš někam jít, nebo ses nerozbil.
Na prokrvení nohou by mohly fungovat masáže, lymfomasáže, ty bylinky výše zmíněné... ale jestli to došlo až tak daleko, tak bych rozhodně změnil doktorku. Nonstop měření krevního tlaku by asi taky pomohlo (chytré hodinky?). To spojení s orgasmem je totiž divný, až bych si tipnul, že s nohama vlastně nic nebude. Určitě to chce alw vyloučit, že nemocné nejsou.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 09. 2022 v 18:59Off-line Peta80  (43/187/-)
To já bych asi položil otázku, jak jsi dospěl k závěru, že se ti ty nohy prokrvují špatně, Anonyme?
15. 09. 2022 v 11:14On-line WileECoyote  (35/178/-)
Dobrý tip ty chytré hodinky, pak ten psycholog, a já ještě přidám dělat víc pěší výlety a jezdit na kole. Pokud nevyjedeš kopec, přidej motor, spalovací nebo elektrický, cokoliv, co zamezí tomu, abys to nasraně zahodil. Nemáš s kým, nevíš kam? nakluky.cz/organizace/typ/akce-vylety/
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload