Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rostlinné maso - náhražka za maso, máte chuť?

25. 10. 2022 v 18:02Off-line Anonym
Vrstva po vrstvě. Ucítíte i chuť krve.“ Izraelci tisknou ve velkém steaky a roštěnce. Já bych si tuto náhražku dal jen v případě, že bych si nemohl koupit maso, jinak nikdy.
25. 10. 2022 v 18:10Off-line power  (23/180/65)
Pokud vím, tak trend EU je nejíst maso, nezabíjet živé tvory. Někteří sobci to ale zjevně pořád nechápu. Žrát maso a volit prounijní Fialovskyj pětikolku, tomu se říká schizofrenie... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
25. 10. 2022 v 18:28Off-line Anonym
Trend možná, ale jíst jen zeleninu a klíčky a obilí, to je pěkná nuda. Je fakt, že špeky mít nebudeš, ale člověk přeci není králík...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
25. 10. 2022 v 18:32Off-line Anonym
Hrozí vážný deficit B12, nevadí?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
25. 10. 2022 v 18:41Off-line power  (23/180/65)
Anonym
Hrozí vážný deficit B12, nevadí?
----------------

Fakt? Raději ti ani nebudu psát, že je v přírodě plno savců, co se živí výhradně rostlinnou stravou a jak b12, tak vápníku a xy dalších věcí mají na rozdávání. Stejné výmluvy, jako to že EU doporučených 18°C se nedá přežít.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 10. 2022 v 18:46Off-line Anonym
Mi deficit nikdy nehrozil, ale všude se o tom píše. Psali, že se tělo začne chovat divně, ledviny mohou mylně vyhodnotit , že máš rakovinu, je, já si to už nepamatuji, bylo to na Wiki, ta moje děravá paměť:)Jediné, co si pamatuji, tak to bylo v souvislosti s veganstvím...
25. 10. 2022 v 18:48Off-line Anonym
18 je hnusná kosa, je fakt, že dnes 3/4 dne chodím po venku v triku s krátkým, bylo18. Ale teď už je mi zima bez mikiny.
25. 10. 2022 v 18:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Cože? "Ucítíte i chuť krve." ... já maso nejím ale teda nevim jak to mají ti pošahaní vegani pro který se nežrat maso stalo náboženstvím, ale z umělýho masa ze kterýho bych cítil krev bych se poblil, fakt že jo, já maso nejim právě proto že se mi krev hnusí tak asi se budu cpat něčim z čeho ucítím chuť krve i když budu vědět že je to umělé, bysem se fakt poblil :D mně nechybí chuť masa a nemám potřebu do sebe cpát náhražky právě pro to že se mi chuť masa hnusí, nechápu vegany kteří sou strašně ušlechtilí a nežerou maso aby byli lepšolidi a spasili svět ale cpou se umělotinou aby měli pocit že žerou maso :D btw mně strašně sere že mám tuhletu divnou poruchu že do sebe nemůžu maso dostat a že se mi hnusí, sere mně když
grilujem že se musím cpát hermelínem v alobalu -_-
25. 10. 2022 v 18:54Off-line Anonym
Zkus hypnózu,co? Ano, taky nechápu někoho, kdo jí rostlinné párky.
25. 10. 2022 v 18:55Off-line Anonym
Je fakt, když jsem nejedl cca měsíc maso, prostě jsem na něj neměl chuť, pak mi přechodně smrdělo...
25. 10. 2022 v 18:57Off-line Anonym
My prodáváme na halloween umělou krev- má oranžovou barvu- cukrovinka, pak různá strašidla, dost lidí je morbidních:)
25. 10. 2022 v 20:41Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jezino, ty seš fakt kus dobytka. Musíš ty sexuální narážky vytahovat úplně všude?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 10. 2022 v 21:05Off-line BussterX  (103/130/150)
To by mě zajímalo, kdy náš expert na píchání p***lí o kterých furt mluví viděl nejakou naposledy v reálu, jestli vůbec :D
25. 10. 2022 v 22:30On-line Lukrecius.01  (52/172/78)
NemělA chuť, bože.
Když už sem lozíš, buď chlap.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 10. 2022 v 22:54Off-line onlip  (61/180/84)
Ne, Lukrecie, nebude lozit vůbec.
Treska zmizel, podruhé kvůli ní. Plně ho chápu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 10. 2022 v 23:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Jenže je zvláštní, když dospělej vzdělanej chytrej chlap uteče ze seznamky pro gaye kvůli nějaké paní která tu kromě spamování poradny extranijak neškodí, určitě neškodí víc než uchyláci kteří do poradny nechodí vůbec a nabízej tu peníze za sex klukům pod 18... to ho tak rozhodila? a co když tedybera vleze aji na další gayseznamky? to se budete s ní všude hádat nebo z tama zdrhat? nebo to na jiných seznamkách umí zablokovat na furt? tyve kvůli jedný babě takovýho povyku furt dokola...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 10. 2022 v 23:51On-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Bastře, já se až tak nedivím, mě taky už pořádně sere a už se o ní ani nechci bavit. Kdyby byla normíání (a stejně jako ta tvoje známá si na profil aspoň napsala, že je ženská, ať člověk ví, s kým se baví), je to asi něco jiného, ale vem si, kolik je tu dementních témat a většinu z nich založila ona. K tomu dementní komentáře a ta sprostota, když se na ni přišlo...a místo aby se zahrabala 2m pod zem, přihlásí se pod 398 nickem. Víš co, já chápu, vyhodí mě jednou, zkusím se vrátit, podruhé, OK tak ještě, ale potřetí, tak už tam fakt nelezu, ale ona... To udělá opravdu jen vyšinutý člověk.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 10. 2022 v 01:04Off-line BussterX  (103/130/150)
Furt jsem se nedozvěděl co uděláte až zaspamuje tedybera íbojsa nebo další seznamky... já su jenom tady, ale většina zdejších uživatelů je minimálně na jedné další gayseznamce... budete z tama zdrhat nebo se s ňou hádat věčně jak tady? tak OK, jestli tedybera chodí jenom sem, tak jí to tady nechte a choďte jenom ke konkurenci klikat na reklamy, třeba to tady pak někdo konečně vyřeší :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
26. 10. 2022 v 01:19Off-line Riku  (63/176/110)
Si já teda myslim,že nereagovat na d***lní otázky místní anonymky a podezřelé profilovky bude nejlepší řešení. Ovšem to není možné. Někteří lidé by se strašně nudili.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 10. 2022 v 02:09Off-line onlip  (61/180/84)
Přeloženo, zobecněno: Tak jí nechte tuhle seznamku, když se potřebuje v poradně natřásat a ve zprávách organizovat pavlač; tak jí nechte všechny možné dávky, když se jí líbí být přisátá na systému; tak jí nechte brigády na ruku, když nechce danit; tak ji nechte neplatit topení, když jí víc vyhovuje teplo od sousedů; tak se jí složte na školní tablety synům, ať má z čeho spamovat weby, na které nepatří...

Za mě ani jedno. A že se hodí jako záminka misantropnímu školníkovi s deseti fejk profily a pár podobným...

Mimochodem, u konkurence s ní vyběhli na dvě doby a napořád.
Tyto stránky, jak rozumím, začínaly jako solidní, seriózní projekt - zbytek někdejšího rázu jsem snad ještě zastihl. Že se během let situace změnila, neznamená, že se má úpadek završit předáním režie bezskrupulózní povahové mrzačce, která odmítá respektovat jakákoli pravidla.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
26. 10. 2022 v 20:33On-line WileECoyote  (35/178/-)
Náhražky můžou být dobré, můžou být bezpečné a dodat všechny potřebné látky, ale maso je maso a nevěřím, že by ho překonaly. A když překonají chutí a zdravím, tak ne cenou. Závislost na chemičce vyrábějící náhražky je to poslední, co potřebujeme, stačí salámy, kde je maso jen při vážném pracovním úrazu a sýry, co mají s krávou spolčný jen potisk obalu.
27. 10. 2022 v 10:16Off-line Frankie11  (19/174/51)
Jíst jen zeleninu a klíčky a obilí..:-))) Super, ale jsou i veganský bonbony, /plno druhů/ rostlinný mlíko...

Jakože hmyz nebo tohle 3D maso radši fakt ne.....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload