Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Stačí úsměv toho druhého, aby se vám líbil?

23. 01. 2023 v 18:09Off-line Dibyx  (18/174/63)
Říká se, že úsměv sluší každému. Je pravda, že na někom je vidět, že jeho život je samá depka a že těch příležitostí k úsměvům moc není a zpravidla ti pak nechápou ty, které se od přírody tváří šťastně, v pohodě. Mám kamaráda, který byl přesně takový, zakřiknutý, extrémně pasivní, nebyl nikde rád, zadumaný. Pochopil jsem čím to je až když jsem u nich byl. Já jsem přecitlivělý extrovert a vím, že tam u nich bylo hodně smutku. Proč to těm lidem nedochází, že když nemají prostor ke změně, že stereotypem se nic nezmění?
Ano, já jsem třeba ovlivněn svojí mámou psycholožkou. Nechci říkat, že je to moje zásluha, ale spíš naše a vlastně i těch jeho rodičů, že tomu byli otevření, protože kámošovi jsme dali důvěru se stát svým člověkem a přes to oni začali být také lepšími, nebo spíš šťastnějšími... Jasně, je to jednoduše napsané a nebylo to ze dne na den, je za tím hodně věnovaný čas, ale opravdu bych to uzavřel tím, že stačilo se trochu usmívat a zaujmout jiný pohled na život, než role oběti, která je podle mámy logická, ale nekreativní, což si ten člověk v té pozici neuvědomuje. Tady lidí, co se pasují do role oběti je dost, ale chápu.

Jde o to, že se kámoš začal líbit holkám a našel si slečnu a žije v podstatě jinak. Stále je to introvert, ale není tak zakřiknutý, zadumaný, vykulený.
A pak mi došlo, že kdyby se více lidi usmívali, že by byli přirozeně bráni za dobré lidi.

Jenže někdy člověk chce trvat na svém, protože je to pro něj bezpečnější. Overthinkuju...

Co myslíte vy? Je to tak nebo ne? Samozřejmě ten člověk musí mít zdravé zuby no... :D
23. 01. 2023 v 18:28Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Úsměv dělá strašně moc a ještě oči
23. 01. 2023 v 18:57Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Mně můj přístup vyhovuje, konečně mám celou lavici pro sebe a nikdo po mně nic nechce.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 01. 2023 v 10:04Off-line iglw  (48/172/77)
A měl by vyzařovat sympatije z očí,ne nezdary ve svém životě.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 01. 2023 v 12:25Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Nevím jestli to funguje takhle, ale vím, že s úsměvem a dobrou náladou jsem už nasral dost lidí, takže to nejspíš nějak funguje xD
25. 01. 2023 v 10:55Off-line Dibyx  (18/174/63)
Jez1920FC22

Já to nenapsal anonymně.
25. 01. 2023 v 13:15Off-line supervisor  (18/181/70)
Vy jste opravdu prase pane Jez :/
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload