Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Z lásky k nenávisti

09. 12. 2023 v 14:18Off-line Anonym
Byl jsem s přítelem ve vztahu, už nám to nefungovalo a tak jsme se rozhodli, že to ukončíme ale budeme jenom kamarádi. Teď si normálně píšeme, bavíme se jako kamarádi a je to tak nějak stejné, ale neskutečně mě sere, že on na mě sere, žárlím cokoliv dělá a najednou se ke mě chová hnusně. Úplně mám až zlost na něj, ale říkám si, že mi to tím asi i ulehčí, protože se to třeba mění k nenávisti.? Otázku nějak nemám, jen jsem se musel vypsat a třeba se v tom někdo uvidí. BTW. trapný komentáře od těch co to píšou vždy za 3, 2, 1...
09. 12. 2023 v 17:12On-line Denis36  (60/-/-)
Někdy ten vztah omrzí, či není ještě usazený a chce být na volný noze. Nech tomu čas, možná se k tobě vrátí, až si to srovná v hlavě a bude zas jako dříve.
09. 12. 2023 v 19:03Off-line R77  (47/-/-)
Ač jste se rozhodli po vzájemné dohodě k ukončení vztahu. Z tvé strany to bylo čistě jen o zachování si tváře. Ve skrytu duše zkrátka nejsi připravený jemu dát tu volnost. Tvoje vlastní “já” pořád po něm touží a nedokáže mu dát svobodu. On to tak nejspíše cítí, proto se nejspíše drží více stranou.

Podvědomě pořád toužíš po jeho blízkosti, náklonnosti a on to tuší, toho nejspíš dusí.

Jak by mohl mít nové přátelé nebo novou známost, když by byl neustavičně pod tvým drobnohledem?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 12. 2023 v 19:07On-line Denis36  (60/-/-)
A taky se může stát, že potkáš jinýho kluka, který se ti bude věnovat a ex přeložíš na jinou kolej. A bude to vyřešené.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
09. 12. 2023 v 23:57Off-line I8051  (53/184/97)
To je tak, kdyz se rozejdou dve nedospela decka. Pak si zacnou hrat na desny borce a delat naschvaly. No, ale ono to casem oba prejde. Soryjako za uprimnost ... :-)
10. 12. 2023 v 00:00Off-line Miloslav9  (31/171/60)
Anonym: odporúčal by som ti čo najrýchlejšie si nájsť nového partnera aby si nemusel žiarliť na bývalého. Prajem ti mnoho úspechu, nech sa ti to podarí :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2023 v 00:28On-line Michal_B  (21/184/76)
To je riziko toho "zůstat kamarádi". Velmi platná se ukazuje rada prostě ukončit kontakty a zaměřit mysl na něco jiného. Ale coby člověk, co tohle moc neumí, nemám moc co říkat.
10. 12. 2023 v 00:57Off-line R77  (47/-/-)
Lze mít člověka neustále rád, ale ten cit musí být bez postranních (sobeckých) úmyslů.

Jen poté lze mít dobrý, vyrovnaný vztah s Ex.

Někdo to neumí, a bohužel musí spálit mosty, jinak by se zbláznil. Pro jiného to problém není. Někdy takové věci buď přijdou přirozeně. Člověk se nemůže donekonečna přetvařovat a něco si nalhávat.
10. 12. 2023 v 01:40Off-line Cervix  (36/174/72)
Kolik vám je let anonyme, jen tak pro zajímavost ?
10. 12. 2023 v 06:40Off-line Bombakul  (29/176/75)
Michalb proč ukončit kontakty? Já sem teda žádnej vztah neměl krom toho současnýho ale měl sem spoustu kamarádů na š**ání pro který sem pořádal různý akce a dost si je rozmazloval až jednou sem jim řekl odchod končíme a už mi sem nelezte. Všichni to vzali v pohodě a s většinou z nich sem pořád v kontaktu a s některýma i dost obchoduju a občas se staví jen tak na kafe. Když se rozchází normální lidi tak to de i bez emocí
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 12. 2023 v 10:19On-line Michal_B  (21/184/76)
Bombakul, R77 to myslím popsal dost dobře ;) jo, jsem ten, co by se zbláznil.
Ona je nejspíš jedná věc m***t a druhá věc milovat.
Mimo to mám kopu kamarádů a kamarádek, kteří mi tuhle teorii (jež teda není v základu moje) celkem potvrzují. :D
10. 12. 2023 v 20:49On-line Ellvin  (23/183/81)
Tvé pocity bych rozhodně nenazýval nenávistí. Přiznej si to, i přes všechny neshody se k němu chceš vrátit. A vzhledem k tomu, že s ním nechceš být jenom kamarád, ale znovu partner, tak kamarádství nejspíš nevyjde.
10. 12. 2023 v 22:27Off-line Panskrt  (48/178/81)
Mám stejnou zkušenost jako tvůj přítel. Když jsem rozchod inicioval ... byly to ale holky :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 12. 2023 v 07:00Off-line Ignis92  (31/180/63)
Zřejmě tě stále miluje. Jinak by nežárlil.
14. 12. 2023 v 19:06On-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
Žiarlivosť nie je vobec prejav lásky, ale vlastníctva a nízkeho sebavedomia. Žiarlivosť spoľahlivo zlikviduje každú lásku. Ale zas niektorí ľudia sa nepotrebujú milovať, ich teší sa vlastniť.
14. 12. 2023 v 19:26Off-line Ignis92  (31/180/63)
Nemusí to být žárlivost, možná si prostě jen přeje, aby ten vztah pokračoval a dává to najevo špatným způsobem. A tady tazatel to možná ještě taky nepovažuje za definitivně ukončený vztah, nevím...Jinak ano, kdo člověka opravdu miluje, dá mu svobodu - třeba i
svobodu být s někým jiným, hlavně aby byl šťastný. Je to ale samozřejmě těžké a kdo z nás se vždy dokáže povznést nad své ego.. Na světě by bylo až nechutně krásně, kdyby to pokaždé dokázala byť i jen menšina lidí. V tomto (nemyslím teď v žárlivosti) se nepovažuji za nic výjimečného. A ani v ničem jiném, i když...Každý je nějak výjimečný a když je to alespoň pro jednoho člověka, který se k tomu svobodně rozhodl (na rozdíl od rodiny), je to to nejhezčí, co na světě existuje.
16. 12. 2023 v 17:34Off-line Frankie11  (19/174/51)
Takže,třeba to kamarádství hned nepůjde...to není na povel.

Btw u bf který má ex /kluky i holky/ se s ním taky baví, a dost se vnucují,
na což je potřeba mít silný nervy...:-)))
a jakože po rozchodu bych hnedka na kamarádství asi neuměl přepnout...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload