Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se cítit dobře?

21. 11. 2022 v 12:50Off-line Anonym
Ahoj, mám dotaz.
sleduji občas různé osobnostní kouče na netu a všichni tvrdí, že je důležité se cítit dobře, jedině pak budeme na dobré cestě k lepším zítřkům třeba v práci nebo ve vztahu atd.
Moje otázka zní, jak toho dobrého pocitu uvnitř dostát, když je venku tak jak je, šedivo, práce stojí za h. a všechno se sere. To by mě docela zajímalo.
Díky za tipy.
21. 11. 2022 v 14:31Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Když se dobře vyseru tak je den hned lepší
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 11. 2022 v 14:36Off-line Ackore  (46/180/-)
Ahoj, byl jsem v podobné situaci řadu roků. V práci problémy, v rodině problémy, nic se nedařilo, nebyla chuť na sport, ani na kulturu, filmy atd... A kolektiv přátel nebyl taky dobrý, ne tedy všichni, ale někteří lidé mě v mé přítomnosti nedělali prostě dobře. Pochopil jsem , že ze všeho nejdůležitější je zbavit se všech negativních lidí, věčných stěžovatelů na cokoli od počasí přes politiku až po trávení společného času kdekoli a poslouchání jejich remcání. Prostě je dobré změnit prostředí, ve kterém člověk je. Kolegů v práci nebo vedoucího se zbavit nedá, pokud tedy nezměníš práci jako takovou a zkusíš jiný kolektiv. Naučil jsem se ale poslouchat v práci jen co chci a jinak si myslím svoje, nebo ostatní v práci ani nevnímám. Rodinu jsem odstřihnul a bavím se pouze v nutných případech. Nesprávných kamarádů a známých jsem se zbavil a našel si nové kamarády a přátelé, se kterýma je mě fajn. Neposlouchám v TV a rádiu zprávy, poslouchám jen rádio Kiss a naučil jsem se radovat z maličkostí, že se mě podaří něco opravit, vylepšit, dostal jsem zase chuť na sport, zajdu si do bazénu, páry, vířivky, projedu se v přírodě na kole a to vše s lidmi, se kterými je mě dobře. Teď se na vše dívám pozitivně a nepotřebuji k tomu ani žádný matroš. Mám dobrou náladu, beru život jak je, mám dobrý pocit a je mě prostě fajn :)
21. 11. 2022 v 14:41Off-line poklad  (29/177/69)
Hlavně nedůvěřovat gayům bych řekl :-/
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 9  Nahlásit
21. 11. 2022 v 23:19Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Hele, tvrdá realita je taková, že kdyby na tohle existoval jeden univerzální klíč, tak všichni ti "osobní koučové" by si nevydělali ani na slanou vodu. Můžeš se u nich inspirovat, začni hledat praktické věci, které můžeš dělat denně, a o kterých uznáš, že tě někam posunou. Ale vždycky si pamatuj, že je to tvoje cesta a nikdo jiný jí pro tebe projít nemůže.
22. 11. 2022 v 00:32Off-line francjosef  (67/169/72)
Jednoduše hodit starosti za hlavu a dělat jen to co tě těší. No a v mém případě je to o to jednoduší,cze jsem penzista a je to nejlepší období v životě
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
22. 11. 2022 v 00:41Off-line francjosef  (67/169/72)
Kolega v práci oznamoval s obrovskou radosti, že si zlomil ruku. Koukali jsme na něj, že se zbláznil a on pokračoval že horší by bylo kdyby si zlomil obě.
Na každém příšeru se dá najít i pozitivní díl. A já se tim řídím.
22. 11. 2022 v 03:15On-line bombakul  (29/176/75)
Jak jako práce stojí za hovno a všechno se sere? V první řadě řeš příčiny a ne důsledky. Co přesně ti na práci vadí? Klidně ju můžeš změnit. Jak se všechno sere. A opravdu se to sere? Není to jen v tvojí hlavě?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 11. 2022 v 05:56Off-line power  (23/180/65)
Bombakul (27/175/70)

Klidně ji můžeš změnit
-----------
Srandovní když nám nějaký školáček bombakul rozdává rady co máme nebo nemáme dělat za práci ..... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
22. 11. 2022 v 06:21On-line bombakul  (29/176/75)
Kde přesně sem psal jakou práci na dělat? A ten školáček má prosperující firmu a co máš ty?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 11. 2022 v 13:19Off-line zvedavko  (44/175/85)
Clovek je binarna bytost, hetero aj homo. Ak sa chces citit lepsie najdi si druhu polovicu svojho ja. Spolu bude lepsie, ak sa budete lubit, mozete si spravit bublinku kde budete mimo s**tu zvonka. sam clovek je sam :-(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 11. 2022 v 13:26Off-line zvedavko  (44/175/85)
A ku vsetkym predtym pisatelom: jasne neposlouchej zlo, nekoukej na zlo, zalez do kouta drz hubuakrok nikdy nevychazej z bezpecnyho prostoru a vubec vrat se do kolebky a hon si ho u nasich videi. Pamatuj venku nic neni a vsechno je metaversum :-)
22. 11. 2022 v 14:16Off-line honzak  (33/183/65)
Hodit to za hlavu nebo z pesimisty optimistou imho znamená smířit se s tím, že ten život je na hovno. Určitě si od koučů slyšel, že už jak vstaneš, tak ti život nasírá negativní věci přímo před čumák, a je vlastně skoro jenom na tobě, aby sis zařídil pozitivní věci a zažil jich víc, než těch negativních. Smíření se s tím, že něco prostě nechodí, venku bude hnusně ještě půl roku a že až chcípneš, tak po tobě nikdo ani neštěkne, to je imho první část, jak zmírnit ty negativa. Radování se z maličkostí a běžných věcí (tj. radování se z úspěchu, který předtím vypadá malicherný až radování-nehodný) je taky dobrá cesta.
22. 11. 2022 v 14:36Off-line zvedavko  (44/175/85)
Honzak, zivot ale neni na hovno, neni proc se smi*** s tim ze zivot je na hovno. Zivot proste je a je tvuj a jak ho prozijes je tvoje prace. Pokud ho s nekym sdilis je lepsi nez um*** zaziva
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 11. 2022 v 16:03On-line i8051  (53/184/97)
Jak pise Ackore, porid si bublinu optimistickejch lidi, kteri maji svy cile, invenci a pozitivni mindset. Seznam se s nima, nech se jima ovlivnit a nasmerovat. Lidi, se kterejma si uzijes spoustu malejch radosti a po zintegrovani to bude jedna velka radost. Praci moc neovlivnis, tak tam delej jen to nutny a zbytek neres. Uvedom si, ze tvoje nastaveni a pristup k okoli ti do tvyho vesmiru taha tyhle prusery a negativni veci. Takze si za to muzes vzdy sam. Bohuzel. Takze delej na sobe, posouvej se, doprej si radost a zmen to k lepsimu. Hlavne se nesnaz nicemu a nikomu prizpusobit, jak pise Jezina. To je nesmysl. Bud dobrej original. A pokud si myslis, ze to nejde, precti si to jedte 10x ... :-)
22. 11. 2022 v 16:09On-line i8051  (53/184/97)
Btw Jezino, zivot neni o zadnym prizpusobovani druhymu (= uvazovani k boude) ani zadnejm druhejm. Ani o penezich partneru. Bohuzel jsi tak hloupej, nic nechapes a proto nikoho nemas ... :-)

Navic tazatel nemluvi o zadnych koucich z fotbalu nebo tak, ale prave o osobnostnich koucich a motivatorech. Ty zadnej sehranej team nemaji. Ti pracuji samostatne. Ach jo ... :-)
22. 11. 2022 v 18:54Off-line Anonym
Porid si bublinu optimistickejch lidi, kteri maji svy cile, invenci a pozitivni mindset. Seznam se s nima, nech se jima ovlivnit a nasmerovat

Ještě dotaz. A jde to i jinak? Já moc na socializaci nejsem. Jsem spíše povahově introvert.
22. 11. 2022 v 19:57Off-line iglw  (48/172/77)
Je to velmi jednoduché,to pozitivum musíš mít v sobě a nevymlouvat se na okolnosti kolem Tebe,jo__!!
22. 11. 2022 v 20:15On-line i8051  (53/184/97)
Jinak by to asi slo taky, ale asi pomalejc. Introvert k tomu propojeni a zacleneni potrebuje nejakyho fajn extroverta. V tom jsou dobri kamosi :-)
22. 11. 2022 v 20:55Off-line panskrt  (48/178/81)
Bublinu bych úplně nedoporučoval, je to jen taková obezlička, až se zhroutí, bývá násobně hůř. Základem je tvoje myšlení, rozumně nastavené hodnoty. Abys rozpoznal, co je důležité a co není. Aby ses netrápil tím, co nemůžeš ovlivnit. Zkráceně, znáš-li sebe a svět, ve kterém žiješ, ušetříš si mnoha zklamání. A k tomu třeba pár drobných cílů, ať se máš na co těšit. Např. když se ti nelíbí zima, můžeš se těšit na jaro :)
23. 11. 2022 v 01:01Off-line MysiakPipo  (102/176/60)
Kúp si mačičku. Alebo ešte lepšie - nejakú si osvoj! :)
A toto myslím vážne.
13. 09. 2023 v 01:28Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Anonym: Lepší zítřky jsou důležité.

Práce možná stojí za hovno, ale venku šedivo určitě není. Stačí se pořádně dívat, tenhle svět je fascinující místo.

Také se nesere "všechno" - to jen někteří nasírají tím, že se do všeho serou tak dlouho, až rozeserou celý svět okolo. Těm sráčům by však lidé dobré vůle měli devatero způsoby čelit, ne z nich být předposraní.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload