Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chování kluka po jednom rande

11. 10. 2022 v 16:57Off-line Anonym
Ahoj,
seznámil jsem se s jedním klukem a měli jsme zatím jedno rande.
Přijde mi že jak mi nyní pýše tak některé věci trochu přehání, jako třeba zdrobněliny a cítím zároveň trochu závislost na mě i když to není asi to správné slovo ale asi chápete.
Nikdy jsem tohle tlačení na pilu neměl moc rád obzvlášť když jsme se bavili že hledáme spíš kamarádství. Nic jsme spolu neměli a bojím se když to nebude jakkoliv klapat abych mu pak neublížil jelikož je ze mě fakt mimo. Jak ho šetrně udržet na uzdě?
11. 10. 2022 v 17:05Off-line larkin88  (33/-/-)
Buď rád, že niekto používa tie zdrobneninky a že pre Teba znamená trošku viac ako kamoš z toho správania. V dnešnom gay svete nájdeš skôr sex a úlety. Na viac sa tu niektorí nezmôžu
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2022 v 20:39Off-line primosigh  (103/-/-)
Teď odmítáš kluka, který se pravděpodobně do tebe zamiloval a za pár let si tady budeš stěžovat, že tě nikdo nechce.
Souhlasím - 14   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 10. 2022 v 21:19Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Po jednom rande už má na tobě závislost? No... To bych byl asi dost opatrnej - tyhle typy, co mají tendenci se hned na někoho upínat, obyčejně nedělají dobrotu. Z tohohle obyčejně pak vylezou ty paranoidní stíhačky, co jsou nervní když jim člověk chvíli nenapíše a mají spády se hrabat v mobilech.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
11. 10. 2022 v 21:55Off-line francjosef  (67/169/72)
TommenBaratheon v tvém věku rádíš, jako kdyby jsi měl mnohaleté zkušenosti a nebo tě již nikdo někdo musel hodně zklamat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 10. 2022 v 01:30Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Jo, když on ten jeho styl psaní je takový, že buď mu je fakt o 20 let víc nebo se mu v životě něco ošklivého stalo a je z něj zapšklá p**a. Protože s tímhle chováním ten jeho přítel musí být extrémně tolerantní jestli to předvádí i v reálu.
12. 10. 2022 v 02:51Off-line bombakul  (29/176/75)
Rakosnicku zato ty musíš mít o dvacet let míň. Tommík bude mít pravdu v tom že to bude asi sociopat kerej mu za chvilku nedá dýchat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
12. 10. 2022 v 06:29Off-line Anonym
TommenBaratheon
Ano tenhle typ moc dobře znám a užil jsem si sním své, nechci znovu...
A jak píše primosigh tak ano asi to tak bude ale já nemůžu přimout každého kdo na mě mrkne ale to snad nemusím ani říkat. Neříkám že mu nedám šanci ale prostě to nejde tak rychle. Uplně se i bojim s ním něco mít abych prozměnu nebyl já ten špatnej co ho jen využil na sex, to taky nechci...
12. 10. 2022 v 07:01Off-line primosigh  (103/-/-)
Určitě můžeš ty kluky, kteří o tebe projeví zájem přehazovat vidlema, tak nemůžeš přijmout každého kdo na tebe mrkne, to je přece jasné.
12. 10. 2022 v 11:36Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Na to mi nemusí být o dvacet let víc, abych pochopil, že kdo se hned na někoho fixuje, s tím bude těžký pořízení. A o přítele ty neměj péči, to není tvoje starost.

Hm, styl psaní... Tím máš na mysli, že dokážu psát i delší souvislý věty bez pravopisných chyb? Jo, protože jsem se to naučil. Na rozdíl od některých, kteří si v hodinách češtiny místo učení honili p**a pod lavicí při koukání na p***le spolužáků.
12. 10. 2022 v 12:07Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Zkušenosti by byly, frantopepo. Zrovna dneska tak dvě hodiny zpátky jsem měl jedno úžasný rande s jedním referentem dopravních přestupků. Akorát že ten z mojí přítomnosti na jednání neměl ani trochu radost a vypadal nějak sklesle. Přitom já jsem se na něj tak těšil.
Snad jsem mu neublížil, nebude ze mě fakt mimo a udržel jsem ho na uzdě šetrně, když jsem mu (zase) hodil vidle do pokusu obrat někoho o prachy.
12. 10. 2022 v 15:28Off-line Zael  (31/170/59)
Počkat. Časem první nadšení opadne a bude, myslím, víc "normální".
12. 10. 2022 v 20:57Off-line primosigh  (103/-/-)
Tomu tvému klukovi bych poradil ať se na tebe vykašle a najde si někoho kdo bude stát o to, že mu říká hezké věci a koho to nebude obtěžovat.
12. 10. 2022 v 21:23Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Na to si dej bacha, takové chování není normální po prvním rande. Taky se může stát, že začne velmi rychle plánovat společnou budoucnost. Takhle fakt kvalitní vztah nezvykne. Jasně mu dej najevo kde jsou tvoje meze než si tě přivlastní a bude chtít svatbu hned na druhém rande.
12. 10. 2022 v 21:51Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Rákosníček: nehacknul ti někdo profil? Že najednou mluvíš rozumně. Hm, třeba si ještě začnu myslet, že to předtím byl jen nějakej chvilkovej záblesk. Když se nerozčiluješ a neděláš machra, tak dokážeš komunikovat i docela normálně.
A ne, tentokrát (snad poprvé) neryju, s tím příspěvkem vážně souhlasím.
12. 10. 2022 v 21:54Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
To záleží jaké je téma, ty jsi mě rovnou označil jako hloupou osobu, což jsem říkal, že nejsem.
12. 10. 2022 v 22:14Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Protože tehdy jsi hlouposti opravdu mlel. To vychloubání se miliónama ve stylu ožralýho Bohuša, když řval na dědině že je boháč a kúpí kolotoč a pštrosa prostě takovou reakci vyvolá, sorryjako. I u těch, kteří ti nemusí závidět ani korunu. Ani ti nejbohatší lidi se takhle nechovají a ti co jo, jsou za č***ky i v tý svý "sociální skupině".

Když chceš a nemáš potřebu se zbytečně předvádět, tak nejspíš nejsi úplně marnej a dokážeš mluvit smysluplně. O to víc nechápu, proč si to zbytečně k***íš takhle.

Jo, uznávám, já taky nejsem úplně nejmilejší kluk na světě. Ale holt jsem na některý věci chytlavej a taky mám svý nasraný chvilky. Jsem prostě alergickej na jalový řeči, o normálních věcech se s tebou klidně budu bavit normálně, pokud to bude mít hlavu a patu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 10. 2022 v 22:34Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Ale já se nevychloubal. Uvedl jsi nějaké moje finanční údaje a já je pouze upravil. To co dělám bych za drobné prostě nedělal a uvedl jsem, že si tím chci do 30 slušně nahrabat, až budu po škole a budu mít jinou, přijatelnější práci. Když jsem se tady registroval s prvním profilem, bylo mi 16 a jeden týpek nepochopil formu obchodu a začal mě nebezpečně pronásledovat, což vedlo i k fyzickému napadání a prostě, bylo to dost drastické. Proto jsem obezřetný u typů, kteří se po prvním rande chovají takto, vím jak to tehdy dopadlo u mě.
12. 10. 2022 v 23:04Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Finanční údaje, jak to nazýváš, jsi začal vytahovat ty sám. Fajn, asi jsem tě k tomu podpálil, ale mohl jsi to ignorovat nebo aspoň ne začít hned pindat cosi o statisících a natřásat se jak ředitel vesmíru, kterej si právě koupil další planetu.
Na to nahrabání si do třiceti a představy o tom, jak budeš pak už jen šoupat nohama a žít si jak pán, jsem ti řekl že si to představuješ jak Hurvínek válku. A ať už to bylo myšleno jak chtělo, znělo to děsně namistrovaně a přesně takhle to vyznělo. Sorryjako.
Ale jo, uznávám že jsem taky měl zachovat nadhled, pomyslet si radši něco o p***li a nechat to být.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
12. 10. 2022 v 23:54Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Dobře no, tak jsme se lehce vyhrotili oba, ale já neměl v úmyslu to vytahovat ani machrovat, mě to v tu chvíli prostě jen naštvalo. Nicméně uznávám, že moje práce není něco standartního a nikomu bych to nedoporučil dělat, když má jinou možnost a čas.
13. 10. 2022 v 00:16Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No vidíš, že dokážeš mluvit i normálně a ne hned vřískat jak pavián.
A mě to nasralo zrovna tak, nemám prostě tyhle typy a kecy rád. To je celý, jinak mi je naprosto u obou půlek p***le i mezi nima, kolik máš nebo nemáš doopravdy peněz. Dál už seru na to, abych hnípal do toho, jestli jsou ty uváděný "příjmy" pravdivý nebo ne, nejsem úředník z finančáku. V tý formě, jakou to prezentuješ, to prostě působí všelijak, jen ne věrohodně a pak se nediv těm reakcím.
Ale za jedno ti děkuju, dostal jsem trošku zrcadlo, jak bych se úplně neměl chovat já.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 00:23Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
A za ty nadávky a poznámky o matraci z Ikei se omlouvám. Jakkoliv si o prostituci myslím cokoliv a ať už mám na ty řeči o prachách názor jakýkoliv, uznávám že jsem to asi přehnal a když už nic jinýho, tak byla moje chyba že jsem se nechal tak strhnout.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 08:19Off-line Zael  (31/170/59)
Taky je to jeho povahou, kterou někteří z nás máme. :) Když se mu líbíš, oblíbil si tě, tak nebude myslet na nikoho jiného. Je z tebe vedle. :) Ale jak jsem psal, po čase ta euforie trochu vymizí. Potom už nebude úplně takový.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 09:32Off-line supervisor  (18/181/70)
Já chci taky rande :p
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 15:38Off-line supervisor  (18/181/70)
Trapný :/
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 19:36Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No Jezino, s tebou určitě ne. Šanci jsi měl a posral sis ji. A každým takovým sračkoidním příspěvkem ji pohřbíváš ještě hlouběji.
13. 10. 2022 v 21:40Off-line supervisor  (18/181/70)
A já si myslel že se dospelý lidé chovají dospěle a ne jako mý spolużáci. Tak asi ne no :/
13. 10. 2022 v 22:47Off-line panskrt  (48/178/81)
Někteří holt nedospějou nikdy, tak buď rád, že jsi to nezjistil až na chatě :)
14. 10. 2022 v 03:18Off-line iglw  (48/172/77)
K tématu-buď rád,že někdo má dnes o Tebe zájem,i ty zdrobnělinky jsou fajn.Záleží jen na Tobě,jak daleko si ho k sobě pustíš!
20. 10. 2022 v 11:33On-line lukasfilip  (37/176/69)
No jestli mu píšeš s touhle gramatikou... no ty vole...
20. 10. 2022 v 15:43Off-line vasek698  (25/-/-)
Nemusí to být stěhačka, co se hned upíná. Když si vzpomenu na časy, kdy mi bylo 17... Tenkrát jsem se s tím klukem viděl jen párkrát a totálně jsem se do něj zamiloval až po uši, až jsem z toho byl sám úplně v p***li.
Zkus se zamyslet, co sám chceš, to je určitě důležitý, a podle toho se chovej. Taktně držet na uzdě... chovej se podle toho, co chceš. Když to něco přeroste, upřímně a taktně mu to řekni. Uvidíš, kam to dojde.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload