Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je špatně

16. 10. 2022 v 21:51Off-line Anonyme135  (79/197/91)
Ahoj,

mám takový problém, už dlouho se mi líbí jeden kluk. Táhne se to asi 4 roky. První rok chtěl on mě a já jeho ne. Druhý rok se obrátil. Třetí rok jsme se chtěli navzájem ale pak se něco stalo a už 1, 5 roku nejspíš ztratil zájem. Zablokoval si mě i na některých sociálních síti ale na Facebooku si mě nechal a sleduje každé mé story. Když se třeba někde potkáme pozdraví a nebo schválně prochází okolo mě. Jsem z toho celý zmatený a nevim co udělat proto abychom se normálně bavili či mohli navázat tak, kde to skončilo.

Děkuji všem za rady i blbá rada je rada ????
16. 10. 2022 v 22:21Off-line Foxmarihuana  (17/164/90)
Tak wait, ty to řešíš tu místo abys mu to řekl rovnou když ho potkáš :D je těžký řict někomu kdo tě 2 chtěl že ho máš rád? :D
16. 10. 2022 v 22:29Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Úplně netuším, jaký je rozdíl v tom, někoho si na fb nezablokovat a jinde ano, ani jestli to hraje nějakou roli.
Jestli ti jeho chování až doteď nedalo jasně najevo, že zájem nemá, tak se ho prostě zeptej. Nejlíp osobně, když se vídáte, ale klidně zvol i jinou možnost (v tom druhém případě bude i neodepsání znamenat odpověď).

Něco se domýšlet ať jedním, nebo druhým směrem je na prd.
Vždycky říkám, že sebehorší jistota je lepší, než sebelepší nejistota - aspoň budeš mít jasno a víš, jak se podle toho zařídit.
Dobrou noc a hodně štěstí. Držím palce.
16. 10. 2022 v 22:34Off-line Anonyme135  (79/197/91)
Problém je v tom, že on mi svoje city vyznal ale cca po 2 týdnech se něco stalo a úplně to skončilo. A když se potkáme tak je takové, že mi přijde, zme zdraví jen ze slušnosti ale zase na jednu stranu vyzvídá věci o mě od společných přátel. A když mi píšu, tak mi nedá ani zobrazeno. Přijde mi to, jak kdyby chtěl zapomenout, že ke mě něco cítil
16. 10. 2022 v 22:37Off-line Foxmarihuana  (17/164/90)
:D mám napad, teď se citim jak tvoje bestie :3 z těch americano filmů, chytni ho za ruce když ho potkáš a řekni mu do očí s vražedně važnýma očima MILUJU TĚ ! :d
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 10. 2022 v 22:42Off-line Anonyme135  (79/197/91)
Bohužel nejsem ve filmu ale v realitě a není ani snadné se sním potkat a být u sebe tak blízko
Ale jinak děkuji za radu
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 10. 2022 v 22:43Off-line Foxmarihuana  (17/164/90)
:D byla p***l, nejsem tak naivní, každopadně zkus sním navázat kontakt irl ;) good luck maj men PÍS TOP G
16. 10. 2022 v 22:47Off-line klucinek  (33/176/75)
Zatím žádný ukvapený závěry... ještě se nevyjádřila hlavní vztahová Jolanda...jezina....
17. 10. 2022 v 07:34Off-line primosigh  (103/-/-)
Také záleží na tom co jste během těch čtyř let dělali. Jestli jste za ty čtyři roky š****i s jinýma tak to moc velká láska nebude.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 10. 2022 v 13:12Off-line ellvin  (23/183/81)
Těžko říct, jak dál. Tady je otázka, co přesně bylo příčinou vašeho "rozchodu", mám-li to tak nazvat. Očividně nešlo o žádnou malichernost, když jste v důsledku té události mezi sebou přetrhli veškeré kontakty a nebavíte se. Nicméně pokud si tě nezablokoval na FB, tak tu je malá šance, že nic není ztraceno. Kdyby to s tím přetrhnutím veškerých kontaktů myslel opravdu vážně, tak si tě zablokuje i na Facebooku. Nezablokoval si tě tam, ba naopak ještě sleduje tvé příběhy, které sdílíš. Vypadá to, že by mohl mít zájem o navázání dávno přetržených kontaktů, ale stejně jako ty, nemá potřebnou odvahu pro udělání prvního kroku. Zkus mu napsat něco v reakci na to, jak sleduje každý tvůj příběh.

Hele, máš ho na Facebooku vůbec v přátelích? Protože když si zobrazí tvůj veřejně sdílený příběh někdo, koho nemáš přidaného, tak se ti jeho profil neukáže. Jak tedy víš, že si ho zobrazil on a ne někdo jiný? Samé otázky... :-)
17. 10. 2022 v 22:04Off-line Anonyme135  (79/197/91)
Na Fb se máme v přátelích, takže vidím, jestli si to zobrazil či ne. Bohužel se to přerušení se stalo potom co jsme spolu pili a on mi vyzval své city a druhy den si nic nepamatoval. Tak jsem mu napsal, jak co cítím já a od té doby konec a jen se pozdravíme.
17. 10. 2022 v 22:27Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Záleží, cos mu tehdy napsal :o)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload