Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Holení od cizího ve vztahu

01. 08. 2023 v 14:22Off-line Anonym
Ahojky jaký máte názor na to, když by mi chlupy na přirození hlavně análu pomohl oholit můj kamarád, samozřejmě nic sexuálního. Ale berete to jako podvod když by jste měli přítele a ten vám pomoct nemůže? Rád bych byl pro něho už připravený. Podle mě to je v pohodě když nejde o sex.
01. 08. 2023 v 15:32On-line i8051  (53/184/97)
Paneboze, uz aby zacala skola ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 08. 2023 v 16:02On-line Michal18  (29/176/95)
Ale notak, však v nižším věku prostě nemusíš mít všeobecné předpoklady ke znalostem této problematiky a nějaký ten "common sense", a tak se ptáš ostatních... na tom není nic neobvyklého.

Anonyme: Očividně máte s "kamarádem" hodně blízký vztah, protože v "normálním" přátelství je takováto intimita tabu. Z tvého pohledu bych viděl spíš zamyšlení se, jestli by to příteli vadilo, že nejsi "takto připraven" (a to vlastními silami) a jestli by ti s tím neměl pomoct raději on, než nějaký kamarád, protože tohle jsou intimní věci a o těch bystě měli s přítelem mluvit. Komunikace je základ - zeptej se ho, i kdybys přišel s dotazem, jestli si máš pro něj zadek oholit a pokud ano, tak jestli ti s tím nechce pomoct, případně to provést raději sám... přecijen jde o intimní věc... Z pohledu "kamaráda", který patrně nebude úplně "hetero" to vypadá na hlubší úmysl, než jen přátelská výpomoc, protože tohle opravdu standart není. Pokud se chceš připravit a nemáš koule na to, aby ses ho přímo zeptal, připrav se sám.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2023 v 16:33Off-line power  (23/180/65)
Anonym: A po holení ti prstuje čoko věneček :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 08. 2023 v 17:23Off-line tomula  (41/182/85)
Ty vole se poseru..stavit se za kámošem a oholit si anály..to nevymyslíš :D
01. 08. 2023 v 17:26On-line Denis36  (60/-/-)
Anonym: Má kamarád zdravotní průkaz?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload