Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jsem gay, ale radši bych byl hetero

30. 11. 2023 v 22:38Off-line Anonym
Čau,
je mi 26, jsem gay, vím to na 100 % tak od 16 let, měl jsem už párkrát přítele. Nikdy mi to ale s muži pořádně neklapalo. Líbí se mi vzhledově, umím se zamilovat, nějaký čas to vydrží, ale pak to "opadne".
Už jsem přemýšlel, zda nejít do sexuologické poradny nebo tak nějak, ale stejně...psychologicky si více rozumím s dívkami a ženami, akorát mě nevzrušují, nechci s nimi sex a nezamiluji se do nich. Jinak je mám rád. Rozumím si lépe s mámou než tátou, mám radši ženský kolektiv (např. v práci, dříve ve škole), tak nějak si s nimi umím víc pokecat a tak. Líbí se mi ženský svět, jejich myšlení, empatie, atd.
Myslím si, že jsou v průměru ženy lepší pohlaví než muži. Bývají i lepší lidé, dle mého názoru.
Pokud se narodím příště, chtěl bych se narodit jako žena a v ideálním případě s homosexuální orientací a žít po boku jiné ženy :D
S muži si tolika nerozumím, bez ohledu na to, zda jsou homo/hetero. Mám to tak už od základní školy, no.
Máte to tady někdo podobně? Připadám si už skoro jako blázen :D
30. 11. 2023 v 23:05Off-line ReprezentaceNaroda  (29/180/60)
Lepší bude když si promluvíš se sexulogem, v tobě se spíše podle toho co píšeš skrývá to že jsi lehce ve špatném těle ale na to jsou lepší odborníci než dementní levičáci co ti napíšou že bys nic dělat neměl a měl se smířit sám se sebou. Možná je to hloupé ale nenapadlo tě myšlenka že bys byl radši žena než muž ?
30. 11. 2023 v 23:42On-line BRHLIK  (19/182/60)
Neboj. Nejsi sám kdo to tak má.
30. 11. 2023 v 23:48Off-line Honzak  (33/183/65)
RepreuentaceNaroda: vždyť sám píše, že by chtěl bejt lesba. Jak mu pomůže operace, když se mu holky nelíbí?

Mě napadají dvě věci, ale bude to víc věcí dohromady.. a) nenašel si toho pravýho, s kým by sis rozumněl. Pokud seš takovej ty a brhlik píše, že nejseš jedinej, tak nejseš jedinej ;) b) máš nereálný očekávání, chceš, aby se chlapi chocali jako ženský. Chtělo by to rozebrat proč jste si nerozumněli.. Každopádně by to mohlo vyřešit a)?
01. 12. 2023 v 00:39Off-line Denis36  (60/-/-)
S muži si nerozumíš, protože jsi ještě nepotkal takového, který by ti byl sympatický a vedl jsi s ním konverzaci o společných zájmech. Pak by se ti změnil život a byl celkově šťastný.
01. 12. 2023 v 01:13On-line I8051  (53/184/97)
Kdyz ctu, jak jsi na vsechno rezignoval, nic te nebavi a uz planujes co priste, tak to uz ti zbejva jen ten Pelhrimov ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 07:07On-line Ignis92  (31/180/63)
"Ale pak to opadne" - to by se ti stalo i kdybys měl hetero vztah. Zamilovanost, ta opravdu intenzivní a bláznivá, trvá cca rok až dva. Slouží ke zplození dítěte. Pak musí vztah stát i na něčem jiném než na hormonálním fetu. Na lásce, důvěře. Hetero nebo homo, to je jedno. Co se týče sexu, tam samozřejmě musí být také oboustranná snaha, je třeba být kreativní, aby to nebyla nuda a znouzectnost. Celkově se musí o udržení vztahu prostě snažit oba - nestačí, pokud se snaží jen jeden. Víc jak polovina vztahů se rozpadá a spousta lidí je (radši) single právě kvůli této své neschopnosti. Po vyprchání těch hormonů se diví a, ve své dosebezahleděnosti, samozřejmě nejsou schopni žádné sebereflexe.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2023 v 07:18Off-line Power  (23/180/65)
Myslím si, že jsou v průměru ženy lepší pohlaví než muži.
-------

Dost omezující vyjádření, vzhledem k tomu, že máme celkově 72 pohlaví a orientací :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 10:04Off-line Honza997  (26/-/-)
Power: to víš, zakladatel je prostě politicky nekorektní a neuznává 72 pohlaví, nýbrž jen 2 :D
Jinak bych řekl, že i dost hetero mužů si rozumí víc se ženami a nemusí čistě mužské kolektivy, takže bych byl úplně v klidu no.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 12:25Off-line Panskrt  (48/178/81)
Znal jsem jednoho, co to měl stejně, nebyl tedy gay, takže toho i náležitě využíval :) Takže nejsi jediný, ani blázen.
01. 12. 2023 v 12:28On-line Sex_machine  (27/185/72)
OP je nespokojený sám se sebou. Když si vyřešíš vlastní issues, tak ti to bude se správným člověkem klapat.
01. 12. 2023 v 12:42Off-line Denis36  (60/-/-)
Myslím si, že jsou v průměru ženy lepší pohlaví než muži

Tak se ožeň a až budeš muset po vejplatě udělat stojku ( aby z tebe dostala prachy) on tě ten humor velmi rychle přejde, když ti zůstane jen to kapesný a budeš rád, za to čím jsi.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 12:52Off-line Plemenik  (48/183/98)
Bývá to tak často, ale neznamená to, že nemáš naději. Takových chlápků, co uvažují podobně jako ženy a lépe si s nimi rozumí, je také dost. Je možné, že časem, i když jsou ti asi podobní, se ti začnou líbit gayové s ženským uvažováním. A pak budeš šťastný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 13:06Off-line Plemenik  (48/183/98)
Už teď se objevují zprávy, že bude vynalezen preparát, po kterém gay začne chtít ženy. Já se toho nebojím, i když mě intimní vztah se ženou neláhá, spíš mi nahání husí kůži. Ale hrozí tu nebezpečí, že buzny začnou hromadně přípravek užívat. A nebude tak zvaně do čeho píchnout, když ze všech gayů budou muži.

Politolog to vidí optimističtěji. Gayové sice budou přípravek používat, ale přerušovaně. A to nejen aby ušetřili, ale budou na víkend přípravek vysazovat, aby si užili s muži. Prostě neodolají krásnému mužskému tělu. A na oko, když budou v práci, budou užívat přípravek, aby působili mužněji, popřípadě zplodili děti. Přípravek jim zajistí, že je žena po čtyřicítce nevyhodí z baráku. A samozřejmě na výletě nebo na dovolené přípravek vysadí a budou si vychutnávat povyražení s ostatníma gayama.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 12. 2023 v 14:31Off-line Power  (23/180/65)
Plemenik (47/183/98)

začne chtít ženy
-----

Tak to fakt výhra, chtít v budoucnu přijít o půlku majetku a do nekonečna cálovat alimenty :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 12. 2023 v 17:33Off-line Frankie11  (19/174/51)
Tak to nevím..Holky jako kamarádky sice mám, ale jsou to výjimky..."
plno jich mi přijde sprostých, hl...ch, nebo i hrubších než já /fakt/
takže ty předsudky o citlivosti- kdepak.....ty jo dyt třeba ten porod je děs, nikdy bych to nechtěl- ani kvůli baráku, penězům, jak to prý dělají....
/bejt rodinnej typ asi neřeší, prostě #vyhody /....A výhoda v tom fakt není, je plno šovinistů na druhou stranu- proto je plno i těch falešnejch, a vulgárních, asi logika....
S mámou, která je feministka/konzerva si teda rozumím mín než s tátou,
ale ten je citlivej Feeler-infj- teda vůbec ne dle steretypů :-)))))
takže mi přijde že dáš spíše na ně než na reál....
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
05. 12. 2023 v 20:48Off-line Dejvy  (25/176/72)
Je na case si ujasnit nektere zivotni otazky a prio***y :-).
...jestli te to trapi. Samo se to neposune nikam. A priprav se na to, ze jednou budes mit zoubky v kelimku na stolku a ten tvuj tez. C'est la vie. Tak uzivej to, co se zrovna nabizi a neco taky obcas obetuj tomu druhemu.
A mozna, ze jsi proste jen ten stridac, co to tak ma celozivotne. To bych ti nepral ale...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload