Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamilovanost do kámoše

12. 02. 2024 v 16:39Off-line Anonym
Čaute, upřímně jsem už trošku zoufalý, protože mám jednoho hodně dobrého kámoše s kterým se už bavím několik let a on ví, že jsem na kluky. Dost často se vídáme a jezdíme spolu na různá místa. Jednou jak jsme byli spolu ve dvou na Moravě na takové “dovolené” tak jsme se opili a měli jsme takové rozhovory o deep věcech o kterých jsme nemluvili nikdy. A potom na pokoji jsme spolu něco měli, hlavně teda jsem já dělal něco jemu, jak rukou tak pusou. Udělal se, já vlastně během toho taky a šli jsme normálně spát. Ráno to bylo divné ale vůbec jsme o tom nemluvili nebo to nijak neprobírali prostě jsme se normálně chovali jako by nic. Poté další večer mi řekl ať si jdu k němu lehnout a prostě bylo to zase. Takhle to trvalo zhruba 4 měsíce, kdy jsem k němu přišel mazlili jsme se a prostě něco jsem mu dělal. A potom prostě řekl, že to stačí, z ničeho nic. A začal se strašně zajímat o holky a říkat mi všechno. A já jsem proste z toho zmatený a upřímně nevím co si o tom myslet, ale tak nějak mám pocit, že ho nemůžu dostat z hlavy. Nejradši bych si s nim o tom promluvil, ale nevím jak začít nebo kam ten rozhovor vůbec vést. Takže by mě zajímal Váš názor na věc a popřípadě nějaká rada. Zatím díky✌️
12. 02. 2024 v 17:13Off-line I8051  (53/184/97)
Dekujeme za zpoved. Vse ostatni se dozvis, az si s nim promluvis. Pak zjistis vse potrebne treba v tom, jestli chce tebe nebo holky a co to pro nej znamenalo. My to za tebe opravdu delat nebudeme, protoze ho nezname, nebyli jsme u toho a nezname jeho pocity. Tva Sally ... :-)
12. 02. 2024 v 18:55Off-line Rizecek  (21/183/71)
Ještě ti tam chybí rodinná kámoška, nebo něčí manželka, bez toho ta pohádka přece nemůže být kompletní! xDD
13. 02. 2024 v 09:57Off-line Ellvin  (23/183/81)
Rodinné kamarádky, kolegyně a něčí manželky figurují v příbězích o vztazích s bisexuály. A o tom tahle dnešní pohádka není :s)
13. 02. 2024 v 10:12Off-line Rizecek  (21/183/71)
Tak proto tam chybí xD
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2024 v 11:14Off-line Denis36  (60/-/-)
Kámoše si nech na kecání a přátele na sex. Kámoš není gay, tak se podle toho zařiď, kdyby byl gay, nechal by tě pokračovat v sexuálních hrátkách. Pokud na něj budeš tlačit, mohlo by se stát, že se ti začne vyhýbat, což nejspíš nechceš.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
13. 02. 2024 v 17:23Off-line Tatrman  (27/-/-)
Chtěl vyzkoušet gay sex, jako spousta heteráků tajně, a pak si uvědomil, že nelze pokračovat, páč by byl gay.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload