Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Projev Premiera ČR

27. 12. 2023 v 10:14Off-line Anonym
Co říkáte na ty polopravdy a o tom chválení, jak tomu bude v r. 24 dobře? Proč se raději nepochválil o kolik si stačili navýšit sví platy?! Káží vodu a pijí víno. Nejsem naivní, abych nevěděl, že to bude stejné ať bude u koryta kdokoliv, ale štve, že hlavně vy mladí jen tiše sedíte na p***lích a jste líní vyjít do ulic a ukázat jim, že už toho máte dost.
27. 12. 2023 v 10:27Off-line Klucinek  (33/176/75)
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 10:42Off-line Bombakul  (29/176/75)
Jestli mu tohle poradili jeho rádcové stejně jako nutelu tak máme v jeho řadách silného spojence:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 10:47Off-line Ellvin  (23/183/81)
Jestli se chceš mít dobře, tak taky pro to musíš něco udělat. Ne jen hloupě kecat v diskuzním fóru.

PS1: normální člověk nechce být spojován s těmi vašimi demonstracemi jako například "Česko proti bídě", která skončila zaútočením magora na auto s ukrajinskou SPZ za hlasitého a povzbudivého pokřiku lůzy... teda demonstrujících.

PS2: Najdi si nějakou líp placenou práci a nekňuč.

PS3: nelze věčně žít na dluh, a vládnutí A. B. se logicky muselo někdy projevit.
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
27. 12. 2023 v 10:49Off-line Power  (23/180/65)
Koukám, že naivkové jako i8051a Ellvin se chytnou na sebevětší blbinu :-)

Mimochodem co je to ta líp placená práce, točení volantem? :-) Pokud vím, tak největší dluh vznikl tou vaší chřipečkou-19 a enormně drahou vakcinací, pro kterou jste tak agitovali :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:17Off-line I8051  (53/184/97)
Nasi chripeckou a drahou vakcinaci vajco? Tou nasi chripeckou, kterou jsi 2x schytal a jsi na ni 3x ockovanej? ... klaune :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:21Off-line Tatrman  (27/-/-)
Tohle vystoupení jsem nesledoval. Já si počkám, až bude mít projev premier ČR.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:23Off-line Ellvin  (23/183/81)
Lépe placená práce je taková práce, ve které si vyděláš dost na to, abys po zaplacení všech nutných výdajů měl peníze na zábavu a ještě si něco ušetřil :s) nechápu, proč ti tohle musím vysvětlovat.
27. 12. 2023 v 11:23Off-line Anonym
Tento příspěvek byl smazán redakcí, protože porušoval Podmínky serveru. Je zakázáno používat vulgarismy, urážet ostatní uživatele a významně se odchylovat od tématu diskuze.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:32Off-line Power  (23/180/65)
I8051 (52/184/97)

Mám na mysli tvoji chřipečku-19, kvůli které si dva roky nevycházel z domu a byl strachy celej pokaděnej :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:36Off-line Fazan  (63/-/-)
Tatrman
Tohle vystoupení jsem nesledoval. Já si počkám, až bude mít projev premier ČR.

A kdo je podle Tebe premirem Česka? Není to ta Fiala? Projev měl jen pár dnů dopředu, protože novoroční projev bude mít ta něho Pavel.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:37Off-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
Teba stary anonymny sralo asi zabudli zastruhat. Ako sa ti maju mrknut, kolik ti je let, ked to pises ako priposraty anonym, aby ta s tymi porazeneckymi sprostostami nemohol nikto spajat. :))
27. 12. 2023 v 11:43Off-line Fazan  (63/-/-)
Ellvin
Jestli se chceš mít dobře, tak taky pro to musíš něco udělat. Ne jen hloupě kecat v diskuzním fóru.

Reaguješ na nepodstatné věci, ale na ty, na kterými by jsi se měl opravdu zamyslet, Tě nechávají klidným, což tak docela dost hovoří o tvém IQ tykve.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 12. 2023 v 11:54Off-line Fazan  (63/-/-)
Vlnity_Stromokocur

Autora tématu odsud znám a pokud se nepletu, je mu okolo 72-3 let
27. 12. 2023 v 12:05Off-line Tatrman  (27/-/-)
Fazan (62/-/-)
Tatrman
Tohle vystoupení jsem nesledoval. Já si počkám, až bude mít projev premier ČR.

A kdo je podle Tebe premirem Česka? Není to ta Fiala?

Myslel jsem, že to trkne každýho... ale zmýlil jsem se. Tak dám ještě jednu nápovědu, jaká vlajka vlaje na českých školách a úřadech?:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 12:19Off-line Power  (23/180/65)
Dost hovoří o tvém IQ
--------

IQ je přesně takové, jaké je potřeba na točení volantem :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 13:19Off-line Ellvin  (23/183/81)
Fazan (62/-/-)
Reaguješ na nepodstatné věci, ale na ty, na kterými by jsi se měl opravdu zamyslet, Tě nechávají klidným, což tak docela dost hovoří o tvém IQ tykve.
--------------
A proč bych se měl vztekat, že si politici přilepší na platech? Kvůli tomu bych se měl jako vztekat? Tak tedy dobrá. Anonym navrhuje vyjít do ulic. A co přesně od takové demonstrace očekáváte? Pád vlády? Taková hesla tam totiž zaznívají. O tom, kdo nám bude vládnout, rozhodují volby, nikoliv ulice. A pravdou je, že není moc z čeho vybírat. Současná vláda není dokonalá, ale ta předchozí byla horší. SPD? Ta o vládnutí nestojí. PITOMIO rád kecá o tom, co všechno by udělal líp, bez následků z opozice.
Myslím, že těm lidem, co nadávají na současnou vládu, vůbec nedochází, v jaké situaci začala pracovat. Schodek šílenej, peníze v trapu, a do toho inflace a téměř okamžitě válka. Ceny letí nahoru a letěly by stejně, kdyby byl u moci kdokoliv. Všichni řvou po nějaké finanční pomoci, ale kde na to má stát vzít peníze? Pak to zaplatí naše děti, které už nebudou mít nárok na žádné peníze od státu, protože prostě nebudou. Je to teď pro někoho těžké. Všechno zdražilo, a tak, ale musíme se prostě víc otáčet a ne nadávat. Jinak já s touto vládou většinou sympatizuji, i když teda je pravda, že komunikaci by asi mohli mít zvládnutou lépe.
Žádná vláda v novodobé historii nemusela řešit to, co tahle dostala naděleno. Budou to mít ještě těžké a budou muset dělat nepopulární opatření, což ostatně dělaly všechny pravicové vlády po vládách rozdavačných.

+

Power (22/180/65) NOVÉ
IQ je přesně takové, jaké je potřeba na točení volantem :-)
--------------
Mnozí jsou stále přesvědčeni, že řídit autobus je práce pro naprosté tragédy a negramoty. Ne že by tam takoví nebyli. Jsou. Ale také mezi nimi najdeme pestrou škálu lidí, od absolventů odborného učiliště výkopového a zákopového, pro které je tato práce vrcholem, až po vysokoškolské profesory. Byl bych nerad, aby to teď vyznělo, že se snažím škatulkovat lidi. I z čističe kanálů může být dobrý řidič autobusu a osobně jsem zažil případ, kdy můj zaměstnavatel vyhodil inženýra ještě ve zkušební době pro naprostou nepoužitelnost.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 14:56Off-line Titan24  (30/168/56)
Já bych byl teda mnohem raději, kdyby si politici obecně odpustili televizní projevy o Vánocích a jediný, kdo by měl ve sváteční čas právo mluvit ve veřejnoprávní televizi by byl prezident na Nový rok.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 15:11Off-line Kady  (25/-/-)
Asi tohle si o tom myslím :D
https://ctrlv.cz/LS09
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 15:42Off-line Power  (23/180/65)
Pak to zaplatí naše děti
----------

Ellvinko ty máš děti? Kdo ti oplodnil zadek? :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2023 v 16:03Off-line Primosigh  (103/-/-)
Zlatý Zeman, to byla aspoň sranda. Slizoun Fiala jenom kecal tak aby si nikoho nerozházel.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 16:10Off-line Ellvin  (23/183/81)
Power (22/180/65) NOVÉ
Ellvinko ty máš děti? Kdo ti oplodnil zadek? :-)
----------------
Došly argumenty, že chytáš za slovo? Vlastně ty jsi žádné pořádné argumenty nikdy k ničemu neměl :sD :sD
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2023 v 17:18On-line Denis36  (60/-/-)
Před hodinouOn-line Ellvin (23/183/81) NOVÉ
Power (22/180/65) NOVÉ
Ellvinko ty máš děti? Kdo ti oplodnil zadek? :-)
----------------
Došly argumenty, že chytáš za slovo? Vlastně ty jsi žádné pořádné argumenty nikdy k ničemu neměl :sD :sD
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1

Power se chytá jen tvě stolice.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 19:54Off-line Ellvin  (23/183/81)
Power (22/180/65)
Zadlužení které tahle vláda zdědila po předchozí bylo způsobeno hlavně požadavky opozice kompenzovat vše a kdo to byl ta opozice no nynejší vláda.
----------------
A proč byly kompenzace? Protože vláda protizákonně zakázala podnikat. Bez kompenzací by hromada živnostníků zanikla.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 19:58Off-line Bombakul  (29/176/75)
No tak zanikají až teď kdy se z nich vypáčili všechny finanční rezervy a oni sou total v p***li:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 20:48Off-line Ellvin  (23/183/81)
Nevkládej mi slova do úst, ano?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 12. 2023 v 20:50Off-line I8051  (53/184/97)
Bud rad, ze vklada jen slova ... :-)
27. 12. 2023 v 20:51Off-line Ellvin  (23/183/81)
No... to ano :s)
27. 12. 2023 v 21:02Off-line Michal18  (29/176/95)
Myslíte si snad, že vláda může za to, že jsou drahé potraviny, nebo za to, že VY (někteří) si nedokážete nic ušetřit, nebo že máte dluhy, nebo že máte mizerně placenou práci, nebo dokonce několik? Za to všechno může vláda? Spíš jste finančně negramotní, nebo utrácíte za zbytečnosti. No a nebo jste jen neustále nespokojení buřiči s potřebou si stěžovat úplně na vše a svoje prohry házet na vládu. Sad stories :/ **grabs popcorn**
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
27. 12. 2023 v 21:06On-line BMWfreak  (29/180/70)
Však at se ten stát klidně utopí... topí se pomalu a jistě už od revoluce. A já jim na to rozhazování nepřispěju navíc nic co nemusím, stejně se na ten stát nedá spoléhnout.. A např důchody budou zachvíli od 100 let (s našim pracovním nasazením budu rád, když se dožiju alespon 55) Do toho systému nemá smysl přispívat.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 21:22On-line Francjosef  (67/169/72)
Elvin. Tentokrát s tebou plně souhlasím
Ten komu se chce dělat tak nefňuka a vydělá si
Místo toho ty ubrečeny lítají po demonstracích chcimiru .
Mě se ten projev celkem líbil a jsem rád, že žijí v této době.
Vše se úplně nepovedlo, v životě bych nechtěl žít jako před r. 1989
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
27. 12. 2023 v 21:51Off-line Klucinek  (33/176/75)
Já nevím proč někomu vadí drahota tohto neschopného fyjalového cirkusu :⁠-⁠) prostě je nebudu podporovat a za na černo vydělané peníze nakoupím v zahraničí :⁠-⁠) a tady se nechám zaměstnat za minimum a sociálku podojim co jde :⁠-⁠) ýzy :⁠-⁠) ono se to zhroutí samo a je čest být třeba tím posledním klínem :⁠-⁠) přesně tak jak píše ellvis a francjožka, člověk se musí trošku ohánět a ono to jde :⁠-⁠) hlavně mít aktivní přístup k situaci, vždy existují ti co jedou mimo systém a ty podpořit :⁠-⁠) a u toho nezapomínat.... vláda tu není od toho aby se o nás starala a my tu nejsme od toho aby jsme se starali o vládu :⁠-⁠)
27. 12. 2023 v 22:01Off-line Riku  (63/176/110)
Měli jste lépe poslouchat. Po Babišově krutovládě a roků nejistoty a neklidného spaní se zase těšim na světlé zítřky a klidné spaní. Ozdravný balíček nás odprostí od mamonu a starostí co s penězi. Konečně se zas***ěné lesy vyčistí od bordelu, jako to dělali naši předci. A proto vzhůru do další šestiletky naší pětikolky,která věří,že pochopíme tyto změny k lepšímu a budeme je za 2 roky znovu volit. Hip,hip,hůrá.
27. 12. 2023 v 22:04Off-line Klucinek  (33/176/75)
Amen :⁠-⁠)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
27. 12. 2023 v 23:25Off-line Bombakul  (29/176/75)
S fijalou na věčné časy:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
28. 12. 2023 v 00:38Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Ellvin: "Pak to zaplatí naše děti..."

Žádné naše děti to velmi pravděpodobně nezaplatí :D
Ale je půvabné vidět, jak je tento hyperpravicový narativ populární i mezi lidmi, kteří děti zplodit se svým stejnopohlavním partnerem nemohou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
28. 12. 2023 v 00:45Off-line Klidny_kluk  (101/189/89)
Titan24 (30/168/56)
Já bych byl teda mnohem raději, kdyby si politici obecně odpustili televizní projevy o Vánocích a jediný, kdo by měl ve sváteční čas právo mluvit ve veřejnoprávní televizi by byl prezident na Nový rok.

-- Souhlasím, ale až pozdě nad ránem, když už skoro všichni spí.
Vážně nevím, k čemu potřebuje někdo vánoční/novoroční projevy politiků (a je úplně jedno kterých).
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2023 v 05:37Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Mně se moc líbil, lehce mi připomněl scénu z dokumentu kde si Adolf Hitler ze svého bunkru plánuje zářnou budoucnost zatímco je v Berlíně Rudá armáda.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 12. 2023 v 06:51Off-line Bombakul  (29/176/75)
Před 17 hodinamiOff-line Ellvin (23/183/81)
Fazan (62/-/-)
Reaguješ na nepodstatné věci, ale na ty, na kterými by jsi se měl opravdu zamyslet, Tě nechávají klidným, což tak docela dost hovoří o tvém IQ tykve.
--------------
A proč bych se měl vztekat, že si politici přilepší na platech? Kvůli tomu bych se měl jako vztekat? Tak tedy dobrá. Anonym navrhuje vyjít do ulic. A co přesně od takové demonstrace očekáváte? Pád vlády? Taková hesla tam totiž zaznívají. O tom, kdo nám bude vládnout, rozhodují volby, nikoliv ulice. A pravdou je, že není moc z čeho vybírat. Současná vláda není dokonalá, ale ta předchozí byla horší. SPD? Ta o vládnutí nestojí. PITOMIO rád kecá o tom, co všechno by udělal líp, bez následků z opozice.
Myslím, že těm lidem, co nadávají na současnou vládu, vůbec nedochází, v jaké situaci začala pracovat. Schodek šílenej, peníze v trapu, a do toho inflace a téměř okamžitě válka. Ceny letí nahoru a letěly by stejně, kdyby byl u moci kdokoliv. Všichni řvou po nějaké finanční pomoci, ale kde na to má stát vzít peníze? Pak to zaplatí naše děti, které už nebudou mít nárok na žádné peníze od státu, protože prostě nebudou. Je to teď pro někoho těžké. Všechno zdražilo, a tak, ale musíme se prostě víc otáčet a ne nadávat. Jinak já s touto vládou většinou sympatizuji, i když teda je pravda, že komunikaci by asi mohli mít zvládnutou lépe.
Žádná vláda v novodobé historii nemusela řešit to, co tahle dostala naděleno. Budou to mít ještě těžké a budou muset dělat nepopulární opatření, což ostatně dělaly všechny pravicové vlády po vládách rozdavačných.

Takže postupně. Nikdo nechce aby vláda padla ale aby uvolnila místo schopnějším

Že není z čeho vybírat? Cokoli by bylo lepší než tahle banda totálně neschopných blbů

PITOMIO? To je kdo? A poslouchal si ho vůbec někdy nebo jen papouškuješ?

V jaké situaci začala pracovat? Státní dluh byl pouhých 30% HDP a v době kdy Babiš přebíral pokladnu byl 45% stejně jako dneska po dvou letech vládnutí tělocvikáře a to se předchozí vláda musela vypořádat s kovidem o kterým nikdo nic nevěděl i když jo zvládnout to mohli daleko líp.
Ceny letí nahoru do toho inflace a peníze v trapu? Ano ale díky současné vládě nebo kdo přesně podle tebe nese odpovědnost? Asi Babiš s okamurou. A jaká zase válka? U nás nějaká je? Nevšiml sem si tady cizích armád tak mi to zkus trochu objasnit

A s těmi dětmi to byl fakt gól. Tohle je učebnicový příklad když někdo papouškuje a neví co. Mimochodem tahle vláda poslala na Ukrajinu skoro bilion korun a tohle ty tvoje děti splácet nebudou? Proč to radši neinvestovali? Žeby kvůli rodinným příslušníkům pana fijaly na Ukrajině kteří zastávají vysoké posty v bankovnictví? To neee to je jen shoda náhod:). A víš o tom že v ČR tomuhle fijalovi plně důvěřuje už jen 2% populace? A to sou jen různí fanatici kteří si nedokážou přiznat že se při volbách nechali o***at a udělali chybu. Není to i tvůj případ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
28. 12. 2023 v 09:03Off-line I8051  (53/184/97)
Ten fyjala a cez jsou stejne borci co? Diky nim mame inflaci na celym svete. Sorosak s gejtsakem zavidej v koute ... :-)
28. 12. 2023 v 09:30Off-line Bombakul  (29/176/75)
Jak jako na celým světě? Část eurozóny není celý svět a tuším že dokonce ani v Rusku a na Ukrajině nemají inflaci jako my a koneckonců mě nezajímá svět nebo Evropa ale ČR a ta je na tom celkové katastrofálně. Jako jediná z EU se ekonomicky ještě nedostala ani na rok 2919 a energie jedny z nejdražších na planetě a celkově od příštího roku bude hůř
28. 12. 2023 v 10:03Off-line Ellvin  (23/183/81)
Klidny_kluk
Ale je půvabné vidět, jak je tento hyperpravicový narativ populární i mezi lidmi, kteří děti zplodit se svým stejnopohlavním partnerem nemohou.
--------
Další, co to nepochopil.

+

Bombakul:
Že není z čeho vybírat? Cokoli by bylo lepší než tahle banda totálně neschopných blbů
-------------
Já nejsem příznivcem populistických stran, takže to, jaká jiná ze stran, která má byť mizivou šanci se do PS dostat, by byla lepší, se asi neshodneme.

+

PITOMIO? To je kdo? A poslouchal si ho vůbec někdy nebo jen papouškuješ?
------------
Bohužel poslouchal. A dokonce pražský vrchní soud potvrdil, že týdeník Reflex může nazývat předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru v případě oprávněné k***iky Pitomiem.

+

A k tomu zbytku napíšu jen, aniž bych to dlouze rozebíral, že dokud neuvedeš relevantní zdroje a procento dluhu nepřevedeš na koruny, jsou to pouze nepodložené kecy. Jistě, mohl bych to udělat sám, ale obávám se, aby to nebyla ztráta času (pro mě). A já mám momentálně lepší věci na práci. Po tom všem, co jsi tu napsal, si myslím, že nebudu daleko od pravdy. Například Fialovi údajní příbuzní zastávající na Ukrajině vysoké posty v bankovnictví? Jestli dokážeš věřit tomuhle několikrát vyvrácenému nesmyslu, tak jsi marnej a o zbytku informací ve tvé reakci si můžu myslet ledacos :-*
28. 12. 2023 v 11:23Off-line Tatrman  (27/-/-)
Ellvin:Žádná vláda v novodobé historii nemusela řešit to, co tahle dostala naděleno.

Panenko podsrpenská, kdes žil posledních 5 let?
fialenkova vláda má v porovnání s tou covidobabišovou situaci tisíckrát snadnější. Uvedomuješ si vůbec, že za babiša a covida stála dva roky celá ekonomika? Co to znamená? tzn že babiš nemohl vybírat daně od třetiny podniků(služby zavřeny)a třetiny zaměstnanců - doma za státní prachy. To je nesrovnatelný s dneškem, kdy jede celá ekonomika a navíc se fialenkovi sypou do státní pokladny už dva roky inflační penízky z předražených prodejů. Pěkně na tý inflaci totiž vydělává, proto taky nic nedělá a nic neřeší.
Je rozdíl, když ti chleba stojí 20 kč a tentýž 60Kč, jestlipak přijdeš jaký...elvinko :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2023 v 11:33Off-line Michal18  (29/176/95)
Pamatujme na slova, že měl benzín stát 100Kč/l a že důchodci začnou umírat zimou... Kdo tohle šířil? ANO + SPD a další... Ti samí (v čele ANO) přijímali nezodpovědná rozhodnutí při Covidu včetně nemožnosti nechat některé podnikat... pak těm samým nalila na účty peníze (čehož někteří zneužívali ve velkém). Pěníze dostávali i ti, kteří by neměli mít nárok, podvodníci, přesto však kontrolní mechanismus a selhal a těmto subjektům nalil peníze, které v mnohém převyšovaly to, co by získali, kdyby za Covidu podnikali... Podnikání je risk a je potřeba se přizpůsobovat novým podmínkám. Zcela upřímně je dobře, že část podniků se zrušilo (bohužel některých je ale škoda)... Každopádně to rád připomínám těm zastáncům předchozí vlády a zároveň haterům nynější a pokud vám chybí peníze, napiště Bandrejovi Abišovi o koblížky a penízky (sám platí min. mzdu části zaměstnanců a je vinen z předražování některých potravin, přestože má velmi vysoké zisky... ale nadrhou stranu, dokud to "my" sptořebitelé jsme ochotni kupovat za nastavenou cenu, tak nemá důvod cenu snižovat, tak nebuďte hloupí), nebo Alence s fotkami za 2 mil. z našich peněz, která opět hlásá, jak budeme všichni bez peněz a bez jídla apod. *peace*
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 12. 2023 v 11:43Off-line Tatrman  (27/-/-)
Elvinko pro tebe tady malé info k výběru DPH v ČR

Největší podíl na vybraných daních tvořila standardně daň z přidané hodnoty (DPH). Její inkaso dosáhlo 536,2 miliardy korun, což je o 72,5 miliardy více než v roce 2021. Meziroční nárůst dosáhl 15,6 procenta.

máš tam i skvělou tabulku, kde uvidíš kolika % se podílí DPH na státním rozpočtu celé ČR. Kolik odvádí podniky např.pouze 200mld.ročně na dani z příjmu.
Celkově celé příjmy z daní 1000mld. z toho DPH 536mld.+ spotřební daň(benzín atd.) dalších 160mld. takže daň ze spotřeby(neboli nákupu zboží a služeb) je 700mld celkem z 1000mld vybraných všech daní.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2306416
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
28. 12. 2023 v 12:08Off-line Power  (23/180/65)
A kolik odvádí naše Elvínka? Zřejmě nic závratného z té almužny co vydělává :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 12:37Off-line Bombakul  (29/176/75)
Michale 18 proč máme psát Babišovi? Většině lidí chybí peníze za fijalovic vlády. Za Babiše bylo dobře

Elvine a tvoje zdroje sou prosím pěkně kde?:)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:17Off-line Titan24  (30/168/56)
Michal18:
Pamatujme na slova, že měl benzín stát 100Kč/l a že důchodci začnou umírat zimou... Kdo tohle šířil?
--
Tak tohle šířil akorát ten k****n Rajchl. Takže netřeba ze všeho vinit ANO nebo SPD.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:21On-line Filip0976  (31/190/75)
Elvine a tvoje zdroje sou prosím pěkně kde?:) - hej ty si nám tu ešte neuviedol odkiaľ tie tvoje múdra čerpáš ty :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:23Off-line Bombakul  (29/176/75)
To sem psal ale už několikrát tak hledej šmudlo:)
28. 12. 2023 v 13:35Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman: "daň ze spotřeby(neboli nákupu zboží a služeb)"
----
A jeeje, nas hlavni ekonom ani nevi, co to je spotrebni dan a co do ni patri ... :-)
28. 12. 2023 v 13:42Off-line Ellvin  (23/183/81)
Tatrman:

1) Když někdo napíše lež o tom, že Bureš nezadlužoval tuto zemi, tak snaha to obhájit výběrem DPH, to je dost velká blbost.
2) Fialova vláda to nemá snadnější, protože je nedaleko od nás válka, která nás ovlivňuje kvůli omezení vůči Rusku a kvůli globálnímu propojení ekonomik, zejména v rámci Evropy, pak zde máme mnoho přistěhovalců, pak taky na nás doléhá energetická krize, no a také se vláda musí vypořádat se zadlužením země, které vzniklo za Babiše.
3) Nikdy nestála celá ekonomika, jen byly omezeny některé segmenty.
4) Princip inflace je v tom, že i když se do státní kasy sype při zdražování víc peněz, pro stát to nemá žádný benefit, protože ty peníze mají reálně nižší hodnotu.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:47Off-line Ellvin  (23/183/81)
Zadlužení ČR před nástupem Bureše 2013 - 1.683,3 mld, při odchodu Bureše od moci 2021 - 2.465,7 mld, zdroj: https://www.mfcr.cz/…atniho-dluhu

k cenám energií: https://euroskop.cz/…ly-letos.../

A teď otázka na Bombíka, podlož nějakými zdroji to, jak máme nejdražší energie na světě.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:49Off-line Bombakul  (29/176/75)
Jak nás válka omezuje? Ty omezení sme si vymysleli sami nikdo nás nenutil takže vína vlády. A přistěhovalci? Proč je tu tolerujeme a dáváme jim víc než našim vlastním? Zase chyba vlády. Jak přesně nás Babiš zadlužil? Za kovidu se zadlužily všechny země tak v čem se on zadlužil víc než ostatní? Drahé energie a všeho co s tím souvisí sou zase vinou vlády tak co tu furt kopíruješ novinky cz?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:52Off-line Bombakul  (29/176/75)
Neříkám nejdražší ale jedny z nejdražších :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
28. 12. 2023 v 13:54Off-line I8051  (53/184/97)
Tatraman ekonom: "Pěkně na tý inflaci totiž vydělává, proto taky nic nedělá a nic neřeší. Je rozdíl, když ti chleba stojí 20 kč a tentýž 60Kč, jestlipak přijdeš jaký...elvinko :)"
-----
A ty penize nejsou ovlivnene inflaci? Ty maji hodnotu jako pred inflaci? A sluzby statu nakoupene za tyto penize nejsou predrazene a nejsou take inflaci ovlivneny? Jeziiis ty jsi takova trubka, ktera si hraje na ekonoma, to svet nevidel ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 14:05Off-line Ellvin  (23/183/81)
Už se k tobě dostala zpráva NKÚ o hospodaření Babiše? Nebo rozhodnutí soudů o nařízeních za Covidu? Respirátor za 700 (nebo kolik) za kus? Nejdražší energie v EU už za Babiše? Začátek krachu dodavatelů energií už za Babiše? Zvedající inflace za Babiše? On nakupoval předražené pomůcky a dohazoval si státní kšefty. Kopíruješ sem Sputnik, Bombíku, žádná omezení jsme si nevymysleli, tohle fakt nemá cenu. Meleš hovna. Poslal jsem sem čísla, jak nás zadlužil. Tak se mrkni.
28. 12. 2023 v 14:10Off-line I8051  (53/184/97)
Zisk buresofertu za 2021 = 6 miliard
Zisk buresofertu za 2022 = 13 miliard
Zisk buresofertu za 2023 = 16 miliard (odhad z trendu)

Zisk 8 nejvetsich retezcu v CR za 2022 =.12 miliard
Prumerny zisk 1 retezce za 2023 = 1.5 miliard

----
A prejze nas retezce okradaji ... :-)

Zdroj MFCR
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
28. 12. 2023 v 14:29Off-line Power  (23/180/65)
Ellvin (23/183/81)

Respirátor za 700 (nebo kolik) za kus?
------

Elvínku není to tak dávno co si tady agitoval aby se kupovalo co nejvíc respirátorů a vakcín ať to stojí co to stojí, takže za ten dluh vzniklý za covidu si dej sám sobě po tlamě :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 14:30Off-line Ellvin  (23/183/81)
Tak znova, ty i***te, nevkládej mi slova do úst. Napsal jsem to jasně a srozumitelně, aby to pobral i ten tvůj opičí minimozeček?
28. 12. 2023 v 14:31Off-line Power  (23/180/65)
Ellvin (23/183/81)

Jdi si stoupnout do fronty na další dávku z veřejných peněz, hlupáku :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 15:13Off-line Bombakul  (29/176/75)
Já ti teda nevím ale za 700 si kupoval respirátor možná ty ale já to měl za 3,50 Kč tak fakt netuším kde si žil ale u nás určitě ne:). A inflace se zvedla asi o půl procenta v roce 21 na necelý 4% to byl fakt hnus. Těch 17% co sme tu měli bylo daleko lepších že jo a i když sme před tím měli energie drahý tak si spočítej o kolik vzrostly za poslední dva roky a o kolik se uvedla průměrná mzda.. a všechny ty sankce proti Rusku snad nebyl náš nápad? Stejně to od nich furt kupujeme akorát přes x překupníků. A že vydělal pár miliard? Vždyť tady sami píšete že podnikání je o generování zisku a jako když porovnám ceny agrofertu a řetězců tak drahej fakt není. Občas u něho kupuju salámy a ty sou tak o třetinu levnější takže jo vydělal ale ne kvůli vysokým cenám ale protože dokázal přetáhnout zákazníky k sobě a to je rozdíl. Mimochodem volit ho už nikam nebudu abys byl v obraze takže nejsem babišovec:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 15:53Off-line Tatrman  (27/-/-)
Elvinka:
1) Když někdo napíše lež o tom, že Bureš nezadlužoval tuto zemi, tak snaha to obhájit výběrem DPH, to je dost velká blbost

hele, já sem nepsal nic takovýho, že babiš nezadlužoval zemi, takže lžeš ty. Jistě že zadlužoval, v době covidu pozavíral všechny hospody, obchody atd a vyplácel jim stamiliardy ze státního, a tím zadlužil zemi. O tom žádná řeč nebyla. Navíc jsem to psal už nahoře, ale ty evidentně nečteš. Jenže v tý době by totéž dělala tvoje fialová ods aspol. a možná ještě ve větším rozsahu. Jediná strana v opozici byla SPD v tý době.
Já bych nezavíral nic a nic by se nestalo, možná by bylo míň mrtvých než bylo poté, jak ukázaly zkušenosti ze Švédska.
A výběr DPH není blbost, když sem ti dokázal na číslech, že je to vůbec největší příjem do státní pokladny ze všech položek. Když jsi znemožnil lidem utrácet, tak logicky nevybíráš ani tuto nejvyšší daň pro stát.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 15:55Off-line Tatrman  (27/-/-)
Elvinka: Princip inflace je v tom, že i když se do státní kasy sype při zdražování víc peněz, pro stát to nemá žádný benefit, protože ty peníze mají reálně nižší hodnotu.

opět plácáš napapouškovaný nesmysly bez logiky. Inflace zadluženýmu státu pomáhá snížit státní dluh a navíc jako bonus mu zvyšuje příjem na daních. Inflace totiž přeje dlužníkům a okrádá střadatele(věřitele), pokud to ještě nevíš... ale to je učivo ZŠ.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 12. 2023 v 20:09Off-line I8051  (53/184/97)
Jeste jsi tatro neodpovedel me na ten nesmysl, cos napsal ... :-)
28. 12. 2023 v 20:46Off-line Tatrman  (27/-/-)
Bureš to bude muset zdanit a peníze tu zůstanou, řetězce samozřejmě miliardy vyvedou ven pomocí externích nákladů na zahraniční služby IT a marketing. Kdybys měl mozek,tak by tě to napadlo... ale kde nic není ani smrt nebere...
28. 12. 2023 v 20:50Off-line Bombakul  (29/176/75)
Hele íčko dneska sem ožralej ale občan jako poslední spotřebitel platí několik překupníků a každej z nich platí aspoň nějaký daně což mu jako koncovýmu zákazníku zvyšuje cenu i na dvojnásobek ale stát by měl být v tom řetězci jako první takže služby státu rozhodně nejsou nebo by neměly být tak drahý. Nebo jinak. Když si nechám udělat doma chodník tak oslovím firmu která si najme druhou firmu a ta tam pošle soukromníka a jako bonus ta první firma koupí materiál kterej prodá druhé firmě a ta ho prodá soukromníkovi kterej ho prodá zákazníkovi ovšem ta první firma má u dodavatele v rámci množství odběru slevu 20% a soukromník jen 3% takže materiál ani nebude chtít dodávat protože sám by byl dražší než když bude dělat jen za práci a zakázku by teda nezískal ale to byla jen vsuvka. Ovšem stát těch chodníků dělá víc a má teda větší slevy třeba 30a víc procent tudíž i zaplatí razantně menší daň a tak celkově má všechno levnější protože má všechno na první dobrou a ne přes čtyři kolena takže metr čtvereční stojí stát 600kc ale obyč člověka 1500 Kč a na tomhle ten stát vydělá nebo spíš ušetří a nemůžeš počítat oboum stejný náklady protože sou nepoměrně odlišný
28. 12. 2023 v 21:14Off-line I8051  (53/184/97)
Ale ja myslel tatramane odpoved na neco jinyho. Ale chapu, tam nevis, jak to okecat, tak budes odpovidat stale na neco jinyho. Nic, uz to neres ... :-)
28. 12. 2023 v 21:18Off-line I8051  (53/184/97)
Achjo, ja tam pisu ale neco uplne jinyho bombajs. Tak to zkus znova, az vystrizlivis. Mas dost casu, ja ted prijel z valecny zony a jdem si dat dva dily For all mankind. Tak pak se podivam, jestlis to dal. Jinak doporucuju, fajn seros, lepsi nez nejakej buzni film se sladkymi hosiky a bez napadu... :-)
28. 12. 2023 v 21:22Off-line Bombakul  (29/176/75)
Já nevím na co si chtěl od tatroša odpověď tak sem si něco vymyslel:)
28. 12. 2023 v 22:04Off-line Ellvin  (23/183/81)
Bombakul (28/175/70)
Já ti teda nevím ale za 700 si kupoval respirátor možná ty ale já to měl za 3,50 Kč tak fakt netuším kde si žil ale u nás určitě ne:)
-----------------
Akorát tady veřejně prohlašuješ, že nemáš absolutně přehled a informace. Za 700,- Kč (+-) kus je nakupovala vláda Babiše a on se ještě chlubil, jak zajistil respiratory. Byla z toho aféra, není těžké si to zpětně dohledat. A buď od té dobroty a už mi nepiš. Tohle aspoň za mě nemá cenu :s)

+

Tatrman
Jenže v tý době by totéž dělala tvoje fialová ods aspol. a možná ještě ve větším rozsahu.
--------------
Vést debatu o tom, co by kdyby za mě nemá smysl. V některých zemích byla opatření dokonce přísnější, než byla u nás. Nebyli jsme v tom sami.

+

Já bych nezavíral nic a nic by se nestalo, možná by bylo míň mrtvých než bylo poté, jak ukázaly zkušenosti ze Švédska.
---------------
Po bitvě každý generál... :s)

+

A výběr DPH není blbost, když sem ti dokázal na číslech, že je to vůbec největší příjem do státní pokladny ze všech položek. Když jsi znemožnil lidem utrácet, tak logicky nevybíráš ani tuto nejvyšší daň pro stát.
---------------
Výběr všech daní po letech před covidem a za covidu: 2017 - 795 572, 2018 - 853 634, 2019 - 907 039, 2020 - 850 732, 2021 - 865 971.

zdroj: https://www.financnisprava.cz/…-vyberu-dani

Tak mi Ukaž ten propad výběru daní za covidu.
28. 12. 2023 v 22:07Off-line HappyTime  (32/-/-)
Praštěný Ellvin opět zasahuje.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2023 v 00:39Off-line Bombakul  (29/176/75)
Elvine tak já ti povím jedno tajemství. Počkej až se změní vláda a potom se budeš zase dozvídat něco trochu jinýho
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
29. 12. 2023 v 07:37Off-line Tatrman  (27/-/-)
Elvinka:Výběr všech daní po letech před covidem a za covidu: 2019 - 907 039, 2020 - 850 732, 2021 - 865 971.

uzávěra přišla v r. 2020 a propad 60 mld. je ti málo? navíc jsi účelově vyloučil rok následující 2022 t.po covidu kde byl výběr 1100mld. tj. o 240mld víc.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 12. 2023 v 11:18Off-line WileECoyote  (35/178/-)
Jedině politici se dokážou plácat po vlastních zádech a nepotřebují portal gun. Hlavu mají jen na příjem povelových signálů od lobbistů a aby měly kamery co natáčet a jejich bezvýhradní posluchači nad čím honit.

Děsivé, kolik lidí to z té televize a rádia žere jak hovnocuc žumpu a ještě mlaskaj a nutí to ostatním jako jedinou pravdu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 12. 2023 v 13:38Off-line Frankie11  (19/174/51)
Já to viděl včera u kamarádky na X /sám to nemám/
a ok...on je sympa podle mne...
i když je konzerva, třeba ale není homofobní, žádnej výrok jsem nikdy nezaznamenal....i když věřící asi bude....proč by ne, jeho věc...
29. 12. 2023 v 13:47Off-line Ignis92  (31/180/63)
Projev premiéra jsem nesledoval a určitě to nemám v plánu - ani ten prezidentův. Je jedno, kdo tam je. A nějaký "vycházení do ulic" už dneska nic nezmění, prostě se jen změní vláda z levicové na pravicovou a pak zase zpátky, pořád dokola. Protože nikdo z vás remcalů nedokáže lidem prodat žádnou alternativu ani k přímé, ani k zastupitelské demokracii.

Nebo se snad cokoliv po tom Milionu chvilek změnilo? Nezměnilo, ani vláda nepadla.

A já, i když nemám rád politiky obecně, přesto volím a přesto na to nadávám. A taky s ničím lepším nepřijdu. Protože nadávat na ten světový řád je to jediné, co s tím lze dělat. Za našich životů se to nijak zásadně nezmění. A pokud ano, bude to setsakra bolet, bude to brutál. Budu radši nadávat, ale ať to raději zůstane aspoň tak, jak to je. Z komfortní zóny v nějaké nukleární pustině ať po blackoutu bojují s radioaktivními škorpiony moji vnuci - kdybych nějaké hodlal nechat vypěstovat. Což, k vašemu štěstí, nehodlám.
29. 12. 2023 v 14:56Off-line Titan24  (30/168/56)
Tady pan Švamberk to řekl za mě. Nemám, co bych dodal.
https://www.novinky.cz/…erk-40455516
29. 12. 2023 v 16:46Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Tak hlavně že je sympatickej, to je fakt argument.
To že lže, je to neschopnej lunetik, konservativní i***t co ničemu nerozumí, to nevadí!

Lidem jako Frankie stačí to že je člověk sympoš a neříká věci které by mohli liberálním zakazovačům hnout žlučí. :) Nejsi náhodou nějaký nadějný budoucí student FFUK?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload