Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak mít krasnej a hladkej zadek?

23. 11. 2023 v 22:20Off-line Kubikos  (16/183/95)
Kluci? Nevíte jak si udržet krasnej a hladkej zadek?
23. 11. 2023 v 22:23Off-line KyleLewis  (26/166/61)
Taky by mě to zajímalo
23. 11. 2023 v 22:29Off-line Kubikos  (16/183/95)
Já prave vidim spoustu fotek těch “perfektnich” zadku ale nevím jak toho docílit
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 11. 2023 v 22:30Off-line Riffraff  (46/173/82)
Na co hlakej? Ten je pro ženský. Klučičí zadek má bejt krásně chlupatej.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
23. 11. 2023 v 22:34Off-line KyleLewis  (26/166/61)
Ne každý touží mít zarostlý zadek. Navíc oholený zadek se lépe udržuje čistý. V chlupech vždy něco zůstane
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
23. 11. 2023 v 22:36Off-line Riffraff  (46/173/82)
To se musíš občas umýt no :D
23. 11. 2023 v 22:57Off-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
A z toho mu akoze tie chlpy vypadaju? :))
23. 11. 2023 v 23:43Off-line Riffraff  (46/173/82)
Já osobně mám teda víc chuť na chlupatou než na hladkou.
23. 11. 2023 v 23:46Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Řekl bych cvičením, konkrétné cviky na p***l. Jinak nechápu proč hladký,ale tak když se to někomu líbí :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 11. 2023 v 23:54Off-line Kuliferda  (53/173/74)
V 16 letech a takové starosti, co budeš řešit ve 40?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 11. 2023 v 00:02Off-line Riffraff  (46/173/82)
Spíš by asi měl řešit velikost než ochlupenost... xD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2023 v 10:40Off-line Denis36  (60/-/-)
Střídavým zatínáním v sedě svalů na zadnici bys měl docílit zpevnění zadnice - horní část těla funguje, jako protizávaží a pro hebkou kůži použít zvláčňující krém na citlivou kůži:

https://www.drmax.cz/…ou-plet-50ml
24. 11. 2023 v 10:43Off-line Denis36  (60/-/-)
Všichni tu melete sračky a aby jste mu poradili, to už nee.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 11. 2023 v 11:38Off-line Riffraff  (46/173/82)
Dobře. Tak teda cvič a hol :D
24. 11. 2023 v 11:40Off-line Vasek698  (25/-/-)
Asi takto - holení žiletkou znamená jak to pak poroste - z toho hlediska je lepší to buď depilovat nebo si pořídit ten laserový odstraňovač, který pak i sníží azpomali růst. Předejdes červeným pupinkum. Nicméně pokud budeš holit žiletkou pravidelně, zvykneš si - ale musíš se nějak starat o tu kůži, protože ji narusujea a chceš předejít pupinkum. Závěr: investici do laserového odstraňovače uděláš nejlépe, ale co jsem koukal, stalo to třeba 4000.
24. 11. 2023 v 11:57Off-line Rosju  (53/170/78)
Tvl,čtyři litry za holou p***l???
Tak to ať mi ji klidně políbí :))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 11. 2023 v 11:58Off-line Rosju  (53/170/78)
A to se dřív myslelo rčení, že má holou p***l, hanlivě :))
17. 12. 2023 v 07:28Off-line Ignis92  (31/180/63)
Ještě před několika lety ten laser od Philipsu nešel koupit pod 10k. Buďme rádi, že už je to za třetinu oproti původní ceně (cca 12-14k) (protože to nikdo nekupuje). Ale i když jde o patrně nejlepší a nejšetrnější domácí řešení, holení s tím trvá suverénně nejdelší dobu. Je to hrozně pomalé. A stejně se to musí opakovat co nějakých 14 dnů, jinak to nefunguje. Takže celé tělo každých 14 dnů tak hodina dvě.

Zmíněné, plus ta cena, mě sice odrazuje, ale přemýšlím, že si to možná k vánocům koupím. Holim se komplet už 10 let. Původně jsem zkoušel žiletky ve vaně / sprše, ale to mi moc nevyhovovalo. Beztak s tím celé tělo trvá dlouho, a vestoje ve sprše je to dost peklo. Mimoto přes tu pěnu pořádně nevidím a nenahmatám, co už je a není oholené. Kůže a pupínky se stejně musí řešit, ať už použijete jakoukoliv pěnu / gel, atd. atp.

Po epilaci el. epilátorem mi pupínky naskakovaly a chloupky zarůstaly úplně nejvíc. Moje kůže si na to nezvykla ani po pár měsících. Vosk mi neseděl vůbec a o depilačních, prakticky nefunkčních krémech, ani nemluvě.

Teď už to pár let dělám tak, že nejdřív vezmu vše to delší zastřihovačem "na vlasy". A když se bojím, že se říznu nebo že naskáčou pupínky, dám tam nejkratší nástavec - jako ochranu břitů, resp. pokožky. Takto zkrácené "strniště" následně oholím do hladka strojkem na vousy (Braun Series 9 Pro, doporučuji; Philips frézy a strojky Panasonic jsou také skvělé). Řitní otvor a varlata je třeba vzít žiletkou. Klidně na sucho (ale pak namazat), strojek na to dobrý není žádný. Výsledek je, hlavně díky použití opravdu kvalitního strojku, na dotek dokonale hladký - úplně stejně, jako po oholení žiletkou. Lépe a šetrněji chloupky depilovat nejdou.

Po oholení (a vždy jindy) je třeba se mýt kvalitním sprchovým gelem (např. řada Balea MED je kvalitnější a daleko levnější než veškeré Dove, Nivea apod.), protože výskyt pupínků ovlivňuje nejvíc to, když je příliš vysušená. Velkou roli hraje i tvrdost vody. Po sprše je dobré pokaždé použít tělové mléko apod. "výživu" pokožky. Výživa pupínky a hladkost a vláčnost pokožky ovlivní hodně. Dobré je také zvýšit příjem zinku, případně najít tělové mléko s ním, protože značně snižuje tendenci pokožky k zaněcování pórů, "vlasových" kořínků atd.

Výhoda tohoto způsobu holení je, že ho lze provádět na sucho, s minimálním narušením pokožky a vsedě. Je to šetrnější než žiletka, mám kontrolu nad tím, co je / není oholeno, nemusím stát půl hodiny ve sprše zapatlaný krémem na holení a nemusím kupovat pořád nové žiletky. Co se jich týče, roky jsem používal Mach3 nebo Fusion, ale zjistil jsem, že jednorázová dvoubřitá holítka z DM (Made in Germany) za cca 120,- Kč á 10ks, holí lépe a vydrží déle.
Depilace zastřihovačem a pak holícím strojkem je samozřejmě také řádově šetrnější než epilace el. strojkem. Výsledek sice nevydrží tak dlouho, ale rozdíl je tak max. týden času navíc u této epilace vs depilace.

Hladkost tedy závisí na mnoha faktorech. Kromě toho, jaký způsob holení si člověk vybere tedy hlavně na typu pokožky, tvrdosti vody, sprchovém gelu a tělovém mléku. S výsledkem jsem teď už delší dobu spokojený, je to úplně hladké, bez pupínků a zarůstajících chloupků. Pevnosti pokožky samozřejmě pomáhá také morfologie toho, co je pod ní, takže jakékoli cvičení, určitě. Dřepy a časté chození či běh stačí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload