Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Namyšlení frajirci v tuningových autech

19. 09. 2022 v 09:53Off-line Anonym
Co vy na to
19. 09. 2022 v 10:05Off-line Anonym
Mladým bych takový věci nepovolil
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
19. 09. 2022 v 10:09Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jako pokud někdo takový vyloženě neporušuje zákony a neohrožuje víc lidí než sám sebe tak s tím problém nemám.
Ale rozhodně bych zpřísnil tresty pro ty kteří něco podělají.. a to i v případě že by škodu způsobili pouze sami sobě. A také bych v tomto ohledu omezil používání slova "nehoda" a vrátil se k "dopravní srážce" a nebo "karambolu"
19. 09. 2022 v 10:29Off-line Anonym
A ty máš takový auto?
19. 09. 2022 v 10:48Off-line R77  (47/-/-)
Tuning nebo ne…. Je úplně irelevantní… buď máte nebo nemáte sebekontrolu nad alkoholem nebo s penězi, tak jsou lidé jež budou ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu.

Je úplně jedno zda máte staré auto, služební nebo nejnovější vlastní vůz.

Zase jsme u toho koho si volíte a kdo prosazuje zákony a v čí prospěch.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2022 v 15:25On-line WileECoyote  (35/178/-)
Randál a rychlá jízda po silnici rychle omrzí. Staň se offrouďákem! Budeš mít gumy od bahna a bude to větší výzva! Občas je prostě nutné se širokým úsměvem regulovat plynem množství bahna na špičkách stromů...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 09. 2022 v 17:17Off-line bombakul  (29/176/75)
Zrovna se svou dvěstašestkou velkej randál neudělám a nemám to zapotřebí. Túrovat v koloně nebo na červené není fakt nic pro mě tak jezdím v rámci možností slušně. Když se potřebuju provětrat tak sáhnu po motorce nebo spíš čtyřkolce
19. 09. 2022 v 20:12Off-line ellvin  (23/183/81)
Proti nim vůbec nic nemám. Pokud neohrožují ostatní účastníky silniční dopravy, tak je nemám důvod jakkoliv řešit. Co mi ale vadí více, tak jsou závistivé a nepřejícné blbky, které se nezmohly na víc, než na ojetou starou šunku za dvacet tisíc z AAAček :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2022 v 20:22Off-line bombakul  (29/176/75)
Tak třeba vajco se nezmohl ani na to
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2022 v 20:41Off-line idea  (39/170/-)
Nemusím namyšlené ani tuningové, ale pokud to má někdo normální jako koníček, tak mi to nijak nevadí, pokud pak nemá na silnici místo mozku z piva kostku... :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2022 v 20:44Off-line klucinek  (33/176/75)
Co je nejvtipnější že jim v tý šunce za dvacet táců většinou ujedeš jen co přijdou zatáčky...a oni tam hryžou ten volant a vztekle inhalujou dým tý mojí italský rozhrkaný mrdky.. :⁠-⁠D nebo v zimě jsou o pár km v pangejtě a žebraj o vytažení :⁠-⁠D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 09. 2022 v 21:43Off-line Trinitron  (21/-/-)
Klucinek mě trochu předběh, nezáleží až tak na autě ale na využití jeho potenciálu. A to většina řidičů, ani těch "tunerskejch" nevyužívá, či spíše nezvládá (asi buďme rádi). Má momentální kára má ubohých 29kw, přesto ve městě a na okreskách mě ostatní spíše brzdí... hlavně že maj ty asistenty a podobný hovadiny.
Ale když sem jezdil s Uňákem co měl 55kw, to byla jiná jízda. Může to znít vtipně, ale kdo nezkusil nepozná.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 09. 2022 v 21:47Off-line Trinitron  (21/-/-)
A abych doplnil, víc mě serou dementíci s automatem a nechutně umělym zvukem z vejfuku co machrujou na křižovatkách. Sešlápnou plyn a sou první. No bodejť by ne, ale dop***le, to zvládne i malé miminko. Takže jediné co ukážou je že na to mají. Finančně...
19. 09. 2022 v 22:29Off-line klucinek  (33/176/75)
Nejvíc mě.pobavilo když jsem s embéčkem ujel v serpentinách d***lovi v ovci... ten tam chudák málem dostal infarkt...ale to už fakt musel bejt lempl.... halt znalost stroje a jeho slabin je víc jak výkon a drsnej pohled...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 09. 2022 v 22:55Off-line Trinitron  (21/-/-)
Jako pozávodit někoho s embosem to už chce vážně nějaký to umění. Koneckonců ti "závodníci" jezděj nejčastějc právě v nějaký škodárně nebo koncernu. Základ sou trvale svítící blinkry, to je věc co nepobírám.
Každopádně jak se řiká, dobrej pilot zalítá i na vratech od stodoly :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 09. 2022 v 23:13On-line WileECoyote  (35/178/-)
Kdysi, když jsem ještě měl Jawu 250 na poctivých Barum Gottwaldov, tak jsem se v zatáčkách držel i o dost lepších strojů. Přišla rovinka a byli fuč :-D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 09. 2022 v 23:34Off-line Trinitron  (21/-/-)
Barum Gottwaldov, to je pěkný :D, a viděl sem i větší extrém - Baťa, to už bych se asi vážně bál. Jinak ty rovinky, to je klasika. Tam stačí výkon...
20. 09. 2022 v 00:32Off-line KlasickejProblem  (21/182/59)
Jako, když ty ovce mají vzadu maximálně traverzu tak se nedá moc čekat nějaká rychlost v zatáčkách :D To i mimochodem nádherná Multipla má lepší podvozek
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2022 v 01:55Off-line Monogatari  (43/195/80)
D***lní motoonanisti.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
20. 09. 2022 v 10:09On-line WileECoyote  (35/178/-)
Popelnice se nekupují v AAA, ale na inzeráty typu sbazar, bazoš, od kamarádů a na papírkách v obchoďácích. mají tam i zajímavé motorky za hubičku. Já taky vždycky koupím nějaký střep za tři masaryky a mám to jako druhé auto na dojíždění, co málo žere a že ho odřu paletama z práce mi neva. Když už se nevyplatí to dávat dokupy, už moc strukturálních dílů zametu koštětem, a technickou to neprotáhne ani duo Masaryk s Palackým, tak urábnu zajímavé díly a odtáhnu to na výkup, hutě jsou nejlepší autoservis.
20. 09. 2022 v 13:42Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Wile, jestli chceš skromnou radu - pokud se budeš chtít v budoucnu zbavit takovýho auta (nejlíp nějaká Felda nebo něco podobnýho, co má levný a dostupný díly), který je mechanicky ještě relativně v pohodě, ale na STK už by to neprošlo ani obálkovou metodou nebo už se nevyplatí do toho srát další prachy, tak ideálním kupcem je nějakej blízkej aeroklub, kterej provozuje výcvik pilotů kluzáků. Tam je totiž dost vysoká pravděpodobnost, že ti za ten vrak urvou ruce v ramenou, zaplatí víc, než by ti dal šroťák a nějakej výkupčí dílů dohromady a ještě na vlastní náklady zařídí i administrativu. A za utržený prachy si můžeš obratem pořídit nějakej další křáp na tahání palet.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2022 v 16:06Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Vole, nepindej něco, o čem víš hovno. Jaká letištní plocha, viděl jsi někdy jak vypadá a jak a z čeho obyčejně st**tuje kluzák? Myslíš snad pitomče, že s tím blbnou na Ruzyni?

Takový auto může klidně jezdit po louce a tahat na laně kluzáky i bez STK, protože nejezdí po pozemních komunikacích (neplatí tam ZPPK) a na normální silnici se už stejně neukáže. Navíc takových aut už moc není a cokoliv lepšího na to, aby se s tím tahaly krokem kluzáky, natahovaly stovky metrů ocelových lan a hromada náctiletých se na tom učila někde na polňačce řídit, je zbytečnej luxus.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 09. 2022 v 16:15Off-line Trinitron  (21/-/-)
Jo, ovce neni žádnej etalon jízdních vlastností a konstrukce podvozku je celkem primitivní, ale to ne vždy musí znamenat špatné. Jeden příklad za všechny - jedny z nejlepších jízdních vlastností mezi malými auty má dodnes starej Alfasud. Světe div se, vzádu je tuhá náprava...
Ale nedisponuje oproti ovci obrovskejma převisama a vysokou váhou. A vo tom to je, ty dnešní sračky už prostě nejsou pořádný káry :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload