Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rakušan v hospodě

23. 01. 2024 v 16:57Off-line Tatrman  (27/-/-)
Kdo viděl 2 hod. záznam ví, o čem to bylo.

Co mě ale zaráží je reflexe českého tisku: konkrétně tady článek na seznam.cz,
nikdo mi nevymluví, že nemáme objektivní zpravodajství. Novinařina klesla na úplné dno a nemuseli by se stydět ani za bolševika s jejich cenzurou. Stačí se podívat, jak nakládají s informacema. Nehodící se škrtněte a hodící se zvýrazněte...

Tak tady v tom článku - "vybrané reakce čtenářů" - na akci v karvinské hospodě. A co redakce VYBRALA? 10 příspěvků čtenářů a z nich pouze jeden jediný je k***ický k Rakušanovi, ostatních 9 příspěvků se posmívá publiku v Karviné tou nejhrubší formou a naopak velebí Rakušanovu odvahu až do nebes(přitom kdo viděl záznam, ví, že Rakušan byl doslova v obležení policistů v civilu, těch tam bylo pomalu víc než diskutujících, takže o jaké odvaze je řeč?)

Viděl někdo?

https://www.seznamzpravy.cz/…spode-244285#…
23. 01. 2024 v 17:22Off-line BussterX  (103/130/150)
Takový provládní media já nesleduju, počkám si až co napíšou objektivní nezávislé servery a noviny patřící Agrofertu, pardon Babišovi... :D jako objevuješ ameriku anonyme? něco tě překvapuje na tom, že sou media který fandí vládě (asi podle toho komu fandí jejich majitel) a podle toho si koncipují svý zprávy? seznamzpravy nejsou česká televize ani český rozhlas, nejsou veřejnoprávní medium... horší je, že provládně jednostranně zaměřená je aji česká televize aji rozhlas, což neni ovšem tento tvůj konkrétní příklad, že...
na wiki se píše: "Kancelář prezidenta republiky dlouhodobě označuje Seznam zprávy za šiřitele dezinformací" .... tím se ovšem zřejmě myslí ještě kancelář prezidenta Zemana, asi to neaktualizovali.... :D:D
23. 01. 2024 v 17:32Off-line Tatrman  (27/-/-)
Bussi
OK, ale když už máme ty zákony proti dezinformacím, proč se neuplatňují na všechna média stejně? Já bych za tyhle dezinformace klidně ty redaktory ze seznam.cz pozavíral, když už se stíhají jiní za totéž...:)
Prostě neinformuješ objektivně, manipuluješ, tak tady máš flastr. české novinařině by to prospělo, nebyla by služkou politiků a vrátila by se jí funkce hlídače demokracie a svobody slova.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2024 v 17:40Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Kdo chce psa bít....
Odvaha to nebyla, ale čin prozřetelnosti ano. Podívej se, jak se ta tvá skvadra vyjadřuje, Tatrmane - Jen ukřičený dav snažící se o lynč. Všem jim je pohodlné to že si mohou na někom shladit svou krvežíznivou žáhu pro pocit "důležitosti".
Zasraní populističtí plebejci chtějí vidět Řím hořet, nepřijímají spolupráci ani spoluvinu - nechtějí se podílet na úmorné práci v našich zahradách, ale přesto si uzurpují sladké ovoce které z ní přichází. https://www.youtube.com/watch?…
23. 01. 2024 v 17:45Off-line Frederic  (27/178/70)
Jakápak cenzura? kdo je zvědavej na vylízanou ukřičenou hospodskou lůzu, tatrmane? mě stačilo pár článků, rozhodně jsem neměl chuť si to pouštět a znechutit si den.
opravdu jsi na to vydržel koukat celé dvě hodiny?
23. 01. 2024 v 17:48Off-line Frederic  (27/178/70)
Frojde:
nechtějí se podílet na úmorné práci v našich zahradách, ale přesto si uzurpují sladké ovoce které z ní přichází...
----------------------
prostě bolševické dějiny xd
23. 01. 2024 v 17:53Off-line BussterX  (103/130/150)
Tatra nemůžeš srovnávat neobjektivní a podjaté zpravodajství soukromýho media o setkání ropušana s ovčanama s nějakou zprávou kde by se např. zpochybňovalo že ukrajina do léta 2024 osvobodí krym, páč to druhé je kolaborace s nepřítelem a my přece sme ve válce:
"Jsme ve válce, řekl Fiala. Vláda schválila zbraně Ukrajině za 400 milionů"
https://www.idnes.cz/…maka/diskuse
23. 01. 2024 v 17:54Off-line Tatrman  (27/-/-)
Nechtějí se podílet na úmorné práci v našich zahradách, ale přesto si uzurpují sladké ovoce které z ní přichází

řekl bych, že ti, kteří se nepodílejí na ÚMORNÉ práci jsou úplně jinde než v dolech a slévárnách...totiž píšeš spíše o politicích a úřednících předstírajících práci.
23. 01. 2024 v 17:56Off-line BussterX  (103/130/150)
P**ovole kdyby majitel dolu řekl nate hoši, vemte si to a makejte si na svým tak ten důl a všechno do měsíce dělňasi-dezoláti prochlastají a utratí za d***y a na automatech :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 17:59Off-line Tatrman  (27/-/-)
Jsme ve válce...

znamená to, že ČR vyhlásila Rusku válku? nerozumím tomu.
23. 01. 2024 v 18:02Off-line Tatrman  (27/-/-)
Buss:dělňasi-dezoláti prochlastají a utratí za d***y a na automatech :D

to je fakt, takhle to za perník, d***y a casina utratí jen ten majitel a jeho rodina...a to je spravedlivý.
23. 01. 2024 v 18:06Off-line Tatrman  (27/-/-)
"Celé dopoledne sněžím (během 8 dnů 10 g to je síla) a diazepamuji. Jsem totálně DOWN," poznamenal si třeba 8. března 2011. Pro představu, gram kokainu přijde na několik tisíc korun. Podobných zmínek je v deníku několik. 11.2. 2010: V práci opět nová porce závějí, 1.3. 2011: Sněžím (a to dost) na meetin s 15 minutovým zpožděním, musí to na mě být znát, 28.3. 2011: Od rána snow, 29.3. 2011: 5 snow, 7.4. 2011: v nemocnici Na Homolce, snow the whole day!!!
Zdroj: https://www.lidovky.cz/…ln_domov_ogo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 18:07Off-line Tatrman  (27/-/-)
Dopřával si však i exotické dovolené, od 13.4 do 26.4. se podle deníku vypravil do Austrálie, na Nový Zéland a Tahiti. Zkraje roku 2009 zase cestoval do Polynésie. "U Bílého Lva na Břevnově probíráme únorovou cestu do Polynésie....pak odjíždíme a kupujeme vína, já 10 lahví za 4K," zapsal si. "K" podle vyšetřovatelů znamená tisíce.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/…ln_domov_ogo
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 18:12Off-line BussterX  (103/130/150)
On-line Tatrman (27/-/-) NOVÉ
Jsme ve válce...

znamená to, že ČR vyhlásila Rusku válku? nerozumím tomu.

xxx

no to se kamo zeptej fyjaly kdy vyhlásil rusku nebo komu válku :D asi ale je to jen rétorický obrat a finesa na zdůvodnění dalších výdajů na ukrajinu - "„Jsme ve válce. Je to útok proti svobodnému světu, musíme udělat vše, abychom Putina zastavili“... pan fyjala dělá světovou politiku prostě, česko je mu evidentně malé.... :D jako k***a jo, pomáhejme jim, dejme jim tam zbraně nebo obvazy nebo přenosný toalety nebo cokoliv, ale chybí mě tam dostatečná komunikace s občanama, přesvědčování, vysvětlování, a ne p**o sme ve válce, pošlu jim to tam a vy se poserte třeba jo a abysem nezapoměl - zvýšil sem vám daně :D
23. 01. 2024 v 18:16Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Off-line Tatrman (27/-/-)
Buss:dělňasi-dezoláti prochlastají a utratí za d***y a na automatech :D

to je fakt, takhle to za perník, d***y a casina utratí jen ten majitel a jeho rodina...a to je spravedlivý.
.
Ano, je spravedlivé aby ten, který vytváří pracovní pozice a s tím i nějaké hodnoty, měl návratnost svého vkladu.
Ty si to představuješ tak, že někde je strom na kterém rostou prachy a okolo toho stromu stojí "oligarchové" kteří si ty peníze všechny nechávají pro sebe.. Ale ve skutečnosti je to tak, že tam, kde teď rostou prachy, nebylo původně vůbec nic - musel přijít někdo inteligentní s kapitálem a celé to dát do pohybu. To on ten strom zasadil, on se o něj nejvíce staral a také si zaslouží nejvíc z jeho plodin, což jsou v tomto případě peníze.. To že ti to připadá nefér jen ukazuje jaká nepokorná neloajální mrcha jsi - To že nedokážeš vidět něčí přednosti a pak je i náležitě odměnit. :D
23. 01. 2024 v 18:28Off-line Tatrman  (27/-/-)
Freud:To on ten strom zasadil, on se o něj nejvíce staral a také si zaslouží nejvíc z jeho plodin, což jsou v tomto případě peníze.. To že ti to připadá nefér jen ukazuje jaká nepokorná neloajální mrcha jsi

díky za tu paralelu se stromem, který dává ovoce. To je totiž můj koníček, chodím a šlechtím plané stromky kolem polních cest je vysazuju a ze svého platím oplocenku, a každej rok tam zajdu a ostříhám. A víš proč to dělám? Protože jsem mrcha, která chce aby si každej člověk, kdo půjde za 5-10 let kolem mohl utrhnout sladkou jakostní třešničku na osvěžení v horkém létě. To jsem ale s***ě, že?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 18:28Off-line I8051  (53/184/97)
Jo, videl jsem to tatramane. Skvelej politik, zadny urazky, vztekani a chlubeni jako tvuj bures. Zvladnul to na jednicku. A nadherna ukazka tech zevlu v hospode, buceni, prervavani, urazeni. Proste tvi oblibeni zevlici rudosi. A ze vybrali 9 souhlasnejch a 1 k***ickejch prospevku? Sak to reflektuje i rozlozeni v diskusi, tam take valna vetsina s tim souhlasila. Takze zvladnul to kluk skvele a ruda tatramanska luza zase kvici ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 18:31Off-line Panskrt  (48/178/81)
Rakušan určitě není moje krevní skupina, tak jen technická poznámka, sněží koks, perník je pro dezoláty :)
23. 01. 2024 v 18:32Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
OK, ale když už máme ty zákony proti dezinformacím, proč se neuplatňují na všechna média stejně? Já bych za tyhle dezinformace zavíral
-----------
Jaky dezinformace? To ze nekdo udela vycuc z diskuse je u tebe dezinformace? Ty jsi fakt i***t ... :-)
23. 01. 2024 v 18:41Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
To je totiž můj koníček, chodím a šlechtím plané stromky kolem polních cest je vysazuju a ze svého platím oplocenku, a každej rok tam zajdu a ostříhám
--------------
Super. A ted si predstav, ze prijde nejakej dalsi tatrman, strom oploti, posadi tam hlidace, tvoji praci ukradne a strom si oskube pro sebe. Strom potom pojde kvuli nejakymu jinymu zevlovi, co nic neumi a chce jen ziskat. Krasna paralela k tvymu pristupu soukromymu majetku, vid? ... :-)
23. 01. 2024 v 18:49Off-line Tatrman  (27/-/-)
Super. A ted si predstav, ze prijde nejakej dalsi tatrman a tvoji praci ukradne a strom si oskube pro sebe.

Ale já to dělám pro lidi, ne pro sebe. Tys mě nepochopil. Ať si každej natrhá kolik unese. Každej rok se snažím očkovat nové stromky a doplňovat. Nejde mi o to, abych tam přijel otrhal metráky třešní a jel s nima do sběrny a zpeněžil. To opravdu ne.
23. 01. 2024 v 18:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Natrhej si kolik uneseš, ale ze svojeho stroma :P je načase začit mlátit rudokožce pendrekama, nějak vystrkujou držky -_-
23. 01. 2024 v 18:57Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
Nejde mi o to, abych tam přijel otrhal metráky třešní a jel s nima do sběrny a zpeněžil.
----------------
No, mel bys to delat. Pak bys totiz mel na maso a vajicka a necetli bysme tady porad stesky, jak jsou vajicka draha a ze na ne nemas ... :-)

Tatrman (27/-/-)
Ale já to dělám pro lidi, ne pro sebe
---------------
Skvelej vtip na utery :-)
23. 01. 2024 v 19:06Off-line Tatrman  (27/-/-)
Je načase začit mlátit rudokožce pendrekama

Ale já to dělám pro lidi, ne pro sebe
---------------
Skvelej vtip na utery


Já si tady připadám, jak z jiný planety. Máte úplně jiný myšlení. Kořistnický majetnický a živočišný. Chudák planeta Země, co s ní takoví udělají.
23. 01. 2024 v 19:09Off-line I8051  (53/184/97)
Delaji pro ni mnohem vic, nez ty sazenim stromku, tatramane. Jen ty jsi takovej mimon, ze to vubec nechapes, ikdyz ti to tu vsichni vysvetlujou. Pises ze bys vse znarodnil, obral o vsechno podnikatele, rozdal vsechno zevlum a pak doplnis, ze ty jsi borec a delas pro vsechny nejvic, protoze chodis sazet stromky. Vazne jsi i***t s tvym myslenim ... :-)
23. 01. 2024 v 19:23Off-line Tatrman  (27/-/-)
Jen si představ, kdyby to, co dělám já, udělal každej občan, kolik stromů by bylo vysázeno, jak by se Země zazelenala a navíc kolik zdravého ovoce by to všem přineslo. Dvě mouchy jednou ranou. Ekologie a zdravá výživa pro lidstvo i zvěř.
23. 01. 2024 v 19:24Off-line Klucinek  (33/176/75)
Tak jestli je Rakušan skvělej politik a jestli to zvládnul na jedničku tak já jsem svatá panna Orleánská :⁠-⁠) to můžete říct jen vy Pražáci soryjako. Mezi těma lidma jsem nějakej čas, a ne malej, na služebkách strávil. Ropušan byl jen posranej až za ušiskama by nedostal na kušnu :⁠-⁠) nic víc nic míň. Tam si člověk musí dávat majzla na klapajznu co z ní vypustí. Dost času sem byl na dolech abych věděl že s těma chlapama sranda fakt není.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 01. 2024 v 19:32Off-line Panskrt  (48/178/81)
Jen si představ, kdyby to, co dělám já, udělal každej občan, kolik stromů by bylo vysázeno, jak by se Země zazelenala a navíc kolik zdravého ovoce by to všem přineslo. Dvě mouchy jednou ranou. Ekologie a zdravá výživa pro lidstvo.

Pěkná představa, ale naprosto mylná. Jen pro příklad, kdyby to dělal špičkový neurochirurg, bude na světe lépe? Nebo bude spíš chybět na sále? A když to bude dělat každý separátně, kde máš pak nějakou efektivitu, ať z využití mechanizace nebo z rozsahu?
23. 01. 2024 v 19:35Off-line Klucinek  (33/176/75)
Dokud ti neurochirurgové budou operovat v Německu, Rakousku, Švýcarsku, USA bylo by možná lepší kdyby tu sázeli stromky :⁠-⁠) aj když možná by nebylo od věci kdyby je zaplatili, operovali u nás a ti naši zbývající nemuseli operovat 30 hodin denně :⁠-⁠)
23. 01. 2024 v 19:40Off-line Panskrt  (48/178/81)
Ježíš, tak si tam dosaď jinou profesi, jde o tu promrhanou kvalifikaci, která taky není zadarmo ...
23. 01. 2024 v 19:42Off-line Klucinek  (33/176/75)
Copak já, to je třeba vyřídit fyjalskymu a jeho ansámblu ^⁠_⁠^ mou kvalifikaci taky zaměstnavatel promrhává mým sezením na hajzlu, ale když mě platí na úrovni obsazovače hajzlu co mám dělat, přece nebudu mrhat svými dovednostmi nadarmo :⁠-⁠)
23. 01. 2024 v 19:45Off-line Panskrt  (48/178/81)
Fyjalskej, tohle bych mu na hrb nevkládal, tohle je mnohem dlouhodobější problém. Ale politologové sázet můžou, tam zase taková škoda kvalifikace není.
23. 01. 2024 v 19:45Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Klucinek Takže Rakušan vlastně neprojevil žádnou odvahu tím, že vlezl mezi bandu hovad které chtějí jiným fyzicky ubližovat. A vlastně to, že někdo nechce aby mu někdo fyzicky ublížil je známka toho že je podělaný, že jo? OK!
Tvým vlastním metrem - Kdybych teď šel a systematicky vraždil ty tvé agresivní hovada za to že nejsou schopni fungovat v demokratické společnosti, že nemají argumenty a volají pouze po "tvrdém řešení", bylo by to pro NĚ přijatelné protože to je přesně ten způsob kterým ONI chtějí řešit problémy a totiž způsob Násilný? Nebo by ti samí, kteří mají v úmyslu ubližovat, najednou volali po nějakých právech a tom že si ubližovat nemáme? Jen abych byl v obraze kdo že si může dovolovat vyhrožování a kdo ne.. Kdyby na jeden den dostali ti tví "Hrdinové" zacházení, které oni chtějí nastolit jiným, zavřelo by jim to hubu do konce života.. jenže tady jsme až moc hodní i na ty, kteří nám osnují zkázu :)
23. 01. 2024 v 19:47Off-line Tatrman  (27/-/-)
Panskrt:Pěkná představa, ale naprosto mylná. Jen pro příklad, kdyby to dělal špičkový neurochirurg, bude na světe lépe? Nebo bude spíš chybět na sále? A když to bude dělat každý separátně, kde máš pak nějakou efektivitu, ať z využití mechanizace nebo z rozsahu?

Je vidět, panskrte, žes to nikdy nedělal a vůbec nic o tom nevíš, což ti ale nazabránilo v tom, plácnout nesmysly.
Vysadit ovocný strom opravdu neznamená, že budeš chybět 24/7 na sále. Ono stačí pár minut v době kdy odpočíváš v přírodě. Střih stromku se provádí jednou v roce.(stačí to) stříkat nemusíš, chceš přece bio ovoce. Opravdu to není práce na poli od slunka do slunka za krále klacka před 500 lety, jak si to ty přestavuješ.
23. 01. 2024 v 19:47Off-line Klucinek  (33/176/75)
Vlez tam kde si myslel že se svou pražskou kavárničkou udělá terno, a vono p**u. Nic víc nic míň. Tohle je kraj razovyty. Co chceš slyšet. Zfárej si s těma lidma dolů někdy, pochopíš proč taký jsou. Schořel bys tam jak papír, tak jak jsem schořel já. Nehodnotím ty lidi tam, jen vycházím u osobních poznatků.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 19:49Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
Jen si představ, kdyby to, co dělám já, udělal každej občan, kolik stromů by bylo vysázeno, jak by se Země zazelenala a navíc kolik zdravého ovoce by to všem přineslo. Dvě mouchy jednou ranou. Ekologie a zdravá výživa pro lidstvo i zvěř.
-------------
Spis se desim toho, kdyby kazdej obcan CR tady fnukal nad drahejma vajickama nebo nad tim, ze chtej byt zdarma a megaplat za nic ... :-)
23. 01. 2024 v 19:52Off-line Panskrt  (48/178/81)
Každý má den jen o 24 hodinách, každá činnost zabere nějaký čas, a každá nová činnost zabere čas na úkor činností stávajících.
Jasně, někdo, kdo má hovno co dělat a nemá pak kvůli tomu na vajíčka, to zřejmě pochopit nemůže. Co ta efektivita? K tomu nic. Kde máš dělbu práce?
Mmch. nejsem z města, v přírodě žiju. A i nějakej ovocnej strom tady mám.
23. 01. 2024 v 19:53Off-line Tatrman  (27/-/-)
Ičko ale v ekonomice by se to taky projevilo velmi pozitivně. Jen si vem jak by ovoce v obchodech zlevnilo. Dnes stojí kilo jablek 40Kč a jabloňové stromky v ČR se klučí po milionech kusů,aby se zrušila soběstačnost.
23. 01. 2024 v 19:56Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Klucinek CHci slyšet, že ti kteří nejdou daleko pro ránu nebudou brečet na policii potom co sami dostali ránu :) A nebudu poslouchat žádné řeči o tom co je fér/nefér při obraně. Když na mě někdo zaútočí, tak má očekávat absolutní reakci a né vytvářet Handicap stylem "Já ti ale dal jen pěstí takže ty nesmíš udělat nic víc!". Já jim nechám právo stát si za svým názorem i pomocí fyzického násilí, ale to jen pokud jsou ochotni při tom i zemřít. Ale to oni néé. to oni jsou hrdinové jenom dokud jim neteče do bot. :)
23. 01. 2024 v 19:57Off-line Tatrman  (27/-/-)
Péše o ovocný strom nezabere moře času. Ano musíš vědět jak stříhnout, očkování ani roubování dělat nemusíš, pokud neumíš, můžeš koupit ve školce.
JInak výchovný řez děláš jednou ročně první 3 roky života stromku, max 5 a pak už si stromek s dobře založenou korunou poradí sám, bez zásahu.
23. 01. 2024 v 19:59Off-line Panskrt  (48/178/81)
Ale ekonomika přeci není jen ovoce, ty se vždy upneš na jeden bod a naprosto ignoruješ souvislosti.
23. 01. 2024 v 20:01Off-line Tatrman  (27/-/-)
Např. frutariáni žijí jen z ovoce. ovoce v krajině má velký vliv na celkový život všech živočichů - hmyz, divoká zvěř, ptactvo.. celý ekologický systém.
23. 01. 2024 v 20:02Off-line Panskrt  (48/178/81)
Že ty chceš zpátky do jeskyně?
23. 01. 2024 v 20:03Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
JInak výchovný řez děláš jednou ročně první 3 roky života stromku
------------
Skoda, ze tebe do tech 3 let vychovne nerezali, mohl jsi byt normalni ... :-)
23. 01. 2024 v 20:06Off-line FreudToldYou  (27/179/67)
Tatro :D :D Pěstování ovoce a zeleniny se neobejde bez toho aby se vyvraždil všechen hmyz, hlodavci a ptáci v okolí :D To že je to tak ekologicky přínosné je jen veganská lež a každý kdo v tomhle pracuje ti potvrdí to co říkám :)
23. 01. 2024 v 20:07Off-line Klucinek  (33/176/75)
Freude tihle co jsem poznal z šachty si opravdu stěžovat nepůjdou :-⁠) Ti tě prostě zabijou, když bude třeba :⁠-⁠) Nehodnotím jestli to tak je v pořádku nebo ne, prostě to tak je.

a vyvraždit hmyz v okolí kde se pěstuje ovoce a zelenina může opravdu udělat jen Urszula fon lejn :⁠-⁠) jako fčelař o tom něco málo vim :⁠-⁠)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 20:13Off-line Rizecek  (21/183/71)
Způsob uvažování pávice Shillerové von Bankrot:
My se nechceme připravovat na válku, chceme mír!
My se nechceme připravovat na zimu, chceme teplo!
My si nechceme připravovat jídlo, chceme jíst!
xD
Aha, tak už to konečně chápu.. xDD
23. 01. 2024 v 20:14Off-line I8051  (53/184/97)
I tebe pavice sezere, rizku ... :-)
23. 01. 2024 v 20:17Off-line Rizecek  (21/183/71)
Aspoň to mám jistý xD
23. 01. 2024 v 20:20Off-line Panskrt  (48/178/81)
Už ji vidím, jak to žere bez chleba, nána jedna .)
23. 01. 2024 v 20:22Off-line Tatrman  (27/-/-)
FreudToldYou (27/179/67) NOVÉ
Tatro :D :D Pěstování ovoce a zeleniny se neobejde bez toho aby se vyvraždil všechen hmyz, hlodavci a ptáci v okolí :D To že je to tak ekologicky přínosné je jen veganská lež a každý kdo v tomhle pracuje ti potvrdí to co říkám :)

psal jsem už dříve nahoře,nestříkat! nejde o to, se nacpat chemií. Té máme dost v zahraničních supermarketech.
23. 01. 2024 v 20:24Off-line I8051  (53/184/97)
A proc teda kupujes v zahranicnich supermarketech a ne u nas? ... :-)
23. 01. 2024 v 20:25Off-line Tatrman  (27/-/-)
Nakupuju u nás v zahraničních supermarketech jako ostatní.
23. 01. 2024 v 20:26Off-line I8051  (53/184/97)
A proc to delas, kdyz je u nas spousty malych farmarskych producentu? Jako treba ja nakupuju ceska jablka a ovoce. Ty taky nevis, co chces, co? :-)
23. 01. 2024 v 20:28Off-line Tatrman  (27/-/-)
Cenově jsou pro běžné občany nedostupné + omezený sortiment + dojíždění v řádu desítek km.
23. 01. 2024 v 20:28Off-line Tatrman  (27/-/-)
Můj návrh by vše zlevnil.
23. 01. 2024 v 20:29Off-line I8051  (53/184/97)
Jaky dojizdeni? Jaka nedostupnost? Jaky omezeny sortiment? Vozi je rohlik a vyjdou na min nez v tom tvym zahranicnim supermarketu, ktery se sem vozej pres celou Evropu. Ty jsi vazne tak hloupej, az to boli i vsechny okolo ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 01. 2024 v 21:52Off-line Klucinek  (33/176/75)
A proč vůbec kupovat něco co si vypěstuju sám a roste mi to zdarma na zahradě :⁠-⁠) a nemusim cpát do chřtánu prachy nikomu a podporovat kapitalistický nenažrance když nemusim :⁠-⁠) stačí nebejt línej a fungovat efektivně :⁠-⁠)
23. 01. 2024 v 22:34Off-line Lukrecius.01  (52/172/78)
A proč vůbec kupovat něco co si vypěstuju sám a roste mi to zdarma na zahradě :⁠-⁠)
- třeba rohlíky :o)
24. 01. 2024 v 00:58Off-line BussterX  (103/130/150)
Byl vazoun děsný síly, co sto šedesát mílí
se proti proudu dřel, proti proudu dřel,
kam šel, ho všude chválej', že jabloňovou alej
pro všechny vysázel, pro všechny vysázel...


https://www.youtube.com/watch?…
24. 01. 2024 v 10:38Off-line Tatrman  (27/-/-)
Hezká písnička:)
24. 01. 2024 v 11:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Hlavně je podle skutečnosti, teda jednak to sedí na tebe a druhak honza jádro je historická osobnost
24. 01. 2024 v 13:14Off-line Tatrman  (27/-/-)
A Jonatán skutečně existuje, je to odrůda jablek z USA:
https://www.zahradnictvi-spomysl.cz/…on-jonathan/
24. 01. 2024 v 14:30Off-line I8051  (53/184/97)
Na to, ze tatramane pestis ovocne stromky me udivuje, zes to nevedel ... :-)
24. 01. 2024 v 14:43Off-line Tatrman  (27/-/-)
Nevěděl??? To máš odkud?
všechny odrůdy všech ovocných stromů neznám, ale jonatán k nim nepatří.
Navíc každej rok vznikají/vyšlechtí nový..tak ani nemá smysl se všechny učit. Jiný zanikaj.
24. 01. 2024 v 14:53Off-line I8051  (53/184/97)
Ty neco nevis tatramane? Vazne? No nekecej, to je snad prvni vec, co nevis ... :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload