Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rizika odstranění kůže u análního otvoru

18. 02. 2023 v 19:05Off-line Anonym
Dobrý den, psal jsem zde svůj starší dotaz, ale nemůžu ho najít. Tak to napíšu zde, abych ostatní upozornil.

Mám "nateklý" anální otvor. Vypadá to podobně jako hemeroidy nebo bradavice. Jedná se ale o zvětšené kožní řasy, což zjednodušeně znamená, že kůže z konečníku se časem dostala ven (příčinami můžou být časté zácpy, penetrace bez dostatečné lubrikace apod.). Pokud něčím takovým trpíte, tak poslední možností je si to nechat chirurgicky odstranit, nicméně v tom je problém, protože po chirurgickém odstranění dojde ke snížení elasticity kůže análního otvoru. Sám si to z toho důvodu nechci nechat chirurgicky odstranit, protože nevím jak moc veliký vliv by to mohlo mít na anální sex a vylučování. Moc prosím ty, kteří s tím mají zkušenost, aby se o ni podělili.
18. 02. 2023 v 19:16Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Vážně chceš medicínské a takhle intimní rady zrovna od zdejších odborníků na všechno?
18. 02. 2023 v 19:19Off-line Anonym
AwsetWrae - nechci rady. Chci jen slyšet zkušenost ostatních, protože tohle zrovna není téma o kterém najdeš zkušenosti volně na internetu.
18. 02. 2023 v 19:27Off-line moctitopreji  (49/-/-)
Moje příbuzná tu operaci prodělala a pokud vím, tak dodnes říká, že nikdy nezažila větší bolest, jako po operaci, než se rána zahojila. Nic víc k tomu nemám.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2023 v 19:47Off-line Anonym
Děkuji ti za tu zkušenost. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2023 v 20:38Off-line i8051  (53/184/97)
No, kdo by to rekl, ze rana do zahojeni boli, ze? ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2023 v 22:08Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Nojo, překvapivě. Jakýkoliv chirurgický zásah do těla po operaci bolí a než se to srovná, tak to trvá. A že kůže po tom ztratí přirozenou elasticitu, to je už s ohledem na podstatu chirurgie tak nějak... Přirozený. Něco se rozřízne, pak se to musí zašít a tím pádem to už z principu věci není tak "pevný" jako to bylo dřív, když to bylo vcelku.
A je to téma, který najdeš volně na internetu. Ať ti řežou cokoliv, tak to prostě už z logiky věci musí mít nějaký důsledky. Nebo sis myslel, že po operaci budeš hned druhej den úplně v pohodě? Ne, takhle to opravdu nefunguje, zas tak zázračná ta medicína není.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2023 v 23:05Off-line Anonym
TB - ne, myslel jsem si že to časem sroste a že krom jizvy to bude mít stejnou funkčnost. Nenapadlo mě, že elasticita se sníží.
18. 02. 2023 v 23:12Off-line moctitopreji  (49/-/-)
On-line i8051 (51/184/97)
No, kdo by to rekl, ze rana do zahojeni boli, ze? ... :-)

Kdo by řekl, že mistr světa, co všechno ví a vše musí komentovat neví, že existují různé stupně bolesti. Doporučil bych Ti, aby jsi si ten zákrok šel vyzkoušet a potom tady mudroval a dělal rádoby chytrého. Zatím tu děláš jen hloupého chytrolína, co všude byl, všechno zná......
Nepřipadáš si už docela trapný???
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2023 v 23:18Off-line i8051  (53/184/97)
Ne, nepripadam, co ty ostravando? ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 02. 2023 v 03:31Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Nojo, nenapadlo. Já si ve třinácti skoro usekl prst sekerou (při popravě slepice a trošku mi to ujelo), přišívali mi to a jako jo... Srostlo to, ale ten prst dodnes a nejspíš asi i napořád v posledním článku skoro neohnu. Nervy jsou v něm prakticky mrtvý, nedokážu ho skoro vůbec ohnout jen svou vůlí. Jedině mechanicky druhou rukou nebo o něco a i po těch letech to zabolí. Sice nic hroznýho, ale jednou šitý, navždy šitý.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2023 v 10:12Off-line moctitopreji  (49/-/-)
I8051 (51/184/97) NOVÉ
Ne, nepripadam, co ty ostravando? ... :-)

No vidíš, ani Ti při své rádoby dokonalosti a chytrosti nedocvakne, že se můžeš svým chytrolínstvým protivit i jiným lidem a to jistě nejen tady, Ty hloupá ostravando :D
A to že si hloupým nepřipadáš nám tu dokazuješ neustále, to nejde přehlédnout :D Jenže jsi, ať chceš, nebo nechceš, tomu věř.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2023 v 11:08Off-line i8051  (53/184/97)
Vis, uprimne, me je jedno, komu se protivim. Pokud navic tobe, tak me to naopak tesi, ze se mnou stale zabyvas a travis mnou cas. Primo mi to lichoti. Dekuju ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload