Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nejsem si jistý, jestli ten vztah opravdu chci

03. 10. 2023 v 21:18Off-line EmBee  (21/175/65)
Zdravím kluci, mám problém týkající se mého vztahu a potřeboval bych poradit, co dělat, protože být ve vlastních myšlenkách je nahovno. Je mi 20 a nejsem si jistý, jestli ten vztah opravdu chci, část mého já by mého přítele neopustila, protože si vážím momentů, co jsme spolu zažili a s tím člověkem mám perfektní pouto a ta druhá část si chce užívat, být s několika kluky naráz, nezávazně, nic si neslibovat, zažít trojku atd. Neměl jsem možnost nebo jsem si neuvědomoval, co chci a dozvídám se to až teď a cítím se jak pod zámkem, že to nikomu nemůžu říct, ani přítelovi, protože vím, že bych ten vztah pokazil. Zklamal bych sebe i jeho. Nechci žit v sebeklamu, ale zároveň taky nechci přítele podvádět. Budu rád za každou radu. Děkuju.
03. 10. 2023 v 21:24Off-line Riffraff  (46/173/82)
Seš ještě mladej, máš dost času zažít ty další věci. Já být tebou bych si teď užíval pěknýho vztahu. Co si budeme povídat, gay vztahy jsou většinou krátký. Až jednou skončí, tak pak budeš mít ještě hafo času na všechna ta další dobrodružství :)
03. 10. 2023 v 21:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Když s nim zůstaneš tak budeš mít pocit že ti život utíká pod rukama a žes nic nezažil a že je to kvůli němu a možná ho začneš "nenávidět" ... no a když teď skončíš vztah a budeš si užívat tak možná jednou zjistíš a nebo budeš mít ten pocit, že sis teď nechal ujít nejlepšího chlapa tvýho života a že už to nejde vrátit... čili zbejvá něvěra, že... jestli na to máš žaludek a povahu, směle do toho 8)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
03. 10. 2023 v 23:26Off-line R77  (47/-/-)
Už jsi si sám odpověděl… tím, že váháš a bloumáš co kdyby, je jasné že tě ten vztah nenaplňuje.

A pokud toužíš po trojce, čtyřce a máš dojem, že ti ujíždí vlak, tak jsi prostě ve věku kdy máš dojem, že jsi se nevybouřil.

Většinou nelze sedět na dvou židlích, a nemá cenu si něco nalhávat, že je z toho cesta ven, aby se vlk najedl a ovce zůstala celá.
03. 10. 2023 v 23:43Off-line Denis36  (60/-/-)
Jeden by řekl, jsi mladej užívej si. Jenže otázkou je, zda pak najdeš ideálního partnera, jako máš teď?
Jedno musí zákonitě z kola ven. Je to na tobě, jak se rozhodneš, abys pak nelitoval.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 10. 2023 v 23:51Off-line R77  (47/-/-)
Já bych to tak nepřeháněl s tím “ideálním partnerem”. % šance, že by Vám to vydrželo 5 let a více je dost mizivá.

Né že bych Vám to nepřál. Potíž je v tom, že lidé se mění a ve 25 budeš jiný člověk a v 33 taky, jelikož člověk se vyvíjí a mění … práce, společenský život, partnerské vztahy, pracovní příležitosti …atd.
04. 10. 2023 v 09:14Off-line Denis36  (60/-/-)
R77, záleží na mentalitě dotyčnych. Jestli je jeden z nich flegmatik šance na dlouhý vztah moc není. Pokud budou brat vztah vážně bude to na dlouho.
04. 10. 2023 v 10:56Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Asi nejsi na vztah tolik připravený. Já měl výhodu, že v tvém věku jsem měl partnera který měl sám rád i jiné kluky takže jsme se vyřádili, ale kdybych tou dobou měl být čistě s jedním na celý život, tak bych litoval toho, že jsem si nevyzkoušel co jsem chtěl. Jestli to v tobě hlodá, tak stejně tu odpověď znáš. Užívej dokud můžeš, do vztahu je potřeba vyzrát.
04. 10. 2023 v 11:17On-line Klucinek  (33/176/75)
Někteří ovšem tak dlouho zrajou až přezrajou. Jako tomu bývá u melounů, zvenku hezký, uvnitř schnilá sračka :⁠-⁠)
05. 10. 2023 v 14:59Off-line Atonda  (23/-/-)
Je blbost v mladém věku jít do vztahu a myslet si že jsem našel toho pravého a jiný už být nemůže.Mládí je o poznávání a proto já bych se moc do trvalého vztahu nehrnul.
05. 10. 2023 v 15:21Off-line R77  (47/-/-)
Atonda… Tady nejde vůbec o to, zda vztah je nebo neni trvalej či dlouhodobej.

Spíše o to, že jedna strana chce “monogamní vztah/ sex”, a druhá si chce experimentovat a užívat dle libosti.

Pod slovem “užívání” nestačí adrenalinové sporty, koncerty a jiné aktivity… prostě jeho protějšek má potřebu “experimentovat v sexuálním životě” a né každý opravdu na to je, a je úplně jedno kolik ti je let.
05. 10. 2023 v 15:35On-line Klucinek  (33/176/75)
A pak tu jsou dotazy těchto experimentátorů typu můžu při orálním sexu chytit syfilis ^⁠_⁠^
05. 10. 2023 v 16:53On-line Tygr728  (30/190/90)
A můžeš? :-DDD
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload