Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Anální trhlina

24. 12. 2023 v 16:30Off-line Anonym
Ahoj, potřeboval bych poradit, ideálně od někoho kdo prožil podobnou věc.
Již pár týdnů mě trápí anální trhlinka, objevila se spontánně, používal jsem dostupné léčivé přípravky, které pomohly, ale trhlinka se nepravidelně vrací (lehké pálení, trocha krve), byl jsem již na chíře a dali mi čípky z rulíku zlomocného :D doteď jsem nenašel účinky, řekl bych, že to pomohlo stejně jako volně prodejné léky. Dále mi doporučili (for real) anální roztahováky, prostě cvičit svalstvo, ale pořád se to vrací. Otázka zní, měl někdo podobný problém a jak se mu ho podařilo vyřešit? Internetové zdroje se různí - některé tvrdí, že to lze vyřešit pomocí mastí atd. a druhé, že je potřeba lékařský zákrok. Předem díky za smysluplné odpovědi.
24. 12. 2023 v 16:36Off-line I8051  (53/184/97)
Aspon na Hod bozi prestan trolit anonyme ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 12. 2023 v 17:46Off-line Power  (23/180/65)
Možná by pomohlo používat dildo menšího průměru :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 12. 2023 v 20:38Off-line Anonym
Nevím, proč by to měl být troll, měl jsem konečně čas se tady zeptat, nějak mi nedošlo, že je boží hod :)... nepoužívám dildo, ale jen takvé malé válečky a nepřijde mi, že by to bylo nějak efektivní
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 12. 2023 v 06:29Off-line Ignis92  (31/180/63)
Kámo, jestli jakejkoliv doktor doporučil dilatanty, tak leda guru Jára - takže diletant.

Každej proktolog by to patrně diagnostikoval jako hemoroidy. Banální. Je to prostě problém cévního zásobení tkáně řitního otvoru a jestli tě to se*e, běž na operaci, jiné řešení není.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 12. 2023 v 08:54Off-line Primosigh  (103/-/-)
Narvi si tam rovnou doktora.
25. 12. 2023 v 12:39Off-line Filip0976  (31/190/75)
Si zájdi do nejakej lekárne, tam ti poradia. BTW ako si k tomu došiel ?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 12. 2023 v 12:58Off-line Power  (23/180/65)
Ignis92 (31/180/63)


Na to, že ty sám řitní otvor nemáš, se v cévním zásobení tkáně řitního otvoru docela vyznáš :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 12. 2023 v 13:34Off-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
No na to, že je to tu samá bukvica a teda naslovovzatý odborník na p***le už z podstaty existencie, tak rady zatiaľ úplne na hovno. Ale hoci je majonéza drahá a stará treska uschla na brehu, tak ja ti dám radu, ktorá takmer s úplnou istotou zaberie. Sme totiž povýšenecká rasistická kultúra, ktorá si o sebe myslí, že sme pánmi tvorstva, ale k hygiene sracieho otvoru pristupujeme horšie ako jednobunkovce, roztieraním hovna suchým papierom do okolia p***le. Tak to byť nemá.
A teraz moja milostivá vianočne-fekálna rada:
Po vybobčení si iba zľahka utri p***l papierom, žiadne šuchotanie až do zdanlivého čista a svoj cnostný zadok si hneď prenes nad bidet. Jo je mi jasné, že máš asi ajfón, ale bidet si ešte nevidel. Tak sprav otočku p***lou k umývadlu, opri sa o hranu a srací otvůrek si umy vlažnou vodou s mydlom a to aj trochu máličko hlbšie, ale samozrejme nie si mydliť črevo. Centimeter maximálne.
A to je celé. Za dva dni máš po zlých pocitoch a za týždeň je to komplet vyhojené. Mydlo potom už nepoužívaj, len čistú vodu alebo nejaký ten šetrný gel na genitálie. Tie mastičky a čípky používaj ďalej, tým nič neskazíš.
Ak to takto budeš robiť vždy, tak ako bonus ani nikdy nebudeš presne vedieť, o čom točia tí, ktorí pre si pre hemoroidy nevedia ani sadnúť. Arabské národy hemoroidy skoro ani nepoznaju, pretože nimi opovrhujeme, že si p***l umyvajú.
Celý problém tkvie v tom, že análna fisúra sa stane z hocijakého dôvodu raz dva, ale v tom bakteriálne náročnom p***lnom prostredí sa nevie poriadne zhojiť, pretože je sústavne infikovaná fekálnymi baktériami. Zjednodušene si serieš do vlastnej otvorenej rany. Takže čistota pol života, riť sa má umývať a nie drhnúť suchým papierom.
Nie je za čo, pekné Vianoce a šťastnú novú riť! :))
25. 12. 2023 v 15:04Off-line Riffraff  (46/173/82)
Črevo je asi nejhnusnější slovenský slovo :D
25. 12. 2023 v 17:43On-line Denis36  (60/-/-)
Anonym, nejlepší je po použití toal papíru použití vlhčených dětských ubrousků na omytí ř**i ( ty nevhazovat do wc, ale do komunálního odpadu, jsou z netkané textilie), drobné trhlinky se dají zaléčit dle návodu čípky Procto-glyvenol, běžně k zakoupení v lékárně - doba použití čípků není časově omezená. Hlavně dodržovat výše uvedenou hygienu po stolici. Sex odložit do doby, než se trhlinky zacelí.
25. 12. 2023 v 18:20Off-line Ignis92  (31/180/63)
Denis36: Vlhčené ubrousky, určené na utirani pr*ele, už dávno z netkané textilie nejsou - aspoň jsem je nikde v EU, kde jsem byl, neviděl. Takže např v DM jsou všechny tyto ubrousky z vlhčeného papíru a do WC se tedy splachovat mohou.

Ty, co pořád jsou z toho textilního plastu (nebo co to je), jsou k dostání pořád, ale jsou to např ubrousky na displeje apod. Tím si pr*el utirat nechceš, pálí to jako s***ě.
26. 12. 2023 v 09:39Off-line Anonym
Díky za alespoň nějaké rady, já tuto síť moc nepoužívám právě z důvodu, že je to tady jak na FB, všichni se musí vyjadřovat k tomu, o čem absolutně nic neví a ještě k tomu přihodí totální kok*tinu. Na tu hygienu se zaměřím, čípky procto atd. + léky na zpevnění cévní stěny používám taky, tak snad se mi to podaří vyřešit.
26. 12. 2023 v 10:39Off-line I8051  (53/184/97)
Kdo by taky rekl, ze je p***l tteba si poradne ut***, vid? Je na to tteba napsat anonymni dotaz ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload