Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rve mi to srdce z hrudi den co den

20. 11. 2013 v 21:44Off-line Anonym
Kde bych jenom začal? Ale nejspíš od začátku... Snad už od malička o sobě vím kdo jsem. Jsem gay 17.let. Ne nestydím se za to. Nemám s tím nějaké větší problémy. O prázdninách jsem to o sobě prozradil i doma. Rodiče reagovali naprosto báječně. Vzali to a nemají s tím problém. Jenom moje maminka v tom hledá něco víc. To víc je "strach o mě". Já to chápu, jsem ještě mladý a tak má starosti. Ale od mého coming-outu se cítím dobře pouze vtom, že se nemusím skrývat a hrát si na něco co nejsem. Bohužel, čím déle jsem v tomto světě "oficielně" tím větší zklamání mě pronásledují. Mrzí mě jak se někteří jedinci chovají, jak tady tak venku v realitě. Studuji SŠ Gastronomickou- to nebyl ale můj sen. Spíše mých rodičů. Každopádně příštím rokem končím (s dokončeným studiem) Můj sen je mít svůj vlastní salon- chci vystudovat SOU kadeřnictví. Udělat si vizážistický a stylistický kurz. Baví mě práce s lidmi a o to víc je zkrášlovat. V lásce nemám až tak velké štěstí. O "velkých prázdninách" jsem prožil můj první sex. Byla to vlastně i moje 1. schůzka s klukem. Psali jsme si tu už déle. A poté co jsem se vrátil domů z dovolené jsem se s ním sešel. Bylo to už večer. Povídali si a on mě chytl za ruku...(cítil jsem co to pro mě znamená) Celou dobu omýval sladké řečičky.začalo pršet a my se schovali do auta.popojeli dál a zase si povídali. Pak po mě vyjel a začal mě líbat. Nechal jsem se (byl pěkný-sexy, inteligentní, hodný a milý), hold 1. schůzka a 1. chyba. Několikrát jsme se ještě sešli (vždy jednou za čas). Seznámil jsem se ještě s několika kluky déle po tom co mě tento milý chlapec zneužil pouze k sexu. Strašně mě to bolelo. V noci jsem nemohl spát a trhalo to se mnou. On do teď nejspíš nechápe co mi provedl. I když si to připouští a dále mi píše. Každá vzpomínka na něj mě bolí. I teď a tady, když ho vidím online. Já osobně se neřadím ke klukům co by to dávali extra najevo, že jsou gayové. Moc si přeji konečně poznat/potkat kluka, který by za to stál. Rve mi to srdce z hrudi den co den. Ani nevím proč to sem píšu. Třeba se mi uleví. Chtěl bych znát vaše stanovisko, váš názor.
20. 11. 2013 v 21:49Off-line tommy89  (34/184/83)
Nerozumiem, chceš názor na svoj život?
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
20. 11. 2013 v 21:58Off-line johnj  (40/186/82)
Udělal jsi něco, čeho teď lituješ. Myslím, že se tomu normálně říká žít život a dělat chyby. Všichni je děláme a všichni některých svých rozhodnutí litujeme. A to je pravděpodobně vše, co s tím můžeme dělat. Vrátit to nejde, zapomenout jen těžko. Splň si svůj sen se salónem a při naplňování toho snu se dívej hlavně před sebe a příliš se nevracej. Bude tě to zbytečně brzdit v rozletu. A časem, až potkáš někoho zajímavého a překonáš sám sebe, budeš šťastný. Tak tedy hodně štěstí! :)
20. 11. 2013 v 22:21Off-line igni  (36/192/130)
Prvni rande, prvni zklamani, prvni sex. Nezoufej, si mladej, lasku jednou najdes ;) a to ze te zneuzil k sexu, trochu viny v tom mas taky, nechal ses, ale co. Pouc se ze svych chyb a jdi dal, a hledej a ver si. A te kluk, do ktereho se zamilujes a se kterym ti bude fajn urcite najdes ;) ja osobne sem si myslel, ze uz sem ho nasel, ale nebylo tomu tak, tak hledam dal. co nadelame, zivot je plny zvratu, plny smutku ale i radosti a ta radost proste jednou prijde, ver tomu ;)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 11. 2013 v 22:56Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Konečně někdo, jehož text má hlavu a patu a dá se to číst. Myslím, že se v životě neztratíš. Zažils první zklamání, ale to je naprosto normální, zažije to každej. Kluky si neidealizuj, jdi si za svým cílem, ale buď opatrnej. Jestli se ti podaří být úspěšný profesně, počítej s tím, že o to víc se na tebe budou lepit zlatokopky. Hodně štěstí a pevné nervy ;-)
21. 11. 2013 v 12:04Off-line Bery  (30/-/-)
Ber to jako poučení do budoucna. Se sexem čekej, až budeš mít jasno, co chce partner, a budeš na to všechno připravenej. ;)
21. 11. 2013 v 18:40Off-line Anonym
Děkuji vám kluci za podporu, vážím si toho moc!:) Váhám jestli si mám nechat udělat rozhovor tady na webu.:))
21. 11. 2013 v 20:48Off-line Titan24  (30/168/56)
Klidně, rád bych si takový rozhovor přečetl. :) Vyzníváš sympaticky. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 11. 2013 v 18:23Off-line Anonym
Půjdu, hned po svátcích...:P:)
13. 03. 2017 v 18:28Off-line sexovac  (22/201/86)
Tak mi napiš :)
15. 08. 2017 v 21:57Off-line Radak  (102/180/58)
Ahoj,nejak podobne som bol na tom aj ja.Vyčítal som si to a hnusil sa samemu sebe,ale po čase som sa cez to preniesol a uz to bolo dobre :).Keď nie hneď,tak časom to bude lepšie ver mi :).
17. 02. 2019 v 18:50Off-line PuerFati  (22/180/62)
Chce to čas, ten zahojí všechny rány. Zažil jsem podobnou situaci.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload