Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co se stane, když praskne konečník?

22. 08. 2023 v 23:28Off-line Anonym
Co se stane když mi při análním sexu praskne konečník?
Prosím normálne odpovědi
Děkuji
23. 08. 2023 v 08:54Off-line i8051  (53/184/97)
Stane se to, ze budes mit prasklej konecnik ... :-)
23. 08. 2023 v 10:59Off-line 5G5  (39/-/-)
V životě jsem to nezažil, ani neslyšel od známých. Je to další virtuální fikce. Nebo možná jeden případ z milionu?

Konečník je elastický. Aby prasknul konečník z penisu, to je málo pravděpodobné. Navíc i penis je tvarově poddajný do určité míry.

Něco jiného je fisting. Zvlášť když má někdo širokou ruku. Je tu rozdíl. Penis se tvarově přizpůsobí zadku, ale pěst ne, ta je z kostí.

Takže závěr: Penisu se neboj, ale pěst by ti tam mohla udělat škodu. Stačí si uvědomit, že vykadíš hovno o průměru penisu, takže logicky ten samý tvar nemůže nic udělat. Ale hovno o průměru pěsti ruky tedy aspoň já nekadím. Možná někteří zdejší zasloužilí umělci ano...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 08. 2023 v 11:00Off-line Denis36  (60/-/-)
Pojem prasklý konečník neexistuje.
Konečník je krátká trubice kterou odchází nestrávené zbytky stravy ven v podobě stolice. 1, Při vyměšování tuhé stolice může dojít k krvácivým prasklinám v této trubici, nebo
2, k prasklinám vnitřních hemoroidů, které obvykle od vnějších nejsou bolestivé, pokud v nich není zánět. Občas hemeroidy prasknou z důvodu, že svou velikostí brání přirozenému odchodu stolice z důvodu silného namáhání na jejich stěnu, dojde ke silnému krvácení, je třeba vyhledat lékařskou pomoc, udržovat čistotu análu, a by se předešlo infekci a případně dalším komplikacím.

Ps: Chytrej i8051 opět zklamal.
23. 08. 2023 v 12:37Off-line klucinek  (33/176/75)
Budeš mít p***l v p***li :⁠-⁠) což je oficiální terminus technicus ^⁠_⁠^
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload