Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

"Rande" s kámošem

20. 09. 2022 v 22:31Off-line Anonym
Čau, momentálně se mi děje taková zvláštní věc, tak bych rád věděl jestli s tím má někdo zkušenosti nebo tak.
Jde o to že jsem v červnu byl se spolužáky na chlastačce v kempu, a později toho večera jsem se šel s jedním spolužákem projít (já opilej on střízlivej) a povídali jsme si hodně deep talky. Od té doby jsem se s ním začal hodně bavit (do té doby jsme se sice spolu bavili ale ne tak moc). Potom během prázdnin jsme si psali téměř každý druhý den a dokázali jsme si psát klidně celý den (konverzaci jsem sice většinou začal já ale on byl aktivní a bylo to naprosto přirozená komunikace). A on celou dobu ví že jsem Bi a hrozně mě podporuje.
Už na začátku prázdnin padl návrh že bychom šli někam do hospody, nakonec jsme na to zapomněli, ale on mi teď napsal že jestli s ním teda chci jít do té hospody. Řekl že bysme šli jenom my dva na jedno.
A já teď nevím co si o tom mám myslet. Protože od té doby co se spolu bavíme tak se na mě usmívá a já mu to opětuji, takže nevím jestli mám brát tady tu hospodu kde budeme jenom my dva jako "rande" nebo prostě normál vycházka do hospody.
Neměl jste někdo taky takového kamaráda u kterého jste nevěděli jestli vás chce pozvat na "rande" nebo jestli je jenom až příliš milej?
Za věcné odpovědi předem děkuji.
20. 09. 2022 v 22:43Off-line Tomas37  (26/190/102)
Já bych na to pivo šel a uviděl co z něj "vypadne".
Akorát mi asi uniklo, jestli se taky líbí on tobě.
20. 09. 2022 v 23:06Off-line honzak  (33/183/65)
Tipuju to že je milej a že si dobře pokecal, tak chce zase dobře pokecat. My dva na jedno může bejt cokoliv, třeba chce zas deeptalkovat. Já jednoho kámoše i vysloveně pozval na rande a on že jo a pak byl překvapenej :D je to prostě nějak nenapadne..
20. 09. 2022 v 23:34Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Je jen 1 způsob, jak to zjistit...
21. 09. 2022 v 00:09On-line WileECoyote  (35/178/-)
Buď bude tvůj nejlepší kamarád, nebo se mu líbíš a chce být s tebou. Ptej se, bav se s ním, je to jedinečná příležitost.

Kdysi jsem šel se spolužákem tak nějak spontánně do botanické zahrady, ale už na to nijak nenavázal a dodnes mě to mrzí.
21. 09. 2022 v 00:53Off-line Peta80  (43/187/-)
I kamarádství/přátelství může být hodně "hluboké" a přitom tam nemusí jít o nic romantického/sexuálního. To, jestli tě chce jako dobrého přítele/kamaráda nebo jestli je v tom i něco víc, ví jen ten tvůj kamarád, takže ask him...
21. 09. 2022 v 08:21Off-line ellvin  (23/183/81)
Zkrátka si toho máte hodně co povědět. A že se na tebe usmívá? Má se snad mračit, nebo co? XD Nic si nenalhávej, anonyme.
21. 09. 2022 v 11:22Off-line Pajann  (25/186/70)
:D to jsou teda starosti xD Tak běžte "na jedno" a buď z toho bude kamarádská chlastačka, nebo rande...
Stejně žádný 100% závěr (čti záměr) nikdo z nás zřejmě nevyvěští...
21. 09. 2022 v 19:23Off-line catholic  (103/-/-)
Myslím si, že je fajn byť kamarátmi a neriešiť, čo by mohlo byť alebo čo bude. Navyše je veľmi pravdepodobné, že vám to dlhšie vydrží, keď sa spolu nevyspíte. Verím, že existuje hlboké mužské priateľstvo, hoci ja som ho nikdy nezažil. Pokud budeš chtít, klidne napiš zprávu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload