Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Francie, muslimští fotbalisté odmítli hrát s duhovým číslem na dresu

15. 05. 2023 v 17:15Off-line Anonym
Šlo o jednorázovou akci proti homofobii ve Francii. Osobně bych do sportu nepletl politiku třeba podpora téči oné země v rámci zahraniční politiky, to mi zavání aktivismem. Ale v případě společenských problémů bych s tím problém neměl, třeba násilí, cenzura, rasismus nebo homofobii nepovažuju za politiku nebo politickou záležitost, ale za záležitost celospolečenskou bez ohledu na politické vyznání, takže to by dle mého mělo vadit všem a pokud nevadí, tak je asi něco špatně.
Co myslíte vy?

https://www.sport.cz/…ualu-4198264#…
15. 05. 2023 v 17:38Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Co si myslím? Že když bílej odmítnul pokleknout před BLM, tak to byl strašnej problém. Stejně tak když si někdo otevřel hubu proti islámu.
Ale když muslim odmítne, tak je to v pořádku.

Obecně neuznávam to tlačení do podpory jedné nebo druhé strany. Ale když muslim řekne "seru vám na to", tak je to v pohodě a je to jeho právo, protože to není v souladu s jeho vírou.
Fajn. Ale můžu já svobodně, veřejně bez obav říct muslimovi "seru na tebe, muslime, ty tvoje sračky jsou v rozporu s mojí vírou a vůbec mě nezajímá co přikazuje nějakej tvůj z******j Alláh?
15. 05. 2023 v 18:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Tak vzhledem k tomu, jaký za to čutání balonu berou prachy tak by měli držet rypák a nechat si na dres to číslo aji vysrat hownem podle šablony :D ale upřimně mně osobně to cpaní jakože "boje" za jakýsi imaginární pseudopráva bazerantů a milionu pohlaví všade možně opravdu sere.... já mám dost práv jako občan, nejsu apriori jakási komunitní buzna ale občan, a to především... nechcu žádný privilegia a seru progresivistickým "neziskovčíkům" na jejich byznys
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2023 v 18:32Off-line Anonym
Bussterx:já mám dost práv jako občan, nejsu apriori jakási komunitní buzna ale občan,

Až bude Evropa muslimská, tak je taky mít nemusíš, není to samozřejmost na vždy.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 05. 2023 v 18:37Off-line BussterX  (103/130/150)
Já nejsu žádnej pošahanej vítač islamistů - vítači sou právě většinou ti bojovníci za práva bazerantů a kdekoho :D
15. 05. 2023 v 19:31Off-line Anonym
Bussi to ale nemění nic na věci, že se situace může změnit, i kdyžs nevítal a vítali jiní...:)
15. 05. 2023 v 19:35Off-line BussterX  (103/130/150)
To seš ty tatrmane? O_o
15. 05. 2023 v 19:44Off-line Anonym
Jasně Šerloku!, napsal jsem to anonymně, abych nasral ička...:)zase spustí svoji bandurskou... "on píše anonymně, já to věděl..., já o tom psal...atd atd.."ha ha ha... trapák
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
15. 05. 2023 v 22:21Off-line Pirateguy  (23/188/-)
Ježiši tak ať nehrají vůbec, když se jim to nelíbí a jsou pro právo šáríja tak mají zůstat doma a buzerovat ženský ať nosí hadr a kamenovat homosexuály tam, sem to tahat nebudou, jednoduchý, vyřešeno
15. 05. 2023 v 22:55Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Něčí myšlenka, že takzvaně "podpoří homosexuály" zařízením duhových čísel na dresu (a kdo si ten dres nenavleče, je nepřítel lidstva), nebo vyvěšením duhové vlajky na ouřadě či univerzitě (ouřad nebo univerzita, která odmítne, bude skandalizována v médiích) nás vrací kamsi před osvícenství: dokaž, že správně smýšlíš.

Horší už snad může být jen to, když si neziskové buzny nechávají sponzorovat svoje pridy ambasádami zahraničních států, s velvyslaneckým k***tem se vodí v čele průvodu a ještě se tváří, že tou svou politickou prostitucí reprezentují všechny gaye a bojují tak za jejich společenské uznání.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
16. 05. 2023 v 10:44Off-line i8051  (53/184/97)
BussterX (102/130/150)
To seš ty tatrmane? O_o
+
Anonym (tatrman)
Jasně Šerloku!, napsal jsem to anonymně, abych nasral ička...:)zase spustí svoji bandurskou... "on píše anonymně, já to věděl..., já o tom psal...atd atd.."ha ha ha... trapák

--------------

No spise jsi me tatrmane potesil, nez nasral. Je skvele, kdyz tu stale pises, jak nikdy nezakladas anonymni temata a ze mi vsichni lzeme a pak si takto nase*es do huby timto prohlasenim a priznanim. Fakt skvely, pokracuj prosim trapaku ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2023 v 11:02Off-line Anonym
Co sem ti řikal, Bussi, potrefená husa už zahejkala...:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 05. 2023 v 11:03Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
I8: Trapák není výraz, který používá tatrman. Už...?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload