Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Volná diskuze

20. 02. 2024 v 18:33Off-line Rizecek  (21/183/71)
Poradna na to jistě má velký vliv xD
20. 02. 2024 v 21:45Off-line Klucinek  (33/176/75)
Po volné diskuzi bývá občerstvení, a na to já se moc těším ^⁠_⁠^ tak šup šup diskutujte, ať můžou nastoupit servírky a nevychládne nám to a snad budou i šmetrlony ^⁠_⁠^
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 22:14Off-line Rizecek  (21/183/71)
Já rád svobodu xD :P
Aspoň jsem to zkusil ;))
A dál klidně dávejte co máte na srdci ;)
20. 02. 2024 v 22:32On-line Frederic  (27/178/70)
Mám na srdci svůj blahobyt ;-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 22:38Off-line Rizecek  (21/183/71)
Frederic: Velký p**o jako Brno, to je vlastně celorepublikový :P xDD
20. 02. 2024 v 22:48On-line Frederic  (27/178/70)
Řízečku, nakonec se vždycky ukáže, bohužel až časem, že jsou lepší řízečky, než velký p**o xd
20. 02. 2024 v 22:54Off-line Rizecek  (21/183/71)
Dyť jo :P xD
Taky ty řízky nemám furt, se vždycky na to těším a pak je to mňamka :P
A to velký p**o? .. Proč ne, klidně si líznu, ale neni to všechno, musí to být umytý a hlavně tvrdý xDD:P ;)
20. 02. 2024 v 23:00Off-line I8051  (53/184/97)
Machruje tu s rizkama a p***om zadnej jeste neukazal ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:04Off-line Rizecek  (21/183/71)
Ten fakt dobrej jsem neukázal, to je pravda :P xD
20. 02. 2024 v 23:05Off-line Rizecek  (21/183/71)
Ale know-how se jen tak neukazuje ne? xD
20. 02. 2024 v 23:06On-line Frederic  (27/178/70)
P**o má bejt pochcaný! xdd
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:07Off-line Rizecek  (21/183/71)
Prochcaný a šťavnatý xDDD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:07Off-line I8051  (53/184/97)
Tak a jak ti mame ve*** Rizku? :-)
20. 02. 2024 v 23:09Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
My mame zajtra na obed rezne pošlem vám fotku?
20. 02. 2024 v 23:10Off-line Rizecek  (21/183/71)
Nemusíte mi nikdo věřit ičko, já to taky nepožaduju.
Jestli v téhle poradně nepostačí text, tak nic, to dobře víš sám přece a dlouho ;) 2015
20. 02. 2024 v 23:15Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 1
Zjevení Janovo 1:1 Zjevení, které Bůh dal Ježíši Kristu, aby ukázal svým služebníkům, co se má brzo stát; naznačil to prostřednictvím anděla svému služebníku Janovi.

Zjevení Janovo 1:2 Ten dosvědčil Boží slovo a svědectví Ježíše Krista, vše, co viděl.

Zjevení Janovo 1:3 Blaze tomu, kdo předčítá slova tohoto proroctví, a blaze těm, kdo slyší a zachovávají, co je tu napsáno, neboť čas je blízko.

Zjevení Janovo 1:4 Jan sedmi církvím v Asii: Milost vám a pokoj od toho, který jest a který byl a který přichází, i od sedmi duchů před jeho trůnem

Zjevení Janovo 1:5 a od Ježíše Krista, věrného svědka, prvorozeného z mrtvých a vládce králů země. Jemu, jenž nás miluje a svou krví nás zprostil hříchů

Zjevení Janovo 1:6 a učinil nás královským kněžstvem Boha, svého Otce - jemu sláva i moc navěky. Amen.

Zjevení Janovo 1:7 Hle, přichází v oblacích! Uzří ho každé oko, i ti, kdo ho probodli, a budou kvůli němu naříkat všechna pokolení země. Tak jest, amen.

Zjevení Janovo 1:8 Já jsem Alfa i Omega, praví Pán Bůh, ten, který jest a který byl a který přichází, Všemohoucí.

Zjevení Janovo 1:9 Já Jan, váš bratr, který má s vámi účast na Ježíšově soužení i kralování a vytrvalosti, dostal jsem se pro slovo Boží a svědectví Ježíšovo na ostrov jménem Patmos.

Zjevení Janovo 1:10 Ocitl jsem se ve vytržení ducha v den Páně, a uslyšel jsem za sebou mocný hlas jako zvuk polnice:

Zjevení Janovo 1:11 "Co vidíš, napiš do knihy a pošli sedmi církvím: do Efezu, do Smyrny, do Pergama, do Thyatir, do Sard, do Filadelfie a do Laodikeje."

Zjevení Janovo 1:12 Obrátil jsem se, abych viděl, kdo se mnou mluví. A když jsem se obrátil, spatřil jsem sedm zlatých svícnů;

Zjevení Janovo 1:13 uprostřed těch svícnů někdo jako Syn člověka, oděný řízou až na zem, a na prsou zlatý pás.

Zjevení Janovo 1:14 Jeho hlava a vlasy bělostné jako sněhobílá vlna, jeho oči jako plamen ohně;

Zjevení Janovo 1:15 jeho nohy podobné kovu přetavenému ve výhni a jeho hlas jako hukot příboje.

Zjevení Janovo 1:16 V pravici držel sedm hvězd a z jeho úst vycházel ostrý dvousečný meč; jeho vzhled jako když slunce září v plné své síle.

Zjevení Janovo 1:17 Když jsem ho spatřil, padl jsem k jeho nohám jako mrtvý; ale on vložil na mne svou pravici a řekl: "Neboj se. Já jsem první i poslední,

Zjevení Janovo 1:18 ten živý; byl jsem mrtev - a hle, živ jsem na věky věků. Mám klíče od smrti i hrobu.

Zjevení Janovo 1:19 Napiš tedy, co jsi viděl - to, co jest, i to, co se má stát potom.

Zjevení Janovo 1:20 Tajemství těch sedmi hvězd, které jsi viděl v mé pravici, i těch sedmi zlatých svícnů: Sedm hvězd jsou andělé sedmi církví, a sedm svícnů je sedm církví."
20. 02. 2024 v 23:15On-line Frederic  (27/178/70)
Když slovenští kluci říkají řízkům rezně... je to docela seksy xd
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:16Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 3
Zjevení Janovo 3:1 Andělu církve v Sardách piš: Toto praví ten, který má sedmero duchů Božích a sedmero hvězd: "Vím o tvých skutcích - podle jména jsi živ, ale jsi mrtev.

Zjevení Janovo 3:2 Probuď se a posilni to, co ještě zůstává a je už na vymření! Neboť shledávám, že tvým skutkům mnoho chybí před Bohem;

Zjevení Janovo 3:3 rozpomeň se tedy, jak jsi mé slovo přijal a slyšel, zachovávej je a čiň pokání. Nebudeš-li bdít, přijdu tak, jako přichází zloděj, a nebudeš vědět, v kterou hodinu na tebe přijdu.

Zjevení Janovo 3:4 Přece však máš v Sardách několik osob, které svůj šat nepotřísnily; ti budou chodit se mnou v bílém rouchu, protože jsou toho hodni.

Zjevení Janovo 3:5 Kdo zvítězí, bude oděn bělostným rouchem a jeho jméno nevymažu z knihy života, nýbrž přiznám se k němu před svým Otcem a před jeho anděly.

Zjevení Janovo 3:6 Kdo má uši, slyš, co Duch praví církvím."

Zjevení Janovo 3:7 Andělu církve ve Filadelfii piš: Toto prohlašuje ten Svatý a Pravý, který má klíč Davidův; když on otvírá, nikdo nezavře, a když on zavírá, nikdo neotevře:

Zjevení Janovo 3:8 "Vím o tvých skutcích. Hle, otevřel jsem před tebou dveře, a nikdo je nemůže zavřít. Neboť ačkoli máš nepatrnou moc, zachoval jsi mé slovo a mé jméno jsi nezapřel.

Zjevení Janovo 3:9 Hle, dávám do tvých rukou ty, kdo jsou ze synagógy satanovy; říkají si židé, a nejsou, ale lžou. Hle, způsobím, že přijdou a padnou ti k nohám; a poznají, že já jsem si tě zamiloval.

Zjevení Janovo 3:10 Protože jsi zachoval mé slovo a vytrval, zachovám tě i já v hodině zkoušky, která přijde na celý svět a prověří obyvatele země.

Zjevení Janovo 3:11 Přijdu brzy; drž se toho, co máš, aby tě nikdo nepřipravil o vavřín vítěze.

Zjevení Janovo 3:12 Kdo zvítězí, toho učiním sloupem v chrámě svého Boha a chrám již neopustí; napíšu na něj jméno svého Boha a jméno jeho města, nového Jeruzaléma který sestupuje z nebe od mého Boha, i jméno své nové.

Zjevení Janovo 3:13 Kdo má uši, slyš, co Duch praví církvím."

Zjevení Janovo 3:14 Andělu církve v Laodikeji piš: Toto praví ten, jehož jméno jest Amen, svědek věrný a pravý, počátek stvoření Božího:

Zjevení Janovo 3:15 "Vím o tvých skutcích; nejsi studený ani horký. Kéž bys byl studený anebo horký!

Zjevení Janovo 3:16 Ale že jsi vlažný, a nejsi horký ani studený, nesnesu tě v ústech.

Zjevení Janovo 3:17 Vždyť říkáš: Jsem bohat, mám všecko a nic už nepotřebuji! A nevíš, že jsi ubohý, bědný a nuzný, slepý a nahý.

Zjevení Janovo 3:18 Radím ti, abys u mne nakoupil zlata ohněm přečištěného, a tak zbohatl; a bílý šat, aby ses oblékl a nebylo vidět tvou nahotu; a mast k potření očí, abys prohlédl.

Zjevení Janovo 3:19 Já kárám a trestám ty, které miluji; vzpamatuj se tedy a čiň pokání.

Zjevení Janovo 3:20 Hle, stojím přede dveřmi a tluču; zaslechne-li kdo můj hlas a otevře mi, vejdu k němu a budu s ním večeřet a on se mnou.

Zjevení Janovo 3:21 Kdo zvítězí, tomu dám usednout se mnou na trůn, tak jako já jsem zvítězil a usedl s Otcem na jeho trůn.

Zjevení Janovo 3:22 Kdo má uši, slyš, co Duch praví církvím."
20. 02. 2024 v 23:17On-line Frederic  (27/178/70)
Chjo, blokněte někdo toho spasitele!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:17Off-line Rizecek  (21/183/71)
*kouká* xDDDD
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:18Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 4
Zjevení Janovo 4:1 Potom jsem měl vidění: Hle, dveře do nebe otevřené, a ten hlas, který předtím ke mně mluvil a který zněl jako polnice, nyní řekl: "Pojď sem, a ukážu ti, co se má stát potom."

Zjevení Janovo 4:2 Ihned jsem se ocitl ve vytržení ducha: A hle, trůn v nebi, a na tom trůnu někdo,

Zjevení Janovo 4:3 kdo byl na pohled jako jaspis a karneol; a kolem trůnu duha jako smaragdová.

Zjevení Janovo 4:4 Okolo toho trůnu čtyřiadvacet jiných trůnů, a na nich sedělo čtyřiadvacet starců, oděných bělostným rouchem, na hlavách koruny ze zlata.

Zjevení Janovo 4:5 Od trůnu šlehaly blesky a dunělo hromobití; před trůnem hořelo sedm světel - to je sedmero duchů Božích;

Zjevení Janovo 4:6 a před trůnem moře jiskřící jako křišťál a uprostřed kolem trůnu čtyři živé bytosti plné očí zpředu i zezadu:

Zjevení Janovo 4:7 První podobná lvu, druhá býku, třetí měla tvář člověka, čtvrtá byla podobná letícímu orlu.

Zjevení Janovo 4:8 Všechny čtyři bytosti jedna jako druhá měly po šesti křídlech a plno očí hledících ven i dovnitř. A bez ustání dnem i nocí volají: "Svatý, svatý, svatý Hospodin, Bůh všemohoucí, ten, který byl a který jest a který přichází."

Zjevení Janovo 4:9 A kdykoli ty bytosti vzdají čest, slávu a díky tomu, který sedí na trůnu a je živ na věky věků,

Zjevení Janovo 4:10 padá těch čtyřiadvacet starců na kolena před tím, který sedí na trůnu, a klanějí se tomu, který je živ na věky věků; pak položí své koruny před trůnem se slovy:

Zjevení Janovo 4:11 "Jsi hoden, Pane a Bože náš, přijmout slávu, čest i moc, neboť ty jsi stvořil všechno a tvou vůlí všechno povstalo a jest."
20. 02. 2024 v 23:19Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 5
Zjevení Janovo 5:1 A v pravici toho, který sedí na trůnu, spatřil jsem knihu úplně popsanou, zapečetěnou sedmi pečetěmi.

Zjevení Janovo 5:2 Tu jsem uviděl mocného anděla, který vyhlásil velikým hlasem: "Kdo je hoden otevřít tu knihu a rozlomit její pečetě?"

Zjevení Janovo 5:3 Ale nikdo na nebi ani na zemi ani pod zemí nemohl tu knihu otevřít a podívat se do ní.

Zjevení Janovo 5:4 Velmi jsem plakal, že se nenašel nikdo, kdo by byl hoden tu knihu otevřít a podívat se do ní.

Zjevení Janovo 5:5 Ale jeden ze starců mi řekl: "Neplač. Hle, zvítězil lev z pokolení Judova, potomek Davidův; on otevře tu knihu sedmkrát zapečetěnou."

Zjevení Janovo 5:6 Vtom jsem spatřil, že uprostřed mezi trůnem a těmi čtyřmi bytostmi a starci stojí Beránek, ten obětovaný; měl sedm rohů a sedm očí, což je sedmero duchů Božích vyslaných do celého světa.

Zjevení Janovo 5:7 Přistoupil k tomu, který sedí na trůnu, a přijal knihu z jeho pravice.

Zjevení Janovo 5:8 A když tu knihu uchopil, čtyři bytosti a čtyřiadvacet starců padlo na kolena před Beránkem; každý měl loutnu a zlatou nádobu naplněnou vůní kadidla, což jsou modlitby Božího lidu.

Zjevení Janovo 5:9 A zpívali novou píseň: "Jsi hoden přijmout tu knihu a rozlomit její pečetě, protože jsi byl obětován, svou krví jsi Bohu vykoupil lidi ze všech kmenů, jazyků, národů a ras

Zjevení Janovo 5:10 a učinil je královským kněžstvem našeho Boha; a ujmou se vlády nad zemí."

Zjevení Janovo 5:11 A viděl jsem, jak kolem trůnu a těch bytostí i starců stojí množství andělů - bylo jich na tisíce a na statisíce;

Zjevení Janovo 5:12 slyšel jsem je mocným hlasem volat: "Hoden jest Beránek, ten obětovaný, přijmout moc, bohatství, moudrost, sílu, poctu, slávu i dobrořečení."

Zjevení Janovo 5:13 A všechno stvoření na nebi, na zemi, pod zemí i v moři, všecko, co v nich jest, slyšel jsem volat: "Tomu, jenž sedí na trůnu, i Beránkovi dobrořečení, čest, sláva i moc na věky věků!"

Zjevení Janovo 5:14 A ty čtyři bytosti řekly: "Amen"; starci padli na kolena a klaněli se.
20. 02. 2024 v 23:19Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Prečo robíš to čo robíš???
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:20Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 7
Zjevení Janovo 7:1 Potom jsem viděl, jak se čtyři andělé postavili do čtyř úhlů země a bránili všem čtyřem větrům, aby žádný z nich nevál na zemi ani na moře ani na jakékoli stromoví.

Zjevení Janovo 7:2 A hle, jiný anděl vystupoval od východu slunce; v ruce držel pečetidlo živého Boha a mocným hlasem volal na ty čtyři anděly, jimž bylo dáno škodit zemi i moři:

Zjevení Janovo 7:3 "Neškoďte zemi, moři ani stromoví, dokud neoznačíme služebníky našeho Boha na jejich čelech!"

Zjevení Janovo 7:4 Pak jsem slyšel počet označených: sto čtyřiačtyřicet tisíc označených ze všech pokolení Izraele:

Zjevení Janovo 7:5 z pokolení Juda dvanáct tisíc, z pokolení Rúben dvanáct tisíc, z pokolení Gád dvanáct tisíc,

Zjevení Janovo 7:6 z pokolení Ašer dvanáct tisíc, z pokolení Neftalím dvanáct tisíc, z pokolení Manase dvanáct tisíc,

Zjevení Janovo 7:7 z pokolení Šimeón dvanáct tisíc, z pokolení Levi dvanáct tisíc, z pokolení Isachar dvanáct tisíc,

Zjevení Janovo 7:8 z pokolení Zabulón dvanáct tisíc, z pokolení Josef dvanáct tisíc, z pokolení Benjamín dvanáct tisíc označených.

Zjevení Janovo 7:9 Potom jsem viděl, hle, tak veliký zástup, že by ho nikdo nedokázal sečíst, ze všech ras, kmenů, národů a jazyků, jak stojí před trůnem a před tváří Beránkovou, oblečeni v bílé roucho, palmové ratolesti v rukou.

Zjevení Janovo 7:10 A volali velikým hlasem: "Díky Spasiteli, Bohu našemu, sedícímu na trůnu, a Beránkovi."

Zjevení Janovo 7:11 A všichni andělé se postavili kolem trůnu, kolem starců i těch čtyř bytostí a padli před trůnem tváří k zemi,

Zjevení Janovo 7:12 klaněli se Bohu a volali: "Amen! Dobrořečení i sláva a moudrost, díky a čest i moc a síla Bohu našemu na věky věků. Amen!"

Zjevení Janovo 7:13 Jeden z těch starců na mne promluvil: "Kdo jsou a odkud přišli ti v bílém rouchu?"

Zjevení Janovo 7:14 Řekl jsem: "Pane můj, ty to víš!" A on mi řekl: "To jsou ti, kteří přišli z velikého soužení a vyprali svá roucha a vybílili je v krvi Beránkově.

Zjevení Janovo 7:15 Proto jsou před trůnem Božím a slouží mu v jeho chrámě dnem i nocí; a ten, který sedí na trůnu, bude jim záštitou.

Zjevení Janovo 7:16 Již nebudou hladovět ani žíznit, ani slunce nebo jiný žár jim neublíží,

Zjevení Janovo 7:17 neboť Beránek, který je před trůnem, je bude pást a povede je k pramenům vod života. A Bůh jim setře každou slzu s očí."
20. 02. 2024 v 23:25Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Dovolím si pripomenut ze MOJA PONUKA BYT MODOM/adminom FURT PLATI
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:26Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Alebo literally hocikto iny tvl PRECO TU NENI MUTE???
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
20. 02. 2024 v 23:29Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 8
Zjevení Janovo 8:1 A když Beránek rozlomil pečeť sedmou, nastalo na nebi mlčení téměř na půl hodiny.

Zjevení Janovo 8:2 Potom jsem viděl, jak sedmi andělům, stojícím před Bohem, bylo dáno sedm polnic.

Zjevení Janovo 8:3 Jiný anděl předstoupil se zlatou kadidelnicí před oltář; bylo mu dáno množství kadidla, aby je s modlitbami všech posvěcených položil na zlatý oltář před trůnem.

Zjevení Janovo 8:4 A vystoupil dým kadidla spolu s modlitbami posvěcených z ruky anděla před Boží tvář.

Zjevení Janovo 8:5 Tu vzal anděl kadidelnici, nahrnul do ní oheň z oltáře a vrhl ji dolů na zem; a nastalo burácení, hřímání, blesky a zemětřesení.

Zjevení Janovo 8:6 A sedm andělů s polnicemi se připravilo, aby začali troubit.

Zjevení Janovo 8:7 Zatroubil první anděl: Nastalo krupobití a na zem začal padat oheň smíšený s krví. Třetina země, třetina stromoví a veškerá zeleň byla sežehnuta.

Zjevení Janovo 8:8 Zatroubil druhý anděl; a jakoby mohutná hora hořící ohněm byla vržena do moře. Třetina moře se obrátila v krev

Zjevení Janovo 8:9 a zahynula třetina mořských tvorů a byla zničena třetina lodí.

Zjevení Janovo 8:10 Zatroubil třetí anděl, a zřítila se z nebe veliká hvězda hořící jako pochodeň, padla na třetinu řek a na prameny vod.

Zjevení Janovo 8:11 Jméno té hvězdy je Pelyněk. Třetina vod se změnila v pelyněk a množství lidí umřelo z těch vod, protože byly otráveny.

Zjevení Janovo 8:12 Zatroubil čtvrtý anděl, a byla zasažena třetina slunce, třetina měsíce a třetina hvězd, takže ze třetiny potemněly, a den i noc byly o třetinu temnější.

Zjevení Janovo 8:13 A viděl jsem a slyšel, jak středem nebeské klenby letí orel a volá mocným hlasem: "Běda, běda, běda obyvatelům země, až zaznějí polnice tří andělů, kteří ještě netroubili!"
20. 02. 2024 v 23:29Off-line Rizecek  (21/183/71)
Jezis:
Nešlo by to nějak "zabalit" třeba do PDF?, nebo ZIP?
Že bys to jako rozeslal podle zájmu, bylo by to jednodušší :¨DD
20. 02. 2024 v 23:30Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 9
Zjevení Janovo 9:1 Zatroubil pátý anděl. A viděl jsem, jak hvězdě, která spadla z nebe na zem, byl dán klíč od jícnu propasti;

Zjevení Janovo 9:2 otevřela jícen propasti a vyvalil se dým jako z obrovské pece, a tím dýmem se zatmělo slunce i všechno ovzduší.

Zjevení Janovo 9:3 Z dýmu se vyrojily kobylky na zem; byla jim dána moc, jakou mají pozemští škorpióni.

Zjevení Janovo 9:4 Dostaly rozkaz neškodit trávě na zemi ani žádné zeleni ani stromoví, jenom lidem, kteří nejsou označeni Boží pečetí na čele.

Zjevení Janovo 9:5 Ale nebyla jim dána moc, aby lidi zabíjely, nýbrž aby je po pět měsíců trýznily; byla to trýzeň, jako když škorpión bodne člověka.

Zjevení Janovo 9:6 V ty dny budou lidé hledat smrt, ale nenajdou ji, budou si přát zemřít, ale smrt se jim vyhne.

Zjevení Janovo 9:7 Ty kobylky vypadaly jako vyzbrojená válečná jízda; na hlavách měly něco jako zlaté věnce, tvář měly jako lidé,

Zjevení Janovo 9:8 hřívu jako vlasy žen, ale zuby měly jako lvi.

Zjevení Janovo 9:9 Měly jakoby železné pancíře a jejich křídla hřmotila, jako když množství spřežení se řítí do boje.

Zjevení Janovo 9:10 A měly ocasy jako škorpióni a v nich žihadla, aby jimi trýznily lidi po pět měsíců.

Zjevení Janovo 9:11 Nad sebou měly krále, anděla propasti, hebrejským jménem Abaddon - to znamená Hubitel.

Zjevení Janovo 9:12 První `běda´ pominulo, a hle, už jsou tu dvě další!

Zjevení Janovo 9:13 Zatroubil šestý anděl. Uslyšel jsem jakýsi hlas od čtyř rohů zlatého oltáře, který je před Bohem.

Zjevení Janovo 9:14 Ten hlas nařídil šestému andělu, držícímu polnici: "Rozvaž ty čtyři anděly, spoutané při veliké řece Eufratu!"

Zjevení Janovo 9:15 Tu byli rozvázáni ti čtyři andělé, připravení na hodinu, den, měsíc a rok, kdy mají pobít třetinu lidí.

Zjevení Janovo 9:16 A jejich jízdních oddílů bylo dvě stě miliónů - slyšel jsem jejich počet.

Zjevení Janovo 9:17 A ve vidění jsem spatřil koně a na nich jezdce: pancíře měli ohnivé, rudě zářící a žhnoucí sírou; hlavy koňů byly jako hlavy lvů a z jejich tlam šel oheň, dým a síra.

Zjevení Janovo 9:18 Touto trojí pohromou - ohněm, dýmem a sírou ze svých tlam - usmrtili třetinu lidí.

Zjevení Janovo 9:19 Vražedná moc těch koňů je v jejich tlamách a v jejich ocasech; jejich ocasy jsou jako hadi a hlavy těch hadů přinášejí zhoubu.

Zjevení Janovo 9:20 A přesto se ostatní lidé, kteří v těch pohromách nezahynuli, neodvrátili od výtvorů svých rukou; nepřestali se klanět démonům a modlám ze zlata, stříbra, mědi, kamene i dřeva, které jsou slepé, hluché a nemohou se pohybovat;

Zjevení Janovo 9:21 neodvrátili se od svých vražd ani čarování, necudností ani krádeží.
20. 02. 2024 v 23:30Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 10:1 Tu jsem viděl dalšího mocného anděla, jak sestupuje z nebe, zahalen v oblak. Nad jeho hlavou byla duha, jeho tvář byla jako slunce, nohy jako ohnivé sloupy;

Zjevení Janovo 10:2 v ruce měl otevřenou knížečku. Pravou nohou se postavil na moře, levou na pevninu

Zjevení Janovo 10:3 a vykřikl mocným hlasem, jako když zařve lev. Na jeho výkřik odpovědělo sedmero zahřmění.

Zjevení Janovo 10:4 Jakmile doznělo to sedmero zahřmění, chtěl jsem to zapsat; ale uslyšel jsem hlas z nebe: "Zachovej v tajnosti, co se ozvalo v sedmeru zahřmění, a nic nepiš!"

Zjevení Janovo 10:5 Potom anděl, kterého jsem viděl stát na moři i na zemi, pozvedl svou pravici k nebi

Zjevení Janovo 10:6 a přísahou při tom, který je živ na věky věků, který stvořil nebesa, moře a všecko, co je v nich, potvrdil, že lhůta je u konce;

Zjevení Janovo 10:7 ve dnech, kdy zazní polnice sedmého anděla, naplní se Boží tajemství, jak je Bůh oznámil svým služebníkům prorokům.

Zjevení Janovo 10:8 Hlas, který jsem slyšel z nebe, opět ke mně promluvil: "Jdi, vezmi tu otevřenou knihu z ruky anděla, který stojí na moři i na zemi."

Zjevení Janovo 10:9 Přistoupil jsem tedy k tomu andělu a požádal ho, aby mi tu knihu dal. Řekl mi: "Vezmi ji a sněz; v žaludku ti zhořkne, ačkoli v tvých ústech bude sladká jako med."

Zjevení Janovo 10:10 Vzal jsem tu knihu z ruky anděla a snědl ji; v mých ústech byla sladká jako med, ale když jsem ji pozřel, zhořkla mi v žaludku.

Zjevení Janovo 10:11 Tehdy jsem slyšel: "Je třeba, abys znovu prorokoval proti mnoha národům, kmenům, jazykům i králům."
20. 02. 2024 v 23:30Off-line Jezis  (43/173/63)
Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze:

Zjevení Janovo 11:1 Tu mi byla dána rákosová míra a anděl mi řekl: "Vstaň, změř Boží chrám i oltář a spočítej ty, kteří se tam klanějí.

Zjevení Janovo 11:2 Ale vnější chrámový dvůr vynech a neměř, protože byl vydán pohanům; ti budou pustošit svaté město po dvaačtyřicet měsíců.

Zjevení Janovo 11:3 A povolám své dva svědky, a oblečeni v smuteční šat budou prorokovat tisíc dvě stě šedesát dní."

Zjevení Janovo 11:4 To jsou ty dvě olivy a ty dva svícny, které stojí před Pánem země.

Zjevení Janovo 11:5 A kdyby jim chtěl někdo ublížit, vyšlehne oheň z jejich úst a sežehne jejich nepřátele; takto zahyne každý, kdo by jim chtěl ublížit.

Zjevení Janovo 11:6 Ti dva svědkové mají moc uzavřít nebesa, aby nebylo deště za dnů jejich prorokování, a mají moc proměnit vody v krev a sužovat zemi všemi možnými pohromami, kdykoliv budou chtít.

Zjevení Janovo 11:7 Až ukončí své svědectví, vynoří se z propasti dravá šelma, svede s nimi bitvu, přemůže je a usmrtí.

Zjevení Janovo 11:8 Jejich těla zůstanou ležet na náměstí toho velikého města, které se obrazně nazývá Sodoma a Egypt, kde byl také ukřižován jejich Pán.

Zjevení Janovo 11:9 Lidé ze všech národů, čeledí, jazyků a kmenů budou hledět tři a půl dne na jejich mrtvá těla a nedovolí je pochovat.

Zjevení Janovo 11:10 Obyvatelé země budou z toho mít radost, budou jásat a navzájem si posílat dary, protože tito dva proroci jim nedopřáli klidu.

Zjevení Janovo 11:11 Ale po třech a půl dnech vstoupil do nich duch života přicházející od Boha, postavili se na nohy a hrůza padla na ty, kdo to viděli.

Zjevení Janovo 11:12 Tu uslyšeli ti dva proroci mocný hlas z nebe: "Vstupte sem!" A vstoupili do nebe v oblaku, a jejich nepřátelé na to hleděli.

Zjevení Janovo 11:13 V tu hodinu nastalo veliké zemětřesení, desetina toho města se zřítila a v zemětřesení zahynulo sedm tisíc lidí. Ostatních se zmocnil strach a vzdali čest Bohu na nebesích.

Zjevení Janovo 11:14 Druhé `běda´ pominulo; hle, už je tu třetí!

Zjevení Janovo 11:15 Zatroubil sedmý anděl. A ozvaly se mocné hlasy v nebi: "Vlády nad světem se ujal náš Pán a jeho Mesiáš; a bude kralovat na věky věků."

Zjevení Janovo 11:16 Čtyřiadvacet starců, sedících na svých trůnech před Bohem, padlo na kolena, klaněli se Bohu a volali:

Zjevení Janovo 11:17 "Dobrořečíme tobě, Pane Bože všemohoucí, který jsi a kterýs byl, že ses chopil veliké moci, která ti náleží, a ujal ses vlády.

Zjevení Janovo 11:18 Rozzuřily se národy, ale přišel hněv tvůj, čas, abys soudil mrtvé, odměnil své služebníky proroky a všechny, kdo jsou svatí a mají úctu ke tvému jménu, malé i velké; abys zahubil ty, kdo hubili zemi."

Zjevení Janovo 11:19 Tu se otevřel Boží chrám v nebesích, a bylo v něm vidět schránu jeho smlouvy; rozpoutaly se blesky a rachot hromu, zemětřesení a hrozné krupobití.
20. 02. 2024 v 23:51Off-line I8051  (53/184/97)
Hezky je, jak je ta Bible pekne indexovana, krasna stromova struktura. Pripada mi to jako OID string v SNMP. To asi ti ufoni, co ji psali s pomoci AI, byli trosku ajtaci ... :-)
21. 02. 2024 v 00:00Off-line Rizecek  (21/183/71)
Přečíst tuhle hrůzu se musí co nejdřív, pač tenhle profil nebude možná existovat xD
Já nejsem zřejmě dobrý čtenář, takže jsem to fakt nepřečetl xDDD
A jestli je to rouhání, tak asio. V pekle je teplo a doufám že jsou tam i buzeranti :P xD
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 02. 2024 v 00:28Off-line Denis36  (60/-/-)
V pekle buzeranti zcela jistě budou. Problém bude, že budou mít dva ocasy a bude na tobě, na jaký nasedneš, zda budeš chtít svést a nebo jen svézt.
21. 02. 2024 v 00:33Off-line Rizecek  (21/183/71)
Denis36: v pekle tě čeština fakt zajímat nebude xDD
21. 02. 2024 v 00:40Off-line Denis36  (60/-/-)
Já tam budu topit pod kotlem, aby si mohli čerti uvařit teplou polévku z teplejch kluků.
Na to češtinu fakt potřebovat nebudu.
Já mám rád suché teplo.
21. 02. 2024 v 15:49Off-line Supervisor  (18/181/70)
Vy pane Jez spíš skončíte v tom kotli a klidně i studenej :p
21. 02. 2024 v 18:41Off-line Hrabuvka  (40/180/75)
Tady ale není půda soudu! Toto je poradna! Vaše osobní spory nikoho zcela nezajímají!
21. 02. 2024 v 18:42Off-line Hrabuvka  (40/180/75)
A nezapomeňte říct že vás diskriminují jak to běžně děláte.
21. 02. 2024 v 19:18Off-line I8051  (53/184/97)
Hrabuvka (40/180/75)
A nezapomeňte říct že vás diskriminují jak to běžně děláte
------------------
Nene, to nebudeme rikat hrabosi. My jen rekneme, ze nas nezajimas ... :-)
21. 02. 2024 v 21:24Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Bros prečo su cenzurovane niektoré slová ako napr papa.gay
21. 02. 2024 v 21:33Off-line I8051  (53/184/97)
Tak napis papouch a je to :-)
21. 02. 2024 v 21:36Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Jako to yeah mne to neva ale ja chcem vedeť to lore
21. 02. 2024 v 23:02Off-line Panskrt  (48/178/81)
Tak skutečně volná diskuze byla cenzurována ...
22. 02. 2024 v 18:50Off-line Klucinek  (33/176/75)
To je ve vyspělé demokratické společnosti normální jev :⁠-⁠) to nevíš? :⁠-⁠)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 02. 2024 v 15:54Off-line I8051  (53/184/97)
Tak co dal rizku? :-)
23. 02. 2024 v 22:18Off-line Francjosef  (67/169/72)
Dál už nic
24. 02. 2024 v 16:08Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Hele vy kluci cenzorský ušatí, můžete vylézt na světlo a vysvětlit nám veřejně, jak může příspěvek v tématu nazvaném "Volná diskuse" být smázlej... Teda pardon, skrytej s odůvodněním:
"Tento příspěvek byl skryt, protože nebyl přínosný, nebo se významně odchyloval od tématu diskuze."

Aneb jaký je podle názoru soudruha cenzura téma diskuze nazvaný jako "Volná diskuze?"? Protože "volná diskuze" znamená že si tam může psát kdo chce co chce a žádný "téma", od kterýho by se šlo odchýlit (natož ještě významně) to nemá a z logiky věci ani mít nemůže.

To odůvodnění by mě fakt zajímalo. Hádám, že by to bylo něco na úrovni toho policajta, kterej při silniční kontrole určil hloubku dezénu v pneumatikách "mozkovým myšlením."
24. 02. 2024 v 18:15Off-line I8051  (53/184/97)
Kliid Tomene, jeden vocas (jezis) tam kopiroval pulmetrovy sjetiny z Bible. Sak si to muzes rozkliknout ... :-)
24. 02. 2024 v 19:01Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
Jo, viděl jsem. Ale profesní deformace mi velí držkovat a slovíčkařit.
A... Odchylují se sjetiny z Bible od tématu téhle konkrétní diskuze? Imho ne.
24. 02. 2024 v 19:04Off-line I8051  (53/184/97)
Debata je vzdy usekove kontextova, takze kdyz do aktualne probiraneho bloku o vajickach vlozis na desetkrat metrovej odstavec z Bible, je to nesmysl ... :-)
24. 02. 2024 v 19:06Off-line TommenBaratheon  (20/174/74)
A co ty víš? Třeba v tom bylo nějaký hlubší poselství, který mělo na něco reagovat.
24. 02. 2024 v 19:08Off-line I8051  (53/184/97)
Jo a jo, to je taky mozny, to mas pravdu. My to neprokoukli ... :o)
25. 02. 2024 v 11:51Off-line Rizecek  (21/183/71)
Ono je to celkem jedno, jestli je diskuze volná, nebo s určeným tématem. Stejně si každej pod tím mele co chce xD
25. 02. 2024 v 13:27Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Je aj pre vás táto téma furt na vrchu?? to je feature alebo bug?
25. 02. 2024 v 13:34Off-line I8051  (53/184/97)
To je zdejsi ficura svitaku ... :-)
25. 02. 2024 v 13:50Off-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Najs, rezeň cítiš sa úspešne že tu máš pinnutú tému?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 02. 2024 v 13:53Off-line Rizecek  (21/183/71)
Je mi to Sweate celkem f**k xD
25. 02. 2024 v 14:07Off-line I8051  (53/184/97)
Tema, ktere se nevyvine uplne jinam, je tema naprosto nudne a odsouzene k zaniku a zapomneni ... :)
25. 02. 2024 v 18:16Off-line Panskrt  (48/178/81)
Však se to tu vyvinulo do mírné lascivnosti, než to zase zkazil Ježíš :)
25. 02. 2024 v 20:37Off-line Klucinek  (33/176/75)
Stejně jako už před před lehce víc jak dvěma tácama let ^⁠_⁠^
26. 02. 2024 v 13:08Off-line Bombakul  (29/176/75)
S ním byli vždycky jenom problémy:)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload