Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Políbili jste kdekoliv na ulici svého milého třeba v... Bruselu?

28. 10. 2022 v 12:55Off-line dejvy  (25/176/72)
Nebo vaše autocenzura zafunguje nejen na Slovensku, ale i západně od našich hranic (o Londýně ani nemluvě). Na tom západě, který nám je podsouván jako vzor v otázce LGBT života atd.?
Btw. jezdíte do Bruselu? Přítel, který tam jezdí celkem pravidelně, článek vnímá jako takové shrnutí jeho zkušeností a pocitů. Takže celkem nic optimistického. Políbil by mě jen ve výtahu :-).
https://www.konzervativninoviny.cz/15887-2/
28. 10. 2022 v 12:58Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Odvrácená strana odvrácené strany...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:01Off-line sta  (38/-/-)
Jo, políbil bych. Nemáš se čeho bát. Belgie je druhá zemí ve světě, která legalizovala manželství pro všechny (v 2003). Doporučuji přestat číst pravicovou propagandu.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:04Off-line sta  (38/-/-)
Mimochodem, bývalý belgický premiér je gay: https://cs.wikipedia.org/…Elio_Di_Rupo
28. 10. 2022 v 13:05Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Takže osobní zkušenosti jeho přítele jsou pravicová propaganda?
A kdopak tu je dezinformátor... jo aha, sta.

Mimochodem, konzervatismus není pravicoví a ani levicoví, ale neutrální. Pravice je o ekonomické svobodě, to kde s kým se líbáš nemá s pravicí nic společného. protože jde o úplně jinou osu.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:07Off-line dejvy  (25/176/72)
Sta.
Kolikrát jsi byl zrovna v tej Belgii? Kolikrát jsi vůbec někoho políbil na veřejnosti, kromě svý mámy? Podmiňovací způsob je fakt hrdinství.
28. 10. 2022 v 13:07Off-line sta  (38/-/-)
Ahoj, putinova loutko. "Konzervativní noviny" je propaganda.

https://www.konzervativninoviny.cz/?…
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:09Off-line sta  (38/-/-)
Dejvy, jo, byl jsem v Belgii, a co ty?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:09Off-line dejvy  (25/176/72)
No koukám, že neváháš putinem vyvažovat svojí argumentaci hojně, další diskuze s tebou smysl nedává, sry.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:12Off-line sta  (38/-/-)
Určíte nemá smysl, když cituješ dezinformační propagandistické weby: https://www.konzervativninoviny.cz/?…
A do Bruselu doporučuji jet. Žádné strachy
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 13:33Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Já snad napsal někde něco o tom zda jsou či nejsou propagandou? Nenapsal dezinformátore. Tedy si stavíš slaměného panáka na kterého útočíš. Běžná taktika dezinformátorů.

dejvy napsal že popis v konzervativních novinách odpovídá osobní zkušenosti jeho přítele. Jeho názor je tedy postaven na svědectví přítele, nikoliv na důvěryhodnosti daného media. Medium bylo použito proto aby to sám nemusel sepisovat.

Nesouhlas s tebou neznamená že jsem putinova loutka. I když si to totalitáři tvého ražení tak vykládají. Je to příklad tvých dezinformací, které jsou jako bys snad vyšel školení u samotného putina kde by tě to osobně učil.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 14:31Off-line R77  (47/-/-)
Vzhledem k tomu líbání na veřejnosti: mne se nelibí když se heterosexuálové líbají na veřejnosti. Ale to je můj osobní postoj.

Za to mne dostalo, když mne v létě soused zpovídá jak vysoký plánuju živý plot…. A údajně jeho žena a dcera by chtěli, abych jej nechal dorůst vysoký 4-5 metrů, aby se mohli opalovat bez….

Tak jsem mu řekl, moje sestra se opaluje bez v řadové zástavbě, a plot k tomu 4-5 nepotřebuje, a je mi tedy úplně ukradené jak se kdo opaluje na vlastní zahradě.
28. 10. 2022 v 14:33Off-line dejvy  (25/176/72)
Artene, díky.
Myslím, že s těmihle lidmi nemá moc smysl svádět boje. Zjednodušujou si svět natolik, že konzervativní=dezinfo, jiný názor=putinovský, pravicový=hitler. Co asi z takové diskuze může plynout...
Argumenty 0 a nečekal jsem ani, že by tu někdo rozporoval cokoliv z toho článku, na tož to nějak fakticky podložil. Dneska se to dělá šmahem - "Putin".
Svým způsobem by mohlo být zábavné sledovat to, jak tápou a jsou udivený, že jim jdou jejich proklamace neustále proti sobě a tak hledají další a další viníky toho, že jim nic nezapadá a točí se dokola jak pes za ocasem. Mohlo by, kdyby se to netýkálo v čím dál větší míře i nás ostatních.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 10. 2022 v 14:37Off-line sta  (38/-/-)
Určíte nemá smysl debatovat s putinovou loutkou. Jenom ztráta času. Radši pojedu znovu do nějaké evropské metropoli.

Tento článek je typický mix strachů, nejistoty a pochyb (FUD), což je pravicová dezinformační taktika. Pokud se bojíš žen v hidžábu, radši jeď do Bruntálu místo Bruselu :D Ale nebudeš se cítit bezpečně, když líbáš kluka ve vyloučených lokalitách v Česku.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 10. 2022 v 14:38Off-line dejvy  (25/176/72)
Toro, toro, toro...
28. 10. 2022 v 16:24Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Tady si přečti knihu do češtiny přeloženou a vydanou extrémně pravicovým Liberálním Institutem a zjistíš že kupodivu i pravičáci jsou zastánci migrace (včetně mě).
https://libinst.cz/…mie-migrace/

Pak si tu na téma migrace promluv s extrémně levicovým tatrmanem a zjístíš že i levičáci jsou proti migraci.

To dokazuje že výrok "což je pravicová dezinformační taktika" je nepravdiví a manipulativní. A tedy dezinformace. Pravice x levice je osa ekonomické svobody. Migrace je obor osobní svobody a zatímco libertariánská pravice i levice jsou z principu spíše pro otevřené hranice, tak auto***ářská pravice i levice pro to být nemusí, záleží na jejich konkrétní ideologii.
28. 10. 2022 v 16:40Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Dejvy: No, já nehájím ten článek, popravdě jsem ho ani nečetl, protože zdroj nepovažuji za moc důvěryhodný. Co hájím je to že nelze zamítnout tvůj postoj jen proto že jsi sdílel článek na takové médium, protože tvůj postoj není založen na tom článku, ale přímém svědectvím pro tebe důvěryhodné osoby.

V principu jsi udělal vše správně, protože i když jsi linkoval málo důvěryhodný zdroj, tak informace sis ověřil z pro tebe důvěryhodného zdroje (pro nás zcela ne, protože tvého přítele neznáme - svědectví s rostoucím počtem osob přes které je podáno ztrácí důvěryhodnost).
No a pak se tu vyskytne fanatik sta, který nechápe jak pracovat se zdroji, že pokud počítáš s nízkou důvěryhodností zdroje lze i nedůvěryhodný zdroj použít jako relevantní, pokud si informace ověříš z nezávislých zdrojů, viz třeba i wikipedia. Můžeš ji použít pro psaní diplomové práce, ale samotná tvrzení musíš brát z původních zdrojů, která jsou na wiki běžně uvedeny.
Na druhou stranu ale fanatik který tebe napadá za použití nedůvěryhodného zdroje naopak nepochybuje o pravdivosti výroků političky na jeho straně a není ani schopen připustit že i když by nelhala, nemusela podat kompletní pravdu a její výrok bere jako svatosvatou pravdu. Což rozhodně není ukázka správné práce se zdroji.

Tím neříkám zda máš či nemáš pravdu, jen že tvá práce se zdroji je na relativně dobré úrovni, byť má mezery.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 17:13Off-line sta  (38/-/-)
Obavy o bezpečnost gayů v Západní Evropě v porovnaní se Slovenskem mi připadají směšné. Hodně cestuji po EU a vidím to na vlastní oči. Snad někdo závidí Belgičanům ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 18:42Off-line filip0976  (31/190/75)
V Londýne sa v smere od Centre Point , bozkávali dvaja uprostred preplnenej Oxfordstreet . Takže oni sa tam lízali a ostatní ich museli obchádzať , nik nepovedal ani slovo .
28. 10. 2022 v 19:58Off-line dejvy  (25/176/72)
Artene:
Já bych zase nijak nevyzdvihoval naší nějakou zkušenost třeba zrovna nad ten článek. Ať chci nebo ne, je to zkušenost jedince a lokální. Je to spíš jen dílek do mozajky, do které ale pěkně zapadá a co si budeme nalhávat osobní zkušenost je vždy důležitá. Takže ten článek si přečti, ať popř. nehájíš nevědomky nějaké mé "nedůvěryhodné kraviny" :-).

Co se samotné důvěryhodnosti zdroje týče, myslím, že si jej pleteš s nějakým jiným serverm. Chápu, že dnes co není revoluční a je konzsitentní, ba co víc v názvu má to slovíčko (konzervativní) je fujky, předem onálepkované. Nicméně kdybys mi zrovna ty řekl, proč konkrétně je pro tebe nedůvěryhodný, můžeme o tom ještě prohodit pár slov, zajímalo by mě to. Třeba tě pro začátek uklidním tím, že třeba proputinovský není :-). Já se tam rozhodně necítím tak vmanipulováván, jako na Aktuálně, iDnesu (i když tam už snad pomalu začínají otáčet kormidlem, se mi zdá), DeníkuN a ČT nevyjímaje. Nikde tam se např. o žádných jiných společenských problémech západu, než defacto s tou zatracenou pravicí nedozvíš, jakoby nebyly :-).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 20:03Off-line R77  (47/-/-)
@filip

Centre Point, Soho, Vauxhall nebo jiné gay friendly místa jsou v pohodě…. Jsou ale jiné lokality kde žije úplně jiná komunita a tam bych ti to opravdu nedoporučoval!
28. 10. 2022 v 20:15Off-line sta  (38/-/-)
@R77 Jako v každém jiném městě.

@dejvy Konzervativní gay je oxymóron. Nemůžeš být gay a být proti Západu, proti EU a číst anti-gay propagandu: https://www.konzervativninoviny.cz/?… Je to logický rozpor. Jenom díky tlaku EU v Česku schválili antidiskriminační zákon, který nás chrání: https://www.novinky.cz/…kon-40229256
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 10. 2022 v 20:31Off-line dejvy  (25/176/72)
Filipe:
Ano, my jsme se bozkávali na Slovensku, na vesnících v Česku nesčetněkrát, ve městě to ani neřeším. Přesto i v centru Prahy, na náplavce! redaktor LUI na budku za bozkávání (nebo za ruce, už přesně nevím) dostal. Záleží na místě, na situaci. Na Tower Hamlets, Finsbury parku atd. popř. v Lutonu, Machesteru, Rotherhamu určitě zapřemýšlíš, dát-nedat, to mi neříkej. Na rozdíl od spousty západních měst v Česku bych neváhal se políbit prakticky kdekoliv (a netvrdím, že by to nikdy nemělo konsekvence). A držet se za ruce kilometry chůze je taky docela jiná záležitost, ale o tom příspěvek raději ani nebyl :-).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 10. 2022 v 20:51Off-line dejvy  (25/176/72)
Sta:
Oxymoron... Chce se mi napsat, ze ty jsi oxymoron...
Ty nemas na nic vlastni nazor, vysvetleni, ty jen porad tapes a tocis se v kruhu s jednou zahadou za druhou. Protoze zijes v bludu, bez pokory, bez ochoty vnimat krome vysece spolecnosti, ktera ti nazorove ladi, siroke okoli. A tak ani nechapes, ze princip antidiskriminace, mela-li tu vubec nejaka diskriminace byt, neni v nejakem represivnim opatreni, ale uz v samotnem uzakoneni registrovaneho partnerstvi. Na tom je taky dobre videt, jak smyslis o fungovani spolecenstvi, represe, vynucovani respektu atd. ti nejsou cizi.

...Ale nechci te urazet, jako ty me.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 20:58On-line klucinek  (33/176/75)
Jako doposud mi nikdo nevysvětlil proč má někdo potřebu si ve frontě u kasy vzájemně vylizovat mozkomíšní mok z hlavy... letmý políbení na rozloučenou no dobrý, ale půlhodinový olizování mandlí mi na veřejnosti přijde dost ujetý...ale útočit kvůli tomu na někoho no to je za hranou všeho...
28. 10. 2022 v 21:02Off-line dejvy  (25/176/72)
...asi tak.
28. 10. 2022 v 21:41Off-line sta  (38/-/-)
@dejvy Chudačku, opravdu nevidíš, že rozporuješ sám sebe? No tak kdo to registrované partnerství uzákonil jako první? Ten Západ, který tak nemáš rád. :D :D :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 22:35Off-line Milan32  (34/-/-)
Progresivisti nechápou, že když uspořádají další tisíce duhových průvodů, budou moct se konečně oženit s chlapem a adoptovat svého chlapečka z ústavu, budou se olizovat na veřejnosti s chlapama a přátelit se před kamerami s thaiwancem Vystrčilem, soudružkou Pekarovou, tak si uznání
společnosti nevynutí.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 22:42Off-line R77  (47/-/-)
Jak tak koukám tebe dnes pustil Buřt ze řetězu :D :D :D
28. 10. 2022 v 22:56Off-line dejvy  (25/176/72)
Milan32
Ano, třeba tady na sta je videt, že to je mimo meze jejich chápání, vůbec nerozumí, jakým jazykem mluvíš, se obávám. Holt soudruzi si vždycky všechno museli vynucovat, dobrovolně do toho šli jen stejní zpovykanci.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 23:03Off-line dejvy  (25/176/72)
Sta
Promiň, bez urážky, jsi fakt hloupej, pouštíš se do diskuzí na který nemáš, debata s tebou nedáva žádný smysl a já ti hračky brát nechci. Nerozumíš významu jednoduchých, krátkých vět a ještě se chceš pouštět do dedukcí koho mám a nemám rád. Musíš mít totální hokej v tom životě.

A já jsem hloupej, že jsem ti dal šanci (tak jsme si kvit, třeba ti to udělá radost :-) ).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 10. 2022 v 23:25Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Dejvy : Je možný že si pletu. Obecně mám dost problém tomu věřit mediím. ČT je jedno z důvěryhodnějších proti průměru, ale taky bych jim vše nevěřil pokud bych to sledoval. ČT vyhýbám z etických důvodů - mafiánský způsob financování.

sta: "Nemůžeš být gay a být proti Západu, proti EU a číst anti-gay propagandu"
Můžeš být proti Západu i EU zcela bez problému. To co tu provozuješ je totiž falešné dilema, tedy že lze být buď pro západ a proti východu, nebo naopak proti západu a pro východ. Řada lidí je proti oběma. K***ika západu a důvod proč jsou proti EU například libertariáni je ten že je příliš nesvobodná a příliš k totalitě inklinující. Východ je v tom procesu sice dál, ale to neznamená že EU není nereformovatelná zrůdnost která se snaží v míře (byť s jinými parametry) čínu a rusko dohnat.
K anti-gay propagandě se nevyjádřím, nechci si číst co konkrétně tam vlastně píšou abych si udělal názor.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 10. 2022 v 23:35Off-line R77  (47/-/-)
Pro-kremelský moderátor a velký k***ik „prohnilého“ Západu Vladimir Solovjov má rád západní styl života a své vily v Itálii nebo výrobky od Applu.
28. 10. 2022 v 23:47Off-line dejvy  (25/176/72)
Artenkotorer
Situace s důvěryhodností ČT je dvojsečná. Ano, na fejky si dávají pozor, tak jak to má být a stane-li se, beru to jako kachnu, stává se. Mnohem větší problém ale vidím v tom, že o spoustě věcech prostě mlčí. A ani spoustu názorů tam už neuslyšíš popř. jen s návodným vysvětlením, co si má člověk předem myslet. Nakonec i obměna komentátorů a diskutérů mluví sama za sebe, o hostech OVM nemluvě. Takže je vůbec otázka, co je větší dezinformace, jestli lež, nebo to, co nikdy nezazní. Chápu, že na lež se dá v mžiku jednoduše poukázat a uchopit jí...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 08:58Off-line sta  (38/-/-)
Dejvy, ubožačku :D :D :D Odmítáš to, co nemáš rád, nesnášíš jiný názor a žiješ v iluzi. To tě přijde draho, někdy budeš mít velký problém kvůli své naivitě.

Artene, nemůžeš být proti Západu a proti Východu, v tomto případě Východ tě sežere. Ukrajina v roce 2013 balancovala uprostřed a pak ztratila část svého území. Jsme fakticky ve válce a musíš se bránit, přestat tolerovat propagandu o "prohnilém Západě" atd.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 10. 2022 v 09:32Off-line Milan32  (34/-/-)
Právě že to kyvadlové přiklánění se na jednu nebo druhou stranu je příznakem slaboduchosti, https://www.youtube.com/watch?…

Takto se chovají korouhve bez k***ického myšlení. A že by tady do Česka přišel Putin ukrást uživatele sta a další eurosvazáky je úsměvná představa. Rusko má největší území světa a celou Mendělejevovu tabulku prvků. To oni mají to, co my nemáme. My nemáme nic, co by jim chybělo. Nepotřebují nás. A Ukrajina je jiný případ. Kyjevskou Rus považují za svoji pravlast a s Ukrajinci mají společné dějiny, společnou azbuku, společnou pravoslavnou víru, atd. Poslechni si ukrajinskou muziku. Je stejná jako ruská. Stejné častušky. Stejně hrané na akordeon. To nemá s Českem nic společného. I to české lezení do p***le Ukrajincům je pošahané. Ukrajinec je jen poddruh Rusa. I geneticky je to totéž, východní Slovan.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 10. 2022 v 10:40Off-line sta  (38/-/-)
Milan32: Podle tvé logiky i Češi nejsou národ, ale jenom "poddruh" Velkého Bratra Rusa.

Rusové na území Česka rozjeli dezinformační kampaň proti vakcínám, proti EU, proti NATO. Později dozvíme, kdo svážel lidi autobusy na Václavák a kdo za to zaplatil.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 10. 2022 v 10:44Off-line dejvy  (25/176/72)
Milan32
Heh, úsměvná je, ale škoda, že se tak nestane, mohl by si vzít rovnou všechny soudruhy, včetně Junckera a spol. to by bylo hned na tom západě líp.

Co se Ruska týče, jsme to samozřejmě my, kdo jsme závislí, takže bychom tomu měli přizpůsobit politiku, dělat diplomacii, o tom žádná. Aktuálně jsme na seznamu nepřátelských zemí, takže horší vztahy už být nemůžou, dosáhli jsme tak dávno toho, co jsme chtěli. Ale naše diplomacie si to nemyslí a jak čertík na gumičce se chce dál projevovat, tak dá Putina do patologického pytle a vyvěsí na ministerstvu vnitra. To nevymyslíš. Demence nadále na vzestupu.
Až postupně budou všichni ve státě po téhle zimě padat na hubu, uvidíme, kolik ještě takových hloupoučkých gest v tý anarchii tady zazní. Svým způsobem se na to těším, bude to očistnej proces.

Ukrajina? Ať už je historie jakákoliv, mají společného cokoliv, rozhodli se být samostatní, na což má mít právo každá entita, ať už jedinec, nebo třeba národ. A ať už na to šli celý dekády sebeblběji a hráli to na všechny strany, tak teď jen dokazujou, že to myslí vážně a těžce za to platí. Stranu si vybrali. Fandím jim.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 10:49Off-line sta  (38/-/-)
Dejvy, tak chceš lízat p***l Putinovi a prosit ho na kolenou pustit plyn? To jsi blbeček? Maďarsko s Putinem jedna, ale má ještě vyšší inflaci, něž v ČR.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 10:57Off-line dejvy  (25/176/72)
Sta
Třetí šanci už nedostaneš, ty trdýlko.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:10Off-line sta  (38/-/-)
Tak budeš lízat p***l Putinovi, blbečku? :D

Putin už dožívá poslední měsíce. Nemá smysl před nim se sklánět.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:21Off-line Milan32  (34/-/-)
Sta (36/-/-) NOVÉ
Milan32: Podle tvé logiky i Češi nejsou národ, ale jenom "poddruh" Velkého Bratra Rusa.


Ty jsi skutečně tak hloupý? Češi mají společné dějiny s Rakouskem - Uherskem a geneticky jsou mix západních Slovanů, Germánů, Keltů, Švédů, Turků, jihoevropanů a všeho, co se tu kdy prošlo. Jako poddruh Rusa to může vymyslet jen b***c.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:22Off-line sta  (38/-/-)
Ukrajinci taky nejsou Rusy. Je to jiný národ s odlišným jazykem a kulturou. "Poddruhem Rusu" je nazývá jenom ruská propaganda.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:29Off-line Milan32  (34/-/-)
Lžeš. Ukrajinci a Rusové mají společné dějiny. Byli několik století jedním státem. My jsme nikdy nebyli součástí SSSR ani carského Ruska. Ukrajinci ano. My máme jako písmo latinku. Ukrajinci mají ruskou azbuku a jejich jazyk v západní části je azbuková ukrajinština, v prostřední části suržyk (směs ruštiny a ukrajinštiny), ve východní části přímo ruština. A náboženství je na Ukrajině u v Rusku stejné - pravoslaví. My s tím nemáme nic společného.

Sta, jsi nevzdělaný.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:32Off-line sta  (38/-/-)
To jsi nevzdělaný :D :D Vysokou mám.

Podle tvé logiky i Slováci nejsou národem, ale "poddruhem Čechů", protože mají společné dějiny s Českem a velmi podobný jazyk. Řekni to Slovákům, určíte budou mít radost ;)

Možná, že Putin i Čechy považuje za "bratrský národ", stejně jako Ukrajince. A Putinova propaganda ti určíte vysvětli, proč máš poslouchat Velkého Bratra.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:50Off-line Milan32  (34/-/-)
Slováci mají s Českem mnoho společného, ale netvořili několik staletí společný stát. Ukrajinci s Ruskem ano. Československo trvalo jen několik desetiletí. Slovensko má společné dějiny spíše s Maďarskem a dlouhou dobu bylo nazýváno jen jako horní uhersko. Co se týká genů, jsou Slováci spíše Slované než my. A samotní Slováci cítí velkou příbuznost s českým národem. Neurazí se, když je někdo považuje za jeden národ, spousta Slováků se sama označuje jako Čechoslováci.

Srovnáváš nesrovnatelné. Neznáš dějiny. Nevíš, že Kyjevská Rus sama požádala o to, aby se stala součástí carského Ruska. Kvůli tomu, že je likvidovali Poláci. Poláci chtěli zlikvidovat jak ukrajinštinu, tak pravoslavné náboženství. Poláci se hodně dlouhou dobu snažili obyvatele současné Ukrajiny "polanizovat" a hlavně je katolizovat. Proto se tehdejší ukrajinští vůdcové v pudu sebezáchovy spojili s ruským carem a vytvořili soustátí.

Dějiny Česka a Slovenska jsou jiné. Nesrovnávej to. A jestli nás někdy někdo ohrožoval, tak to Němci. Němci nás chtěli vyhubit nebo odstěhovat. A zabránili tomu Sověti, což byli společně Ukrajinci a Rusové. Ti nás osvobodili od Němců.

Znovu opakuji, že jsi nevzdělaný. Tvá VŠ je ti k ničemu, když nic nevíš.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 11:59Off-line sta  (38/-/-)
To jsi nevzdělaný jako Putin :D Je to úplně stejná situace. Slováci s Čechy tvořili společný stát, stejně jako Ukrajinci a Rusové byli spolu v SSSR. Ale to neznamená, že jsou "poddruh Rusů". Je to jenom Putinova propaganda a snaha ospravedlnit válku proti "bratrskému" lidu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
29. 10. 2022 v 12:09Off-line Milan32  (34/-/-)
Nikoli, ty blbe. Češi neodvozují svůj původ z podunajské nížiny nebo z oblasti horních Uher. Rusové svůj původ odvozují z Kyjevské Rusi. Kyjevskou Rus berou jako svoji pravlast. My Slovensko nebereme jako svoji pravlast. Rusko a Ukrajina tvořilo soustátí dávno před vznikem SSSR. I za carského Ruska byla Ukrajina součástí Ruska. Mnoho staletí. A kdyby ruský car neochránil kyjevskou Rus, tedy Ukrajinu, tak ji Poláci katolizují a polonizují. Ukrajina existuje jen díky Rusům. Poláci ji měli v záměru změnit na Polsko. Kdyby se Ukrajina nespojila s ruským carem, tak už neexistuje.

A po rozpadu SSSR v roce 1991 bylo Rusko k Ukrajině velkorysé. Celých 30 let dodávalo Rusko Ukrajině plyn a ropu za hubičku. Jenže Ukrajincům to bylo málo a plyn kradli. I ten plyn, co vedl do Evropy. Proto Němci postavili pod Baltem Nord Stream 1 a Nord Stream 2. Jako reakci na nespolehlivost a zlodějství Ukrajiny.

Dneska se z Ukrajiny nepochopitelně dělají hrdinové a svatouškové. Ale oni byli nejdříve rozmazlováni Ruskem a nyní Západem. Páč se o Ukrajinu oba dva celky přetahují. Jenže se přetahují o zlodějskou prostitutku. Bohužel Ukrajina nebo spíše její vůdcové, oligarchové se dlouhodobě chovají jako zlodějské prostitutky. Rozkradou všecko. A ještě vydírají.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 10. 2022 v 12:24Off-line sta  (38/-/-)
Milane, každý národ má právo na sebeurčení, je to součást charty OSN. Pokud bys byl vzdělaný, tak bys o tom určíte věděl. Nemůžeš to posuzovat podle rasy nebo středověkých dějin jak to dělal Hitler, když říkal, že Slované jsou "méněcenní". A dnes Putin to říká o Ukrajincích

https://www.seznam.cz/…cne-odehraly
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 10. 2022 v 13:13Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Sta: Jen fanatik s vymytým mozkem, nebo totalitář chce zakazovat k***iku svojí strany jako propagandu o prohnilém západu. Vlastně to je přesně to co vidíme u naprosto každý totality a říkal se tomu cenzura.
Bez problému můžeš být proti oběma. Jak jsem psal předvádíš argumentační faul falešné dilema.

dejvy: Rusové měly vždycky expanzivní politiku a zajisté by rádi si ukousli další území, tak zas nepiš že putin má všechno. Jen toho jaksi nejsou schopni. Podobnou expanzivní politiku jako dlouho mají němci, či USA. Jen němci přešli na taktiku podrobit si ostatní diplomaticky, viz EU která pak táhne dost propagandisticky (viza sta, který přes vymytý mozek není schopen ani připustit že někdo může mít názor odlišný od něj a přitom nebýt na straně putina) a USA kteří spíš jedou expanzi někam vtrhnout (pokud nenajdou pravdivou záminku tak si něco vymyslej, viz irák), chvílí vraždit, vyměnit vládu za pro ně přátelštější, deset let tam zůstat a když se i přes totálně zdevastovaný pojistky demokracie proti útočným válkám donutí občany vytáhnout z letargie tak se teda stáhnou, aby se jimi podporovaná vláda a zhroutila (viz afghanistán), načeš civilisty v afganistánu okradou o úspory za trest že jim kazí expanzi když uměle zvýší inflaci zabavením rezerv centrální banky (centrální bankéři abi nebyly pod kontrolou talibanu!) a ukradením poloviny rezerv na nákup hlasů voličů prezidenta který o tom rozhodl.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 10. 2022 v 13:37Off-line dejvy  (25/176/72)
Artene
Ja s tebou víceméně souhlasím (od USA, přes Němce, Irák, Afgán). A ano Rusové měli a ev. mají nadále expanzivní politiku. A to přesto, že mají vše -
nevím proč to nespojit, nevylučuje se to, bohatsví je relativní věc (bohatej a šťastnej může být i malej černoušek, co má starej tranzistorák a vedle placku z mouky). A ano, mamon je pohlcuje, takže toho co mají, nejsou schopni smysluplně využít.
Já myslím, že to vidím stejně :-).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 10. 2022 v 13:47Off-line dejvy  (25/176/72)
Milane
Argumenty ti evidentně nepomáhají. Nedokáže nic z toho, co píšeš, uchopit a dát do nějakých souvislostí, copak to nevidíš? V bedně mu nakukali něco, co ho nic nestojí a ještě je za lepšolidu, tak po tom hrábnul jako jiní, vystaráno. Ztrácíš čas.
Nehledě na to, že téma bylo především o zidealizovaném západě resp. líbání se tam/tu :-).
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload