Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Projednávání zákonu zákazu rovných sňatků

09. 01. 2024 v 16:17Off-line Anonym
https://www.facebook.com/photo/?… Ve středu se to bude dít, tak si držme palečky, aby se toto u nás nestalo a nedostali by jsme se na úroveň Ruska. Určitě by to byl jen začátek.
09. 01. 2024 v 16:35Off-line Ellvin  (23/183/81)
Anonym NOVÉ
..., aby se toto u nás nestalo a nedostali by jsme se na úroveň Ruska. Určitě by to byl jen začátek.
-------------
Zas nepřeháněj.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 01. 2024 v 16:36Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Jasně, protože držením palečkú se toho dosáhne hodně. Prostě se seber a jdi tam taky. Máš možnost být součástí toho res publica fóra a namísto toho sedíš a čekáš že tam půjdou jiní. Ještě chvilku mě serte a já do té politiky vstoupím :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2024 v 16:45Off-line Anonym
FreudToldYou Neboj te se, já tam budu a vy? :)
09. 01. 2024 v 18:08Off-line Anonym
Já tam budu je to otevřené pro veřejnost přijďte i vy přátelé. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2024 v 18:11Off-line I8051  (53/184/97)
A ze tam budes prispeje cemu? Budes na ne v kozenym psim oblecku vyrvavat z ochozu? Jinak totiz to, ze tam budes nedava smysl ... :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
09. 01. 2024 v 18:28Off-line Anonym
Společnost je tam zvána, pokud chodíte na takové události v tomto oblečení, je to čistě vaše věc, ale prosím netahejte to i na jiné slušné lidi.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 01. 2024 v 02:34Off-line Bombakul  (29/176/75)
Možná zakážou rovné sňatky ale třeba povolí ty křivé:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 06:19Off-line Kady  (25/-/-)
Já stejně nechápu, jak můžou poslanci chtít do Ústavy prorvat něco, co lze u soudu napadnout....
Pokud se nepletu tak jsou zde antidiskriminační zákony a mělo by být to být pojištěné i Ústavou republiky,
Takže pokud to projde neštěstím sněmovnou a senát, který má bránit ústavu před zákony s cíleným útokem na určitou skupinu občanů (menšiny), to podepíše, tak se budu modlit že Pavel použije své veto s komentářem, že diskriminace nemá v Ústavě republiky co dělat
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 01. 2024 v 08:47Off-line HappyTime  (32/-/-)
Ellvin: jediný kdo přehání celý život, jsi ty:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 11:59Off-line Anonym
Nestačím se divit, jak nepopulární jsou na gay seznamce gayové, kteří by o to stáli. Na webu pro gaye je to dost smutné popravdě.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:01Off-line Power  (23/180/65)
Anonym
O co bys stál, o sňatek čokla s koněm?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:06Off-line Anonym
Tohle jsou ty samé názory jaké používá jistá skupina těch méně chápavých na jiných stránkách a vlastně vůbec netuší oč jde. :/ Často mají na profilovce psa, či svoje dítě nebo naši vlajku.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:11Off-line I8051  (53/184/97)
Anonym nam chtel rict, ze on je naopak desne chapavy a nema psa ani dite... :-)
10. 01. 2024 v 12:13Off-line Anonym
Rýpání opravdu v současné situaci nepomůže. Kam se poděla solida***a, lidskost a empatie?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:17Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Co je smutné? Že si někteří uvědomuji proč společnost funguje tak jak funguje a nepotřebují si vymýšlet nesmyslné privilegia a uzurpovat si práva, které jim nedala sama "příroda" ale pouze "společnost" - Společnost a její instituce které byly postaveny na ideálech a tradicích, které se teď aktivně snažíte zakázat a překroutit tak aby to vyhovovalo vám? Nebýt té sociální struktury založené právě na těch skutečných ideálech, tak se ani nedostaneme do bodu, ve kterém jsme dnes, kdy se právě proti těm ideálům válčí.
.
Smutné je, když naopak Kady tvrdí, že když nedostane něco, co pro něj ani nikdy nebylo v první řadě stvořeno, tak se jedná o diskriminaci. Pravda je, že si uzurpuje něco na co nemá žádná přírodní práva a jen zneužívá pozice "diskriminované oběťi" aby vzbudil emoce (emoce nejsou racionální a vedou ke hříchu).
Dám ti příklad - ženy si dnes mohou udělat dítě, do rodného listu napsat že otec je "neznámý", začít z vesela pobírat dávky a aby jich nebylo málo tak se tvářit že je těžké si vydělávat takže jí přece musí "společnost" platit protože na to má práva (mají práva ale skoro žádné povinnosti).. je diskriminace, že si tohle samé nemohu dovolit i já? Vždyť máme mít stejné práva, no ne? Takže já teď POŽADUJI po SPOLEČNOSTI vlastní dítě na které jeho skutečná biologická matka nebude mít absolutně žádná práva, a pokud tohle nedostanu tak je to přece úplně přímý důkaz diskriminace! :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:23Off-line Domcul  (22/183/76)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 12:46Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
A je to tady :) neschopnost vyslechnout si názory druhé strany, nula argumentů a jen čistá snaha o zesměšnění mých argumentů a mou celkovou dehumanizaci. A přesto jsem já ten, kdo je označen za toho co "diskriminuje" zatímco ten váš přístup je vlastně dokonalá ukázka toho jak morální demokraté jste. :D vy máte ten jediný správný pohled na věc, vy jediný jste to kdo by měli rozhodovat a lidé jako já by měli být cenzurováni, mohou být napadáni ve svém soukromém i profesním životě, může jim být odňato duševní vlastnictví k jejích výtvorům (J. K. Rowling) a celkově je prostě v pořádku se k nám chovat nelidsky protože jsme přece "Ti špatní" :) chováte se jako nacisti/fašisti/komunisti/islamisti - váš "Mír" je mírový jen pro vaši ideologickou partaj a všichni ostatní mohou být zničeni. Vy si to nehumánní chování ospravedlníte lživými obviněnými a stavěním se do pozice "oběti" která se přece musí bránit
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2024 v 13:22Off-line I8051  (53/184/97)
Anonym
Kam se poděla solida***a, lidskost a empatie?
---------------
Kdyz o techto vlastnostech mluvi anonym, je to vzdy legracni ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 01. 2024 v 13:57Off-line Kady  (25/-/-)
Freude já ty tvý hovna radši celé číst nebudu, nemá to ani smysl
Žij sám, umři sám.. když ti to vyhovuje

Já si být gay nevybral a nepřiřadila mi to ani společnost.... Rozhodla to příroda, ve které je běžné že dva samci vychovávají dítě, které např najdou opuštěné (v případě lidí se tomu říká adopce, kterou nám konzervy, jako ty, taky upírají)
Ale hádám že jsi už byl zřejmě navštívit rodinu dvou čapích samic, které byly v ČR minulý rok spatřeny, a že jsi jim hnízdo zničil a mláďata sebral a přitom jim řekl: vy na ta mláďata nemáte právo, to vám příroda prostě nedala, tak to platí i v lidských zákonech a tradicích

Ale uznávám že je pěkné, když ve 27 letech víš, že chceš být dokonce života sám a dělat max kurvu nadrženým dobytkum
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 01. 2024 v 14:02Off-line Anonym
A takový Pepíci rozhodují a říkají kdo má právo na svatbu a kdo ne. Příroda nám rozhodně nestanovila kdo se může ženit a kdo, to si stanovili lidé a jako takové se to samozřejmě mění a přizpůsobuje modernímu světu. Akorát tihle lidé žijí hluboko ve své dekadentní době.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2024 v 15:33Off-line Igy  (38/173/81)
Kady: "... tak se budu modlit že Pavel použije své veto ..."
Ústavní zákony nemůže prezident vetovat. Jen je musí přijmout 3/5 parlamentu i 3/5 senátu.
Naštěstí je nepravděpodobné, že dají 3/5 dohromady. A ostatně předkladatelé to vědí. Prostě jen chtějí gayům ukázat, že mají být rádi za to, co mají, protože může být hůř. A začít tím debatu o kompromisech, jako že budeme pořád podřadní, jenom možná o trochu méně.
10. 01. 2024 v 15:44Off-line Ellvin  (23/183/81)
Ale nikdo si na buzerantech nechce nic dokazovat, Igy! Zas tak blbě na tom nikdo snad není, aby si svůj mindrák musel léčit zrovna na nich. Zkrátka není vůle toto téma posunout na jinou úroveň. Jde vám o stejná práva nebo si chcete svojí lásku dokazovat tím, že si před Bohem řeknete v kostele své ano? Pokud o to první, tak vždy jsou cesty, jak vochcat systém. Zkrátka buďte rádi za to, co máte, a držte huby. V jiných zemích jste terčem pronásledování.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 15:59Off-line HappyTime  (32/-/-)
Nikdo nemůže být rád za to co má, když buzeranty prezentuje takové zjevení, jako je Ellvin xd xd
10. 01. 2024 v 16:10Off-line Igy  (38/173/81)
Ellvin: "nebo si chcete svojí lásku dokazovat tím, že si před Bohem řeknete v kostele své ano?"
Vtipné je, že mnoho církví toto už umožňuje, nedávno dokonce i katolíci. Jen ten stát je pořád pozadu.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 16:38Off-line Igy  (38/173/81)
10. 01. 2024 v 16:41Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Igy... 1. Církev, která toto umožnuje, nenásleduje písmo svaté (bible je součástí Boha, jsou to jeho slova) a proto se nemůžou považovat za následníky Krista - NEJSOU Křesťané. Jejich "církve" nejsou svaté protože nejsou od Boha, ale od hříšných lidí.
2. Katolická církev neumožní sňatek před bohem v katolickém kostele (To je tradice o které mluví nesvatý Valentýn), ale tolerují manželství pro homosexuály jako společenskou instituci. Nepovažují to za ideál, ale zároveň to nechtějí démonizovat protože nenávist a zákazy nejsou správná křesťanská cesta. Zase, pokud to někdo umožní tak to není skutečný katolický křesťan.
3. Považovat slabost některých "učenců", u nichž byla jejich víra v Boha a písmo sváté přehlušeny propagandou a zastrašováním, za výhru, je jen ukázkou toho jak moc jsi sám tolerantní. Radost z infiltrace církve a křivení ideálů, to se líbí hlavně tomu padlému pekelníkovy protože mu to otevírá cestu k Trůnu na Zemi.
4. "Stát je pořád pozadu" - ano ano.. "Ti, kteří mne bezmyšlenkovitě nenásledují a nedělají pukrlata kdykoliv si řeknu, jsou POZADU. Jsou HORŠÍ. Nemá cenu je poslouchat, protože oni jsou minulost a JÁ jsem budoucnost. Já vím všechno lépe a oni jsou jen zpátečníci kteří ničemu nerozumí!"
10. 01. 2024 v 16:47Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Omg si děláš p***l ne? Ty jako považuješ Českou starokatolickou a Českobratrskou evangelickou za nějaké vhodné příklady? No tvl...
Matouš 7:15-23
15 Střezte se lživých proroků, kteří k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci.
16 Po jejich ovoci je poznáte. Což sklízejí z trní hrozny nebo z bodláčí fíky?
17 Tak každý dobrý strom dává dobré ovoce, ale špatný strom dává špatné ovoce.
18 Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce.
19 Každý strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do ohně.
20 A tak je poznáte po jejich ovoci.
21 Ne každý, kdo mi říká `Pane, Pane´, vejde do království nebeského; ale ten, kdo činí vůli mého Otce v nebesích.
22 Mnozí mi řeknou v onen den: `Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?´
23 A tehdy já prohlásím: `Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.´
10. 01. 2024 v 16:47Off-line Igy  (38/173/81)
Jojo, ta 4 zní úplně na tebe a jiné náboženské fanatiky, že se považují za lepší, za budoucnost a všechny, kteří je nenásledují, považují za horší :)

Víš, co je krásné na víře? Že každý může věřit, čemu chce. Ty můžeš věřit, že všichni, kdo schvalují homosexuální svazky, nejsou skuteční křesťané. A oni zas můžou věřit, že ty nejsi skutečný křesťan, protože se dopouštíš hříchu malomyslnosti.
10. 01. 2024 v 16:49Off-line BussterX  (103/130/150)
Místo toho žvanění tady si to můžou jít ti co touží po svatbě nastudovat, o čem ta změna je, kdo za tim stojí, od kdy se to chystá atd, aby se nějak zabavili a nebyli tak nervní... https://www.psp.cz/…historie.sqw?…
10. 01. 2024 v 16:51Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já mám důkazy v písmu svatém o kterém oni tvrdí že je následují. Takže to není že JÁ říkám, jak to tady prezentuješ, já jim to všem ukážu v Naší knize.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
10. 01. 2024 v 16:52Off-line BussterX  (103/130/150)
Jo a tady máte ten konkrétní dokument, kdyby to někdo nemoh najít https://www.psp.cz/…xt/orig2.sqw?…
příjemné samostudum přeju
10. 01. 2024 v 16:52Off-line Domcul  (22/183/76)
GG v naší krásné ateistické zemi vytáhnout náboženství, Booba. Však vidíme jak dopadli země které jsou v područí víry, kdo by to sakra dobrovolně chtěl..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 17:08Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Já nikomu neberu ateismus dokud si neotevře pusu na teismus. Tady používám víru pro srandu. Vím jak to spoustu lidí sere páč mají srdce plné nenávisti k víře a věřícím. I kdyby vám tady člověk dal akademický argument založený na výzkumech z biologie, psychologie, neurologie a všechno to dokazoval pomocí sociologie, tak to stejně zavrhnete a označíte za špatné jen protože se vám subjektivně nelíbí výsledek výzkumů. Neumíte přiznat jedinou chybu. :D
Které země máš přesně na mysli? :D Třeba Polsko?
10. 01. 2024 v 17:10Off-line Anonym
Slovensko je silně věřící a jak tam dopadli, hodně gayů prchá pryč, friendly prostředí. Ať si každý věří v co chce, pokud to necpe jiným a nehodlá tím řídit svět.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 17:21Off-line BussterX  (103/130/150)
Ateismus čili NEvíra v boha je defakto VÍRA... víra v NEexistenci boha(y) :D čili ateista je věřící... my totiž nejenom že nemáme důkazy v existenci boha, ale nemáme ani důkazy v jeho neexistenci... pročež já nemůžu říct, že bůh existuje nebo NEexistuje, já musim připustit obě možnosti... jedině to je totiž opravdu racionální a vědecké, cokoliv jiného je založeno na emocích... takže když nevěřim, ani že bůh existuje ani že NEexistuje, logicky nemůžu někoho napadat za jeho víru nebo NEvíru v boha(y)... ale za jeho chování které případně vyplývá z jeho víry už ho k***izovat můžu... btw věřící byli napříč celými dějinami pronásledovaní, ale obvykle je pronásledovali jiní věřící kteří věřili v něco jinýho.... a nebo totalitní režimy v moderních dějinách, ovšem ideologie je defakto rovna víře...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 01. 2024 v 17:28Off-line BussterX  (103/130/150)
:D jedno to minusko mám od věřícího v boha, a druhý minusko je od nevěřícího v boha, na to jsme my kteří jsme objektivní zvyklí, že nás mlátí po hlavičce z obou stran, i v dobatě o ukrajině, i v debatě o všem možným. objektivita totiž neni cool, je potřeba si vybrat tým na té či oné straně a za ten kopat do bezvědomí, ne hledat objektivitu :D :D
10. 01. 2024 v 17:29Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kady
"Freude já ty tvý hovna radši celé číst nebudu, nemá to ani smysl" - nepřečtu si tvůj názor ale raději si začnu vymýšlet naprosto přehnané charakteristiky pro tvou osobu aby mi nebylo líto se k tobě chovat hnusně.
"Žij sám, umři sám.. když ti to vyhovuje" - Nepřečetl jsi si nic co jsem napsal, ale máš pocit že víš, co mi vyhovuje a že přesně víš co jsem za člověka :D

"Já si být gay nevybral a nepřiřadila mi to ani společnost.... Rozhodla to příroda, ve které je běžné že dva samci vychovávají dítě, které např najdou opuštěné" - běžně no, je to NORMÁLNÍ a nevedla k tomu žádná atypická situace :D
"(v případě lidí se tomu říká adopce, kterou nám konzervy, jako ty, taky upírají)" - Jen se mě snažíš očernit tím nejhorším způsobem a sice ze mě udělat někoho kdo je schopný bránit ve výchově dítěte - Nic takového není pravda a je to jen tvá snaha o mou DEHUMANIZACI, ale to ti nevadí, vymýšlet si a pomlouvat za účelem mi ublížit, že?
"Ale hádám že jsi už byl zřejmě navštívit rodinu dvou čapích samic, které byly v ČR minulý rok spatřeny, a že jsi jim hnízdo zničil a mláďata sebral a přitom jim řekl: vy na ta mláďata nemáte právo, to vám příroda prostě nedala, tak to platí i v lidských zákonech a tradicích" - Jenom eskalace toho co jsi udělal již v předchozích odstavcích. Nemáš sebemenší důkaz k tomu co říkáš, jen ti je prostě pohodlné myslet si že jsem "špatný člověk" aby sis mohl dovolit to co si dovoluješ.

"Ale uznávám že je pěkné, když ve 27 letech víš, že chceš být dokonce života sám a dělat max kurvu nadrženým dobytkum" - To ty chceš, aby tohle byla pravda, protože mě prostě chceš nenávidět a přeješ mi zlo :D

Ale nečekám že ještě odpovíš. Samozřejmě jsi jen malý sráč který se snaží mít velká slova.. ale je to opravdu jen snaha.. to co jsi tady předvedl - ta snůžka lživých pomluv jen dokázala to co jsem psal už v prvním komentáři k chování tvé partaje. Kdybys věnoval stejné množství času tomu abys mi naslouchal namísto vymýšlení jak mě napadnout, tak bys zjistil že všechno cos o mně napsal je totální p*****ovina :D
10. 01. 2024 v 17:43Off-line I8051  (53/184/97)
Proc se tu furt resi to, co se tu nikdy nemuze vyresit? Obzvlaste tady. Radeji bezte s kamosema na pivo, uzivejte si zivota a nenervujte se zbytecnostma. Naporad tu nebudete/me. Zbytecne vas to depta a v duchodaku budete bez zazitku ... :-)

PS: muzeme to i zitra na pivu vyresit, bude nas tam dost. Pak nekdo ze zucastnenych muze napsat report ... :-)
10. 01. 2024 v 17:44Off-line I8051  (53/184/97)
BussterX (103/130/150)
Jo a tady máte ten konkrétní dokument, kdyby to někdo nemoh najít https://www.psp.cz/…xt/orig2.sqw?…
příjemné samostudum přeju
------------
Zacal jsem hned z kraje resit ten priklad, co tam je a pise mi to, ze nulou nelze delit ... :o)
10. 01. 2024 v 17:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Nulou nelze NIC, čili dalo by se říct, že nula je upe k hownu... jenže 6 nul udělá z jedné koruny celkem zajímavou částku... ergo nuly sou v praxi potřeba, když je u voleb dost nul, stane se prezidentem aji mlhoš "k***a sem k***a tam" ovar, blahé paměti prase_ident 8)
10. 01. 2024 v 17:56Off-line I8051  (53/184/97)
No zalezi, jestli jsou to trailing nebo leading nuly ... :-)
10. 01. 2024 v 17:58Off-line BussterX  (103/130/150)
S kym si mysliš jako že komunikuješ? s nějakým yntelygentem nebo co jako? -_- nula je prostě nula.... a smyčec -_- a nedělé machra jo -_-
10. 01. 2024 v 17:59Off-line I8051  (53/184/97)
Nebud takovej suteren jo? :-)
10. 01. 2024 v 17:59Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Íčko, "Proc se tu furt resi to, co se tu nikdy nemuze vyresit? Obzvlaste tady."
Trénujeme tady hádky abychom se pak mohli hádat venku. Julius Caesar si také procvičoval řečnictví a argumentaci i když byl v zajetí pirátské svoloče, trénoval na návrat do civilizace i přestože byl obklopen necivilizovanou špínou. :D
10. 01. 2024 v 18:00Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemužu nikde najít, jak to vypadá s tou změnou ohledně manželství... něco nového?
10. 01. 2024 v 18:00Off-line I8051  (53/184/97)
Tady uz mame ale netrenovano :-)
10. 01. 2024 v 18:29Off-line Kady  (25/-/-)
Noměposer .... ještě řekni že se hlásíš k víře ve Svatou trojici ...

tak to se radši zeptej faráře po nedělní mši, jak moc má rád Bůh momenty, kdy ''věřící'' plivou na jeho dílo a určují, v čem jsou jiní lide podřadní před tebou
Pokud vím tak učení Ježíšovo mířilo k tomu, aby se lidem vysvětlilo, že si máme být rovni a ne si hrat na to, kdo má před kým přednost a proč
10. 01. 2024 v 18:31Off-line I8051  (53/184/97)
Cirkvi neverim. Verim v Multispagetovou priseru a moc nas neni. Zase ale neverim flateartherum, ale respektuju jejich hloupost ... :-)
10. 01. 2024 v 18:47Off-line Anonym
10. 01. 2024 v 18:57Off-line BussterX  (103/130/150)
Máš tam ta čísla správně? JENOM 50% z přítomných poslanců KDUČSL ten zákaz všepohlavního manželství podpořilo? a 100% poslanců ANO bylo proti němu? az ODS bylo 100% pro ten zákaz? to sou divný čísla... 8)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 18:59Off-line Domcul  (22/183/76)
Hmm SPD nepřekvapilo, nevolitelní každým rokem více a více.
10. 01. 2024 v 19:08Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kady, Znovu to píšu, to co já říkám je v Knize a žádný farář by se neopovážil to co říkám označit tak jak to označuješ ty, obzvláště protože bych mu to ukázal právě v té Knize. A že by to zkusila ženská farářská lesba, to mi je fakt jedno protože ona podle Knihy, kterou má následovat, nemá kázat v kostele a vůbec se snažit stát nad mužem :D Dej tady jasný důkaz, že se JÁ nad někoho povyšuji, že jsou to MÉ subjektivní názory a že to není to co učí Bible - a k tomu MUSÍŠ použít Bibli, né své subjektivní pocity že JÁ říkám něco co se ti nelíbí.
Věřím ve svatou trojici a také v to že Marie je ta nejdokonalejší lidská bytost která byla vyzdvihnuta do pozice Bohyně (Je jako jediný clověk skutečně blahořečená bohem, né lidmi) Ježíš, svatý syn, učí následovat SLOVA svatého otce Viz. ten Matouš 7:15-23 - to říká Ježíš osobně, to jsou jeho slova! A ty aktivně jdeš proti učení a ideálům Svatého Otce a snažíš se to ospravedlnit Svatým Synem jakoby ti snad Ježíš dovolil Otce zpochybňovat. Překrucuješ jeho slova a zneužíváš jeho jméno.
Hele a co je to vůbec za otázku, jestli křesťan věří ve Svatou trojici? Na to že přijde mesiáš, Ježíš, syn Boží (Bůh v lidském těle) odkazuje celý starý zákon a pochybnosti o jednotném a přesto pomnožném Bohu jsou pochybnosti o celém základu křesťanství - a to je prosím pěkně stanovisko Židů. pokud Ježíš nebyl Bůh, který přišel na Zem konat zázraky a obětovat se pro nás pro všechny, tak se celý nový zákon může vyhodit z okna a křesťanství s tím. Něco si o tom fakt přečti, než začneš s teologickou debatou. Tady v Česku není dobrý překlad, latinka je fajn ale lepší je učit se v Ježíšově jazyku Hebrejštině - tam máš jasně dáno, že Bůh je Elohim (Eloh je Allah, to E/A na začátku je pro singulár takže Eloh = JEDEN Bůh, ale to "im" nakonci je plurál, jako u Cherub/Cherubim, tedy nám to ukazuje že Jeden Bůh má nějakou pomnožnou charakteristiku)
10. 01. 2024 v 19:45Off-line I8051  (53/184/97)
Takovej zmatenej result. Kdo teda vyhral? Maznak nebo Losna? :-)
10. 01. 2024 v 20:02Off-line I8051  (53/184/97)
Z toho jsem to moc nepochopil, je tam moc zaporu ve vete :-)
10. 01. 2024 v 20:54Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Je to takové nesrozumitelné no :) ale ty nejsi trouba a jistě tomu rozumíš i v této podobě :)
10. 01. 2024 v 21:21Off-line I8051  (53/184/97)
Nerozumim, prosim namalovat a okomentovat ... :o)
10. 01. 2024 v 22:43Off-line Kady  (25/-/-)
Freude nebudu ti opakovat, že tve lži nebudu číst ... stačí jen projet očima přes text a vidim jak si hraješ na věřícího, přitom pošpiňuješ Boží dílo i učení Krista ... takže věřící nejsi
10. 01. 2024 v 22:51Off-line Igy  (38/173/81)
Freud: Díky za link, nemám čas to sledovat.
No, a co to vypovídá, když se KDU-ČSL v takové otázce hlasuje jen z 50%? Jako že KDU byla pro a ČSL proti? :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 01. 2024 v 22:55Off-line BussterX  (103/130/150)
To je ale nesympatická blpka ta kadybudka -_-
10. 01. 2024 v 23:05Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kady Jsi citově a duševně nevyzrálá lidská bytost neschopna vést hovor pomocí argumentů a utíkáš jen k urážkám a obviňování.
Nevydržíš ani přečíst delší text, ty neinteligentní pablbe, natož abys dokázal vyplodit v té své pošahané palici nějakou inteligentní odpověď - nejde o to, že bys nechtěl.. Ty to prostě ani nedokážeš, ty primitive speciální.
V životě jsi Bibli nečetl, interpretuješ si víru v Krista podle sebe a tvrdíš že já špiním Boží dílo? V reálu bys nevykoktal ani ten Otčenáš, ale tady si otvíráš tlamu :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
10. 01. 2024 v 23:07Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Igy :) Hele těžko říct. Oni klidně mohou být domluvení na polovičatosti aby ukázali svoji lásku a toleranci i přesto že mají stále v srdci ideál <3 :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 01. 2024 v 15:01Off-line Kady  (25/-/-)
Nebudu se hadat s někym, kdo tu tvrdí že jsme proti přírodě a proti církvi

jak jsem už řekl, žij sám a umři sám ...
11. 01. 2024 v 15:03Off-line Frankie11  (19/174/51)
Já to tedy kvůli jobu+ učení nestíhám sledovat, ale snad už to bude posun k rozumu ....zapšklíci jednou pochopí....
11. 01. 2024 v 15:47Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kady Já píšu že je něco "proti" přírodě ve smyslu že by se to mělo zakázat, jako se tady snažíš mé slova prezentovat? Jako že bych se jako bisexuál sám proti sobě stavěl? :D Já vždy jasně říkám, že se to nemůže NORMALIZOVAT protože to nemůže být v přírodě funkční NORMA - jenže ty jsi nevzdělaný sráč s fetálním alkoholovým syndromem a tvá hlava prostě v souvislostech myslet neumí. Hlavně že chodíš na "pride" - na přehlídku PÝCHY (smrtelného hříchu) z homosexuality (něčeho co je naprosto přijatelné a tolerovatelné, jenže ty to glorifikuješ a stavíš to do stejné linie jako NORMÁLNÍ sexualitu bez které bychom tady nebyli)
Prostě nejsi schopen pochopit co říkám, protože TO TY jsi tady ten arogantní d***l.
"Pýcha (latinsky superbia) je definována jako touha po vyšší atraktivitě a důležitosti než mají ostatní. Slovo pýcha se dá také vyjádřit jako: nadutost, domýšlivost, vyvýšenost, přehnaná sebeúcta, nerozumná nadřazenost kvůli kráse, bohatství, postavení ve společnosti nebo nadání. Pýcha se projevuje nadřazeným chováním. Jedná se o chorobný stav srdce. Opakem pýchy je pokora.
Můžeš mi přát samotu sebevíc, ty zlý neznabohu, jen se tím ukazuje jak moc "přející" člověk jsi :)
11. 01. 2024 v 15:50On-line Frederic  (27/178/70)
Většině mladým manželství pro všechny nevadí, výzkumy říkají, že je pro min. 60% populace, mezi mladýma to má podporu ještě větší. a 200 převážně starých lidí tomu ve sněmovně brání a bezdůvodně, kecaj o tom roky a přitom taková blbost. xd
11. 01. 2024 v 15:51Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Frankie11 No moc velký úspěch to nebyl. Kdyby se Top09 dostavila k hlasování, tak by to byl úspěch. KDU-ČSL měli vidět jaká je situace a hodit tomu víc hlasů. V tuto chvíli ukázali "nevadí nám to", jenže to udělali ve chvíli kdy je třeba opravdu hlasovat PRO jinak tím dávají prostor té ODS a SPD svoloči.. celý to bylo spíš fiasko které ničím pořádně nehlo
11. 01. 2024 v 15:55Off-line Anonym
Přesně Frederic, nejlepší prostě je, že stará generace bohužel když to řeknu bez velké budoucnosti zajetá v minulém režimu rozhoduje o převážně mladší generaci a její budoucnosti. A pak taky přijde na řadu tvrzení, že většina se nebude podřizovat menšině,ale pokud jde o hlasy, pak většina je pro a menšina to zdržuje. Vše co se hodí jen do krámu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 01. 2024 v 16:03Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Anonym a Frederick. Zatímco mladé generaci, která se chová jako Kady, té bychom měli fakt naslouchat. Nemají žádné argumenty.. Když je někdo akademicky napadá tak se sesypou a utečou k Argumentum ad hominem.. to je budoucnost v totalitě bez vědeckých poznatků - v cenzuře a lžích.
To vás fakt nesere ten způsob jakým se to propaguje? To opravdu přijměte že vaše strana využívá k postupu totalitní zastrašování názorových oponentů? Fakt vám nepřijde, že je v tom něco prohnilého? Vždyť se zdáte jako inteligentní lidé..
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
11. 01. 2024 v 16:52Off-line AwsetWrae  (35/173/100)
Tvl, To jsou zase bláboly.
12. 01. 2024 v 18:18Off-line Kady  (25/-/-)
To seš tak vypatlanej, že věříš, že mě tvé nadávky urazí?
Zkus nejprve méně chlastat a víc používat mozek kteréne
15. 01. 2024 v 03:08Off-line Insomniac81  (42/180/85)
Ve středu 10.1. zasedla komise pro rodinu a rovné příležitosti. Tato komise dává pouze stanovisko buď doporucujici, neutrální nebo zamitave. Výsledek jednání komise je pouze doporucujici a poslanci se jim mohou ale taky nemusejí řídit. O obou zákonech teď bude rozhodovat poslanecká sněmovna. Na ústavní zákaz rovných sňatku není dostatečný počet poslanců, takže to nemá šanci projit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload