Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Řecko schválilo manželství pro stejnopohlavní páry

18. 02. 2024 v 01:22Off-line Collapsenik  (23/170/-)
https://ct24.ceskatelevize.cz/…-pary-346131

Vadí mi že to zde nezaznělo, tak to zmiňuji, abyste se naučili radovat ze štěstí druhých :)

Tento krok udělal velikou radost spoustě gayům v Řecku. Tak bychom se měli radovat a doufat, že se nám zaštěstí i zde.
18. 02. 2024 v 03:05Off-line I8051  (53/184/97)
Nevim, jestli ma nejaky vyznam se radovat z toho, co se stalo v Recku, kdyz podstatny pro nas je jen to, co se deje u tady. Ale budiz ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2024 v 10:54Off-line Collapsenik  (23/170/-)
Samozřejmě, že to je podstatné. Ve světě plné homofobie by bylo daleko těžší prosadit jakákoli naše práva. Čím více zemí legalizuje stejnopohlavní sňatky, tím více je důkazů, že se společnost nemá čeho bát a populisti méně nabojů do jejich zbraně strašení a nenávisti. Koneckonců sexuální menšiny jsou jednou z hlavních skupin, kterou populisti typu Fico a Orbán straší a dostali se tak k moci.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2024 v 11:52On-line Klucinek  (33/176/75)
Já myslím že právě největší homofobové jsou v konečném důsledku sami tito aktivisté bojující za práva :⁠-⁠)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:05Off-line I8051  (53/184/97)
A uz je to tu zas, zase nam prej nekdo bere "nase prava". Ja ti teda nevim, ale me zadny moje prava nikdo neomezuje ani me nicim nestrasi ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:38On-line Rizecek  (21/183/71)
A u nás se furt jen žvaní, klasika xDD
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:42Off-line Passionate.boy  (20/181/69)
I8051 (52/184/97) NOVÉ
A uz je to tu zas, zase nam prej nekdo bere "nase prava". Ja ti teda nevim, ale me zadny moje prava nikdo neomezuje ani me nicim nestrasi ... :-)

Tak to je gratulka a kde jste se s manželem tady u nás mohli vzít, když to zatím nejde? A zvažovali jste adopci nebo stačí tvoje děti? Nebo jsi nepřemýšlel ani o jednom a tak jsi si nevšiml, že tyhle práva tu nějak nejsou pro všechny stejná? Aha. Koukáš na to ze svého pohledu, no hádej co, nežiješ tu sám.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:50On-line Klucinek  (33/176/75)
Přesně toto potvrzuje má slova :⁠-⁠)kňů kňů kňů :⁠-⁠)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 8  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:54Off-line Collapsenik  (23/170/-)
8051 (52/184/97)
A uz je to tu zas, zase nam prej nekdo bere "nase prava". Ja ti teda nevim, ale me zadny moje prava nikdo neomezuje ani me nicim nestrasi ... :-)

A buď za to rád. Máme právo na všechna práva našich hetero spoluobčanů, které však nemáme. Nehledě na to, že se nemůžeme na veřejnosti projevovat, tak jako ostatní páry. Nestraší tebe, ale straší tebou. Čímž vzniká tlak veřejnosti na odebrání našich již existujících práv (zrušení registrovaného partnerství by mohlo hrozit při vládě Anofertu a Pitomia, tak jak se o to momentálně snaží Orbán v Maďarsku) a zvyšování homofobie a nenávisti. Přestane ti to být jedno, pokud začnou tvé děti šikanovat kvůli tomu, že mají 2 tatínky...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 13:56On-line Klucinek  (33/176/75)
Který pagraf jakého zákona nám zakazuje se na veřejnosti projevovat tak jako ostatní páry? :⁠-⁠)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 14:08Off-line Collapsenik  (23/170/-)
Klucinek - mícháš hrušky s jabkama. Mluvím zde o právní úpravě osvojení dítěte a uzavření manželství. Právo na držení se za ruce nebo polibek na veřejnosti ti nikdo nezakáže, ale v zemích kde je homosexualita trestný čin by tě za to zavřeli.
Taky je propastný rozdíl mezi tolerancí ve společnosti. Tedy se člověk bojí blbých pohledů, urážek či přímo násilí v některých případech. Vycestuj do západní Evropy, kde by to nikoho ani nenapadlo, že by homosexualita byla něco zvláštního...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 14:09On-line Rizecek  (21/183/71)
Mně osobně je celkem jedno, jestli budu moct být jednou v manželství, nebo ne.
Zařídit se jisté věci dají i jinak. Možná komplikovanějc, ale dá se to.
Spíš mě fascinuje ta hysterie kolem toho, jak politici rovnoprávnost slibují, nic neplní a někteří gayové/lesby se z toho div nehroutí.
Gayové a lesby to měli, mají a vždycky budou mít trochu těžší, ať se to líbí nebo ne.
Stačí se dívat co se děje/dělo v různých časech.
"Včera" jsme mohli skoro všechno a "zítra" nás budou opět pomalu vraždit.
Je to prostě křehký..
18. 02. 2024 v 14:17On-line Klucinek  (33/176/75)
Nevim včera po plném Kauflandu chodili dva kluci za ruce a nikdo si jich ani nevšimnul a nikdo nijak nereagoval :⁠-⁠) a jestli máš trauma z blbého pohledu a zajímá tě co si myslí ostatní je to tvůj problém, ne jejich :⁠-⁠) to je přesně problém aktivistů, za každou cenu hledají problém tam kde není, protože se chtějí cítit za každou cenu potřební :⁠-⁠)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 02. 2024 v 14:53Off-line Collapsenik  (23/170/-)
Klucinek - už jen tvé myšlenkové pochody ukazují na problém o kterém ty tvrdíš že není. Kdyby se takhle procházel kluk s holkou, tak by ani neexistovala šance že by si o nich někdo mohl něco špatného myslet. Ale pokud plno lidí slyší z médií, že je homosexualita a "gender" něco špatného, tak se to na jejich pohledu na nás rozhodně projeví.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:00On-line Klucinek  (33/176/75)
Já tedy z médií o homosexualitě nic takového neslyším :⁠-⁠) ba právě naopak, v rámci korektnosti jsou v médiích buzny na každém rohu jako kladné osobnosti a je jim věnován velký prostor :⁠-⁠) jenže už je to tak vlezlé že to začíná vyvolávat negativní emoce, čemuž se nelze divit. Vše se přejí když toho je moc. Ale toto mají na svědomí právě ti aktivisté :⁠-⁠)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:23Off-line I8051  (53/184/97)
Dost me udivuje, ze vzdy jen ti, kdo nikoho nemaji, budou knucet, jak nemame "ta nase prava". Hele, mozna si fakt nejdriv nekoho najdete, s kym budete spousty let a pak to reste. My to treba po 8 letech porad neresime, protoze na to papir fakt nepotrebujeme a 90 % ten "nasich neprav" lze za par hodin zaridit. Takze si uzivejte zivot, tech par voseru snadno zaridte misto toho, abyste fnukali, jak "nemame ta prava" ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:28Off-line I8051  (53/184/97)
Collapsenik (103/-/-)
Nehledě na to, že se nemůžeme na veřejnosti projevovat, tak jako ostatní páry.
---------
Jak to? My to tak delame, vsichni nasi kamosi a sousedi a pratele to o nas vedi, jsme neco jako vegosi, takze to vsem klidne rekneme :-)

Přestane ti to být jedno, pokud začnou tvé děti šikanovat kvůli tomu, že mají 2 tatínky...
----------
Prakticky vsichni kamosi mych deti to o nas vedi, protoze kamosi mych deti maji mozek a jsou svepravni a i mezi nimi jsou LGBT. Nikdo to neresi, naopak nekteri to diky nam na sebe taky praskli a .. nic se nestalo :-) Takze neexistujici problem LGBT resi jen ti do sebe uzavreni, kteri stejne nikoho nemaji. Aspon maji nejakou zabavu. Kdyz by nekoho meli, resi uplne neco jinyho ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:28On-line Rizecek  (21/183/71)
Klucinek: Je to o lidech.
Stejně tak, jako dělají z komára velblouda heteráci, tak to dělají i homosexuálové.
O kousek výš jsi psal - a jestli máš trauma z blbého pohledu a zajímá tě co si myslí ostatní je to tvůj problém, ne jejich :⁠-⁠)

Ať si dělají aktivisté co chtějí, vždycky se najde skupina, která se chce na něčem/někom zviditelnit. .. nebo je to i jinak :))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Už sem to tu psal vícekrát - ve 13 letým vztahu který začal v roce 93 jsme nepotřebovali ani registrovaný partnerství který tehdy eště neexistovalo a všechno se dalo ošéfovat smlouvama atd... nikomu to homomanželství neberu, ale dělá se z toho svatý grál jehož získání přinese gajům věčnou blaženost :D
18. 02. 2024 v 15:31Off-line I8051  (53/184/97)
Collapsenik (103/-/-)
Kdyby se takhle procházel kluk s holkou, tak by ani neexistovala šance že by si o nich někdo mohl něco špatného myslet.
----------------
I po tech, kdo pujdou po Kaufu s cirem na hlave, s modrejma vlasama nebo na vozejku se lidi otocej a budou si o nich neco myslet. No a co? At si to myslej. Ja neziju jejich zivot, abych resil to, co si myslej. Me je to u ***u ... :-)

Klucinek (33/176/75)
Já tedy z médií o homosexualitě nic takového neslyším :⁠-⁠) ba právě naopak, v rámci korektnosti jsou v médiích buzny na každém rohu jako kladné osobnosti a je jim věnován velký prostor :⁠-⁠)
-----------
Ano, tohle me uz leze krkem ve filmech a serialech, kdy hlavni hrdninkou je cerna lesba na vozejku s nejakou diagnostikovanou dusevni chorobou. Touto korektnosti cpanou aktivisty prave vznika ve spolecnosti ten problem, protoze se to vsem cpe bazukou. Bez toho delani halooo kolem toho by to nikdo neresil a vsem by to bylo u ***u. Vse resej jen ti, co nemaji vlastni zivot nebo se v nem desne nudi a potrebuji si pripsat jakoukoli, i zbytecnou, zasluhu ... :-)
18. 02. 2024 v 15:46Off-line I8051  (53/184/97)
U nas se dalo manzelstvi v pohode a snadno vyresit normalnim dialogem s temi, kteri pro to neco mohou udelat, ale to by tu nesmeli bejt hystericky aktivisti, kteri to vsem znechutili. A to az tak moc, ze jsou z nich znechuceny uz i buzny. I treba tady bylo pred nejakou dobou hafo clanku, jak nejakej neznamej poslanec/starosta/herec/celeb***a z Horni Dolni souhlasi s manzelstvim pro vsechny a u toho vysklebena fotka aktivistu a pana XY. Tam zacal cely ten problem. Nemeli propracovanej plan, koncepci, vizi .. jen predstavu, ze touhle masirkou neco dokazpou a touhu po zviditelneni. A ve vysledku svou hysterii poslapali beznej dialog, kde se mohlo vse vyresit ... :-)

Nicmene ano, ja s tim manzelstvim problem nemam, mozna bych ho i casem vyuzil. Me jen se*e to, jak se to cely rozjelo spatnym smerem a p***om to slo vyresit uplne snadno a rychle, ale to by do toho nesmely hysterky hazet vidle a chtit hned 300 % toho, co maj bezne svazky. Takhle se totiz slozitejch cilu nedosahuje ... :-)
18. 02. 2024 v 15:49Off-line Bombakul  (29/176/75)
Kde je vlastně Tomáš Todd? Ten by k tomu taky mohl něco říct:)
18. 02. 2024 v 15:50Off-line BussterX  (103/130/150)
Sem stál jako kluk u výkladní skříně hračkářství a škemral sem že chcu támhleto autíčko na dálkový ovládání na baterky a mama mě říkala že teď na to nejsou penízky a že mi koupí támhleto normální autíčko a já dupal nožičkou že ale chcu támhle to a nic jinýho a mama mě liskla a měl sem howno :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:54Off-line I8051  (53/184/97)
Krasnej priklad kamo ... takhle to dopadlo i u nas :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2024 v 15:59On-line Rizecek  (21/183/71)
To neznám xD
Fakt je, že mívám všechno, možná i někdy navíc.
A vidíte, nebo si to aspoň myslím, nejsem tak rozmazlenej sráč, abych už úplně ztratil rozum a soudnost.
Každá doba má svoje a ani tahle není špatná. Jenom tomu musí všichni porozumět..
18. 02. 2024 v 16:02On-line Klucinek  (33/176/75)
Mě třeba ždycky liskli preventivně dřív než jsem to autíčko začal vůbec chtět ^⁠_⁠^ neb prevence předchází bolesti ^⁠_⁠^
18. 02. 2024 v 16:05Off-line Bombakul  (29/176/75)
Karbanátku a to já sem radši když době nikdo neporozumuje aspoň mám kšefty:)
18. 02. 2024 v 16:06On-line Klucinek  (33/176/75)
Eh? O⁠_⁠o
18. 02. 2024 v 16:15On-line Rizecek  (21/183/71)
Bombakul: Zřejmě hustý podnikání xDD
18. 02. 2024 v 16:20Off-line Bombakul  (29/176/75)
Já nepodnikám:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
18. 02. 2024 v 17:16On-line Rizecek  (21/183/71)
Tomáš f**k xDD
18. 02. 2024 v 23:08On-line WileECoyote  (35/178/-)
Už dlouho jsem nepotkal někoho, s kým bych si dokázal představit manželství, takže mi to může být u p***le, ale podporuju to.
19. 02. 2024 v 06:34Off-line Primosigh  (103/-/-)
Manželství je přežitek, dnes jsou IN samoživitelé.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2024 v 11:49Off-line Tatrman  (27/-/-)
BussterX (103/130/150) NOVÉ
Sem stál jako kluk u výkladní skříně hračkářství a škemral sem že chcu támhleto autíčko na dálkový ovládání na baterky a mama mě říkala že teď na to nejsou penízky a že mi koupí támhleto normální autíčko a já dupal nožičkou že ale chcu támhle to a nic jinýho a mama mě liskla a měl sem howno

srovnávat lidská práva s hračkou v hračkářství je off topic.
Jednou je tady Listina základních lidských práv a svobod, kterou ČR schválila, tak by ji měla dodržovat. V ní stojí jasně:lidé jsou si v právech rovni, není přípustná žádná forma diskriminace.
19. 02. 2024 v 11:56Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Gratulace Řecku :3
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2024 v 12:00Off-line I8051  (53/184/97)
Tatrman (27/-/-)
Jednou je tady Listina základních lidských práv a svobod, kterou ČR schválila, tak by ji měla dodržovat. V ní stojí jasně:lidé jsou si v právech rovni, není přípustná žádná forma diskriminace.
--------------
A kde jsme si nerovni? Ty jsi desnej manipulator, jen zde nejsou tobe podobni bezmozci, co by ti na to skocili :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2024 v 12:14Off-line I8051  (53/184/97)
To jsem teda od Thomase cekal tu gratulaci uz pred tydnem, hned jak to schvalili. To treba ja uz jsem nasemu reckemu kamosovi Arisovi gratuloval hned. On je teda heterak, ale je desne gejfrendli a stara se nam o lod**ku ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 02. 2024 v 14:35Off-line Dinos  (37/-/-)
Je to Poradna. Takže pravděpodobná odpověď na dotaz bude - odstěhuj se do Řecka.
Je tam krásně :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 02. 2024 v 14:56Off-line Tatrman  (27/-/-)
Ičko:
A kde jsme si nerovni? Ty jsi desnej manipulator, jen zde nejsou tobe podobni bezmozci, co by ti na to skocili

Ty máš hned jasno a okamžitě vlepíš nálepku, jak je tvým a tobě podobným bezmozkům zvykem.
Takže než začneš příště opět nálepkovat, tak si důkladně věci nastuduj, ať nejsi opět za hlupáka.

K věci:
existuje více než 100 rozdílů a způsobů diskriminace gay párů oproti heterákům.

Tady načrtnu jen některé z nich a uvedu odkaz, kde se dočteš o řadě dalších:

Pracovní volno 2 dny na svatbu.

Při uzavření sňatku si snoubenci mohou určit, jaké společné příjmení budou používat.

Mají nárok na vdovský a vdovecký důchod.

Po úmrtí manžela přechází na manžela nárok na různé dávky (důchod, nemocenské atd.).

Manžel může přiosvojit dítě druhého manžela (například z předchozího vztahu).

Mohou společně osvojit dítě z ústavu.

Mohou být společnými pěstouny.

Oba rodiče mohou vystupovat jako rodiče vůči školním zařízením, např. vyzvedávat dítě ze školy, chodit na třídní schůzky atd.


https://www.jsmefer.cz/rozdily
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 02. 2024 v 18:25Off-line I8051  (53/184/97)
A neco z toho je tatramane nalepkovy proti Ustave? Co treba? Poradim ti. NIC ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 02. 2024 v 18:35Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
Já někdy jen doufám, že to íčko jen hraje a ve skutečnosti to není takový arogatní d***l, ale mám o tom své pochybnosti.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
19. 02. 2024 v 19:24Off-line Tatrman  (27/-/-)
Řek bych, že on d***la nehraje, on je skutečně tak omezenej a hloupoučkej...
Ale berme to tak, že ne každýmu je shůry dáno...:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
19. 02. 2024 v 20:27Off-line Bweepo  (24/175/60)
World is healing. Return to tradition.
19. 02. 2024 v 23:50Off-line Rakosnicek69  (21/186/82)
A každý den to tady íčko dokazuje jak je hloupý. Krom toho nenávidí gaye a nepřeje jim ani svatbu, protože on je přece Bi a nepotřebuje jí a nebo si spíše není jistý tím, jestli nesáhne časem zase po nějaké babě. Bisexuálům bych manželství nedával vůbec.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
20. 02. 2024 v 02:16Off-line I8051  (53/184/97)
Zase si vymejslis rakosniku, ale pozornost tim neziskas. Ja mam nahodou gaje rad. I bisexualy. I heteraky. Vlastne vsechny normalni lidi. Ty tam ale nepatris, ty jsi heterofobni a bifobni blbka, co ma rada jen lidi, co ti zaplatej za diru v p***li. A nahodou i gejum tu svatbu preju, jen me i***uje forma prosazovani. Mozna kdybys pochopil, co jsem drive psal, nafackujes si. Ale ty mas mozek v p***li, takze marna snaha cokoli chapat ... :-)

Jo a holku neplanuju, mam skvelyho kluka. Furt stejnyho. Ne jako ty, kazdej vecer jinyho kliose. Ve vysledku si te stejne nikdo nevezme, kdo normalni by chtel taky prostituta v satickach, co se nakrucuje za prachy pred bisexualama, ktery tak nesnasi... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 02. 2024 v 12:08Off-line Anari  (21/-/-)
Asi tak vypadá to, že nenávidí gaye. Nikdo ho nenutil k jeho volbám, smutný člověk. :(
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload