Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Syfilis, HIV má někdo?

18. 12. 2022 v 19:15Off-line Anonym
Cau má někdo syfilis nebo HIV? Jak to začalo? Příznaky apod
18. 12. 2022 v 19:29Off-line ellvin  (23/183/81)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
19. 12. 2022 v 08:10Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

A ty nepodvádíš se svým věkem?
A ty nepodvádíš se svýmy kecy?
A ty nepodvádíš supervisora?
A ty nepodvádíš mladé kluky?
19. 12. 2022 v 08:24Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Věk je sice jen číslo, ale je slušnost (dalo by se říci až skoro morální povinnost) mít v profilu stejné číslo u věku jako na občance (vycházím z toho, že poslední rok jsi měl 59 a teď máš najednou 58)....
Podvádíš se svými kecy...několikráte jsem četl tvé uchylné, dementní a hlavně nicneříkající komenty, kde se sereš do mladých kluků
To tvoje stalkování supervisora je kapitola sama pro sebe...nebo spíše pro soud?
19. 12. 2022 v 08:33Off-line Miki111  (23/180/79)
Jdi hned na testy!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 12. 2022 v 08:35Off-line Fgjk  (21/195/90)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Tak fotka není povinná, aby ji viděl každý. Fotku posílám těm, jimž to uznám za vhodné. Jinak se ni líbí, že reaguješ jen na věk a občanku....mohl jsem to napsat také kolil let od narození a rodnej list;-)

Jen mě zajímá tvé vyjádření k dalším bodům


Jo a tak 3 měsíce jsem tady nebyl. Z podsvětí jsem se vrátil dnes, takže jsem fakt poradnu nezasíralcož se nedá říci o tobě...nehledě na to, že ses mě a Íčka snažil sundat na mém profilu, který jsi zamořil dalším zbytečným komentem z tvé dílny Jez s.r.o. -rychle, nesmyslně a na hraně○c
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload