Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Smartphone

29. 11. 2022 v 19:04Off-line Anonym
Ahoj, můžete mi prosím, někdo slušně a bez urážek poradit ohledně smartphonu? Nebudu lhát, jeden z mých prvních nejoblíbenějších Smartphonů byl iPhone SE a později iPhone 8... Časem jsem musel přejít na Android, byl jsem docela spokojený se Xiaomi Redmi Note 8... Chtěl bych ovšem asi nejraději zpět k iPhonu, plynulý provoz a fotografie... Hodně mi to chybí. Jaký se podle vás vyplatí koupit, případně vás názor? Nemohu investovat hodně a moc se v tom nevyznám. Jednou se mi stalo, že mi nesly z icloudu stáhnout vůbec fotografie a o vše jsem přišel. Nepotřebuji nejnovější, jen, aby šel icloud... Pokud máte zkušenosti, rady a typy... Budu moc vděčný. I kdyby byl nějaký super android... Koukám se po bazarových iPhonech, spíš mi jde o podporu icloudu, abych mohl stahovat fotografie a hudbu... Děkuji moc za odpověď a slušně komentáře... Upřímně finančně dosáhnu max do 5500 Kč... Na bazarech iPhone 7 a 8... Prosím, Honor a Huawei absolutně NE... Díky
29. 11. 2022 v 19:14Off-line i8051  (53/184/97)
Kdyby sis nekupoval Saomi, tak mas plynulej provoz i s robotem :-) A ajfona do 5k5? No to nevim, to bude uz slusne starej kousek s vyprahlou baterkou. Spis si kup novou Axx, ta je cenove asi tam, co chces a pobezi to spolehlivejc. Ale to je pouze nazor, rozhodni se sam :-)
29. 11. 2022 v 20:17Off-line bombakul  (29/176/75)
Kolik času strávíš tímhle stahováním? Nebylo by lepší ten čas strávit v práci a za dva týdny si koupit něco pořádnýho? A k čemu to vůbec potřebuješ? Mě k životu stačí Motorola za dva litry
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 11. 2022 v 22:30Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Do pěti a půl máš třeba tohle:
https://m.alza.cz/…galaxy-a13_2?…

5G verze je cca o pětikilo dražší. Jo, je to ta low cost třída, ale furt je to Samsung. Plynulý to bude dostatečně, pravidelně aktualizovaný taky. Furt to bude stokrát lepší než bazar nebo nějakej no name drek.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 22:47Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
A když koukám na tuhle cenovou kategorii... Tak nic moc lepšího tam za tyhle prachy nevidím. Jinak už jsou tam akorát Motoroly, Xiaomi, Honory, Realme a podobnej čínskej brak. Sice mají papírově podobný parametry za míň peněz, ale Samsung je aspoň spolehlivá a prověřená značka.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 23:06Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
No bombe... 2 a 5 litrů už není zas takovej finanční rozdíl (co to dneska je 3k), ale ten mobil bude někde úplně jinde.
Kupoval jsem si novej mobil teď říjnu, ten minulej (Samsung za v té době 6-7k, už nevím přesně) mi vydržel cca tři a půl roku. Do poslední chvíle bez zpomalování, bez sekání, akorát už to po té době moc nedávala baterka, která při aktivním používání zdechla za pár hodin, tak šel holt na odpočinek do šuplíku.
A rozdíl jsem mohl pozorovat u spolužáků a kámošů okolo - za tu dobu, co já jsem úplně v pohodě fungoval s jedním mobilem, tak oni se vztekali nad svýma zpomalenýma čínskýma s**tama, na kterých se do roka sekala snad i kalkulačka a vystřídali takový "levný" krámy 3-4. Takže ve finále nejen že ušetřili úplný hovno, ale ještě do těch telefonů narvali třeba dvakrát tolik, co já do toho jednoho.
A to se vyplatí, Horste.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 23:27Off-line Anonym
.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 11. 2022 v 23:28Off-line Anonym
Ahoj, díky díky ... Samsung jsem nikdy neměl. Takže nevím. Mám problém, že mě rozežral hodně iPhone a byl jsem s ním nejvíce spokojený ... Dvě věci mectam ale štvaly, aktualizace a icloud. Jinak jsem ho miloval ...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 11. 2022 v 01:11Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Bazarovej iPhone do 5,5k bude nejspíš pěknej drek. Jako nevím, ale já bych si teda použitej mobil nekoupil, minimálně ne z "neznámýho zdroje".
Vím prd kolik lidí to přede mnou mělo, co s tím kdo dělal a jak s tím zacházel, v jakým stavu je baterka a "vnitřnosti" celkově, jestli to není čórka, různý skrytý vady, omezená záruka a možnosti reklamace...
Abych to shrnul, tak pokud nemáš rád hazardní hry, tak si použitej mobil nekupuj. Buď si kup novej, na jakej máš anebo si našetři a kup si lepší o něco později.
30. 11. 2022 v 02:37Off-line i8051  (53/184/97)
Ajklaud chodi i na androsi ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
30. 11. 2022 v 09:34Off-line Frankie11  (19/174/51)
Ty čínský - Xiaomi, Huawei-prý někdo špehuje :-))) aspon jsem to četl...
tak já si naškudlil za brigádu v kanclu na novej iphone Pro Max 14- ale nevýhoda je, že se vybíjí dost rychle...ale to asi každej...ve škole jsou stejně zakázaný, leda na chodbě a v jídelně...učitele štvali...
Ale fotí super...
30. 11. 2022 v 21:05Off-line bombakul  (29/176/75)
Tommíku poslední telefon byla tuším taky Motorola za suchý z nosu a měl sem ju snad tři roky a funguje furt akorát sem zlikvidoval nabíjecí konektor a oprava by vyšla asi na 500 což je vzhledem k věku telefonu dost tak sem si koupil novej ale podotýkám že tyhle telefony mám na blbosti ale firemní mám tuším taky Samsunga i když jistej si moc nejsem protože sem ho pár měsíců neviděl a v ostatním bych s tebou asi aj souhlasil
30. 11. 2022 v 22:58Off-line Anonym
Chci moc všem poděkovat za názory. Samsung jsem nikdy neměl, je to pro mě výzva. Psal jsem do 5500 Kč, známý mi poradil Samsung 23 A 5G, sice stojí 7k ale nemůže si prý stěžovat .... Úplně nový nerozbaleny 23A 5G za 5k .... Ale jak říkám, nejvíc mi jde o to, aby se nesekal a byly alespoň trochu kvalitní fotky.
01. 12. 2022 v 21:29Off-line i8051  (53/184/97)
No a nepsal jsem to to hned v prvnim prispevku, ze si mas koupit Axx, cili treba tu A23 za tech 5600? Navic co mas furt s tim "sekanim"? Me se zadnej telefon "neseknul" 10 let. Pokud je nejaka nestabilita, je to 99.99 % zpusobenou prasackou apkou a nikoli OS telefonu ... :-)
01. 12. 2022 v 21:49Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Sekat se ti to nebude, neboj. Samsungy jsou vyladěný dobře.
A pokud jde o foťák, tak na běžný fotky to bude stačit bohatě
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload