Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Přítel má dítě

22. 08. 2023 v 09:29Off-line Anonym
Zdravím,
je mi 26 let, rok znám svého staršího přítele, kterému je 30 let. Je hezkej, chytrej, vtipnej, rozumíme si, pracovitej, příští rok bude končit doktorské studium na univerzitě. Víme toho o sobě za ten rok už dost, podnikli jsme spolu různé výlety, jednou i do zahraničí. Plno věcí máme společných.
Nicméně jednu věc jsem se o něm dozvěděl až nedávno - někdy koncem června, tedy před 2 měsíci...má dítě, kterému bude 5 let (holčičku). Vypomohl jednomu lesbickému páru, té matce dítěte už je skoro 40, takže je starší. Nespali vůbec spolu, daroval sperma prý přes nějakou zkumavku či co...já to na jednu stranu oceňuji, dvě lesby si prostě bez chlapa dítě nepořídí, i kdyby se na hlavu stavěly.
Nicméně jsem trochu zklamán, že jsem to dlouhou dobu nevěděl, on se mi to prý bál říct, nevěděl, jak zareaguju. Jenže nespáchal žádný zločin ani nic takového. No ale situace se poslední dobou mění. Ta 40letá lesba (matka té holčičky) se rozešla se svou přítelkyní, se kterou to dítě vychovávaly. Ta druhá lesba ji prostě odešla za mladší. Přítel se s tím dítětem občas vídá, má i fotky v telefonu a tak. Teď se možná s dítětem bude vídat častěji, když je ta ženská bez partnerky.
Přítel má to své biologické dítě rád, je prý krásná a hodná holčička, chodí už do školky a vzhledově je mu hrozně podobná (můj názor dle fotografie). Příští týden bude mít páté narozeniny, bude nějaká oslava u té lesby (matky dítěte) doma a já jsem pozvaný také, pokud budu chtít jít. Nejsem vyloženě proti, ale trochu na vážkách. Jednak se budu muset seznámit s tou jeho známou - lesbou, jednak nemusím podobné akce, na stranu druhou mám docela rád děti. Akorát nevím, jak mě případně časem bude brát ta holka, která má matku lesbu, a zplodil ji gay, co má přítele. Já budu asi teda "druhej táta", "strejda" nebo "kamarád". Nicméně kvůli dítěti s přítelem vztah rozhodně ukončovat nehodlám. Šli byste vy na tu oslavu? Já klidně půjdu, jen nevím, jak se tam tvářit a neprohodit třeba něco trapného.
22. 08. 2023 v 09:37Off-line martinnn  (28/-/-)
Nedělat z toho vědu. Usmívat se a dítěti koupit třeba nějaký menší dárek :)
22. 08. 2023 v 09:49Off-line sta  (38/-/-)
Super, že má touto cestou dítě. To se nedaří každému. Přeji všem hodně štěstí a tomu "druhému tátovi" taky ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 08. 2023 v 09:52On-line klucinek  (33/176/75)
A kde je problém? Budeš na tu holčičku skrze opovržení přenášet svou neschopnost přijmout realitu? Co kdyby ses k ní choval jako k vlastní, co tomu brání? Ona bude šťastná a tvému příteli ukazež že nejsi bezcharakterní hysterická buzna. :⁠-⁠)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2023 v 09:55Off-line BussterX  (103/130/150)
Mně by se na tu oslavu nechtělo protože nemám rád oslavy :D ale kdybych byl v tvý situaci tak bysem tam určitě šel, tvůj přítel to ocení, přesně toto je podle mně něco, co ten váš vztah může posílit... naopak kdys tam nešel, mohl by to do budoucna problém pro váš vztah... ale to ti snad nemusim řikat, se vsadim, že co jsem napsal bys sis uměl vydedukovat aji sám...
22. 08. 2023 v 09:56Off-line PavelKalvoda  (56/186/80)
Píšeš, že máš děti rád... Tak co řešíš ? Ta malá princezna přece nemůže za to, že svět dospěláků je takový složitý. Takže širokým úsměvem, otevřeným srdcem na dlani a laskavým slovem nemůžeš nic pokazit.
22. 08. 2023 v 10:06Off-line martinnn  (28/-/-)
PavelKalvoda: přesně tak! Určitě bych vůči té holčině nebyl nijak zdrženlivý nebo tak něco. Je to dcera tvého partnera. Pokud budeš chtít s ním dlouhodoběji žít, budeš to tak muset přijmout.
22. 08. 2023 v 18:05Off-line Acarum  (28/170/70)
I když bys tam nešel a přitel to jakkoliv řešil tak je pěkny kkt, tys cizí ženske nenacakal do chodby - takže to neni tvuj problem.
V životě bych nešel do typka s harantem.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
22. 08. 2023 v 19:14Off-line bombakul  (29/176/75)
Ty ju budeš vychovávat?
22. 08. 2023 v 19:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Před hodinouOn-line Acarum (28/170/70) NOVÉ
...tys cizí ženske nenacakal do chodby - takže to neni tvuj problem.

xxx

zkumavce se říká nacákat do chodby? O_o

Před 9 hodinamiOff-line Anonym
Vypomohl jednomu lesbickému páru, té matce dítěte už je skoro 40, takže je starší. Nespali vůbec spolu, daroval sperma prý přes nějakou zkumavku či co...
22. 08. 2023 v 19:25Off-line i8051  (53/184/97)
Buzny musej proste vse resit a na vse potrebujou arbitra. Smutny. Ale smutnejsi je, ze je to dalsi anonymni pohadka ... :-)
22. 08. 2023 v 19:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Kdyby to byla pohádka, tak by tam byl drak a magické bytosti (dříve tzv. tpraslíci) :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 08. 2023 v 21:27Off-line tatrman  (27/-/-)
Ahoj Bravíčko...
22. 08. 2023 v 21:37Off-line Tygr728  (30/190/90)
Nacákal do chodby - to neznám, jsem slyšel akorát naštěkal do boudy.

Jinak příběh nepříběh, pravda nepravda... Tak jsem čekal jinou pointu. Protože po takovým příběhu říct že dilema je jestli jít na oslavu nebo ne mi přijde ujetý.

Když to přeženu tak to na mě působí asi jako ,,líbí se mi holky ale ted vlastně kluci, mám holku a do toho kluka a nevím.... tvl mam si koupit sekanou nebo buřty? co si o tom myslíte? Mám držet dietu tak nevím" .....
23. 08. 2023 v 07:49Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Podle mě úplně v pohodě. I kdyby daroval "klasickým způsobem", tak by mi to nevadilo. Ber to tak, jako bys byl strejda. zjisti, jaké hračky má ráda a něco jí kup. A na oslavu vem nějakou pozornost, třeba pivo z místního pivovaru nebo když se nebude pít, tak nějaké dobroty.
23. 08. 2023 v 07:58Off-line Charles2300  (32/183/85)
Ty pico,chudák dítě, máma lesba a otec gay :DDDDDD
23. 08. 2023 v 13:51Off-line pytlik18  (33/190/80)
I8051: hm to je vidět krásně na tobě - ty řešíš kde co a píšeš snad do všech témat co tu jsou
23. 08. 2023 v 14:00Off-line ellvin  (23/183/81)
Spousta omáčky, přitom ten tvůj "problém" by šel napsat do pár vět. Nás nezajímá, jaký a kým je tvůj přítel. Pokud chceš poradit, vynech omáčku a narovinu napiš, co od nás vlastně chceš. Jinak k tomu, cos tu napsal... no... pokud chceš budovat s přítelovou dcerkou pěkný vztah, tak pak by bylo hloupé vynechat oslavu jejích narozenin. Nejdeš tam kvůli její lesbické matce a jejím kamarádům a kamarádkám, jdeš tam kvůli ní. S ostatními se jen pozdravíš, možná prohodíš pár slov, a to je celé. Oni tam nebudou kvůli tobě, ale kvůli holčičce tvého přítele, která bude oslavovat narozeniny.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2023 v 14:36Off-line i8051  (53/184/97)
Pletes si pytliku reseni a komentovani ... :-)
23. 08. 2023 v 21:25Off-line Kady  (25/-/-)
Chceš poznat dceru svého přítele? ... Chceš...
Chceš být její "neoficiální" strejda!... Zřejmě chceš
Pokavaď přítel chtěl dítě též, já bych to bral pozitivně
Jedná se gaye a lesbu, takže k sobě cestu nenajdou ani přes dítě
A pokavaď se s matkou znáte, tak trapas nemůže být větší než ten, co by u tebe čekali
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload