Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nenávidím Pohlreicha a jeho příznivce

29. 01. 2024 v 15:05Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Plešatá hlava, křivé zuby, vulga***a dlaždiče.
Ne, nejedná se o popis místního admina. Jedná se o popis Pöwlreicha.

Upřímně nechápu stádo příznivců které má a pro které je modlou a vzorem. Na jakém základě?! Ten člověk uvařil 2 jídla za celý svůj život, omeleta která vypadala jako zvratky v 5 ráno a steak který byl černej jako uhel. Shodou okolností se v obou případech jednalo o reklamu na nádobí.

Takže když opominu jeho vykrádačku reality show Kitchen Nightmares, opominu jeho krachující restaurace kam chodí jen on a to za kasu, tak vlastně nechápu co na něm tolik lidí vidí.
Přijde mi že imponuje jen zlým lidem co mají rádi urážení.

Ostatně je to krásně vidět u Babici, toho všichni haní a smějí se mu a přitom to je člověk co cestoval, narozdíl od plěsatého křivozuba opravdu někde vařil a vše podává s noblesou v podobě 2 promile v žíle. :D

A kolik lidí, hlavně fanoušků Pöwlraicha ho nemůže ani cítit, oni mají rádi jen svého prodejce pánví co neumí ani umýchat vajíčka ale pro i***ty je démantem české kuchyně. Jak?!

Prostě zkrátka a jednoduše chci říct že mám rád Jirku Babicu, a nemám rád lidi co ho haní jen protože to dělají všichni a ostatní slepě následují a berou lempla Pohlreicha za umělce.

Myslim že to mám hezky přiznaný a ocenil bych kdyby se na to někdo poeval a řek mi co nebo kdo Plešouna nominoval na rádoby zachránce české gastronomie. :D
29. 01. 2024 v 15:09Off-line BussterX  (103/130/150)
Babica je přesně to co potřebuje česká dezolátská kuchyně, polrajch je snob :D
29. 01. 2024 v 15:14Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
A přesně o tom mluvím. :D
Kdyby byl snob tak si nechá udělat zuby.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
29. 01. 2024 v 15:26Off-line I8051  (53/184/97)
Vynehcal jsi rano prasek, vid? To se nedela ... :)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 01. 2024 v 15:28Off-line Panskrt  (48/178/81)
Proti gustu, však si tu nenávist užívej, když tě to baví. Jen podotýkám, že to byl pořad Primy, nikoliv Pohlreicha.
29. 01. 2024 v 15:32Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Já vím ale méně přitažlivého protagonistů najít nelze.


Jinak ano Íčko, nevzal protože jsi mi všechny snědl.
29. 01. 2024 v 17:15Off-line R77  (47/-/-)
Nu vidíš, a já si myslím pravej opak… tvého tvrzení co se týká vzhledu.

K vulga***ám ty také nechodíš daleko, rozdíl je v tom, že on je za to dobře placen, a jen to hraje. U tebe je to tvého přirozeného já ;-).

Babica má hrozně vychlastaný hlas, né děkuju. Ale chápu, že s tím se asi nic dělat nedá.

Jinak sleduju úplně jiné lidí pokud chci se najíst nebo pobavit.
29. 01. 2024 v 17:19Off-line Moctitopreji  (49/-/-)
Anonyme brečíš sice dobře, ale na špatném hrobě. Blít by se Ti mělo chtít z TV NOVA, že ho pouští do pořadu. Ale ve své podstatě, máš pravdu, hulvát a i ty zuby sedí. A pracovně toho mají dost za sebou v zahraničí oba, jak Babica, tak i Pöwlraicht.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 01. 2024 v 17:23On-line Frederic  (27/178/70)
Tak už nick divného klučíká značí nomen omen.

škoda, divnej, že máš tak smutný život.
29. 01. 2024 v 17:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Nemyslim že má smutnej život, spíš zahání nudu než si vybere nějakou hezkou fakultu k seberealizaci jako tudle jeho kolega před vánocema :D
29. 01. 2024 v 20:07Off-line Francjosef  (67/169/72)
Je sprostý jak dlaždic to je pravda ale tu reality show Kitchen Nightmares neukradl musel koupit licenci.
Nehodnotil u nikoho zda má pleš nebo křivé zuby. To naopak ukazuje na charakter DivnejKlucika
Ale je pravda že se kvuli jeho chování nemám potřebu se na něj dívat, ale ani na Babicu protože jsou oba stejně namyšlený
29. 01. 2024 v 20:21Off-line Bombakul  (29/176/75)
Divnejkluciku rozdíl mezi polrajchem a babiznou je v tom že polrajch vaří tak jak se každý jídlo vařit má kdežto babizna ukazuje jak se dá uvařit napodobenina slátaniny náhražek ale třeba se ukáže na delší dobu fredevelkýd**k a vysvětlí to nám všem. Koneckonců má ty nejlepší školy:)
29. 01. 2024 v 20:53Off-line DivnejKlucik  (103/-/-)
Bombová kuličko, to mi teda pověz co Plešoun ukázal za dobrotu? Já jsem fakt viděl jen omeletu s kusem celeru a spálený steak z grillu. Vskutku autentické recepty pro gurmány. :D

A udělat z toho že jednou nebo 2x zmínil že smetanu můžeš nahradit plnotučným mlékem dogma toho že všechno splácá je trapný. :)
29. 01. 2024 v 22:59Off-line Januar1  (38/185/79)
Divnejklucik nej si snop nahodou ty?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 01. 2024 v 06:04Off-line Iglw  (48/172/77)
Všichni kuchaři,co účinkuji na různých Tv stanicích jsou dobří,bo se vypracovali a opravdu umí!Holt socky a závistivci mají jiné názory!Kdyby na Primě nebyla sledovanost,tak dávno Polraicha neopakuji furt dokola!!Je SUPER chlap a umí,jako všichni ostatní!!A kdo neumí,jen nadává,že divnej kluku!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload