Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem jediný kdo nerozumí dnešní době?

03. 01. 2023 v 12:17Off-line Anonym
Dotaz není myšlený nijak útočně či urážlivě, nicméně přemýšlím, zda jsem jediný komu to občas hlava nebere. Přijde mi, že naše společnost se vyvíjí divným směrem, z mužů se stávají více ženy a to nemyslím třeba vykroucené chování, to tu bylo vždy, ale spíše to, že je čím dál tím více jemných kluků co mají ženské rysy, nebo i zálibu v dámském oblečení, make upu a to to jen umocní jejich vizuál. vyrůstal jsem v době, kdy se vědělo o trans lidech a lidé už s tím byli v pohodě víceméně. Dnešní doba mi ale přijde, že u gayů se výběr dost zůžil, pokud bych prostě hledal obyčejného gay muže, jako kdyby se naše populace stávala jemnější každým rokem. Mám jen obavy, aby časem zůstali ještě nějací normální muži vizuálem a nestali se z nás všech ženy. Vždy jsem si myslel, že gay je prostě muž, který je na muže a nesnaží se spíše vypadat jako žena. Pro mě osobně to není atraktivní a nedává to potom smysl v tom, proč bych měl být gay a chtít muže, když spíše vypadá více jako žena. Nejsem nijak zaujatý, ale všímám si toho nejčastěji na seznamkách, jak moc se ukazuje asi kluků u kterých vlastně člověk neví, jestli jsou kluci a někdy mají psáno i v profilu, aby se je na to člověk neptal. Možná už prostě dnešní dobu nechápu a jsem v tom sám, nebo nejsem jediný?
03. 01. 2023 v 13:47Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Pokud chceš "mužný protějšek", nevěnuj pozornost "zženštilým" a hledej. A nestěžuj si, že lidé mají v dnešní době větší svobodu se rozhodnout jací chtějí být.
(dodatek: upřímně jsem se teď dost zasmál jak jsem toho pinďu naštval natolik, že mi hodil mínusko ze všech svých účtů xd)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 13  Nahlásit
03. 01. 2023 v 13:53Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
Já třeba netvrdím, že jsem nějaký alfa samec, ale potkal jsem se s jedním takovým co byl něco mezi a když jsem mu řekl, že chci na sex kluka a né hybrida, to bylo peklo. Všude mě vyhlásil a vyváděl jak zhrzená baba :-D A to jsem ho urazil vlastně jen proto, protože se mě pořád snažil přesvědčit, jak je chtěný. K***a, no way.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
03. 01. 2023 v 14:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak hlavně že je v pořádku když se bude na ulici za ruce držet šedesátiletý dědek s patnáctiletým školákem, soryjako :D
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 01. 2023 v 14:18Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Já bych neřekl, že jsou tu vyloženě zženštilí, spíš jsou tu typičtí metrouši, co v práci jedou kariéru a dál jen cvičí, uklízejí a loví jednorázovky. Na seznámkách takových vídám nekonečno a jistě se zastaví nasypat hróómadu mínusů. Zbývají zaječí zlatokopky, rada starších a dejcígokámo.

Najít pohodový typ chlapa 25-45 let s poctivou prací a platným řidičákem, co nehledá jednorázovky, je už podobné hledání jehly v kupce sena, která je mnohokrát očuchaná detektorem kovů a magnetem na bagru. Zvlášť, když vizáž není plakátová, to pak zbývá už jen trollit v poradně.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 01. 2023 v 14:42On-line klucinek  (33/176/75)
Ty zase trotlíš...on trolí na faktech založený skutečnosti, který ty nechápeš díky svýmu chlastem vymytýmu mozku......
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 01. 2023 v 14:58On-line klucinek  (33/176/75)
Z téměř každého tvého komentáře se dá ždímat....
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 01. 2023 v 17:46Off-line i8051  (53/184/97)
No tak si do svyho vesmiru tyhle nechteny kousky netahej. Ja treba kolem sebe zadny takovyhle zzenstily kluky prakticky nevidim. A ani mezi kamaradama a spoluzakama mejch deti. Asi se teda snazis dostat mezi ne a pak je vsude vidis. Takze jediny zrejme nebudes, ale bude vas podobnych jen par ... :-)
03. 01. 2023 v 18:43Off-line totepka  (27/180/70)
Já nerozumím době instagramových profilů a potřebě být viděn a sdílen s velkou množinou lidí, které pomalu ani neznám. Ale asi jsem já jinej, nevím. A k tématu: ženská složka u muže dokáže pro mě být stejně přitažlivá jako mužská, ale jsem rád když mužská část převažuje. :D
03. 01. 2023 v 19:10Off-line i8051  (53/184/97)
Me take p***ahuje zenska slozka na zene a muzska slozka na klukovi ... krizove me to nebere :-)
03. 01. 2023 v 19:22Off-line totepka  (27/180/70)
:D
05. 01. 2023 v 23:24Off-line i8051  (53/184/97)
Kdybys jezino nebyl hloupy, jakoze opravdu jses, tak bys pochopil, ze z tvych komentaru se alkohol opravdu zdime, protoze jsou jim nasakle. Alkohol se sice pali, to sis dobre precetl na wiki, ale ty ho kupujes v kramu, takze toto nemusime resit :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload