Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kamarád chce víc

13. 10. 2022 v 12:15Off-line Anonym
Ahoj. Jsem docela zoufalý ze svého nejlepšího kámoše. Před nějakou dobou jsme zjistili, že k sobě chováme velké city a zkusili jsme to posunout na partnerský vztah. Já však dal zpátečku, protože se na mě začal strašně upínat a vyloženě mě tím dusil. Tak po delším přemlouvání jsme opět v bodě jen " kámoši " Až na to, že vyzvídá neustále kdo o mě má jiný zájem a vždycky říká, abych mu nebral naději na to, že budeme jednou spolu. Vyloženě jsem neřekl, že s ním vztah nechci, ale řekl jsem, né teď. Teď nechci žádný vztah a v budoucnu se uvidí co přijde. Bohužel to pochopil tak, že na mě čeká a čeká a mě to vlastně dusí a omezuje úplně stejně. Nemluvě o tom, že je extrémně starostlivý a když mu ráno nenapíšu na jeho zprávu, už si dělá starosti co se mnou je. Jako kdyby můj život patřil jen jemu. Nevím jak mu to ještě jinak říct, aby to pochopil.
13. 10. 2022 v 12:41Off-line Anonym
Jez1920FC22: Odrazuje mě to, protože na kamaráda mám pocit, že si mě nárokuje jako partnera, kterým nejsem a všeho moc škodí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
13. 10. 2022 v 12:42Off-line Anonym
Lukrecius.01: Tak proč si tu slohovku čteš a reaguješ na ní, když k ní nemáš co říct. Od toho tu snad poradna je :-/
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 10. 2022 v 12:42Off-line cervix  (36/174/72)
Ti co nemají vztah ho hrozně chtějí, a těm co se sám nabízí, se brání.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 12:48Off-line Anonym
Cervix Já se vztahu nebráním, pokud na něj budu jednou připravený, ale zvykl jsem si mít svojí svobodu a né mít partnera za zadkem od rána do večera. Jsem dost samostatný člověk, který ke štěstí vyloženě nepotřebuje druhou polovičku a tím hůř snáším, když někdo nemá sociální život a veškerou svoji energii věnuje mě, ale já jemu ne, protože mám i jiné záliby a povinnosti a být naháněný každý den není něco, co mi zrovna imponuje.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 12:54Off-line cervix  (36/174/72)
Dohodněte si pravidla a čas ukáže, jestli vzájemná tolerance a ochota dělat kompromisy z obou stran vyústí v regulérní plnohodnotný vztah, aby se v něm oba cítili dobře .
13. 10. 2022 v 14:24Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Nejsem na vztah pripraveny je nejpitomejsi věta všech dob.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
13. 10. 2022 v 14:41Off-line Anonym
Je mi 28 let, měl jsem vztah 4 roky kde mě ex přítel dost dusil a nemoh jsem pomali ani na krok, po dvou letech samoty jsem si zvykl na nezávislost a svobodu a opravdu nejsem na vztah připravený, protože kámoš si představuje společné bydlení a společný život a to vše po jednom měsíci, což je extrémně brzy, hlavně když si cením své znovu nalezené svobody a nechci se někomu uvazovat, abych nemohl zase nic. A krom toho, tímhle si člověk musí být jistý, nechci jít do vztahu lehkovážně, jen proto, že mi s někým bylo dobře, než se do mě zamiloval a stal se stíhačkou u které se mi kámoši smáli, že mi píše každou minutu když jsem venku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 15:52Off-line supervisor  (18/181/70)
To už i já jsem pochopil že vzah není o tom, aby si të nĕkdo nĕkam uvazoval a ve vztahu jsi nemohl dĕlat nic jako dřìv včetnĕ volnosti. Jen si myslím že to nĕkteří stále nevĕdí a proto jsou samy. A snad na nĕj najdu nĕkoho, kdo to má stejně jak já :p
13. 10. 2022 v 16:05Off-line supervisor  (18/181/70)
No a co? Lepšì než si ho přivazovat a dĕlat z nĕj majetek. Ty jsi mi teď psal jak máš aktuálnë spoustu reálných známosti v Táboře a že s nima budeš sexovat tak bĕž :/
13. 10. 2022 v 16:13Off-line Anonym
Ale to jsem mu přímo řekl, že mi nebude vadit, když si bude někoho hledat a randit. Jsme pouze kámoši, akorát on to moc nechopil a nehledá a stále čeká. Samozřejmě mu přeji štěstí, proč by se měl zahazovat se mnou, který vztah nechce, může čekat léta a úplně zbytečně.
13. 10. 2022 v 16:35Off-line Anonym
Tak snad ho to přejde, když mu dám dost důvodů při kterých pozná, jak to s námi je.
13. 10. 2022 v 16:46Off-line Anonym
Já chci aby si klidně našel někoho jiného. Chci ho ve svém životě, ale jen jako kámoše. To je celé.
13. 10. 2022 v 16:48Off-line dejvy  (25/176/72)
Všechno je o komunikaci. Prostě bych ho vzal na víno a znova mu to vysvětlil. Třeba jinak, ale zaznít by mělo naprosto všechno. Jinak to nakonec vyhnije celý. Holt občas se říkají i věci ne úplně příjemné.
Btw. 28 už mi přijde jako věk dost vysoký na to, aby člověk chtěl mít někoho vedle sebe napořád :-).
13. 10. 2022 v 16:49Off-line Anonym
Bweepo: Já se nerad opakuji, myslím, že 4x řečeno by mu to mohlo stačit.
13. 10. 2022 v 16:53Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Znáte se měsíc a už je to tvůj nejlepší kamarád? A proč si myslíš, že je to tvůj nelepší kamarád? Možná žádného jiného kamaráda nemáš, tak to by mohl být ten důvod. A pokud máš psychycký blok z minula, tak zkus psychologa.
13. 10. 2022 v 16:53Off-line Anonym
Dejvy: Možná někdo jo, ale já mám konkrétní představy o budoucnosti, bydlení, práci a zrovna v téhle verzi vztahu bych skoro vše musel podřídit a změnit, což neudělám. Krom toho, nejsem po rozchodu ten typ, který by chtěl partnera na celý život, ale poznávám i jiné kluky. Neřeším jestli budu mít vztah, přijde to třeba samo, ale nemám tu potřebu ho aktivně hledat nebo ho uměle vytvářet.
13. 10. 2022 v 16:56Off-line Anonym
Mr.mrkvicka : Měsíc jsme spolu byli ve vztahu. Známe se jinak mnohem déle. Já právě mám kamarádů hodně, ale on se vzteká, když mu řeknu, že by si taky měl nějaké najít. Už jen messenger bývá strašně zaspamovaný a nestíhám odepisovat. Než se dostanu k tomu, co jsem mu chtěl odepsat, mám tam 6 dalších zpráv.
13. 10. 2022 v 16:57Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
A jaký je rozdíl mezi vztahem a nejlepším kamarádstvím?
13. 10. 2022 v 17:00Off-line Anonym
To nevíš? Nebo to chceš vysvětlit? Tak třeba s kamarádem nemám sex, neplánuji s ním společnou budoucnost, nepíšu mu 24/7, dávám mu prostor pro jeho život a jeho vztahy. Sejdeme se, něco společně podnikneme, třeba i na společnou dovolenou můžeme, ale tam to končí.
13. 10. 2022 v 17:04Off-line Anonym
Btw za dob našeho přátelství jsem byl svědkem pár jeho vztahů a všechny skončili stejně. Nikdo nevydržel neustálou a až skoro obtěžující pozornost kterou jim dával a citově se strašně na každého upne, protože si myslí, že ho všichni opustí a že není dost přitažlivý. Já si myslel, že mi to třeba vadit nebude, ale to se vážně nedá. Hlavně on píše i totální blbosti jen aby nějak udržel nonstop konverzaci a k večeru jsem z něj už tak otrávený, že mě bolí hlava.
13. 10. 2022 v 17:08Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Nerozumím tomu, chceš volný vztah, abys mu mohl zahejbat s kamarády, ale to píšeš že to není o sexu, nebo chceš víc vztahů, jakože v pondělí s jedním, v úterý s druhým atd?
13. 10. 2022 v 17:09Off-line Anonym
Ok, tak ještě jednou :D Já nechci žádný vztah, ani s ním ani s nikým jiným :D
13. 10. 2022 v 17:13Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Tak proč to tady řešíš, prostě ho odpálkuj a máš klid. Však máš hodně kamarádů, tenhle ti chybět nebude, stejně ho nemáš rád!
13. 10. 2022 v 17:15Off-line Anonym
Já ho mám rád, ale jinak než on mě. Řeším tu právě jakým stylem ho " odpálkovat " když to nechce chápat a zoufale se mě drží. Nechci mu zbytečně ubližovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 17:24Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
Jestli mu nechceš ubližovat, tak musíš pochopit, že vztah není o bezohlednosti k partnerovi, prostě budeš muset dodržovat nějaká pravidla. V opačném případě mu prostě budeš ubližovat. Takže to nejde vyřešit ke spokojenosti vás obou. Ale to ty nechceš chápat, takže ti něco vysvětlovat nemá cenu.
13. 10. 2022 v 17:29Off-line Anonym
Jaký vztah máš na mysli?
13. 10. 2022 v 17:31Off-line mr.mrkvicka  (20/-/-)
To nemá cenu Soňo.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 10. 2022 v 17:35Off-line Anonym
To je kdo? Já s ním žádný vztah nemám. Jasně jsem řekl, že chci pouze zůstat kámošem a on to akceptoval, tak nechápu co na tom nechápeš.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 17:38Off-line Rakosnicek69  (22/186/82)
Toho si nevšímej, pár slabších kusů má potřebu do každého vlákna tahat baby xD Nicméně jsem to pochopil. Ty jsi s ním zůstal kamarád a on to moc nepobral a stále by chtěl víc že?
13. 10. 2022 v 17:41Off-line Anonym
Rakosnicek69: Přesně tak, doufal jsem, že se to třeba zlepší, jak mu začne škola a nebude mít tolik volného času, ale nezlepšilo se to. Do toho má depresivní stavy, občas mluví o sebevraždách, jaký by jsme od něj měli klid, ale když jsem mu nabízel pomoc a i vhodného doktora, našel si samé výmluvy, proč tam nejít. Samozřejmě ho mám rád jako kamaráda, tak mi na něm záleží :-/
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 19:37Off-line ikar  (44/182/80)
To, co je mezi vámi dvěma je to, čemu se říká toxický vztah. Jestli je to tvůj nejlepší kámoš (což fakt není), tak v jeho zájmu to přátelství úplně ukonči. A tobě přeji, aby ten citát o tom, že "... zatímco jsi sbíral kamínky, ztratil jsi diamant.." , nebyl o tobě.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 19:57Off-line Anonym
Ikar: Jinými slovy říkáš, buď ve vztahu s někým koho nemiluješ, ale on tebe celým srdcem, aby byl spokojený a ty jsi tiše trpěl bez lásky a citů. Protože každý, kdo o tebe jeví až nezdraví zájem a ty ho nechceš je hned diamant a ty ten špatný, protože s ním nechceš jít do vztahu ve kterém by jste trpěli oba. Krása. A proto, že je to můj nejlepší kamarád tak jsem k němu byl zcela upřímný a řekl mu, že takto ne. A určitě je i moje chyba, že to nepochopil a že ho odmítám a že nechci vztah atd.. Na vztah musí být oba, né jeden.
13. 10. 2022 v 20:02Off-line ikar  (44/182/80)
Tak takhle jsem to nemyslel ani náhodou. Chtěl jsem tím říct, abys mu pomohl se od Tebe odpoutat, aby na Tebe zapomněl, prebolelo ho to a pak si našel někoho, kdo jeho city opětuje. A Ty, abys jednou nelitoval, že jsi se vzdal někoho, kdo Te měl rád.
13. 10. 2022 v 20:08Off-line Anonym
To já bych strašně rád, ale pořád mluví o tom, jak je sám, že by to beze mě nedal, nechce mě ztratit a já ho držím nad vodou a převádí na mě obrovskou zodpovědnost za jeho život a já se pak cítím provinile, že bych ho komplet vyškrtnul ze svého života, alespoň na nějakou dobu než by se tak nějak zase odmiloval.
13. 10. 2022 v 20:17Off-line ikar  (44/182/80)
Z počátku se bude jistě trápit, ale to preboli. Musí se postavit na vlastní nohy a ne pořád prodlužovat jeho trápení tím, že si myslí, že má u Tebe nějakou naději.
13. 10. 2022 v 20:25Off-line Anonym
Napadlo mě prostě ho všude na nějakou dobu zablokovat, ačkoliv se mi do toho fakt nechce, ale to že jsme v kontaktu od rána do večera a jsem prakticky celá jeho denní zábava asi nepomůže tomu, aby se přepnul do fáze kámoš a došlo mu, že opravdu vztah nehledám a zároveň mám i svůj život. Já ho měl možná i víc jak rád, ale jeho jeho přehnaná starostlivost, péče a nonstop psaní mi ho strašně otrávilo, těšil jsem se, když mi vždycky napíše a teď je to spíš za trest, protože to je zase celý den pryč a když neodepíšu, hned plaší, jestli se mi něco nestalo :-/
13. 10. 2022 v 20:25Off-line ikar  (44/182/80)
A mohl bys mi vysvětlit, proč ho nazývás nejlepším kamarádem? Já osobně bych o svém nejlepším kamarádovi takhle nikdy nepsal ani neuvažoval.
13. 10. 2022 v 20:28Off-line Anonym
Protože jsme skoro ve všem stejní, záliby, uvažování, pohled na svět, prostě existuje jen málo věcí ve kterých se odlišujeme, včetně závislé povahy na někom, ale já jsem ten starší a už jsem se naučil na sobě makat a být nezávislý. Pro mě je jako mladší bráška, ale teď se to prostě poslední dobou strašně pokazilo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 10. 2022 v 21:25Off-line Anonym
Asi to tak bude :-/ Doufal jsem, že když řeknu, že vztah nechci a nebudu ho chtít ještě dlouho a že bych s ním byl rád zase jen kámoš bude dostačující.
13. 10. 2022 v 23:05Off-line Anonym
To jsem samozřejmě udělal, nejsem ten typ co by tohle řešil po psaní s někým. Proto to vypadalo, že to pochopil, ale po dnešku si tím nejsem moc jistý.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 10. 2022 v 03:06Off-line iglw  (48/172/77)
Velmi jednoduché ve Tvém mladém věku!Nechci se vázat ještě tak brzy,mám čas---a je to,zbytečné vysvětlování!!
14. 10. 2022 v 13:26Off-line catholic  (103/-/-)
Ahoj anonyme, klidne napis. Ja se tady porad ztracim a podle mne to k nicemu nevede.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload