Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

V Česku žije přes 325 tisíc uprchlíků z Ukrajiny

07. 04. 2023 v 11:45Off-line Anonym
Myslíte si, že je reálný návrat většiny jakmile skončí válka na Ukrajině? https://cesky.radio.cz/…zeny-8779540
07. 04. 2023 v 11:56On-line Yourboi  (19/183/-)
Není to jedno?
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 12:01Off-line Lolitak69  (22/171/62)
Všichni Ukrajinci, se kterými jsem se tu bavil, ani neuvažují o tom, že by tu zůstali. Samozřejmě, že tu určitě pár z těch 325 tisíc zůstane, pokud tu najdou výhodné zázemí. Nicméně pochybuju, že jich bude hodně. Člověk, který na Ukrajině dělal doktora, tady bude dělat třeba dělníka. To vím jednak z praxe a navíc o úrovni jejich kvalifikací jsem četl už pár let zpátky.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 12:34Off-line bombakul  (29/176/75)
Já zas nevím o nikom kdo by se tam vrátit chtěl. A poznal sem jich spoustu
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 04. 2023 v 12:42Off-line klucinek  (33/176/75)
Blbooooooost... čí sen by nebyl vrátit se do rozmlácený, korupcí zmítaný země s rejtingem na úrovni Zimbabwe, ze které už dávno všechna inteligence i s veškerým know-how zdrhla a v jejímž čele hrdě stojí samolibý egocentrický ředitel zeměkoule a okolních planet.... no zkrátka, ráj to na pohled....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 04. 2023 v 13:20Off-line tatrman  (27/-/-)
Na Ukrajinu už se nevrátí nikdo. Možná pár jednotlivů spíše starších lidí. A to že tady zůstanou v ČR trvale nemám strach. česká vláda dělá vše pro to, aby se tu nelíbilo nejen Ukrajincům ale hlavně českým lidem, takže pár let a zbudou tu jen staří a nemohoucí. I z těch čísel je to patrné . bylo jich tu 500 tisíc a dnes už "jen" 325tisíc zbytek pokračoval dál Německo, Francie, USA, Austrálie. Nejsou padlí na hlavu nevyužít týhle šance bez víz a starostí, + když se o ně někdo postará.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 04. 2023 v 13:25Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Myslím že mi to je úplně jedno. Chtějí tu zůstat? Nemám s tím problém. Chtějí odejít? Znovu, nemám s tím problém.
07. 04. 2023 v 13:28Off-line panskrt  (48/178/81)
Pořád raději Ukrajinec, alespoň se umějí k práci postavit, myšlením nejsou tak daleko od nás. Dávky pro ně nejsou žádná výhra, to jsou pro jiné, ze Slovenska, Rumunska apod. A ti zase nejsou výhrou pro nás. Mmch. všimli jste si, že nejvíc jsou v tomto ohledu negativní ti, co sami natahují ruce?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 13:30Off-line bombakul  (29/176/75)
Mě je to vlastně taky jedno. Čím víc jich zůstane tady tím míň jich bude otravovat po Evropě tak bude ideální když sem nalezou všichni. Peněz máme dost tak je uživíte:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 13:31Off-line bombakul  (29/176/75)
Panskrte jen si je tu užij:)
07. 04. 2023 v 13:32On-line ThomasTodd  (37/186/84)
Já doufám, že se většina vrátí zpátky. Dřív mi nevadili, ale je jich nějak moc a silně to pociťuji když jdu ven.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 13:39Off-line bombakul  (29/176/75)
A teď ti vadí? Hosta nemůžeš vyhnat. Ty sis ho pozval ty se o něho starej a všechno mu plať:)
07. 04. 2023 v 13:42On-line ThomasTodd  (37/186/84)
Předsedo, já nikoho nezvala.
07. 04. 2023 v 13:44Off-line panskrt  (48/178/81)
Bombič, dobrej nápad, není tady nějakej ukrajinskej fešák? :D
Jo, znám je i z míň pozitivní strany, nicméně to nejsou žádní váleční uprchlíci, jsou tu léta a jen za výdělkem, to samozřejmě hraje roli v jejich chování. Taky znám druhou generaci, kde bys rozdíl nepoznal.
07. 04. 2023 v 13:45Off-line panskrt  (48/178/81)
Krom toho bombič, nenaznačoval jsi i ty, že budeš někde "uprchlíkem"? Jistě tam mj. poznáš spoustu bombičů .)
07. 04. 2023 v 13:49Off-line bombakul  (29/176/75)
Proti těm co tu makají nic nemám a proto nemají nic proti mě tam kde půjdu. A nejsem uprchlík protože neprchám ale měním místo svojeho podnikání. A tam kde budu nehodlám nic žádat ale naopak tam přivezu investice což je celkem rozdíl:)

Thomasi koho si volil?
07. 04. 2023 v 13:59Off-line panskrt  (48/178/81)
Proto jsem použil uvozovky, prostě jim jen dejme šanci, co už s nima? Jiný tady dostávaj tolik, že na práci v životě nemusej sáhnout, a ještě se můžou v klidu množit. To je problém, o kterém se ani nemůže otevřeně mluvit. V porovnání vycházejí ještě Ukrajinci dobře ... Část z nich lze určitě za investici považovat.
07. 04. 2023 v 14:06Off-line bombakul  (29/176/75)
Spousta jich už šanci dostala a jako promiň ale když si najmeš někoho na práci a přijde ti banda co je namalovaná navoněná vyfintěná a rovnou ti řeknou že se nemůžou ušpinit tak máš jasno a já se s tím na rozdíl od většiny z vás setkávám denně. Vy o tom jen čtete
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 14:10Off-line panskrt  (48/178/81)
Ale v tomhle se přeci od našinců zase tak nelišej. Aspoň přijdou navoněný :)
Nejsme ostrovní stát, víc ostrovní než VB, mrkni na jejich migrační politiku :D
Chci tím říct, že v některých ohledech nemáme příliš na výběr, jde jen o to, rozumně se s tím popasovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 04. 2023 v 14:13Off-line bombakul  (29/176/75)
Na výběr fakt nemáme. Když nechcou makat tak sou nám k ničemu. Tečka. Můžou vesele pokračovat jinam
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 14:23Off-line panskrt  (48/178/81)
Tam ta válka fakt je, s trochu větší empatií bys to chápal. spousta z nich je rozhozených, často jim nedávno někdo blízký umřel, vlastně zbytečně. Haranty, báby na krku apod. Sám bych s nima neměnil, ty snad jo? Jasně, sveze se s tím i kdejakej kripl. Ale Ukrajinci alespoň nějaký potenciál mají ...
P.S.: I když půjdeš s investicema, pořád budeš náplava ...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 14:48Off-line bombakul  (29/176/75)
Že je tam válka v žádným případě nerozporuju ale tu válku si zvolili oni dobrovolně aspoň teda 70% což je ofiko údaj takže bych podpořil jen těch 30%
Jo budu náplava ale náplava s penězma který hodlám investovat do rozvoje regionu je furt trochu něco jinýho než náplava s holou p***lí co přijela jenom brát a dělat bordel:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 14:53Off-line panskrt  (48/178/81)
Sám ten rozdíl nepopírám, ale i přesto se najdou tací, kteří tě budou vnímat jako hrozbu. To je prostě fakt, před blbostí nemáš šanci utéct.
Ten průzkum je principiálně p**ovina. Ostatně jako většina průzkumů :) Manipulace v neonových barvách :D
07. 04. 2023 v 14:59Off-line bombakul  (29/176/75)
To není průzkum ale výsledky voleb. 70% volilo komedianta tak to mají a jo pro někoho budu dost nepřijatelný přistěhovalec ale to sem pro znacnouzcast i tady takže žádná extra změna
07. 04. 2023 v 15:04Off-line panskrt  (48/178/81)
No budeš, a s trochou empatie bys mohl vnímat i to, že ne každej Ukrajinec je z pobytu v Čechách nadšenej ... Kus od kusu, ale myslím, že to chápeš a v základu tedy nejsme v žádném sporu.
07. 04. 2023 v 15:10Off-line bombakul  (29/176/75)
Chápu a stejně chápu že některým se nechtělo na Ukrajinu na frontu zatímco spousta jiných je tady i když mají povolávací rozkazy. Místo toho si lyžují nebo tady pořádají banderapárty. A zvláštní je že třeba Litva které se snažíme vyrovnat tyhle dezertéry posílá zpátky na Ukrajinu tak proč ne my? A mimochodem několik Ukrajinců pro mě delší dobu makalo a dál bych za ně ruku do ohně to jen pro ty kteří by mě chtěli nazvat řekněme protiukrajinským
07. 04. 2023 v 15:23Off-line panskrt  (48/178/81)
Upřímně sám bych šel bojovat jen za svoji svobodu, za žádný republiky a už vůbec ne za unie :) Chápu je, ale máš pravdu v tom, že by mohli být i sami více chápající, nebrat podanou ruku jako samozřejmost. Někteří to tak berou, jistě ne všichni, jen prostě nerad házím všechny do stejného pytle, to bych ostatně musel celkově nad lidmi zlomit hůl. Tedy vlastně i nad sebou :D
Vidíš sám, že nakonec i se mnou můžeš najít společnou řeč, i bez vyhrožování rozbitím držky, to už je snad za tebou/námi :D
07. 04. 2023 v 16:00Off-line bombakul  (29/176/75)
Já a někomu vyhrožovat? Tohle sem nikdy nedělal. Možná sem jen občas někoho důrazně varoval ale to je něco jinýho:)
07. 04. 2023 v 16:05Off-line panskrt  (48/178/81)
Mě to jen pobavilo, nebral jsem to vážně. Ostatně držitel černého pásku by to vážně myslet nemohl :) Kdo neměl nikdy slabší období, ať hodí kamenem, a to jsem ateista :)
07. 04. 2023 v 22:50Off-line BussterX  (103/130/150)
07. 04. 2023 v 22:56Off-line Pohlednyclovek  (17/-/-)
Sláva Ukrajině. Sláva hrdinnému Ukrajinskému lidu. Hrdinům sláva. Pokud chceme aby se vrátili do svých domovů co nejdříve, je porážka prolhaných ruských zločinců a teroristů jedna z prio***.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 04. 2023 v 23:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Já nepotřebuju aby rusko bylo poraženo protože mně tady ukrajinci nevadí a ať tady klidně zůstanou :D rači tady mít ukrajince než islámský mešity a právo šaríja 8)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 04. 2023 v 23:48Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Ale tu válku si zvolili oni dobrovolně
- dobrý joke

A přesně tak Bastře, afrikánci byli do procesu nepoužitelní, zapojíme do ně ukrajince (ještě víc než jsou), někdo na ty naše důchody musí dělat, když se našincům nechce :o)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 04. 2023 v 23:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Já si p***l nedělám teď, naše populace stárne, kdyby tady ty UA rodiny byť i jen maminy s děckama zůstaly a dostaly občanství, děcka by tady mohla zapustit kořeny... když tady vyrostou a budou tu mít kamarády etc... a ukrajinská kultura je nám fakt bližší než islám kdyby náhodou ta děcka jednou hledala své kořeny a návrat k rodné kultuře, rači tady budu mít pravoslavný kostely než mešity 8)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 04. 2023 v 23:59Off-line i8051  (53/184/97)
V pohode, par stovek jich je nasimi zakazniky a nekteri to maji zadarmo. Do UA bych poslal spis anonymy ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 04. 2023 v 00:02Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
Já taky ne :o)
08. 04. 2023 v 07:07Off-line bombakul  (29/176/75)
Já bych je tady pozval všechny jak Ukrajince tak islámisty a prostě všechny ale honem ještě před znovuzatažením železné opony aby odsáť neutekli:)
08. 04. 2023 v 11:06Off-line miloslav9  (31/171/60)
Z dlhodobého hľadiska sú Ukrajinskí utečenci prínosom. Zlepšia populačný úbytok obyvateľov v ČR. Zlepšia populačnú krivku
08. 04. 2023 v 12:24Off-line panskrt  (48/178/81)
Populační křivka je skoro mýtus, ne? S robotizací a AI, nemělo by nám jít spíš o produktivitu? Vím, noční můra zaměstnanců ve veřejné správě :)
08. 04. 2023 v 13:15On-line Denis36  (60/-/-)
Reálný návrat pro ty, kteří mají totálně zničený domovy a území, není a nikdy už nebude. Tady začnou žít nový život, kde to je nedotčené válkou. Časem se naučí česky a budou zde, žít a pracovat, jako jejich předchůdci. Několik jich tu osobně znám, umí obstojně česky, pracují a podnikají. Jsou usazení a klidní. Tyhle nové začlenění teprve čeká. Prozatím jsou hlavně mladí hluční. Časem se také zklidní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 04. 2023 v 16:17Off-line kubik03  (21/185/82)
Proč by se vraceli do zničený země? Nedává smysl navíc ji ovládá komediant (doslova). Mě zajímá jestli TY by ses vrátil anonyme :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2023 v 02:13Off-line esthetique  (41/-/-)
Ano, a 3 z nich v mym byte, ktery by byl jinak nevyuzity. A stat mi za to Vic nez kralovsky plati. Fialovi z**di neschopni zdanit CEZ, neschopni zdanit zahranicni matky ceskych bank, neschopni zdanit Amazon, Google a dalsi. Takze protoze zamrdana radoby pravicova vlada petidefekace neni schopna zdanit ty nejbohatsi, TY, KTERI SI MUZOU DOVOLIT PLATIT VIC DANI, vezmu si to na danich od tech, co jsou tak blbi a volili Je. Aneb klasicka poucka funguje. Pravicova demagogie uspesne presvedcila masy, ze jejich uhlavni nep***elem jsou lidi na socialnim zebricku tesne pod nimi, KTERI Je "stahuji dolu" a neco Jim kradou (praci, davky, bydleni v obecnim byte =seznam Je nekonecny a zejmena v cesku zavist funguje) ne ti nad nimi, co uspesne neplati Dane. Staci se podivat do B***anie. Pracujici trida pomalu NEMA co zrat, ale rada naskoci na vladni propagandu, ze za vsechno muzou nelegalni imigranti na gumovych clunech v prulivu La Manche.

Doufam, ze zustanou co nejdele a prijdou dalsi. Konkretne bych potreboval najmout nejake ridice C+E, kteri diky politice jak z**da Babise tak z**da Fialy, proste nejsou.
23. 04. 2023 v 02:41Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Akcie čez stojí 1 155.00 Kč, ale o pár let dřív, koncem roku 2020 stály cca 500
Je zřejmé že vlastníkem akcií ČEZu mohou být jen ti nejbohatší, kteří si mohou dovolit platit víc a rozhodně ne lidi ze střední vrstvy a případně i pár z nízký zoufale se snažících investicemi ochránit aspoň část svých úspor investicí do toho nejlepšího co na český burze v ČR k dispozici je, ale na který aktuálně dopadá zdražování nejvíc...
na další nesmysly chorého mozku co dostává historické záchvaty kvůli ananasu na pizze ani nemám chuť reagovat :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2023 v 03:04Off-line esthetique  (41/-/-)
Arentok****n: ty b***cku jeden pravicovy, zamyslel ses nekdy nad ZDANENIM PRACE versus ZDANENIM KAPITALOVYCH VYNOSU?!? kolik prodavacek v supermarketu si muze DOVOLIT danove poradce? Kolik ucitelu, zdravotnich sester si muze DOVOLIT "zaparkovat" svoje NEZDANENE prachy v nejakem anonymnim srocku na B***skych panenskych ostrovech?!? nebavime se tady o tom, jak se zmenila Cena akcii CEZu. Bavime se o tom, jestli ta zmena Je zpusobena vice pilnou praci akcionaru a Nebo valkou na Ukrajine. A HLAVNEO TOM, JESTLI TEN BEZPRACNY NARUST CENY JE UMERNE ZDANEN.
O TOM JE SOUCASNY DYSFUNKCNI KAPITALISMUS TY MAGORE VYPATLANEJ!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2023 v 03:29Off-line Artenkotorer  (36/180/84)
Děkuji za praktickou ukázku chorého mozku :-)

No nebavíme. Bavíme se o tom že zdaněním čezu zdaníš i prodavacky v supermarketu, učitelů, zdravotních sester,... co si řekly v roce 2020 že si koupí pár akcií ČEZ protože úroky na spořácích byly tuším pořád cca 0.

Btw, nic jako nedostatek na trhu není, jsou jen lidi co nejsou ochotni lidem dost zaplatit :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 04. 2023 v 11:58Off-line esthetique  (41/-/-)
Jahodnicek: moje podpora od statu byla puvodne schvalena na 5 mesicu, posleze prodlouzena o dalsi 2. Bydli u me od rijna a maji Tu vyhodu, ze jsem v zahranicni, tudiz nespolubydli, ale bydli. Maji svoje soukromi. Nabizeji mi penize, ktere jsem si prozatim nevzal, nejsem socka, vydelam si dost praci. Je to babicka 53, maminka 25let a klucik 3 roky. Tatinek asi bojuje na Ukrajine, nevim, neptal jsem se. Pres leto pracuji v autokempu, zadne davky uz nepobiraji. NEVIS O CEM MELES VYPATLANY JAHODNICKU, ALE ZAVIDET UMIS FAKT DOBRE. Jako vetsina z vas v cesku.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2023 v 12:10Off-line esthetique  (41/-/-)
Arentok****n: ukaz mi ty prodavacky, ucitele, zdravotni sestry, CO INVESTUJOU DO AKCII CEZU TY K****NE! ti jsou radi ze prezijou od vyplaty k vyplate. Ale uz se zacina rysovat, co ty jsi za magora. Ty JSI ten magor, co nekde splasil stare PC a par usmudlenych tisicovek po vecerech ""investujes" na burze, protoze na sex stejne nikoho nesezenes.
Tvoje uvazovani a tvoje prazdne floskule, ktere tady hazes, jako by vypadly z p***le B***cka Skopecka. Mas stesti, timto se tam uvolnilo misto, muzes tam rychle strcit svoji hlavu. Predpokladam, ze Skopecek jeste nevyndal hlavu z Klausovy p***le, takze muzete vytvo*** HEZKY VLACEK.
23. 04. 2023 v 12:14Off-line esthetique  (41/-/-)
Jahodnicek: nase zeme Je zadluzena diky z**dum Jako Je Klaus, Zeman a podobni. Pica Nemcova vytvorila pohadky o ""neprizpusobivych", KTERI okradaj stat na davkach o miliony, zatimco jeji z**di kolegove z ODS rozkradli MILIARDY.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2023 v 12:22Off-line tatrman  (27/-/-)
Esthetique (40/-/-) NOVÉ
Ano, a 3 z nich v mym byte, ktery by byl jinak nevyuzity. A stat mi za to Vic nez kralovsky plati. Fialovi z**di neschopni zdanit CEZ, neschopni zdanit zahranicni matky ceskych bank, neschopni zdanit Amazon, Google a dalsi. Takze protoze zamrdana radoby pravicova vlada petidefekace neni schopna zdanit ty nejbohatsi, TY, KTERI SI MUZOU DOVOLIT PLATIT VIC DANI, vezmu si to na danich od tech, co jsou tak blbi a volili Je. Aneb klasicka poucka funguje. Pravicova demagogie uspesne presvedcila masy, ze jejich uhlavni nep***elem jsou lidi na socialnim zebricku tesne pod nimi, KTERI Je "stahuji dolu" a neco Jim kradou (praci, davky, bydleni v obecnim byte =seznam Je nekonecny a zejmena v cesku zavist funguje) ne ti nad nimi, co uspesne neplati Dane. Staci se podivat do B***anie. Pracujici trida pomalu NEMA co zrat, ale rada naskoci na vladni propagandu, ze za vsechno muzou nelegalni imigranti na gumovych clunech v prulivu La Manche.

Naprosto souhlasím, ale změnit tohle kolektivní nastavení mysli těch lidí je strašně těžký a zdlouhavý. Je pořád málo těch osvícených.
Pokud jde o tu migraci,tak je dobré pomáhat lidem v nouzi bez ohledu na to, jestli odněkud přišli nebo jsou tu doma odjakživa. Toto se Fialové vládě plánovaně "nedaří". Tam vidím jasnej rozpor. I ty sis vybral raději ukrajinskou rodinu než českou, asi kvůli dávkám,protože jsou vyšší, než kdybys tam měl českou rodinu v nouzi. Alespoň to naznačuješ v textu. Takový dělání rozdílů nedělá dobrotu a právem. Neviděl bych v tom závist. Pravdou taky je, že do té doby, než přišla vlna z ukrajiny, tak tady v ČR jakože nebyly soc. byty pro žadatele, pak najednou mávnutím kouzelnýho proutku čtu, jak se všude narychlo rekonstruujou obecní byty, aby byly co nejrychleji připraveny k předání...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2023 v 13:11Off-line tatrman  (27/-/-)
Taky je otázka, zda by třeba masovou migraci unesl sociální a hlavně zdravotní systém.
23. 04. 2023 v 13:24Off-line esthetique  (41/-/-)
Tatrman: lonske leto jsem stravil po zubarich se zubem moudrosti. A rozhodne jsem nebyl S CESKYM ZDRAVOTNIM SYSTEMEM SPOKOJEN. Zub moudrosti mi poskodil stolicku pred nim, 15.cervna mi zubar nabidl termin na vytrhnuti odumrele stolicky na 23.zari!!! NAkonec jsem s ni byl asi po ctvrte na pohotovosti, proste 3 mesice nepockala. A bohuzel se nenasel ani jiny zubar. Proste kde nic neni ani smrt nebere.
KVALITNI A LEVNE CESKE ZDRAVOTNICTVI?!?
DAVNO NENI PRAVDA!!!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 04. 2023 v 13:25Off-line rondo  (93/170/70)
Jen blázen by se vrátil k Zelenskýmu tady u nás je jim dobře mají výhodne soc. zázemí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 04. 2023 v 16:01On-line Denis36  (60/-/-)
Samozřejmě, že dostali byty, ubytovny, práci, atd. A mladí nám to vracejí tím, že tu chlastají a dělají bordel.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload