Evropa se má připravit na válku s Ruskem
Dovolím si malou otázku k zamyšlení k nadcházejícím letům. Poslední dobou jsem četl zprávy o tom, že se Evropa má připravit na válku s Ruskem. Zbrojit a mobilizovat atd. Říkali to docela vysocí představitelé států Švédska a Německa.
Moje úvaha k tomu. Podle mě je docela pravděpodobné, že pokud k válce s Ruskem dojde, tak to nebude válka jaderná, alespoň určitě ne v počáteční fázi, možná až, kdyby se dostali Rusové k hranicím první jaderné velmoci a tou je Francie, do té doby ne. Proč? Protože USA, Francie, VB nebudou používat tu nejsilnější zbraň, kterou mají předtím, než je jejich území samo o sobě ohroženo. Na území ostatních států NATO jim nesejde a tudíž nebudou riskovat zamoření vlastního území. Pomáhali by samozřejmě dodávkami konvenčních zbraní, ale zase jen do takové míry, aby jim zbylo více munice pro sebe. V podstatě by ta válka vypadala podobně jako vidíme dnes na Ukrajině.
Viděli jsme ostatně, jak dopadla ruská raketa na polské území a nic se nestalo, vše se utajilo.
Co myslíte vy, jak byste viděli budoucí události v Evropě? Je to pouze moje hypotéza, třeba vás napadne něco jiného.
Moje úvaha k tomu. Podle mě je docela pravděpodobné, že pokud k válce s Ruskem dojde, tak to nebude válka jaderná, alespoň určitě ne v počáteční fázi, možná až, kdyby se dostali Rusové k hranicím první jaderné velmoci a tou je Francie, do té doby ne. Proč? Protože USA, Francie, VB nebudou používat tu nejsilnější zbraň, kterou mají předtím, než je jejich území samo o sobě ohroženo. Na území ostatních států NATO jim nesejde a tudíž nebudou riskovat zamoření vlastního území. Pomáhali by samozřejmě dodávkami konvenčních zbraní, ale zase jen do takové míry, aby jim zbylo více munice pro sebe. V podstatě by ta válka vypadala podobně jako vidíme dnes na Ukrajině.
Viděli jsme ostatně, jak dopadla ruská raketa na polské území a nic se nestalo, vše se utajilo.
Co myslíte vy, jak byste viděli budoucí události v Evropě? Je to pouze moje hypotéza, třeba vás napadne něco jiného.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Proč by s náma bojovalo? Koukni na ekonomickou i technologickou situaci v Evropě a v Asii a třeba ti to docvakne:)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
Já jen nechápu pořád tu vyděšenost z Ruska, vždyť putlerovi stačí sedět v křesle a čekat až zlikvidujem sami sebe ^_^
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Bombakul (28/176/75) NOVÉ
Proč by s náma bojovalo? Koukni na ekonomickou i technologickou situaci v Evropě a v Asii a třeba ti to docvakne:)
tak otázka směřovala jinam, než k důvodům války. Spíše k jejímu průběhu a povaze.
Ale k tvojí otázce bombo, a proč spustilo válku na Ukrajině? Taky moc důvodů nenajdeš, Ukrajina je chudá a zkorumpovaná krajina, takže ekonomicky si Rusko moc nepomůže. Na Západě je situace jiná, hlavně Německo je vyspělé a má technologie navíc je početné - hodně pracovitých navíc vzdělaných otroků. Je to průmyslová exportní ekonomika - vyváží hlavně do Číny. Prostě dokázaloby Rusku snášet zlatá vejce, tak jako to děláme my dnes jim.
Proč by s náma bojovalo? Koukni na ekonomickou i technologickou situaci v Evropě a v Asii a třeba ti to docvakne:)
tak otázka směřovala jinam, než k důvodům války. Spíše k jejímu průběhu a povaze.
Ale k tvojí otázce bombo, a proč spustilo válku na Ukrajině? Taky moc důvodů nenajdeš, Ukrajina je chudá a zkorumpovaná krajina, takže ekonomicky si Rusko moc nepomůže. Na Západě je situace jiná, hlavně Německo je vyspělé a má technologie navíc je početné - hodně pracovitých navíc vzdělaných otroků. Je to průmyslová exportní ekonomika - vyváží hlavně do Číny. Prostě dokázaloby Rusku snášet zlatá vejce, tak jako to děláme my dnes jim.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Tatrmane ale já sem psal o průběhu a o tom co se stalo před dvouma rokama máš informací všude dost jen nesmíš číst novinky. Celkově je to pořád důsledek studené války která nikdy neskončila
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Dovolím si malou otázku k zamyšlení
Z uvedeného výplýva, že pre splnenie danných k***érií, musí osoba spĺňať základný predpoklad tj.že dokáže myslet . Tak sa tým netráp :)
Z uvedeného výplýva, že pre splnenie danných k***érií, musí osoba spĺňať základný predpoklad tj.že dokáže myslet . Tak sa tým netráp :)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Protože nechceme válku ale mír tak nás rusko nenapadne, dá rozum ne? -_-
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
No jo, záviděj nám fyjalu O_o toho halt chtěj mít všici ^_^
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já jim ho dám klidně bez boje... mně by se líbil fyjala se svými fyjalaboys jako premiér a vláda aljašky... co je ještě dál od česka než aljaška? O_o
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Evropa bude nejbezpecnejsi bez vlezlejch rudejch tatrmanu, toliko to zamysleni ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Robert F. Kennedy Jr.: Skutečná hra na Ukrajině
➤ Kandidát na účast v prezidentském klání v USA Robert F. Kennedy Jr. vysvětluje pozadí mocenských her, které se skrývá za válkou na Ukrajině. Jen málokdo chápe, co válka na Ukrajině znamená pro velké korporace - je to příležitost.
Nejde jen o zbraně a zakázky na rekonstrukci. Rozsáhlá ukrajinská zemědělská půda - jedna z nejúrodnějších na světě - je k mání a americká společnost BlackRock je v první linii..
➤ Kandidát na účast v prezidentském klání v USA Robert F. Kennedy Jr. vysvětluje pozadí mocenských her, které se skrývá za válkou na Ukrajině. Jen málokdo chápe, co válka na Ukrajině znamená pro velké korporace - je to příležitost.
Nejde jen o zbraně a zakázky na rekonstrukci. Rozsáhlá ukrajinská zemědělská půda - jedna z nejúrodnějších na světě - je k mání a americká společnost BlackRock je v první linii..
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Robert f kennedy je proruský dezolát -_-
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
To ovsem neznamena, ze mu na jeho teorie nesedaji dalsi dezolatni masarky, je to preci Kenedy ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já sem to myslel sarkasticky, robert kenedy má samozřejmě pravdu :P
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
No sak ja mam taky rad masarky ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Teď trochu konspirace co sem teď právě vymyslel - usa s ruskem se před 10 lety dohodly, že rusko rozjebe ukrajinu, usa tam pak vlítnou všechno spravit a o zisky který tam potečou jako finanční pomoc z evropy se putin s amerikou hezky rozdělí :D tyvoe to zní celkem uvěřitelně, nechce to někdo začít šířit jako zaručenou pravdu někde na chcimírových demonstracíh? :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ehm, tohleto jsem čet už před rokem ^_^ takže smůla, objevil si emériku ^_^
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tímto ti vysílám jasný signál, že to teda asi navštěvuješ nějaké nesprávné weby -_-
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Navštěvuješ nějaké nesprávné weby
posloucháš zakázaný rozhlas z Londýna
čteš zakázanou disidentskou literaturu
co mi to jen připomíná???
dnes DEBATA BEZ CENZURY Vít Rakušan...:)
posloucháš zakázaný rozhlas z Londýna
čteš zakázanou disidentskou literaturu
co mi to jen připomíná???
dnes DEBATA BEZ CENZURY Vít Rakušan...:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Tvoje svoboda slova končí tam, kde začíná naše svoboda tě za to zavřít :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Vojna v Europe nezačne Ruskom. Svetova vojna začne na Blizkom vychode. Rusko len situaciu využije a zautoci na Europu. Nejaku ulohu v tom bude mať aj Turecko. Palmove listy ktore uz v roku 2016 predpovedali situaciu s covidom, v roku 2024 predpovedali ohrozenie Českej republiky ale nazor nech si vytvori kazdy sam : https://youtu.be/qadCBSCS94o?…
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Podle mě je to druhá studená válka. Zabední se u sebe a my na západě taky, a bude to desetiletí vyhnívat. Začne se zase soupeřit o úspěchy v dobývání a nerostné zdroje ve vesmíru, a nakonec to zase vyhnije do ztracena. To už ale budem kolonizovat okolní planetární systémy.
Je celkem jedno, jestli se rusové udrží nebo ekonomicky kleknou a spolkne je čínský drak, výsledek bude stejný. Nikdo totiž není takový magor, aby to zmáčknul a létaly jaderné střely, a nikdo nechce otevřenou válku mocností, kazilo by to big business.
Je celkem jedno, jestli se rusové udrží nebo ekonomicky kleknou a spolkne je čínský drak, výsledek bude stejný. Nikdo totiž není takový magor, aby to zmáčknul a létaly jaderné střely, a nikdo nechce otevřenou válku mocností, kazilo by to big business.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tatrmane, naše společnost není natolik vyspělá, aby se rušila vojenská služba. To, že se v našich končinách rušila, bylo z důvodu, že nikdo nevěřil, že bude hrozit vojenský konflikt ze strany Ruska. Bohužel jsme svědky pravého opaku. Takže bude potřeba zavést vonenskou službu, naučit lidi zacházet se zbraní s technikou, která jim v případě ohrožení života ten život může zachránit a současně pomoci ochránit zemi před vstupem cizího vojska na území republiky. Pokud by se do naší republiky dostali okupační jednotky, mohl by se opakovat masakr z Ukrajiny.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
https://youtu.be/fTn7ALbLYPI Krásný dobový film o Íčkovi.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
https://img.ihned.cz/…MADA_013.jpg
nahoře vojska nepřítele - barbarské hordy z ruska, dole evropští MUŽI odhodlaní k obraně západních hodnot a ideálů....
https://www.stuttgarter-zeitung.de/…6x9_1024.jpg
nahoře vojska nepřítele - barbarské hordy z ruska, dole evropští MUŽI odhodlaní k obraně západních hodnot a ideálů....
https://www.stuttgarter-zeitung.de/…6x9_1024.jpg
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
No ty nahoře jsme vypakovali a ti dole nás obsadili ^_^ rozkrok, teda pokrok nezastavíš ^_^
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak přemejšlím kolik z nich z tý fotky nahoře už natáhlo brka na ukra... některejch by bylo škoda... 8)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Třeba puňta umře a bude pokoj :P
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nedělal bych si plané naděje, smrt Putina může klidně vést i k další eskalaci.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Reklama na pivo? O_o
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Čo je najšialenejšia/najdivnejšia konšpiračna teoria ktorej veríte?
Ja ich mám príliš veľa ale napr gangstalking, hlavne remote energ zbraňami
Nebuďte posraní sa priznať
Ja ich mám príliš veľa ale napr gangstalking, hlavne remote energ zbraňami
Nebuďte posraní sa priznať
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
A nie že ma dissnete alebo odignorujete, mám smutnú náladu
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Věřím, že za Moravou začíná Rusko a žádné Slovensko ve skutečnosti neexistuje :D
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Yeah cítim sa jak keby neexistujem
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Nakonec je docela pravděpodobné, že ti, co se za Slováky vydávají, jsou členy stalkerského gangu. A energii do svých zázračných zbraní získávají třením pyje o ovčí vlnu.
Tak co bys neexistoval, jen už mě přestaň nahánět :D
Tak co bys neexistoval, jen už mě přestaň nahánět :D
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Leckteří třou pyj o oučí rouno aj z iných důvodů než získání energie ^_^
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Máš na mysli klan tzv. bačů? :)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Niektorí o ovce niektorí o tzv čechov, taký divný odveci druh málo známy, sú to obojživelníky žijúce v pive a na pornhube
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
BussterX (103/130/150) NOVÉ
Protože nechceme válku ale mír tak nás Rusko nenapadne, dá rozum ne? -_-
Tak nevím, jak se bude chovat NATO při svém cvičení v Pobaltí se svými 90000 vojáky a jak budou Rusko provokovat, ale rozhodně je to NATO, kdo si říká o naplnění té války. Rusko samo o nějaký konflikt zájem nemá.
Ostatně už jsem tady nejednou psal, že jsou to Amící, co ničí jeden stát za druhýma nikomu to nevadí, že vraždí miliony civilistů!!!
Teď se jim podařilo zavléknout do války i Evropu, a tím se jim splní dostat Evropu ekonomicky na kolena.
Ukrajina je už nyní ze dvou třetin Američanů A díky dluhům bude Ukrajina asi už napořád zbídačenou zemí.
Protože nechceme válku ale mír tak nás Rusko nenapadne, dá rozum ne? -_-
Tak nevím, jak se bude chovat NATO při svém cvičení v Pobaltí se svými 90000 vojáky a jak budou Rusko provokovat, ale rozhodně je to NATO, kdo si říká o naplnění té války. Rusko samo o nějaký konflikt zájem nemá.
Ostatně už jsem tady nejednou psal, že jsou to Amící, co ničí jeden stát za druhýma nikomu to nevadí, že vraždí miliony civilistů!!!
Teď se jim podařilo zavléknout do války i Evropu, a tím se jim splní dostat Evropu ekonomicky na kolena.
Ukrajina je už nyní ze dvou třetin Američanů A díky dluhům bude Ukrajina asi už napořád zbídačenou zemí.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 8
Nahlásit
BussterX (103/130/150)
Robert f kennedy je proruský dezolát -_-
Co je špatného na tom, když chce někdo zastavit ty stamiliardy, které jdou rosně do armády a na podporu Ukrajiny, když by se za ně dalo postavit obydlí pro všechny bezďáky v Americe???
Robert f kennedy je proruský dezolát -_-
Co je špatného na tom, když chce někdo zastavit ty stamiliardy, které jdou rosně do armády a na podporu Ukrajiny, když by se za ně dalo postavit obydlí pro všechny bezďáky v Americe???
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 8
Nahlásit
Přesně, Rusko nikdy o žádný konflikt nestálo, však nemá žádné jiné zájmy, než vlastní ekonomický rozvoj a posilování vlastní demokracie. Co je mu do nějakých sousedních států, že.
Mmch. výrok stejně platný, jako že se stářím automaticky přichází moudrost.
Mmch. výrok stejně platný, jako že se stářím automaticky přichází moudrost.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Před 50 minutamiOn-line 1H1 (73/-/-)
Co je špatného na tom, když chce někdo zastavit ty stamiliardy, které jdou rosně do armády a na podporu Ukrajiny, když by se za ně dalo postavit obydlí pro všechny bezďáky v Americe???
xxx
něco jako je v chánově ne? :D https://media.extra.cz/…-740x416.jpg
Co je špatného na tom, když chce někdo zastavit ty stamiliardy, které jdou rosně do armády a na podporu Ukrajiny, když by se za ně dalo postavit obydlí pro všechny bezďáky v Americe???
xxx
něco jako je v chánově ne? :D https://media.extra.cz/…-740x416.jpg
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tady někdo nedával pozor když se v literatuře probíral pojem hyperbola ^_^
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
V 73 letech tak zblbnout , bože :)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Buřte v chánově jsem osobně byl a takhle to tam nevypadá, to je dezinformace :-\
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Klucinek spíše to byla ironie než hyperbola.. "Ironie (řec. eironeia, zastírání, předstíraná nevědomost) je literární nebo řečnická forma, která dosahuje zvláštní, často humorný účinek tím, že vyslovuje něco podstatně jiného než skutečně míní: může přehánět, zastírat nebo říkat přímý opak."
Rekl bych, že by beztak valná část amerických bezdomovců uvítala dotace na fentanyl než na bydlení ...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Před 2 minutamiOn-line Klucinek (33/176/75) NOVÉ
Buřte v chánově jsem osobně byl a takhle to tam nevypadá, to je dezinformace :-\
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
xxx
omg klučinek má pravdu, omylem sem tam jebnul fotku z Luníka na Slovensku :D:D
Buřte v chánově jsem osobně byl a takhle to tam nevypadá, to je dezinformace :-\
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
xxx
omg klučinek má pravdu, omylem sem tam jebnul fotku z Luníka na Slovensku :D:D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Poklekám a smekám zbytek sklapu ktrej mám před literárním bohem buřtem O_o
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nestačí, tak rychle se uklízet nedá, to popírá fyzikální zákony ^_^
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Rosju (102/170/57)
Tak je v Chanově černá díra, v které to mizí :)
Černá shodou okolností :))
Souhlasím • Nesouhlasím
xxx
poukazování na barvu neni politicky korektní, možná bys měl napsat pouze DÍRA S ALTERNATIVNÍM ODSTÍNEM BARVY...
Tak je v Chanově černá díra, v které to mizí :)
Černá shodou okolností :))
Souhlasím • Nesouhlasím
xxx
poukazování na barvu neni politicky korektní, možná bys měl napsat pouze DÍRA S ALTERNATIVNÍM ODSTÍNEM BARVY...
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Běžný je moc konkrétní, to utiskuje neběžné geometrické objekty ^_^ navíc objekt je rodu mužského, genderová nevyváženost z toho přímo prýští O_o
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
"Historia magistra vitae"
...co se stane, až dospějí nezapočítané ukrajinské děti z té řízené migrace? Bude jich tu milion. Žádná pumpa ekonomiky, ale její obrovská zátěž.
Zapomněli jsme, jak tu po 1989 mafiánsky vraždili a okrádali vlastní lidi?
Krásně se za přispění EU budovaly nové koleje z Německa až na Ukrajinu, protože prý odřežeme Čínu a vše levné bude produkovat UA.
Jenže asi NATO přivezlo opačným směrem to, co se Rusku už u jeho hranic moc nelíbilo.
...co třeba demarkační zóna.
...co se stane, až dospějí nezapočítané ukrajinské děti z té řízené migrace? Bude jich tu milion. Žádná pumpa ekonomiky, ale její obrovská zátěž.
Zapomněli jsme, jak tu po 1989 mafiánsky vraždili a okrádali vlastní lidi?
Krásně se za přispění EU budovaly nové koleje z Německa až na Ukrajinu, protože prý odřežeme Čínu a vše levné bude produkovat UA.
Jenže asi NATO přivezlo opačným směrem to, co se Rusku už u jeho hranic moc nelíbilo.
...co třeba demarkační zóna.
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Tatrman, ty jsi d***l, až mlátí dveřma. ve válce s Ruskem už Západ je. přechod na nukleární nechce ani d***l Putin, tu by totiž URČITĚ NEVYHRÁL. a důkazem o tom, že v Polsku dopadla raketa A UTAJILO SE TO, je to, že o tom všichni víme a bavíme se tady o tom. jak říkám, Tatrman=magor
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Je smutné, že zde pár bezduchých jedinců dává za příklad cikány, místo toho aby mu docvaklo kolik je u nás třeba maminek samoživitelek a podobně potřebných.
To co se dává na Ukrajinu je jen a jen voda mlýn na Amíkům. Čím déle budou rujnovat Ukrajinu, tím více jí bude potom opět podporovat v její obnově!
A zase na tom budou profitovat jen vybrané firmy a Češi jako vždy jen utřou!
To co se dává na Ukrajinu je jen a jen voda mlýn na Amíkům. Čím déle budou rujnovat Ukrajinu, tím více jí bude potom opět podporovat v její obnově!
A zase na tom budou profitovat jen vybrané firmy a Češi jako vždy jen utřou!
Souhlasím • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Ty jsi Fazane jeste nesel? Jen zes tu tim pred par tydny vyhrozoval ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
06. 02. 2024 v 17:18Off-line Esthetique (40/-/-) NOVÉ
Tatrman, ty jsi d***l, až mlátí dveřma. ve válce s Ruskem už Západ je.
asi tak jako byl SSSR ve válce s USA cca 40 let nepřetržitě. jen jsi jaksi zapomněl dodat, že to bylo vždy na území třetích států v Koreji, ve Vietnamu, v Angole, Laosu, Barmě, Afghánistánu....a mohl bych pokračovat.
Nikdo ovšem o válce mezi SSSR a USA nemluvil, vždy šlo o boj za nezávislost, za demokracii atd. Válka znamená, že si ty dvě strany vyhlásí válku( nebo jedna z nich) to se však nikdy nestalo!!! Analogicky dnes válčí Rusko s Ukrajinou nikoliv Západ)USA) s Ruskem.Takže až zase začneš psát svoje "moudra", tak se na to raději vyser.
RE: v Polsku dopadla raketa A UTAJILO SE TO
pokud jde o tu raketu, tak zase nevíš vůbec nic, ale chytrostí rozdáváš jak půllitrovej pivní děda. takže původní zpráva zněla ruská raketa zabila v Polsku dva lidi a dopadla na kravín. Vyšetřuje se. Poté narychlo dementi, protože by se musel aktivovat článek 5, tak se z ruské rakety stala raketa ukrajinská. a vše pod kobereček...
Tatrman, ty jsi d***l, až mlátí dveřma. ve válce s Ruskem už Západ je.
asi tak jako byl SSSR ve válce s USA cca 40 let nepřetržitě. jen jsi jaksi zapomněl dodat, že to bylo vždy na území třetích států v Koreji, ve Vietnamu, v Angole, Laosu, Barmě, Afghánistánu....a mohl bych pokračovat.
Nikdo ovšem o válce mezi SSSR a USA nemluvil, vždy šlo o boj za nezávislost, za demokracii atd. Válka znamená, že si ty dvě strany vyhlásí válku( nebo jedna z nich) to se však nikdy nestalo!!! Analogicky dnes válčí Rusko s Ukrajinou nikoliv Západ)USA) s Ruskem.Takže až zase začneš psát svoje "moudra", tak se na to raději vyser.
RE: v Polsku dopadla raketa A UTAJILO SE TO
pokud jde o tu raketu, tak zase nevíš vůbec nic, ale chytrostí rozdáváš jak půllitrovej pivní děda. takže původní zpráva zněla ruská raketa zabila v Polsku dva lidi a dopadla na kravín. Vyšetřuje se. Poté narychlo dementi, protože by se musel aktivovat článek 5, tak se z ruské rakety stala raketa ukrajinská. a vše pod kobereček...
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Tatrman vubec nechape, co to je A5, k cemu je a jak se pouziva, ale bude o tom zase perlit. Cim vetsi jsi b***c, tim to budes porad vytahovat, vid? ... :-)
A ani nechape, jak to bylo s tou raketkou a jaky byl prubeh vysetrovani. Tak co cekat ... :-)
A ani nechape, jak to bylo s tou raketkou a jaky byl prubeh vysetrovani. Tak co cekat ... :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Dekuji, ze jsi potvrdil, ze stale nechapes, o cem A5 je a kdy se pouziva :-)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tak vám mám někdy pocit, že všichni chlapi co mají a měli v Rusku koncovku "in" tak jsou k***ti.
Lenin, Stalin, Putin... xDD
Lenin, Stalin, Putin... xDD
Jeste ti tam chybi Tatrmanin ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
K***t je na tomto specifickém webu spíše lichotka, řekl bych...:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Ze stale nechapes, o cem A5 je a kdy se pouziva
a co tam máš dál? gramofonová desko...
a co tam máš dál? gramofonová desko...
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Nemas zac rizecku ... :-)
https://ctrlv.cz/2Off
https://ctrlv.cz/2Off
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
:D Tak tohle by se mělo jednou vystavovat v muzeu jako pohled na zříceniny 20 a 21.století xDDD
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nie je otazka ci bude vojna ale kedy. Vojna bude v celej europe. Rusko sa Ukrajiny nevzda, ak budu musiet odist z Ukrajiny pouziju jadrove zbrane na zapad. Ak porazia Ukrajinu celu tak i tak pojdu dalej na zapad. A este je tu hrozba ekonomickeho krachu najvetsieho za 100 rokov. Viac menej nas necaka nic dobre.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Je vidět že si tu cca 2000 let nebyl a lecos ti uniklo jinak bys nepsal takový kraviny:)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Jezisino to máš pravdu a ta se přece ví.
Rusko se nevzdá, protože má páku vyhrožováním zbraní hromadného ničení - atomovka.
Psychologie říká, že když někomu něco "dovolíš" a projde to bude chtít víc.
Tahle situace každýmu rozumnýmu člověku musí říct, že je to ve válce neřešitelný, Ukrajina může klidně prohrát.
Ale ta psychologie je složitá..
Řekni Putinovi, že "může" xD
Btw Slovensko má hranici s UA, příště můžete být klidně na řadě.
Bude se ti to líbit? ;))
Rusko se nevzdá, protože má páku vyhrožováním zbraní hromadného ničení - atomovka.
Psychologie říká, že když někomu něco "dovolíš" a projde to bude chtít víc.
Tahle situace každýmu rozumnýmu člověku musí říct, že je to ve válce neřešitelný, Ukrajina může klidně prohrát.
Ale ta psychologie je složitá..
Řekni Putinovi, že "může" xD
Btw Slovensko má hranici s UA, příště můžete být klidně na řadě.
Bude se ti to líbit? ;))
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Ked dojdu rusi na svk tak my ich nechame volne prejsť do česka nech máte aj vy radosť
sme predsa braťjaaaa
sme predsa braťjaaaa
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Sweatskinaimbot: A pak ať si přes česko zajedou do německa a tam ať si vyříděj účty xdd
Jj souhlas! xDDD :P (joke)
Jj souhlas! xDDD :P (joke)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jenže přes svk jen projdou kdežto tady to zbombardují a zaberou. No samozřejmě my na tom budeme líp že jo fijalovci:)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Bombakul: Jako fakt??? :O
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jo jako fakt. Pan fijala povídal:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Bombo tak jo.
Fijala toho napovídá jako všichni další, další, další xDD
Chápeš?
Příště budeš nadávat třeba Červenkovi, když bude ve vládě.
xDD
Fijala toho napovídá jako všichni další, další, další xDD
Chápeš?
Příště budeš nadávat třeba Červenkovi, když bude ve vládě.
xDD
Souhlasím • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Rizecek a Bombakul. Vidno jak ste ubohy a hlupy. Nachval som ukoncil predoslu diskusiu a pustil sa do inej a čakal ci sa chytite. Ano ste tak ubohy aby ste sa museli natlacit do kazdej diskusie a pisat vase nevyspele komentare. Jak som pisal, bav sa s d***lom a stiahne ta na svoju uroven. Preto na vase komentare nebudem reagovat. Piste si co chcete.
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Kristova noho! Ale neboj, my na tvou uroven neklesneme, Jezisi ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Jezis: Někteří tvoji slovenští bratři mají aspoň smysl pro humor xD
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Před 36 minutamiOn-line Jezis (42/173/63)
Rizecek a Bombakul. Vidno jak ste ubohy a hlupy. Nachval som ukoncil predoslu diskusiu a pustil sa do inej a čakal ci sa chytite. Ano ste tak ubohy aby ste sa museli natlacit do kazdej diskusie a pisat vase nevyspele komentare. Jak som pisal, bav sa s d***lom a stiahne ta na svoju uroven. Preto na vase komentare nebudem reagovat. Piste si co chcete.
Budu si psát co chci a nikdo nemá nejmenší právo na nátlak, proč bych nemohl.
Nebojím se takových věcí a je potřeba, abys to věděl ;))
Nemíním se podřizovat manipulacím, dezinformacím a ani mi nevadí, že to přichází ze Slovenska :P ;)
Rizecek a Bombakul. Vidno jak ste ubohy a hlupy. Nachval som ukoncil predoslu diskusiu a pustil sa do inej a čakal ci sa chytite. Ano ste tak ubohy aby ste sa museli natlacit do kazdej diskusie a pisat vase nevyspele komentare. Jak som pisal, bav sa s d***lom a stiahne ta na svoju uroven. Preto na vase komentare nebudem reagovat. Piste si co chcete.
Budu si psát co chci a nikdo nemá nejmenší právo na nátlak, proč bych nemohl.
Nebojím se takových věcí a je potřeba, abys to věděl ;))
Nemíním se podřizovat manipulacím, dezinformacím a ani mi nevadí, že to přichází ze Slovenska :P ;)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Jezisi, vrať se do hrobu!!!
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
K tématu:
Tatrmane, jak je vidět, všechno je možné. Celá Evropa celou tu dobu od 2 sv války žila ve falešné iluzi, že Rusko zlobit nebude a teď zjišťuje, že samo Rusko je velmi špatný sen. Kdyby neexistovaly jaderné zbraně, zcela jistě by Rusko nevyhrožovalo jejich použitím a tak nedrželo, Evropu a Ameriku v šachu.
Pokud se podíváme do minulosti samotného Ruska, je to prakticky dobyvačný národ. Dobývání jiného území mají v krvi, proto je Rusko tak veliké, protože si podmanilo a přisvojilo silou plno národů.
Je třeba se zajistit pro případ válečného konfliktu a modernizovat vojenskou techniku, aby se nestalo, že by stará technika nestačila na nové zbraně agresora. Konflikt na Ukrajině je možná počátek. Starý kontinent už nezažil cca 70 let válku. Ještě nejsme připraveni na to, aby v celém světě zavládl mír a klid zbraní. Je možné, že se postupně rozhoří válečné konflikty v okolních zamích a vše se spojí v jednu řavu, kterou mohou podpořit migranti z těchto zemi ve jménu svých bohů.
Tatrmane, jak je vidět, všechno je možné. Celá Evropa celou tu dobu od 2 sv války žila ve falešné iluzi, že Rusko zlobit nebude a teď zjišťuje, že samo Rusko je velmi špatný sen. Kdyby neexistovaly jaderné zbraně, zcela jistě by Rusko nevyhrožovalo jejich použitím a tak nedrželo, Evropu a Ameriku v šachu.
Pokud se podíváme do minulosti samotného Ruska, je to prakticky dobyvačný národ. Dobývání jiného území mají v krvi, proto je Rusko tak veliké, protože si podmanilo a přisvojilo silou plno národů.
Je třeba se zajistit pro případ válečného konfliktu a modernizovat vojenskou techniku, aby se nestalo, že by stará technika nestačila na nové zbraně agresora. Konflikt na Ukrajině je možná počátek. Starý kontinent už nezažil cca 70 let válku. Ještě nejsme připraveni na to, aby v celém světě zavládl mír a klid zbraní. Je možné, že se postupně rozhoří válečné konflikty v okolních zamích a vše se spojí v jednu řavu, kterou mohou podpořit migranti z těchto zemi ve jménu svých bohů.
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Třeba mě by zde naši východní kolegové vůbec nevadili :-) těch západních už jsme si užili do sytosti :-)
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Denis36 (60/-/-)
Kdyby neexistovaly jaderné zbraně, zcela jistě by Rusko nevyhrožovalo jejich použitím
-----
Ukazka Jezininy logiky ... :-)
Kdyby neexistovaly jaderné zbraně, zcela jistě by Rusko nevyhrožovalo jejich použitím
-----
Ukazka Jezininy logiky ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já si taky myslím že by jimi Rusko zcela jistě nevyhrožovalo:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Tak o valce zapadní evropy s ruskem se baví všichni od prvního roku valky na ukrajině
jenže blbý je to, že i když rusove opakovaně mluví o tom jaka uzemí chtějí získat a koho dostat na kolena, furt je pulka republiky při myšlence, že valky chtíví jsou jen naši politici, ministři a lidé, kteří podporují ukrajinu ...
doslova ted před pár dny opět senátor mluvil o tom, že za rakety Vampire by jsme měli padnout před ruskou armadou na kolena a prosit o odpuštění a stejně, jen co na to zareagují naši ministři, tak to bude že rusko je hodne a že ti naši chtějí válku
jo taky mě štve vidět ted denně minimalně 5 příspěvků na netu o tom, že Řehka ''straší s mobilizací'' atd, jenže na druhou stranu nějak zapomínáme že Řehka je armadní general a obrana a příprava obrany, či příprava lidí na možnost potřeby urychleneho nasazení do obrany je jeho ukolem ...na něm a na ministerstvu obrany leží bezpečnost nás všech a my, místo toho abychom jejich práci brali s respektem, tak jim naopak nadavame a zesměšnujeme je ... a to nemluvím ani o ponižovaní armadních velitelů ze sttrany poslanců hnutí ANO, či jinych neparlamentních komentátorů politiky, kteří prohlašují generala za blazna, protože plní svou povinnonst a varuje nás před případným nebezpečím, u ktereho se ani rusko netají tím, že by to rádi pokoušeli
osobně se doslova modlim, aby nebyla potřeba mobilizace a že bude dostatečně vysoký vydaj na armadu, který pokryje ty 2% HDP, aby měli i spojenci duvod nám pomáhat
jenže blbý je to, že i když rusove opakovaně mluví o tom jaka uzemí chtějí získat a koho dostat na kolena, furt je pulka republiky při myšlence, že valky chtíví jsou jen naši politici, ministři a lidé, kteří podporují ukrajinu ...
doslova ted před pár dny opět senátor mluvil o tom, že za rakety Vampire by jsme měli padnout před ruskou armadou na kolena a prosit o odpuštění a stejně, jen co na to zareagují naši ministři, tak to bude že rusko je hodne a že ti naši chtějí válku
jo taky mě štve vidět ted denně minimalně 5 příspěvků na netu o tom, že Řehka ''straší s mobilizací'' atd, jenže na druhou stranu nějak zapomínáme že Řehka je armadní general a obrana a příprava obrany, či příprava lidí na možnost potřeby urychleneho nasazení do obrany je jeho ukolem ...na něm a na ministerstvu obrany leží bezpečnost nás všech a my, místo toho abychom jejich práci brali s respektem, tak jim naopak nadavame a zesměšnujeme je ... a to nemluvím ani o ponižovaní armadních velitelů ze sttrany poslanců hnutí ANO, či jinych neparlamentních komentátorů politiky, kteří prohlašují generala za blazna, protože plní svou povinnonst a varuje nás před případným nebezpečím, u ktereho se ani rusko netají tím, že by to rádi pokoušeli
osobně se doslova modlim, aby nebyla potřeba mobilizace a že bude dostatečně vysoký vydaj na armadu, který pokryje ty 2% HDP, aby měli i spojenci duvod nám pomáhat
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Až sem vtrrrhnouu mmyy jimm ukázžeme, jak ummíme rychle utíkattt.
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Kady ty asi realitu moc nevnímáš že?:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Kdybych ji nevnímal, tak tvrdím že Rusko je mírumilovné
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ano hrdinně padnout za Řehku, dřepícího pod zemí za dvaceti metry betonu, přemisťujícího cínové vojáčky po mapě, jakožto kanónenfutr je přece snem každého správného vlastenecky smýšlejícího Čecha, což jasně potvrdil ten nával dobrovolníků hlásících se do armády po jeho náborové akci ^_^
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Ďakujeme Tatrman , že šíriš ruskú propagandu spochybňovním čl. 5 :)
https://x.com/…735341355439?s=20
https://x.com/…735341355439?s=20
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ignus, velmi dobře předpokládám že jsi zajisté alespoň členem aktivních záloh :-)
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Filip0976 (31/190/75) NOVÉ
Ďakujeme Tatrman , že šíriš ruskú propagandu spochybňovním čl. 5 :)
https://x.com/…735341355439?s=20
hele tak tohle vidim poprvé v životě. Ale je to důkaz, že to takhle asi nbude fungovat jak jsem popsal ve svojí úvaze. jediná země EU,která je pro Rusko relevantní je Francie, ta jediná má jaderky. Ale zároveň má hranici od Ruska skoro nejdál, takže použije je v případě napadení takového Estonska? Dost pochybuju....
Ďakujeme Tatrman , že šíriš ruskú propagandu spochybňovním čl. 5 :)
https://x.com/…735341355439?s=20
hele tak tohle vidim poprvé v životě. Ale je to důkaz, že to takhle asi nbude fungovat jak jsem popsal ve svojí úvaze. jediná země EU,která je pro Rusko relevantní je Francie, ta jediná má jaderky. Ale zároveň má hranici od Ruska skoro nejdál, takže použije je v případě napadení takového Estonska? Dost pochybuju....
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Pokud jde o konvenční zbraně, tak se ukazuje, že NATO sice má lepší zbraně, sofistikované atd, ale to nestačí na masovou výrobu v Rusku, která chrlí tuny šrotového materiálu a je schopna udělat poušť z jakéhokoliv města muniční převahou. Vidíme to na Ukrajině, jak to vypadá v blízkosti fronty, co zbylo z těch obléhaných měst? Trosky. Na polích kráter vedle kráteru...Tisíce granátů z děl naprosto bez cíle jako při kobercovým náletu.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Pozri z SK odišla S-300 aj s balíkom Rusov jedno išlo na Ukrajinu a druhé do Ruska :)
Hneď nám tu spojenci NATO nasadili všetky úrovne protivzdušnej obrany aj s obsluhou, boli tu aj Patrioty + talianské a nemecké systémy zabezpečujúce ochranu na všetkých úrovniach.
Hneď nám tu spojenci NATO nasadili všetky úrovne protivzdušnej obrany aj s obsluhou, boli tu aj Patrioty + talianské a nemecké systémy zabezpečujúce ochranu na všetkých úrovniach.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Boli tú aj Patrioty + talianské a nemecké systémy zabezpečujúce ochranu na všetkých úrovniach.
jenže použiješ patrioty na kobercovej útok z ruských děl ? dost těžko , když jedna střela(byť chytrá) na odvrácení jednoho výstřelu přijde na milion dolarů. Chápeš ten rozdíl?
jenže použiješ patrioty na kobercovej útok z ruských děl ? dost těžko , když jedna střela(byť chytrá) na odvrácení jednoho výstřelu přijde na milion dolarů. Chápeš ten rozdíl?
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Rusové vždycky sázeli na početní převahu, nehledě na ztráty na životech. Už v II. svět. byl poměr tuším 1:10 na jednoho německého vojáka deset padlých Rusů. U té munice podobně, deset pokusů a jeden se trefí.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ono je na Slovenských hraniciach RUSKÝ delostrelecký útok ? Jednotky NATO sú v pobaltí, tu sa nedeje nič, ale prišli tu a nemáme hranicu s hordou z tajgy .
Článok 5 platí
Článok 5 platí
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Evropa by neměla spoléhat na USA a hlavně mít vlastní velký počet jaderek. VB je mimo hru, ta už bude jen za sebe. Německo by mělo zahájit svůj jaderný program, ale to jim (Allies) asi nepovolí. Pokud by mělo Německo jaderky, tak by Rusové nedošli ani k nám.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Filip0976 (31/190/75) NOVÉ
Ono je na Slovenských hraniciach RUSKÝ delostrelecký útok ?
Zatím ne, ale jste na ráně. SSSR mělo hranici v Užhorodě, pamatuješ? a od tamtud už se dá střílet.
Ukrajina vypadá, že klekne, páč jaksi nemaj lidi na mobilizaci k čemu zbraně bez lidí?, odešli k nám. a loutkovej stát bude defacto Rusko.
Ono je na Slovenských hraniciach RUSKÝ delostrelecký útok ?
Zatím ne, ale jste na ráně. SSSR mělo hranici v Užhorodě, pamatuješ? a od tamtud už se dá střílet.
Ukrajina vypadá, že klekne, páč jaksi nemaj lidi na mobilizaci k čemu zbraně bez lidí?, odešli k nám. a loutkovej stát bude defacto Rusko.
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Článek 5 sem se snažil už párkrát vysvětlit stejně jako postoj Německa Francie i USA nebo Polska k pomoci východním zemím za kterou nás považují ale je to marný je to marný. Žijte si v iluzi jednotného a silného NATO. Tu jednotu a sílu vidíme už teď:)
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Blbý je, že my západoslovani se dycky žerem mezi sebou a z východu nás okusuje asijské rusko a z druhé strany západní ojropa... mně by se líbilo spojit se s polskem, anektovat filcovo slovensko a vybudovat západoslovanský sojuz Polskočechoslovakia... 8) btw poláci maj teď nejlepší armiu krajowu v ojropě
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tatraman je po vajecnem lednu ted v unoru vojenskym strategem? Spis je jen tragedem .. :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ignus (23/181/64) NOVÉ
Tatraman - typecek prezentujici sve pomnenky domnenky jako fakta xddd
Ignusi, tak moje dojmy budou stejný jako real fakta, ačkoliv jsem nebyl na frontě, tak po dnešním zhlédnutí tohodle videa, se dozvídám, že moje představa zmíněná nahoře je totožná s popisem člověka z první linie. Takže z toho plyne že jsem skutečně vojenský stratég a asi začnu svoje názory prodávat Min. obrany ČR, páč ti musí informace složitě získávat, mně stačí zapojit mozek.:)
schválně si to pusť od 16:40min., toco tam říká ten rozvědčík, je stejný jako můj popis nahoře.
https://www.youtube.com/watch?…
Tatraman - typecek prezentujici sve pomnenky domnenky jako fakta xddd
Ignusi, tak moje dojmy budou stejný jako real fakta, ačkoliv jsem nebyl na frontě, tak po dnešním zhlédnutí tohodle videa, se dozvídám, že moje představa zmíněná nahoře je totožná s popisem člověka z první linie. Takže z toho plyne že jsem skutečně vojenský stratég a asi začnu svoje názory prodávat Min. obrany ČR, páč ti musí informace složitě získávat, mně stačí zapojit mozek.:)
schválně si to pusť od 16:40min., toco tam říká ten rozvědčík, je stejný jako můj popis nahoře.
https://www.youtube.com/watch?…
Souhlasím • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Tatrman (27/-/-)
- moje dojmy budou stejný jako real fakta, ačkoliv jsem nebyl na frontě
- takže z toho plyne že jsem skutečně vojenský stratég
- mně stačí zapojit mozek
------------
Spis jsi sebestrednej a pomatenej i***t. A ne, neni to nalepka, je to fakt ... :-)
- moje dojmy budou stejný jako real fakta, ačkoliv jsem nebyl na frontě
- takže z toho plyne že jsem skutečně vojenský stratég
- mně stačí zapojit mozek
------------
Spis jsi sebestrednej a pomatenej i***t. A ne, neni to nalepka, je to fakt ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Phones61 vynesl Nejvyšší soud Evropské Unie
Hele Telefóne 61 EÚ nemá najvyšší súd . To si zas čital správy od Tlačovej Agentúry Sovietského Zväzu ? :D
Hele Telefóne 61 EÚ nemá najvyšší súd . To si zas čital správy od Tlačovej Agentúry Sovietského Zväzu ? :D
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím
Nahlásit
Philipp89 (35/-/-)
Nikdo normální válku nechce.
----
A jakou chces teda valku, kdyz ne normalni? Nejakou specialni? ... :-)
Nikdo normální válku nechce.
----
A jakou chces teda valku, kdyz ne normalni? Nejakou specialni? ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Philipp89 (35/-/-)
Nikdo normální válku nechce.
----
A jakou chces teda valku, kdyz ne normalni? Nejakou specialni? ... :-)
Nikdo normální válku nechce.
----
A jakou chces teda valku, kdyz ne normalni? Nejakou specialni? ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
"mazej do ruskýho mordoru"
Až to vyřídí v Rusku, může pokračovat do Izraele.
Až to vyřídí v Rusku, může pokračovat do Izraele.
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Hele Phonesi, chapu, ze uz tvy dezinfo o covidu netahne, ale hodis sem odkaz na ten rozsudek? Prosiiiiim ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Hele Phonesi
Tak snáď Telefón :)
Tak snáď Telefón :)
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
To vyznění je trochu jiné, ačkoliv je to samozřejmě výrazná komplikace. Psali o tom na CNN:
https://edition.cnn.com/…-ruling-intl
A řekl bych, že jde o tento rozsudek:
https://eur-lex.europa.eu/…/FR/TXT/PDF/?…
https://edition.cnn.com/…-ruling-intl
A řekl bych, že jde o tento rozsudek:
https://eur-lex.europa.eu/…/FR/TXT/PDF/?…
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak fakt, že liberální “Západní” Evropa nezvládá migraci, má svázané ruce skrze ECJ nebo CJEU…. Jedné stat to nezvládá, druhému to vyhovuje, že to nezvládá, třetí s tím nic nedělá nebo dělá, že se ho to netýká.
Ono se to takto hezky za klávesnicí kecá, vracet “nepřizpůsobivé”, nezačleněné, nespolupracující, nelegální osoby (cizince) zpět.
Na jednu stranu je EU plně liberální a zblblá ochranou “osob”, a je to velký business pro právníky co jim toto vše vyhovuje.
Problém, je ze člověk nemůže sedět na dvou místech najednou: na tom jednom člověk ma práva a sociální jistoty, a na druhém by nejraději naložil nepohodlné na vagónu, letadel, lodi a převezl je zpět odkud přišli.
Ono se to takto hezky za klávesnicí kecá, vracet “nepřizpůsobivé”, nezačleněné, nespolupracující, nelegální osoby (cizince) zpět.
Na jednu stranu je EU plně liberální a zblblá ochranou “osob”, a je to velký business pro právníky co jim toto vše vyhovuje.
Problém, je ze člověk nemůže sedět na dvou místech najednou: na tom jednom člověk ma práva a sociální jistoty, a na druhém by nejraději naložil nepohodlné na vagónu, letadel, lodi a převezl je zpět odkud přišli.
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Podle toho jak Putin "rychle" postupuje se toho už nedožiju ani já ani on. A mladí ať si to užijí, alespoň je přejdou starosti kde vezme stát na jejich důchody :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
To toho moc dobrého nepřeješ své vlastní rodině a příbuzným. ;-) Předpokládám, pod slovem “mladí” myslíš kohokoliv.
Já se s tebou vsadím, že dožiješ ;-)
Já se s tebou vsadím, že dožiješ ;-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Akrilat nema zadny deti, nastesti ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Phones61 (63/171/77)
https://www.michalapetr.com/ MAP 2373 Šok! Brusel zakázal vracet ilegální imigranty zpátky do Afriky a do Asie! Brusel v pátek 2. srpna otevřel dveře masové neřízené imigraci do Evropy! Analýza
------
Jojo, dezinfoweb , ktery zije z prispevku dezolatu, to je neco. A kazdy clanek zacinajici na Sok! je uz jasne bulvar ... :-)
https://www.michalapetr.com/ MAP 2373 Šok! Brusel zakázal vracet ilegální imigranty zpátky do Afriky a do Asie! Brusel v pátek 2. srpna otevřel dveře masové neřízené imigraci do Evropy! Analýza
------
Jojo, dezinfoweb , ktery zije z prispevku dezolatu, to je neco. A kazdy clanek zacinajici na Sok! je uz jasne bulvar ... :-)
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 2
Nahlásit
Nedávno byl případ, kdy si ruská tajná služba najala týpka, aby zapálil autobusový depo v praze.... příště si můžou klidně najmout na telegramu nějakýho zoufalce aby rovnou zapálil všech našich 20 stíhaček za miliardy, úspěch zaručen :D kupujem si letadla za milardy což je OK, ale neumíme si ani pohlídat letiště :D
"incident, při němž se neznámý muž vloupal na leteckou základnu v Čáslavi, ukradl tam jednomu ze zaměstnanců auto, jezdil po přistávací dráze, naboural do plotu a utekl. Ani po půl roce vyšetřování ho Vojenská policie neidentifikovala a případ odložila. Armáda bližší informace o narušení vojenského objektu nesdělila."
https://www.seznamzpravy.cz/…slavi-283492
"incident, při němž se neznámý muž vloupal na leteckou základnu v Čáslavi, ukradl tam jednomu ze zaměstnanců auto, jezdil po přistávací dráze, naboural do plotu a utekl. Ani po půl roce vyšetřování ho Vojenská policie neidentifikovala a případ odložila. Armáda bližší informace o narušení vojenského objektu nesdělila."
https://www.seznamzpravy.cz/…slavi-283492
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Ale sdelila, zrovna dnes. Jen nevim, jestli se smat nebo brecet ... :-)
https://www.seznamzpravy.cz/…upani-283728
https://www.seznamzpravy.cz/…upani-283728
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Dobrá zpráva je, ža až nám sem za 10 let dodají ty super éra F-35 co máme už zaplacený, tak tady ten zelenej strejc co tam dělá velitele základny už bude mít úspěšně ukončenou kariéru v armádě a bude brát do důchodu 60 tisíc měsíčně výsluhy :D
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak preci se nesnizime k tomu, ze bysme mu tu rentu za radne plneni pracovnich povinnosti zavideli, ne? ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Já mu to asi nezávidim, spíš mně sere na co fšecko stát vyhazuje prachy -_- týpek co maká 20 let ve slévárně dostane howno a ne výsluhy -_- tatrmane soudruhu poď mně podopořit, buržoazie vystrkuje růžky -_-
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím
Nahlásit
Na rovinu říkám, že jsem škrt. Výsluha má být odměna za nasazení, za riskování života, kancelářské krysy nemají mít naprosto žádné. Výsluhu jen za dobu v poli, u policajtů na chodníku, nebo na výjezdech.
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Souhlasím • Nesouhlasím - 10
Nahlásit
Phones61 - no jo, jako vždycky. Rozdíl mezi Ruskou propagandou a pravdou je ten, že pravdu lze nezávislé ověřit. Ruská propaganda a lidé kteří ji záměrně šíří včetně užitečných i***tů nikdy neuvádí ověřitelný zdroj. Vytváří si vlastní umělé informace tak jako to dělá každý auto***ářský režim na světě.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
JEDINOU ZÁCHRANOU PRO NAŠI ZEMI MŮŽE BÝT OPUŠTĚNÍ VŠECH ZLOČINECKÝCH ORGANIZACÍ, EU, NATO i WHO, zrušení Senátu a všech politických neziskovek, odstranění zrádců z politiky, hlavně fialových hnusů a PP, jinak se řítíme do občanské války a kdoví, jestli ne i do války světové! Pokud se budeme při obraně naší země spoléhat na NATO a EU, dopadne to jako v roce 1938, tedy takto: https://www.facebook.com/…655985375013, je třeba se spoléhat jen sami na sebe a postarat se o svoji zemi ve všech směrech, do osnov základní školy by se měla vrátit civilní obrana, a to nejen z důvodů možné války, ale třeba i živelních pohrom a reakcí obyvatel, aby už i děti věděly, jak je třeba se v které situaci zachovat, je v prvé řadě třeba zajistit protivzdušnou obranu země a mít takové možnosti, aby každý možný útočník věděl, že pokud zaútočí, bude to jeho útok poslední, že pokud zemřeme my, on zemře taky! Na žádná omezení jakými pofidérními cáry papíru bych vůbec při obraně země nebral zřetel!!!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
A jeeje, kopacka PedoLubik se zase rozjel tema svejma nesmyslama, boze chran nas ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
je v prvé řadě třeba zajistit protivzdušnou obranu země
-----------
Sak ty superera F35 mame jiz objednany, takze splneno ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
je v prvé řadě třeba zajistit protivzdušnou obranu země
-----------
Sak ty superera F35 mame jiz objednany, takze splneno ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Phones61si, Phones61si. Mas spatny noticky. Samo Rusko oznamilo, ze doslo k zasahu a poskozeni turbinove haly a ty mas na fotce horici chladici vez. Tyvole co by v ni asi horelo? Vzdyt je to kus betonu a trubek, navic s ohromnou vlkhosti. Navic ta fotka je z roku 2024, kdy tu vez zasahla ruska raketa (coz Rusko i priznalo). A taky ti zapomneli sdelit, ze je Zaporozska JE aktualne asi rok odstavena. Prosimte informuj co nejdrive svyho vyssiho dezinformacniho dustojnika, at si tu nesrovanlost opravi ... :-)
„Výbuch nezpůsobil žádné poškození primárního zařízení, pouze drobně narušil jednu zeď a prorazil díru ve stěně strojovny,“ prohlásil šéf Rosatomu Alexej Lichačov
Joa taky Zaporozska JE neni na uzemi Ruska, tam mate taky chybu ... :-)
A jeste technicka - Zaporozska JE je typu VVER, cili bezpecna i pri vaznem poskozeni sek***arniho a prakticky i primarniho okruhu. A vis proc? Protoze voda s borem tam slouzi jako moderator a kdyz zmizi, reakce se utlumi, bo rychly neutrony spatne stepej. Pak staci jen nouzove chladit vodou. Neni to teda jako grafitak v Cernobylu, kde se vyvarenim vody reakce diky moderacnimu grafitu naopak rozjela a pak to prasklo diky rozkladu pary na kyslik a vodik.
Takze kdyz uz chces to dezinfo si***, tak si porid aktualni noty a zaroven nebud blbej, protoze ti to do sebe to dezinfo nezapada a jsi pak za hlupaka ... :-)
„Výbuch nezpůsobil žádné poškození primárního zařízení, pouze drobně narušil jednu zeď a prorazil díru ve stěně strojovny,“ prohlásil šéf Rosatomu Alexej Lichačov
Joa taky Zaporozska JE neni na uzemi Ruska, tam mate taky chybu ... :-)
A jeste technicka - Zaporozska JE je typu VVER, cili bezpecna i pri vaznem poskozeni sek***arniho a prakticky i primarniho okruhu. A vis proc? Protoze voda s borem tam slouzi jako moderator a kdyz zmizi, reakce se utlumi, bo rychly neutrony spatne stepej. Pak staci jen nouzove chladit vodou. Neni to teda jako grafitak v Cernobylu, kde se vyvarenim vody reakce diky moderacnimu grafitu naopak rozjela a pak to prasklo diky rozkladu pary na kyslik a vodik.
Takze kdyz uz chces to dezinfo si***, tak si porid aktualni noty a zaroven nebud blbej, protoze ti to do sebe to dezinfo nezapada a jsi pak za hlupaka ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051: Ta tvoje superéra stojí za hovno, jen za ně vyhazujeme peníze oknem, navíc naší zemi jsou k hovnu, letoun F-35 se sice dokáže efektivně bránit před drony a úspěšně je likvidovat, ale používat stealth stíhačku za desítky milionů dolarů na ničení levných dronů je extrémně nevýhodné, proč asi několik zemí na ně zrušilo objednávky? Vyhazujeme peníze oknem za zastaralé tanky, za vadné neprůstřelné vesty a kdoví, za co ještě. Ti, kteří takové nevýhodné, ba dokonce i***tské smlouvy podepsali, by měli být trestně stíháni a veškeré tyto škody by jim měly být předepsány k úhradě! To by v kriminále seděli do konce života! Vyjadřuj se k věcem, kterým rozumíš, inženýre, jenom se zesměšňuješ, brouku Pytlíku!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
A jeeje, kopacka s exekuci uz se pasovala i do role bezpecnostniho experta a valecneho stratega. Legracni ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051: Legrační je ten, kdo se vyjadřuje ke všemu jako brouk Pytlík a přitom v daném oboru ničemu nerozumí. Ty rozhodně nejsi žádným expertem, byls vůbec někdy na vojně? Já ano, a rozhodně v této oblasti mám daleko větší informace a znalosti než ty! Jaké argumenty máš pro svoje tvrzení? Žádné jsi neuvedl, protože žádné nemáš. Prostě jsi směšný trouba.
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Stát teď vyplácí a ještě bude vyplácet miliardy korun na dotacích agrofertu, a až je bude chtít proplatit po EU tak už víme dopředu, že ty peníze nám EU nepošle... všechny ty peníze mohly jít na obranu třeba, ale to by se babišovi fanoušci posrali, ale že si je bába nahrabe do agrofertu to jim nevadí :D
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Patrik025 (23/180/72)
Michal Svatoš je hodně profláklej proruskej troll a dezinformátor.
----------
Tak jasne, ale dostavaj malo penez, kdyz musej skemrat o penize a tlacit to na udrzeni demokracie :-)
-------
Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc čtenářů denně, a pořady poslouchá okolo 50 000 posluchačů, kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, i posluchačům, že nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne .
Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet xxxxx
Michal Svatoš je hodně profláklej proruskej troll a dezinformátor.
----------
Tak jasne, ale dostavaj malo penez, kdyz musej skemrat o penize a tlacit to na udrzeni demokracie :-)
-------
Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc čtenářů denně, a pořady poslouchá okolo 50 000 posluchačů, kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, i posluchačům, že nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne .
Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet xxxxx
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Když jsem napsal, že naši politici jsou jeden jak druhý, jeden za osmnáct a druhý za dvacet bez dvou, tak se tu mnozí vztekali. Jenom naivní troubové vidí v Babišovi spasitele, tím on nikdy nebyl a nikdy nebude. Ale to nic nemění na faktu, že F35 jsou pro naši zemi drahé a zbytečné šmejdy!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Legrační je ten, kdo se vyjadřuje ke všemu jako brouk Pytlík
------------
Vid? Treba nejakej Ricica, temahle hovnama o EU/NATO/WHO zaplevelil diskuse na Seznamu :-)
https://www.lide.cz/…ae285f126ce1
Komisarjuve (100/-/-)
byls vůbec někdy na vojně? Já ano, a rozhodně v této oblasti mám daleko větší informace a znalosti než ty!
----------
Kdyzs byl ty na vojne, tak se jeste bojovalo mecema z vozovy hradby, dedku ... :-)
Legrační je ten, kdo se vyjadřuje ke všemu jako brouk Pytlík
------------
Vid? Treba nejakej Ricica, temahle hovnama o EU/NATO/WHO zaplevelil diskuse na Seznamu :-)
https://www.lide.cz/…ae285f126ce1
Komisarjuve (100/-/-)
byls vůbec někdy na vojně? Já ano, a rozhodně v této oblasti mám daleko větší informace a znalosti než ty!
----------
Kdyzs byl ty na vojne, tak se jeste bojovalo mecema z vozovy hradby, dedku ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051: Tak je nečti, nutí tě někdo? Za hovna považuju to, co píšeš ty, ty všeznalče, v jakémkoliv tématu chceš mít poslední slovo, jsi směšný hlupák, zdar! Kolik jsi uvedl protiargumentů, jediné, co umíš, je urážet, pomlouvat a zesměšňovat jakéhokoliv oponenta a spoléháš na svoje kamarády ve vedení serveru. Kdyby totiž měřili všem stejně, už bys dávno měl zrušený profil!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Tak je nečti, nutí tě někdo?
-----------
Jojo, ty nas tim spamem nutis neustale, asi ti zase posleme banan ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Za hovna považuju to, co píšeš ty
--------
Tak je nečti, nutí tě někdo? ... :-)
Tak je nečti, nutí tě někdo?
-----------
Jojo, ty nas tim spamem nutis neustale, asi ti zase posleme banan ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Za hovna považuju to, co píšeš ty
--------
Tak je nečti, nutí tě někdo? ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Něco si tu odložím...
Někteří z vás nazývají Rusko Říší zla! Už jste zapomněli díky komu tu dnes sedíte a píšete ty protiruské přihlouplé bláboly? Zapomněli jste, za koho padlo těch 140 tisíc tehdy sovětských vojáků? Copak máte klapky na očích jako koně? Pokud je Rusko říší zla, co je pak Amerika? Kdo napadl víc států Rusko nebo nebo Amerika? Kdopak se po celém světě snaží vnucovat svoji vizi demokracie? Rusko nebo Amerika? Kdopak humanitárně bombardoval Jugoslávii? Rusko nebo Amerika? Kdopak prováděl výzvědné lety nad protivníkovým územím a neštítil se obětovat i životy cestujících na běžné lince v zájmu svého vyzvědačství? Rusko nebo Amerika? Kdopak nás zradil v roce 1938? Rusko nebo Francie a Anglie? Mám pokračovat? Za koho umírají naši vojáci v zahraničních misích? Za Rusko nebo za Ameriku? Atd., atd., nejsem obráncem nikoho, jen měřím všem stejným metrem!
------------------
Nejsou to má slova, jen slova někoho, kdo není obráncem nikoho, ale trošičku pozapomněl na dobývání Sibiře, dobývání střední Asie, 1. Světovou, Finsko, Řecko, východní Evropu, pakt Ribbentrop-Molotov, Mongolsko, Maďarsko 1956, Československo 1968, Koreu, Vietnam, Afgánistán ale i třeba Majak, Černobyl, testování jaderných zbraní, pokračujíce holodomorem, čistkami a totální rozkladem východní Evropy....toť ten dvojitý metr
Někteří z vás nazývají Rusko Říší zla! Už jste zapomněli díky komu tu dnes sedíte a píšete ty protiruské přihlouplé bláboly? Zapomněli jste, za koho padlo těch 140 tisíc tehdy sovětských vojáků? Copak máte klapky na očích jako koně? Pokud je Rusko říší zla, co je pak Amerika? Kdo napadl víc států Rusko nebo nebo Amerika? Kdopak se po celém světě snaží vnucovat svoji vizi demokracie? Rusko nebo Amerika? Kdopak humanitárně bombardoval Jugoslávii? Rusko nebo Amerika? Kdopak prováděl výzvědné lety nad protivníkovým územím a neštítil se obětovat i životy cestujících na běžné lince v zájmu svého vyzvědačství? Rusko nebo Amerika? Kdopak nás zradil v roce 1938? Rusko nebo Francie a Anglie? Mám pokračovat? Za koho umírají naši vojáci v zahraničních misích? Za Rusko nebo za Ameriku? Atd., atd., nejsem obráncem nikoho, jen měřím všem stejným metrem!
------------------
Nejsou to má slova, jen slova někoho, kdo není obráncem nikoho, ale trošičku pozapomněl na dobývání Sibiře, dobývání střední Asie, 1. Světovou, Finsko, Řecko, východní Evropu, pakt Ribbentrop-Molotov, Mongolsko, Maďarsko 1956, Československo 1968, Koreu, Vietnam, Afgánistán ale i třeba Majak, Černobyl, testování jaderných zbraní, pokračujíce holodomorem, čistkami a totální rozkladem východní Evropy....toť ten dvojitý metr
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
I8051: Jsi schopný uvést nějaké protiargumenty nebo pouze vyhrožovat banem, urážet a pomlouvat?
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Souhlasím • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
Fantomas: Obě velmoci jsou stejné, žádný dvojí metr u mě neexistuje, jaderné zbraně testoval a testuje kdekdo, víš, kolik států je má? Rusko jistě neházelo napalm na Vietnamce, nebombardovalo Jugoslávii, atd. atd., vidíš jen to, co vidět vidět chceš, Černobyl? Japonská jaderná elektrárna taky bouchla, Japonce neobviňuješ? Za peníze z naší země si korupční Ukrajinci staví zlaté hajzly, to nevidíš nebo nechceš vidět? Čistky, které prováděl Stalin jsou věcí Ruska, ty na jiné země neměly vliv, okupace Maďarska a 1968 u nás? Kde byl ten tvůj slavný Západ? Reagoval nějak? Nijak! Tak zavři hubu, o historii nic nevíš, ty doktorande!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Japonci zamlčovali, co se stalo? Byla konstrukce JE Fukušima odzačátku špatká? Prosimtě,doktůrku, neztrapňuj se, když o tom nic nevíš. Na jaderné testování byli asi největší s***ě Francouzi, ale ty se to snaží aspoň teďka trošku srovnat. Jestli si dobře pamatuji, tak Američani zahájili proces vyrovnání s Indiány. No a když jsi takový koumák, tak mi řekni, jak to je s jezerem Majak, nebo celkově s plundrováním přírody sovětským průmyslem?
Aha...takže západ je stejně špatný jako SSSR, protože nám nepomohl?
Jo a stalinské čistky a holodomor vlastně nebyl špatný, protože se týkal jen Sovětů?
Ano. Obě velmoci jsou svým způsobem špatné, o tom žádná, ale museli Američani stavět plot na svých hranicích, aby udrželi SVÉ lidi v tom státě?
Aha...takže západ je stejně špatný jako SSSR, protože nám nepomohl?
Jo a stalinské čistky a holodomor vlastně nebyl špatný, protože se týkal jen Sovětů?
Ano. Obě velmoci jsou svým způsobem špatné, o tom žádná, ale museli Američani stavět plot na svých hranicích, aby udrželi SVÉ lidi v tom státě?
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nikdo ti bananem nevyhrozuje. To je konstatovani faktu ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
To, co o tom víš ty, to vím určitě taky, žádnou novinku jsem se od tebe nedozvěděl, pouze na tyto události nenahlížím jednobarevným pohledem jako ty! Kdyby to záleželo na mně, každého, kdo tady být nechce, bych pustil, ať si jde třeba do Tramtárie, ale zpátky už bych nepustil nikoho. Proto bych také zbavil volebního práva každého, kdo v naší zemi trvale nežije!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
I8051: Jojo, ty nas tim spamem nutis neustale, asi ti zase posleme banan ... :-) To není vyhrožování? https://cs.wikipedia.org/…u%C5%A1ima_I
https://nazory.aktualne.cz/…cc47ab5f122/?lp=1
https://www.facebook.com/…041333807715
https://nazory.aktualne.cz/…cc47ab5f122/?lp=1
https://www.facebook.com/…041333807715
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Jaka japonska JE bouchla?
Jake zlate zachody na UA?
Tos cetl kde? :-)
Komisarjuve (100/-/-)
To, co o tom víš ty, to vím určitě taky
-------
Sebevedomi ti vazne nechybi. Ale to je u mrnousu bezny ... :-)
Jake zlate zachody na UA?
Tos cetl kde? :-)
Komisarjuve (100/-/-)
To, co o tom víš ty, to vím určitě taky
-------
Sebevedomi ti vazne nechybi. Ale to je u mrnousu bezny ... :-)
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Na rozdíl od jednobarevného vidění mnohých, se já nezastávám ani jedné strany! Ale tuto pitomou válku je třeba ukončit a zastavit to nekonečné zabíjení obyčejných lidí!!!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
????Janukovyčův zlatý bochník chleba, Mindyčův zlatý záchod, zlatá socha člena okresní rady Beregovského okresu... Ukrajinci milují zlato víc než Romové.
Souhlasím - 2 • Nesouhlasím - 6
Nahlásit
I8051: Sebevedomi ti vazne nechybi. Ale to je u mrnousu bezny ... :-)
Je jedno, jestli jsi mrňous nebo obr, to se sebevědomím nemá nic společného, konstatuju realitu, která se mnohým nelíbí a nedokáží ji unést! Zejména ne ti "nejmoudřejší ze všech moudrých", nejčastěji z Prahýýýý! Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!
Je jedno, jestli jsi mrňous nebo obr, to se sebevědomím nemá nic společného, konstatuju realitu, která se mnohým nelíbí a nedokáží ji unést! Zejména ne ti "nejmoudřejší ze všech moudrých", nejčastěji z Prahýýýý! Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Aha, takze jsi Pedomire poslal dva odkazy, kdes nepochopil obsah. Tak pojdme si to vysvetlit po doktorandsku:
- Fukusima -
Porovnavas ji s Cernobylem (elektrarna jako elektrarna, vid?) ale to je ta chyba. Cernobyl opravdu mohutne bouchnul. Bouchnul proto, ze se diky extremne rozjety reakci okamzite vyvarila voda v paru a ta se zacala rozpadat na vodik a kyslik a to je bajecne skvela dvojka na bouchnuti. To vystrelilo viko reaktoru a vyhodilo radioaktivni bordel (hlavne moderacni grafit) vsude kolem a obnazilo se tak i palivo. Proto i tak krasne modre svitila.
Noa naopak Fukusima (BWR) pouze upsoukla par mensima vybuchama. Zpusobenejma nedostatenym dochlazovanim. Tam je reaktor naprosto jinej, pouziva moderacni vodu stejne, jako Temelinskej PWR, takze po tech explozich se reakce utlumula. Zadnej radioaktivni bordel (krome pary) se ven z kontejnmentu (v Cernobylu nebyl) nedostal. Nic z nej nelitalo do vzduchu mezi lidi. Rachlo to prakticky lokalne.
A nasledky po havarii? Kolem Fukusimy se normalne zije a JE funguje. Kolem Cernobylu neni 30 km nic ... :-) Dokonce jsem se pred 14 dny, kdyz jsem byl u Japoncu, chtel jet na Fukusimu podivat, ale nakonec na to nezbyl cas. Ani na Subaru fabriku, tam zas byla mesicni cekacka. Skoda :-)
- Zlate hajzly na UA -
Take ohrana pisnicka. Uz bylo dokazano (jasne, vsichni lzou), ze to neni mozne ani vyrobit. Kdyby byl celej zlatej, neda se ani odnyst. Kdyby byl ze zlatyho plechu, svoji vahou se zhrouti. Takze je to jen pozlacena keramika. To se da vyrobit (a v CR je na to firma) za asi 16 tisic korun vcetne misy od Gebe***u. Navic sem hodis odkaz, kde je to, ze ta misa je keramicka, jasne videt ... :-)
Takze je videt, ze ti znali doktorandi, kteri o sobe napisou "Komisarjuve (100/-/-) To, co o tom víš ty, to vím určitě taky" jsou naopak hlupky, kteri o fyzice vedi leda to, ze je s tvrdym Y a nechaj se dezolatskym hoaxem utahnout na nudli o zlatejch hajzlech. Smutny pribeh doktoranda ... :-)
- Fukusima -
Porovnavas ji s Cernobylem (elektrarna jako elektrarna, vid?) ale to je ta chyba. Cernobyl opravdu mohutne bouchnul. Bouchnul proto, ze se diky extremne rozjety reakci okamzite vyvarila voda v paru a ta se zacala rozpadat na vodik a kyslik a to je bajecne skvela dvojka na bouchnuti. To vystrelilo viko reaktoru a vyhodilo radioaktivni bordel (hlavne moderacni grafit) vsude kolem a obnazilo se tak i palivo. Proto i tak krasne modre svitila.
Noa naopak Fukusima (BWR) pouze upsoukla par mensima vybuchama. Zpusobenejma nedostatenym dochlazovanim. Tam je reaktor naprosto jinej, pouziva moderacni vodu stejne, jako Temelinskej PWR, takze po tech explozich se reakce utlumula. Zadnej radioaktivni bordel (krome pary) se ven z kontejnmentu (v Cernobylu nebyl) nedostal. Nic z nej nelitalo do vzduchu mezi lidi. Rachlo to prakticky lokalne.
A nasledky po havarii? Kolem Fukusimy se normalne zije a JE funguje. Kolem Cernobylu neni 30 km nic ... :-) Dokonce jsem se pred 14 dny, kdyz jsem byl u Japoncu, chtel jet na Fukusimu podivat, ale nakonec na to nezbyl cas. Ani na Subaru fabriku, tam zas byla mesicni cekacka. Skoda :-)
- Zlate hajzly na UA -
Take ohrana pisnicka. Uz bylo dokazano (jasne, vsichni lzou), ze to neni mozne ani vyrobit. Kdyby byl celej zlatej, neda se ani odnyst. Kdyby byl ze zlatyho plechu, svoji vahou se zhrouti. Takze je to jen pozlacena keramika. To se da vyrobit (a v CR je na to firma) za asi 16 tisic korun vcetne misy od Gebe***u. Navic sem hodis odkaz, kde je to, ze ta misa je keramicka, jasne videt ... :-)
Takze je videt, ze ti znali doktorandi, kteri o sobe napisou "Komisarjuve (100/-/-) To, co o tom víš ty, to vím určitě taky" jsou naopak hlupky, kteri o fyzice vedi leda to, ze je s tvrdym Y a nechaj se dezolatskym hoaxem utahnout na nudli o zlatejch hajzlech. Smutny pribeh doktoranda ... :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ještěže ti chytrolíni, inženýři, hlavně z Prahýýý, vědí všecko nejlíp...když už i naše prodejná média tato fakta musí chtíc nechtíc uznat a konstatují, že Ukrajina a zejména její zprofanované vedení je prorostlé úplatky, tak argumentaci fyzikou se jen usměju...diskuze s tebou tobě podobnými jednobarevnými posuzovateli všech faktů je jen ztrátou času! Existuje vůbec nějaké téma, kterému bys nerozuměl? Pochybuju, jak to tady sleduju, kde rozumíš úplně všemu nejlíp ze všech, se divím, že se nedáš na politiku, tam bys nepochybně si mohl užít slávy...mohl bys být světový lídr jako Fiala, ale možná tak leda na psychiatrickém uzavřeném oddělení...
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Souhlasím • Nesouhlasím - 5
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Je jedno, jestli jsi mrňous nebo obr, to se sebevědomím nemá nic společného, konstatuju realitu, která se mnohým nelíbí a nedokáží ji unést!
-------------
Hodne pokrivena realita, u mrnousu bezny ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!
-------------
O kom prosim mluvis, ty nase pato? :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Existuje vůbec nějaké téma, kterému bys nerozuměl?
--------------
Jojo, neumim treba pestovat tulipany a delat obklady, na to si vzdy poszvu overenyho remeslnika. Taky nerozumim tomu nejpitomnejsimu sportu, fotbalu ... :-)
Je jedno, jestli jsi mrňous nebo obr, to se sebevědomím nemá nic společného, konstatuju realitu, která se mnohým nelíbí a nedokáží ji unést!
-------------
Hodne pokrivena realita, u mrnousu bezny ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!
-------------
O kom prosim mluvis, ty nase pato? :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Existuje vůbec nějaké téma, kterému bys nerozuměl?
--------------
Jojo, neumim treba pestovat tulipany a delat obklady, na to si vzdy poszvu overenyho remeslnika. Taky nerozumim tomu nejpitomnejsimu sportu, fotbalu ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Ad cena zlatýho hajzlu: oligarcha kterej tuneluje státní zakázky/rozpočet si ale nekoupí pozlacenej hajzl z Aukra za 16 tisíc kaček:D:D:
Toaleta z 18karátového zlata má nového majitele. Dal za ni 253 milionů...
https://www.novinky.cz/…onu-40549485
Toaleta z 18karátového zlata má nového majitele. Dal za ni 253 milionů...
https://www.novinky.cz/…onu-40549485
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nojo Bussi, ale to je umeni, na tom se realne nesere. To by desne studelo ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
A jak víš že se na tom uměleckým hajzlu nesere? :D když seš oligarcha tak si prostě nekoupíš pozlacenej hajzlík za pár šupů ale klidně uměleckej zlatej hajzl na zakázku, a srát budeš třeba vedle do bažanta, hlavně že máš zlatej hazjl jako symbol statusu :D ne že bysem byl oligarcha ale číst tu jejich psychiku neni zas tak obtížný... :D
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Vzdyt ti na tom zmrzne p***l, ma to velkou tepelnou kapacitu. Ale mozna za 10M priplatku mu to udelaj vyhrejvany ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Na zlatým hajzlu nemusí bejt nutně zlatý prkýnko na kterým se sedí, ale třeba prkýnko z tisíciletýho stromu pokácenýho v deštným pralese nebo taková nějaká snobárna :D
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Joaz takhle se na to divas, no jo, to by slo taky ... :-)
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím
Nahlásit
Nemá smysl se s Komisarjuve hádat. On je padlý na bojišti dezinformační války. Neexistuje způsob jak změnit jeho názor. Jediné co můžeme udělat je snažit se zamezit, aby lidí jako je on nepřibývalo, takže měnit názory těch kteří ještě váhají a ještě nepadli.
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Eichhornchen: Naštěstí je spousta lidí, v jejichž hlavách sídlí zdravý rozum a na rozdíl od mozků vygumovaných idejemi, neschopných samostatného přemýšlení jsou ještě schopni OBJEKTIVNÍHO POSOUZENÍ dnešní situace. Mně nikdo mozek nevymyje a zejména ne nedostudovaní a v mnoha případech nic neumějící absolventi zejména zbytečných oborů jako např. politologové, datoví analytici, atd., atd. S většinou vás tady je to jak na fotbale se Spartou nebo Slavií, vidíte pouze jednobarevně a pouze to, co vidět chcete, objektivita? To je pojem, který vám neříká zhola nic! Věcné argumenty neumíte předložit, jakmile tu někdo napíše názor, který se odlišuje od vašich "jediných správných" názorů, dočká se jen urážek, pomluv a posměšků, diskuze s vámi je opravdu zbytečná, diskutovat má smysl jen s těmi, kteří diskutovat chtějí a umějí a těch je tady naprosté minimum. Ukázkou je nadutost Pražáků, kteří, jak jinak, vědí všechno nejlíp, i když názory zbytku republiky jsou diametrálně odlišné!
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
jakmile tu někdo napíše názor, který se odlišuje od vašich "jediných správných" názorů, dočká se jen urážek, pomluv a posměšků
----------
popsal ses spravne, staci nemit tvuj nazor a uz jsme fetaci z Prahyyy a pak to s tim Las Vegas a Olomouci, doplneny podrazkama a 18 = 20-2 ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Ukázkou je nadutost Pražáků, kteří, jak jinak, vědí všechno nejlíp, i když názory zbytku republiky jsou diametrálně odlišné!
----------
Vid? Proto v Praze mame vyrazne vetsi HDP, nez to okoli se skvelejma nazorama, treba Zlin ... :-)
Nicmene jsem rad, ze tu zase na chvili mame toho zlinskyho komika s exekuci. Dovede nas skvele pobavit ten nas nevymyty objektivni Pedomir ... :-)
jakmile tu někdo napíše názor, který se odlišuje od vašich "jediných správných" názorů, dočká se jen urážek, pomluv a posměšků
----------
popsal ses spravne, staci nemit tvuj nazor a uz jsme fetaci z Prahyyy a pak to s tim Las Vegas a Olomouci, doplneny podrazkama a 18 = 20-2 ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Ukázkou je nadutost Pražáků, kteří, jak jinak, vědí všechno nejlíp, i když názory zbytku republiky jsou diametrálně odlišné!
----------
Vid? Proto v Praze mame vyrazne vetsi HDP, nez to okoli se skvelejma nazorama, treba Zlin ... :-)
Nicmene jsem rad, ze tu zase na chvili mame toho zlinskyho komika s exekuci. Dovede nas skvele pobavit ten nas nevymyty objektivni Pedomir ... :-)
Souhlasím - 8 • Nesouhlasím
Nahlásit
Vid? Proto v Praze mame vyrazne vetsi HDP, nez to okoli se skvelejma nazorama, treba Zlin ... :-) jasně, proto všecky poslední zlodějny, viz Dozimetr, bitcoiny, kampelička, IKEM, atd. se dějí v Praze! Doufám, že konečně všichni tito darebáci skončí v kriminále! Jak vidět, do Prahy se stahuje odpad z celé naší země! I tato diskuze je toho jasným důkazem!
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
No jo, ale kdo všechno tyto kauzy zavinil? Přeci ekonomickyý migrantií z tyý Moravyý. Tady vidíme krásného malého (nejen duší, ale i dokonce tělem) Moraváka. Duševního i ekonomickýho ztroskotance, který hází všechny problémy buď na Prahu, nebo na mladé
Víte co, pane komisaři?
Víte co, pane komisaři?
Souhlasím - 7 • Nesouhlasím
Nahlásit
Tak proč většina Pražáků pro ty ekonomické migranty hlasovala? To bude tím, že ti mladí a Pražáci jsou tak moudří, že? Kdejaký odpad se stahuje do Prahy! Klidně si mysli, že jsem ztroskotanec, ale ty jsi nula, která zatím ničím není a nic neumí, ostatně jako většina nul z Prahýýý.
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Dozimetr, bitcoiny, kampelička, IKEM
------------
Nezapomnels na neco, dezolate? ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Tak proč většina Pražáků pro ty ekonomické migranty hlasovala? To bude tím, že ti mladí a Pražáci jsou tak moudří, že? Kdejaký odpad se stahuje do Prahy!
------------
Nam tady ti tvi "migranti" nevadej, jsou moudrejsi nez ty. Hlavne sem nemigruj ty, kopacky s exekuci zde nechceme ... :-)
Dozimetr, bitcoiny, kampelička, IKEM
------------
Nezapomnels na neco, dezolate? ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Tak proč většina Pražáků pro ty ekonomické migranty hlasovala? To bude tím, že ti mladí a Pražáci jsou tak moudří, že? Kdejaký odpad se stahuje do Prahy!
------------
Nam tady ti tvi "migranti" nevadej, jsou moudrejsi nez ty. Hlavne sem nemigruj ty, kopacky s exekuci zde nechceme ... :-)
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
To nejsou moji migranti, to psal fantomas, ty už zoufalstvím nevíš, co plácáš! Nemáš náhodou na místě mozku neopren? Neboj, já do Prahy migrovat určitě nebudu, co bych tak ale mezi pražským odpadem dělal??? Jj, když už nemáš argumenty, jakákoliv pomluva a urážka se hodí, kdyby admini měřili všem stejně, dávno bys měl smazaný profil!
Souhlasím • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Neboj, já do Prahy migrovat určitě nebudu
----
To jsme radi, ze se peolubiku nepresunes do Prahy. My zde totiz chceme jen racionalne uvazujici, svepravne a chytre jedince a ne pepiky s exekuci, co s teleskopem v ruce skacou a vresti o vystoupeni z eu/nato/who a dalislch organizaci. Zustan k smichu hezky zahrabanej doma, tam si muzes placat, co chces ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Jj, když už nemáš argumenty, jakákoliv pomluva a urážka se hodí, kdyby admini měřili všem stejně, dávno bys měl smazaný profil!
------
Aneb kdyz zapomenes, jak jsi vsem bez rozdilu nadaval do fetaku, socek, dusevnich gigantu, vlezdo***ek, pomatencu, mamanku, vepru, hovad, prasat z Prahyyy a kdyz se pak o tobe napise pravda, vyctena z registru exekuci, zacnes vrestet. Joa stejnej metr pouzit nemuzou, na tebe by byl moc dlouhej ... :-)
Neboj, já do Prahy migrovat určitě nebudu
----
To jsme radi, ze se peolubiku nepresunes do Prahy. My zde totiz chceme jen racionalne uvazujici, svepravne a chytre jedince a ne pepiky s exekuci, co s teleskopem v ruce skacou a vresti o vystoupeni z eu/nato/who a dalislch organizaci. Zustan k smichu hezky zahrabanej doma, tam si muzes placat, co chces ... :-)
Komisarjuve (100/-/-)
Jj, když už nemáš argumenty, jakákoliv pomluva a urážka se hodí, kdyby admini měřili všem stejně, dávno bys měl smazaný profil!
------
Aneb kdyz zapomenes, jak jsi vsem bez rozdilu nadaval do fetaku, socek, dusevnich gigantu, vlezdo***ek, pomatencu, mamanku, vepru, hovad, prasat z Prahyyy a kdyz se pak o tobe napise pravda, vyctena z registru exekuci, zacnes vrestet. Joa stejnej metr pouzit nemuzou, na tebe by byl moc dlouhej ... :-)
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím
Nahlásit
Souhlasím • Nesouhlasím - 7
Nahlásit
I8051: k smíchu jsi ty, protože se do každého tématu pleteš jako brouk Pytlík a přitom nic nevíš a plácáš kraviny. Že ti ty tvoje bláboly žerou podobně postižení jako jsi ty, to mě u tvých pomatených vlezdořitků nepřekvapuje. Jinak se dopouštíš trestného činu pomluvy, asi mě chceš donutit, abych na tebe podal trestní oznámení! Neopren tvojí pomatenou makovici nespasí! I žraloci musí obědvat, obézní prý mají jako dezert. :-)))
Souhlasím • Nesouhlasím - 3
Nahlásit
Ajooo, na brouka Pytlika bych malem uz zapomnel, ach ta tva slovni zasoba ... :-)
Joa s tim TO .. mam to o tobe cerny na bilym, takze pojdme do toho. Cekam na predvolani k podani vysvetleni ... :-)
Joa s tim TO .. mam to o tobe cerny na bilym, takze pojdme do toho. Cekam na predvolani k podani vysvetleni ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
TČ pomluvy spočívá v první řadě v uvádění nepravdivých informací, takže pokud někdo řekne o sociálovi s exekucemi, že je sociál s exekucemi, tak to jaksi žádná pomluva není.
Druhá věc je, že nestačí jakákoliv pomluva, ale musí to být pomluva takové intenzity, že je způsobilá "značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů" - a ad1, nějaký řeči o exekuci my jen sotva měly potenciál dosáhnout trestněprávní intenzity, a ad 2, u tebe není co ohrozit, protože žádnou vážnost u spoluobčanů nemáš. Soudě podle tvýho projevu a myšlenkových pochodů bude tvoje úroveň vážnosti u spoluobčanů někde na úrovni bezďáků na nádraží.
P.S.:
"Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!"
Můžu vědět, kdo je ten tajemnej, vzdělanej inteligent?
Druhá věc je, že nestačí jakákoliv pomluva, ale musí to být pomluva takové intenzity, že je způsobilá "značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů" - a ad1, nějaký řeči o exekuci my jen sotva měly potenciál dosáhnout trestněprávní intenzity, a ad 2, u tebe není co ohrozit, protože žádnou vážnost u spoluobčanů nemáš. Soudě podle tvýho projevu a myšlenkových pochodů bude tvoje úroveň vážnosti u spoluobčanů někde na úrovni bezďáků na nádraží.
P.S.:
"Rozumím tomu, že tě i***uje, že se tu objevil někdo, komu ty vzděláním a argumentací nesaháš ani po paty!"
Můžu vědět, kdo je ten tajemnej, vzdělanej inteligent?
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Názor pomateného nedostudovaného čobola mě nezajímá!
Souhlasím - 1 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
A mě zas nezajímá názor zoufalce, u kterýho si exekutoři podávají dveře, takže jsme si kvit.
Souhlasím - 5 • Nesouhlasím - 1
Nahlásit
Fejkovej mama-právník má nějakou občanskou vážnost? :-))
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím - 4
Nahlásit
Komisarjuve (100/-/-)
Věcné argumenty neumíte předložit, jakmile tu někdo napíše názor, který se odlišuje od vašich "jediných správných" názorů, dočká se jen urážek, pomluv a posměšků
+
Komisarjuve (100/-/-)
Názor pomateného nedostudovaného čobola mě nezajímá!
-----------
To je panecku nazor :-)))
Věcné argumenty neumíte předložit, jakmile tu někdo napíše názor, který se odlišuje od vašich "jediných správných" názorů, dočká se jen urážek, pomluv a posměšků
+
Komisarjuve (100/-/-)
Názor pomateného nedostudovaného čobola mě nezajímá!
-----------
To je panecku nazor :-)))
Souhlasím - 6 • Nesouhlasím
Nahlásit
Proc sis Powere smazal svuj druhy profil Toiletfun? Zacal jsi zase brat prasky a uz ti z nej bylo blivno, vid? ... :-)
Souhlasím - 4 • Nesouhlasím
Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.


