Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Můj problém se vztahy

05. 07. 2023 v 16:24Off-line Anonym
Ahoj,
nejsem kluk co by chtěl jednorázovky či někoho jen na sex. Teď hledám hlavně vztah.
Dříve jsem k těmhle kamarádstvím s výhodama měl celkem kladný vztah ale často jsem se do toho kluka zamiloval. To druhá strana úplně ne.
Narazil jsem na pár kluků co se zamilovali i do mě ale na mě to bylo tak strašně rychlý a intenzivní až jsem se toho zalekl a vycouval. Moje časový možnosti mi nedovolí být s klukem každý den nebo mu věnovat všechen volný čas co mám. Přesto si moc přeju mít vztah ale bojím se že druhá strana nebude díky tomuhle spokojená a šťastná. Nejhorší je nechat někoho do sebe zamilovat kdo bydlí ještě ke všem daleko a nevěnovat se mu.
Další věc je ta že když jsem se teda s někým o vztah pokoušel tak to byli kluci co prostě mají za sebou coming out a nic nemusí tajit. Samozřejmě by chtěli už spolu třeba bydlet a to je další věc kterou já úplně ještě nedám. Nikdo to o mě neví(krom pár kamarádů) a asi ještě dlouho nebude, nejsem na to ani trochu připravenej.
Znova si s někým píšu a znova to má oboustranné ambice že by z toho něco mohlo být, samozřejmě v závislosti na tom jak si padnem na živo. Tak rád bych aby to klaplo ale mám strach že to zase já potopim.
05. 07. 2023 v 16:41Off-line PlayBoy  (27/178/70)
Dvoch chalanov,mužov pri sebe drží len :
-spoločný záujem o sex,kým to jedného z nich neprestane baviť,alebo nezačne podvádzať (je jedno,či ide o vztah s vyhodami,alebo vztah original,tá obava z rozchodu tam vždy bude)
-záujmy
-bývanie pod jednou strechou
Inak asi už nič viac a to je málo.Nemám štatistiku,ale je podla mna fakt málo šťastných,ktorí majú plnohodnotný dlhoročný vztah,preto je teraz trend týchto friends with benefits a lepšie to už nikdy nebude
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2023 v 17:12Off-line Anonym13.9.2001  (22/170/60)
Čau,
je pochopiteľné, že máš strach . Je zložité mať v tejto dobe plnohodnotný vzťah ale nie je to nemožné ;) . V prvom rade je to o komunikácii a úprimnosti . A ak ťa má daná osoba naozaj rada tak nebude na teba tlačiť ci už s coming outom alebo s bývaním.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2023 v 17:17Off-line Anonym13.9.2001  (22/170/60)
A čo sa týka tvojich povinností , tak určite sa nájde niekto kto bude chápať tvoju situáciu a aj napriek tomu ťa bude ľúbiť ;) aj keď nebudeš každú chvíľu tráviť s ním.

Prajem ti veľa šťastia aby si našiel tu správnu osobu a aby si bol šťastný ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 07. 2023 v 18:24Off-line Collapsenik  (23/170/-)
Upřímnou soustrast pánové ze Slovenska. Vaše domovina se teď po následujících parlamentních volbách propadne ještě pod úroveň Maďarska. Bylo mi ctí. Přeji vám hodně štěstí při případné emigraci.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
05. 07. 2023 v 18:45Off-line i8051  (53/184/97)
Takze si to shrnme
- do kazdyho se zamilujes, ale oni do tebe ne
- pokud se zamilujou i oni do tebe, tak je to na tebe moc rychly a nechas je
- nemas na p***ele cas
- bojis se, ze s tebou nebude partner stastnej
- jsi nevyautovanej
- pokud nekoho najdes, nechces s nim bydlet

Hele, ja ti nevim, ale mozna si porid fikus, to bude optimalni partner, protoze
- bude te mit rad a bude s tebou stastnej
- nebude zarlit, ze na nej nemas cas
- muze s tebou bydlet a nebude to nikomu divny

... :-)
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 07. 2023 v 19:13Off-line Anonym
Ta ti co se zamilovali do mě byli typický "klíšťata" co prostě hlídaj, žarlej atd...
Je to trochu zmateně napsané... Ano nemám na vztah čas ale navzdory tomu bych chtěl mít někoho koho budu mít rád a on mě...
05. 07. 2023 v 19:39Off-line i8051  (53/184/97)
Tak pokud byli taci, jak pises, tak to ses jich zbavil spravne :-) Takze si musis najit nekoho, kdo taky nema cas a je na tom pracovne, jako ty :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2023 v 20:57Off-line R77  (47/-/-)
Za prvé: vztahy se nehledají, ale budují na nějakých základech.

To ostatní bylo popsáno ;-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2023 v 22:30Off-line Tygr728  (30/190/90)
Buduje, ale tak než začne tak by ho měl najít ne :-)
05. 07. 2023 v 23:43Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Anonym: Ohledně času - snaž se hledat přítele, který bude mít podobné prio***y, tj. bude také hodně pracovat a nebude mít představu, že je skvělé trávit všechen volný čas spolu. A samozřejmě: kluk žárlivec nebo hlídač nepatří do vztahu, ale do rukou psychologa.
Coming out, bydlení - jak píše Anonym13.9.2001, je potřeba o těch věcech otevřeně mluvit, vysvětlit mu svou situaci; rozumní lidé mnohdy dokážou najít oboustranně schůdné cesty.

Playboy: ve svém pečlivém seznamu jsi zapomněl ještě jednu položku, možná okrajovou - jmenuje se láska.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 07. 2023 v 23:44Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Collapsenik: Jen jestli nejde k čertu spíše ta naše domovina.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
05. 07. 2023 v 23:58Off-line awenIII  (30/182/81)
Souhlasím s tím, ze je potřeba o tom mluvit predevsim s tim druhým, spoustu veci se chápe jinak, kdyz jsou nejak zdůvodněné a nikdo si nemusí domýšlet kdo ví co...

druha věc je ale nějaký plán do budoucna, je sice jasné, že asi těžko víš kdy na takové věci připravený budeš, ale pokud se k nim ani nebudeš snažit dostat, tak je proste strašně snadné hledat důvody, proč to ještě nedělat... ostatně úplně ideální situace na to není nikdy a člověk občas musí zariskovat..

pokud ten druhý uvidí, že se někam posouváš a nepřešlapuješ na místě, bude mít určitě vic pochopeni čekat, a bude ti v tom i lepší podporou, až na to dojde...
06. 07. 2023 v 08:36Off-line Denis36  (60/-/-)
Ach ta láska nebeská.
Nediv se, začal jsi žít stylem jednorázového sexu, sic píšeš, že to není tvá parketa, ta zamilovanost tam jistě byla, ale jaká, jak z jedné, tak z druhé strany? Bojíš se vztahu, protože si myslíš, že by dlouho nevydržel už z důvodu, že by jeden z vás zklamal. To je daň za ty jednorázovky na které sis zvykl a teď se bojíš to změnit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 07. 2023 v 12:16Off-line i8051  (53/184/97)
Dan za jednorazovky? On napise, ze jednorazovky nemel a nechce a Jezina mu napise, ze je to dan za ne. Jezis to jsou zase hovna .. :-)

Takze Jezina, samozvany odbornik na sex a vztahy, ktery sex ani vztah nikdy nemel, si zase popletl jednorazovky a kamaradstvi s vyhodama ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 07. 2023 v 12:20Off-line Denis36  (60/-/-)
Ty píšeš howna.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 07. 2023 v 12:39Off-line Denis36  (60/-/-)
I8051, Narcis, který se stále snaží někoho zdiskreditovat:

https://medium.seznam.cz/…znamce-12235

Poznávaš se ičko? Stačí si v článku vybrat to co ty zde provozuješ a šíříš.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 07. 2023 v 12:51Off-line i8051  (53/184/97)
Tak Jezino, ty se diskreditujes kaznym svym prispevkem, s tim ti pomahat fakt nemusime. A jinak dle tve definice jsme tu narcisove vsichni. Jen ty zustavas pedofilem ... :-)

Poznavas se Jezino? Stačí si v článku vybrat to co ty zde provozuješ a šíříš.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Pedofilie
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 07. 2023 v 05:55Off-line ikar  (44/182/80)
Anonyme, k Tobě by se asi opravdu nejlíp hodil ten fikus. Kvalitní vztah je vždy i o ustupcich a vzájemných kompromisech. Čas věnujes raději práci a sobě. Přitom, když někoho miluješ, těšíš se na společně strávené chvíle, výlety, vzájemné prožitky.
Říká se, že kdo nezarli, ten nemiluje. Z jedné věty Tvého dotazů nelze usoudit, jestli to bylo patologické, ale protože jich bylo asi víc - píšeš "klíšťata", řekl bych, že problém bude asi v Tobě.
07. 07. 2023 v 10:51Off-line sta  (38/-/-)
Pokud chceš mít vztah, tak musíš převzít nějakou odpovědnost, vyřešit svůj coming out, najít na ten vztah čas. Není to jenom o zamilování.
07. 07. 2023 v 11:19Off-line ikar  (44/182/80)
A ještě anonyme, když nejsi na coming out "ani trochu připravenej", tak do vztahu fakt nechoď a kup si ten fikus. Jinak jen ubližujes druhému.
07. 07. 2023 v 21:46Off-line MoreThanYouKnow  (21/182/59)
To že se vztahy budují je hodně trapný gay klišé. S oblibou ho používají nevyrovnané vydeptane buzeranty aby omluvili svoji neochotu jít a kůži na trh. Buď je tam s tým chlapem nejaka chemie a člověk a ním chce by a trávit čas a nebo ne . That is it. Je to jednoduchy jako facka. Co se týče samotného udržování vztahu překvapivě alespoň já věřím na nějaké věci typu vzájemný úcta (ne žádné otevřené vztahy to pro mě není vztah a je to ztráta času ) schopnost dat druhému svobodu a trávit si svůj čas podle sebe a taky celkem dobře pojítko jsou společný kámoši (heteraci a nebo netoxic gayové ale těch je málo ). Kupodivu věci jako společný zájmy, domácnost a tak podle mě nejsou až tak důležité reap. někdy je naskodu hledat své dvojce , já osobne věřím na nějakou dynamiku když jsou partnery odlišní.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 07. 2023 v 20:16Off-line Anonym
MoreThanYouKnow
Jako bych to psal já.
Potkal jsem pár kluků kdy mnou projela prostě šílená energie která nebyla žádnej první splašenej dojem kombinovanej nějakou nadržeností. Kdyby to tak bylo tak by to tak asi bylo u každýho pěknýho a přitažlivýho kluka s kterým jsem byl na rande. Tohle jsem zažil sand jen 3 krát s mnoha schůzek. To je to co ten vztah u mě tvoří, ještě aby to stejně zažila druhá strana. Problém je ten že dvakrát to byli bisexuálové a jednou kluk co neměl pořádně dořešenej poslední vztah... S bisexuálama je to těžký, většinou vztah moc nehledaj ale jsou to snad ti nejlepší kluci na který se tu dá narazit. Není na nich vidět že jsou gayové, spíš působí jako heteráci. To je vlastně další problém, jakýkoliv náznak zženštilosti nebo toho že to na klukovi je prostě vidět tak ve mě totálně zabije další naděje na nějaký pokračování...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 07. 2023 v 20:39Off-line R77  (47/-/-)
Hmmm… společní kámoši být musí…. Za to: “ Kupodivu věci jako společný zájmy, domácnost a tak podle mě nejsou až tak důležité reap.”


Morethanyouknow: tvou teorii ti nikdo v tvém mladém krásném věku nebere. Jen zařazovat něco jako “gay klišé”, je samo osobě dost zbytečně vyhrocený pojem na základě tvých zkušeností.

Hodně štěstí. ;-)
08. 07. 2023 v 20:50Off-line Titan24  (30/168/56)
Trochu mi uniká smysl tohohle příspěvku. Jestli někoho hledáš, tak nebuď anonym.
08. 07. 2023 v 20:53Off-line Anonym
Titan24
Smysl to moc nemá to je pravda...
Potřebuju se občas při dlouhých večerech vykecat ;) Nakonec to i smysl mělo.
Rád si přečtu názory :)
A když se někomu v téhle diskuzi joo zalíbím tak už si dotyčnej poradí když bude chtít
08. 07. 2023 v 22:10Off-line Tygr728  (30/190/90)
No tak to je fakt romantika, vypátrat si anonyma protože mě zaujal na pavlači :DD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 07. 2023 v 20:29Off-line Titan24  (30/168/56)
Hele, tady bylo anonymů, co působili sympaticky, ale jak se jim má člověk ozvat, když jsou anonymní? Tohle je poradna, inzeráty, kde se dá přímo kontaktovat jsou vedle...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 07. 2023 v 06:47Off-line Anonym
Ano to vím, taky je tam pravidelně píšu a nečekám že se mi na poradně bude někdo ozývat. To já jen tak plácnul na tvoji předchozí odpověď.
10. 07. 2023 v 08:29Off-line power  (23/180/65)
To já jen tak plácnul
---------

Sranda jak na to některé místní bukvice hned skočili :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload