Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pomoc s hubnutím/cvičením

28. 03. 2023 v 17:03Off-line risa246  (23/195/117)
Zdravím, zkusím štěstí a zeptám se tady.

Konečně jsem se rozhodl se sebou něco dělat a schodit několik kg. Posilku mám blízko a párkrát už jsem tam byl takže nějaké ty cviky umím.

Ale pak je tu ta druhá část což je vyvážený jídelníček. Vůbec nevím co bych měl jíst a co neměl (což asi bude nezdravé jídlo atd). Nejen že neumím vařit (zatím, chci se to naučit), ale ani nevím jak bych si ho měl sestavit. Pokud někdo budete mít nějakou radu jak na to (jak s jidelničkem tam i cvičením) tak bych byl velice vděčný.
28. 03. 2023 v 17:28Off-line bombakul  (29/176/75)
Jez co chceš. Omezovat se nijak nemusíš. Chce to jen pořádnej pohyb aby se ti srdce rozjelo aspoň na 70% po dobu půl hodiny než začneš spalovat tuky a přidej pár doplňků stravy s obsahem různých saponinů a silic jako je kopřiva rozmarýn máta zázvor ostropestřec kozička a spousta dalších. Jen se snaž stravovat pravidelně a na žádný zdravý a nezdravý jídla si nehraj to sou jen tlachy moderní doby
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
28. 03. 2023 v 18:01Off-line Foxmarihuana  (17/164/90)
Já třeba se zeptal kluků ve stejným věku co zhubli, máš určutej počet kcal co máš denně sníst (ja jedl strašně málo, a myslel jsem si jak budu hubenej 900-1300kca) teďka žeru 1900-2100kcal, a jde to pomalu dolu, na fitko teďka nemám, tudíž doma cvičim se svoji váhou, kliky atd... Chodim po škole na 4-6km procházky po lese (už pár měsícu) :D s tím jidlem si vypočti svůj deficit, nastav si tejden s cviky, mě třeba doporučil jak začnu chodit do fitka, měsíc jet full body, pak dát chest rest leg (přiklad) a jinak moc neřešim co jim, jen jsem omezil sladký na minimum, maximalně sušenku týdně (xddd) a čistou vodu, taktéž se snažim nahradit pečivo xddd to vše o mém trapným hubnutí :D
28. 03. 2023 v 18:27Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Na všechno si musíš přijít sám pokud nehodláš investovat do nějakého trenéra. Nicméně větší výdej než příjem je prostě základ. Mít uměrně odpovídající pohybou aktivitu, fajn složení jídla. Na komplet nezdravých sračkách sice můžeš zhubnout, ale spíše jde o kvalitu těch potravin. Máš několik fajn dobrých aplikací které to vypočítají za tebe a nemusíš si kalorie počítat z hlavy, stejně tak správný přísun bílkovin atd.. Nicméně bílkoviny jsou důležité i v dietě, pokud hubneš, pořád ti jde o to udržet alespoň nějakou svalovou hmotu a jako začátečnk můžeš i něco málo vybudovat. Ale všichni nejsme stejní. Hlavně k tomu přistupovat s rozumem. Neúměrná přehnaná sportovní aktivita v kombinaci s hladovkou ti naopak může zastavit progres a ještě můžeš naopak přibrat tuk. Chce to zkoušet a přicházet na to, co tobě přesně sedne.
28. 03. 2023 v 23:14Off-line risa246  (23/195/117)
Děkuji moc všem za rady.
28. 03. 2023 v 23:25Off-line risa246  (23/195/117)
Naposled so jsem se vážil tak 125kg. No jídlo. Snidam zřídka. Mám misky s jídlem takže, brambory, kuře, sekaná, rýže s činou, těstoviny. Ale občas i ten mekáč, kebab. A občas sladký co si koupím
29. 03. 2023 v 14:30Off-line Tygr728  (30/190/90)
To je pořád dokola :D třeba rada která si myslím že je dobrá a univerzální je, že třeba k obědu si nechat normálně maso ale přílohu ubrat na polovinu a dokrmit to zeleninou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload