Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Otevřený vztah

06. 03. 2024 v 16:44Off-line Anonym
Ahoj.

S přítelem jsme spolu třetím rokem. Dalo by se říct, že nám (téměř) vše funguje bez problémů, ať už po citové stránce nebo intimní. Mně je 26, příteli je 22, takže se dá říct, že jsme pochopitelně sexuálně aktivní. Již při seznamování jsme si sdělili svoje preference co se týče praktik a pozic atd... Co se týče sexu, tak se dá říct, že přítel je vers top, stejně tak já. Jenže pro přítele je těžké (vzhledem k proporcím - prosím neprobírat v komentářích!-), aby byl pasiv. Což respektuji a k ničemu ho nenutím. Pokud by mu to mělo být nepříjemné, tak to logicky nemá smysl ani pro mě. Pro mě to problém nebyl být v sexu pasivní. Avšak jen do doby dokud se nezměnil zdravotní stav a kvůli tomu je prakticky nemožné být pasivní. IBS a k tomu intolerance, ano jsou doplňky stravy, ale jejich účinnost není dostatečná, aby bylo možné provozovat plnohodnotně sex. Tento stav se dá říct, že je vcelku doživotní. Vzhledem k tomu, že přítele k tomu nechci nutit a ani nejsem schopný mu jeho potřebu uspokojit, tak jsem delší dobu promýšlel možnost otevřeného vztahu, než jsem to s ním chtěl řešit. Avšak jsem dost tvrdě narazil. Intimně spolu provozujeme všechny aktivity kromě toho sexu, ale mám pochopitelně obavu, že tyto aktivity se nám časem omrzí. Zastávám názor, že každý má čas od času potřebu sexu (kromě asexuálů). Přítel tvrdí, že se bez toho dokáže obejít. Což pro mě není moc uvěřitelné, jelikož i ve stávající situaci zazněla jeho touha po sexu. Tvrdí, že nejsme zvířata, aby jsme (s prominutím) prcali. Celá idea proč otevřít náš vztah spočívala v tom, že když by jeden z nás měl tu potřebu sexu, tak ať si jí můžeme uspokojit. Byť s někým jiným, ale uspokojit. Samozřejmě za předem stanovených pravidel jak tomu v otevřených vztazích je. Myslím si, že v aktuální situaci ve které se naše intimnosti nachází nelze setrvávat dlouhodobě. On třeba tu potřebu nyní nemá, ale postupem času bude narůstat. Nerad bych došel do fáze, kdy jeden z nás bude mít takovou touhu po sexu, že se budeme muset rozhodovat, zda toho druhého podvedeme nebo se rozejdeme. Partner tedy má k tou zamítavý postoj, že to se radši rozejde, ale zase nevidím důvod proč se kvůli takové - v podstatě - maličkosti rozcházet. Chápu, že je to velmi těžké rozhodnutí a je to zásah do naší intimnosti, ale myslím si, že je to přiměřeně alternativní řešení v danou situaci. Mě žádné náhražky/pomůcky prostě neberou. Zajímá mě jaký k tomu máte názor, jak by jste danou situaci řešili a třeba i nějaké další řešení?

Díky
06. 03. 2024 v 16:52Off-line I8051  (53/184/97)
Na funkcni otevrenej vztah musite bejt po vsech strankach vyzraly, rozumny a mit jasna pravidla, jinak to mezi vama casem skonci. A vyzraly ve 22/26 pri vsi ucte asi jeste nejste. Takze asi tak. Nicmene na nas nedejte, je to vas vztah, vas sex a vase pocity, takze si o tom rozhodnete spolu a neste si za to zodpovednost. A pokud se neshodnete, tak to mozna utnete uz ted, protoze to nema zrejme budoucnost, bude vas to zrat a drive nebo pozdeji to stejne skonci. Gudlak :-)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2024 v 16:55Off-line Anonym
Samozřejmě respektuji tvůj názor, ale nemyslím si, že je vhodné zde řešit zda-li jsme nebo nejsme vyzrálý. To opravdu není něco na co bych se ptal. A samozřejmě to nepřísluší k hodnocení když nás neznáte osobně :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:01Off-line I8051  (53/184/97)
Samozrejme, ze se na to neptas a neberes to v potaz, protoze nejsi vyzraly. Pokud bys byl, vedel bys, proc jsem to u prispevku o volnem vztahu napsal a nevztekal by ses jako decko :-)

A prave proto, ze vas nezname osobne jsem psal druhou cast prispevku, ze si to mate vyresit spolu vy dva a to proto, ze vas nezname osobne a nemuzeme mit k tomu relevantni informace, jak vam poradit :-)

Takze dekuji, ze jsi Brnaku muj prispevek nevedomky 2x potvrdil ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:06Off-line Anonym
Jistě. Dle Vašeho názoru jsme nevyzrálý. Neberu ho v potaz jelikož není relevantní a netýká se tématu. Každý má asi jiný názor na vyzrálost :) Já si myslím, že vyzrálý jsme :) Informace, které jsem zde psal jsou relevantní k danému tématu. Na to nás nikdo nepotřebuje znát osobně. Další případné dotazy, které by přímo souvisely s tématem nemám problém zodpovědět.

Takže pokud k tomu nemáte co jiného napsat, než komentovat naší vyzrálost, tak už nekomentujte. Děkuji za pochopení :)

PS: A už vůbec nekomentujte odkud kdo je. Také nekomentuji. Pražáku :) Je to neslušné
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:10Off-line Anonym
Prosím netykejte a už nekomentujte. Váš názor pro mě není relevantní :) Akorát to tu zbytečně zahlcujete :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:10On-line Denis36  (60/-/-)
Já být na tvém místě Anonyme, bych na názor stále nevyzrálého i8051 nedal, který stále ve svých 52 letech kouří za zády svého ( aspoň to tak tvrdí) přítele, další kluky ( chlapy).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:11Off-line I8051  (53/184/97)
V internetovych diskuzich je tykani beznym standardem, pokud to nevis, je to prave ukazka tve nevyzralosti v socialni oblasti ... :-)
Souhlasím - 11   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:12Off-line I8051  (53/184/97)
Denis36 (60/-/-)
Já být na tvém místě Anonyme, bych na názor stále nevyzrálého i8051 nedal, který stále ve svých 52 letech kouří za zády svého ( aspoň to tak tvrdí) přítele, další kluky ( chlapy).
--------
Tvuj vlhky sen? Kdyby to nahodou byla pravda, delal bych to spis ale pred nim, aby z toho taky neco mel ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:13Off-line Anonym
Denis36

Samozřejmě že názor toho pána neberu v potaz. Netýkal se vůbec příspěvku. Nemyslím si, že by bylo něco špatného na tom, abych se dotazoval. Více lidí = více názorů :)
06. 03. 2024 v 17:18Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Tady je každá rada docela marná. Hračky by byli fajn řešení, ale pokud vás to nebere, asi bych doporučil znovu vše probrat důkladně s partnerem. I když nejsem nakloněn otevřenému vztahu, někomu to tak může fungovat za jistých podmínek. Pokud by to u vás nešlo a vy víte, že sex by vám dříve či později chyběl a mělo by to zásadní vliv na váš vztah, asi by nebylo moc co řešit. Jednoduše řečeno, pokud nedojdete kompromisu a váš vztah tím časem bude trpět, není důvod setrvávat v nefunkčním vztahu kde se cítíte nenaplněni emočně, ale i fyzicky. Jedno se odrazí na druhém.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2024 v 17:45Off-line Anonym
ThomasTodd:
Děkuji za názor. Právě se obávám toho, že by ten sex jednomu z nás dříve či později chyběl. Jestli by to mělo zásadní vliv nedokážu říct. Určitý vliv by to určitě mělo, ale do jaké míry, netuším. Souhlasím, že pokud by to nešlo, tak není co řešit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:13Off-line BussterX  (103/130/150)
Off-line Anonym NOVÉ
Zajímá mě jaký k tomu máte názor, jak by jste danou situaci řešili a třeba i nějaké další řešení?

xxx

nejsem dostatečně zralý, abych se mohl vyjadřovat k této zapeklité otázce... pane anonyme, věřim, že si poradíte i beze mně... 8)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:15Off-line Anonym
BussterX (103/130/150)

Vaše odpověď spíš vypovídá o inteligenci než vyzrálosti. Pěkný den :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:19Off-line BussterX  (103/130/150)
Jsem nejen nevyzrálý, ale i ducha mdlého, neb obé se nevylučuje pane anonyme, není-liž pravda? čekal jsem spíš pochvalu, že si, jsa nehoden, neosobuji právo zasahovat do takto sofistikované debaty, kde se řeší průchodnost p***le Vašeho přítele a Vaše bezuzdná nadrženost, která raději sobecky torpéduje fungující (?) fstach než aby si dala ptáka na řetěz... 8)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:22Off-line Anonym
BussterX (103/130/150)

Vážený pane. Pletete si pojmy a dojmy. V příspěvku není zmíněno, že přítel má "neprůchodnou p***l" ani tam není zmíněno nic o nadrženosti. Pouze jsem uvedl že touha po sexu je. Což je přeci jen normální, nemyslíte?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:23Off-line Anonym
BussterX (103/130/150)

Kdyby jste přeci jen trochu četl, tak prvotním impulsem proč toto řešit, byla právě "neprůchodnost mé p***le" což sám jistě uznáte, že z mojí strany sobecké není
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:25Off-line BussterX  (103/130/150)
Před hodinouOff-line Anonym
Jenže pro přítele je těžké (vzhledem k proporcím - prosím neprobírat v komentářích!-)

xxx

jejda.... nejedná se tedy o proporce p***lního otvoru, pane anonyme? O_o
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:28Off-line Anonym
BussterX (103/130/150)

Zastávám názor, že každý má čas od času potřebu sexu (kromě asexuálů). Přítel tvrdí, že se bez toho dokáže obejít. Což pro mě není moc uvěřitelné, jelikož i ve stávající situaci zazněla jeho touha po sexu. Tvrdí, že nejsme zvířata, aby jsme (s prominutím) prcali. Celá idea proč otevřít náš vztah spočívala v tom, že když by jeden z nás měl tu potřebu sexu, tak ať si jí můžeme uspokojit.

Doporučím Vám nejprve číst vše a občas u toho i přemýšlet. Ano, psal jsem, že mi to nemůže splnit vzhledem k proporcím, ale zároveň také "Vzhledem k tomu, že přítele k tomu nechci nutit a ani nejsem schopný mu jeho potřebu uspokojit, tak jsem delší dobu promýšlel možnost otevřeného vztahu"
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:28On-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
Ale že je pán Hilda rozumu mdlého, to by som mohol aj dosvedčiť na súde, ak bude žalovaný za krivé obvinenie z nepriechodnej p***le :))
06. 03. 2024 v 18:29Off-line BussterX  (103/130/150)
Ó děkuji pane stromokočka, věděl jsem, že se na Vás mohu spolehnout, muck :*
06. 03. 2024 v 18:31Off-line BussterX  (103/130/150)
Já myslim, že pan anonym mně dostatečně ozřejmil svou nebetyčnou... zralost, nemám dalších otázek, ctihodnosti 8)
06. 03. 2024 v 18:32On-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
Nebudte taky hrr s tym cicmanim, najskor si stiahnem galoty :))
06. 03. 2024 v 18:35Off-line Ellvin  (23/183/81)
A není otevřený vztah spíše jiný výraz pro kamarádství s výhodami? :s)
06. 03. 2024 v 18:36Off-line Maraj_Petty  (27/183/95)
Anonyme, jedinej kdo to tady zahlcuje jsi ty. A navíc úplnými sračkami. A jak si vůbec dovoluješ někomu psát, aby ti netykal. Tvl z jakého titulu si d***lní anonym žádá vykání. Jdi do p***le, fakt.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:41Off-line I8051  (53/184/97)
Me spis desi, ze na to, jak si zaridit svuj domaci sexualni zivot se museji tito zrali hosi ptat anonymne na pavlaci. Kazdy jiny by si to totiz zaridil tak, jak to chce a jak to vyhovuje jemu a jeho partnerovi ... :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:42Off-line BussterX  (103/130/150)
Já myslim, že trocha zdvořilosti nikoho nezabije tady na gayseznamce... ó jak bude krásné, až mi přijde zpráva "dobrý den, pošlete mně prosím fotku Vaší p***le? předem děkuji za kladné vyřízení žádosti"
06. 03. 2024 v 18:44Off-line Maraj_Petty  (27/183/95)
To je podle mě furt jeden a ten samej kripl.
06. 03. 2024 v 18:45Off-line I8051  (53/184/97)
Anonym se ptajici:
Zajímá mě jaký k tomu máte názor, jak by jste danou situaci řešili a třeba i nějaké další řešení?
+
Ja, drze mu tykajici:
Na funkcni otevrenej vztah musite bejt po vsech strankach vyzraly, rozumny a mit jasna pravidla, jinak to mezi vama casem skonci. A vyzraly ve 22/26 pri vsi ucte asi jeste nejste. Takze asi tak. Nicmene na nas nedejte, je to vas vztah, vas sex a vase pocity, takze si o tom rozhodnete spolu a neste si za to zodpovednost. A pokud se neshodnete, tak to mozna utnete uz ted, protoze to nema zrejme budoucnost, bude vas to zrat a drive nebo pozdeji to stejne skonci. Gudlak :-)
+
Anonym reagujici:
Samozřejmě že názor toho pána neberu v potaz. Netýkal se vůbec příspěvku.

-------------
Tvl tak ceho se moje odpoved tykala? Ekonomiky Ugandy? Politiky Kusely p***le? Spis se tykala neceho, co anonym z Brna nechce slyset, ikdyz to stejne prijde. A jeste tu machruje, jak je vyzralej. Klaun jeden ... :-)
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 18:58Off-line Anonym
Maraj_Petty (27/183/95)

Pro d***la, každý d***l :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
06. 03. 2024 v 19:05Off-line Maraj_Petty  (27/183/95)
Víš co, ono je to fakt klišé, ale urazit mě může skutečně jen inteligentní člověk. Tak klidně pojď do mě, tebe se totiž inteligence opravdu netýká.
06. 03. 2024 v 20:12On-line Francjosef  (67/169/72)
Omlouvám se za neznalost.
Tak jestli jsem to dobře pochopil z jistých důvodu nemůžete provozovat anální sex a chcete to řešit otevřeným vztahem.
Mám hodně kamarádů který by i když by mohli anál sex vubec nemají a žijou spokojeně pomocí jiných praktik .
A pokud by jste se rozešli tak ten problém by dál pokračoval jen s tím rozdílem u každého zvlášť. Pokud se máte opravdu rádi važte si vztahu a neřestem blbiny kterých by jste pak litovali .
06. 03. 2024 v 20:20Off-line Bombakul  (29/176/75)
Něco bych napsal ale když anonym řekne na normální názor že ho nebere v potaz ale když někdo napíše odstavec ve kterým vlastně nic neřekne a on poděkuje tak to asi nemá smysl:)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:34On-line Denis36  (60/-/-)
Otevřený=volný.
06. 03. 2024 v 20:36Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)
Prosím Vás přečtěte si znovu na jaký názor jsem reagoval :) Autor tam sdělil svůj názor na danou věc. Za což jsem poděkoval. Takový názor má smysl. Ale názory typu "nejste vyspělý" opravdu smysl nemá :) Pokud pro Vás ano, tak je to Vaše věc. Pěkný den
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:40Off-line Bombakul  (29/176/75)
Francjosefe oni to nechcou řešit otevřeným vztahem to jen anonym to tak chce řešit a navíc to partnerovi ani neřekne. Ten je asi fakt až přezrálej nebo jen nevím jak mám pochopit tohle:

Vzhledem k tomu, že přítele k tomu nechci nutit a ani nejsem schopný mu jeho potřebu uspokojit, tak jsem delší dobu promýšlel možnost otevřeného vztahu, než jsem to s ním chtěl řešit.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:41Off-line Anonym
Francjosef (67/169/72

Není se za co omlouvat, pokud něco není z příspěvku jasně, tak Vám to rád objasním. Děkuji Vám za názor.

Ano, souhlasím s tím co píšete. Dá se využít jiných praktik. Jen se právě obávám, že v našem věku by se nám tyto praktiky mohli omrzet a touha po sexu by v podstatě narůstala. Proto bych rád měl předem nějaké řešení. Chápu, že pro některé to může působit jako Balbína.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:41Off-line Bombakul  (29/176/75)
Pane anonyme tak si to přečtěte celý a pokuste se to pochopit komplexně tak jak je to napsaný a ne jen dvě slova:)
06. 03. 2024 v 20:42Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)

Omlouvám se že to z příspěvku není jasné. S přítelem jsem tuto možnost řešil. Právě proto jsem psal, že jsem tvrdě narazil. Ještě jednou se Vám omlouvám, že to není patrné z příspěvku
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:45Off-line Bombakul  (29/176/75)
No není protože napřed chceš něco jednat před tím než mu to řekneš a vzápětí už si narazil. Jeden by řekl že ti nenápadně koukal přes rameno když si to psal. Tak promiň že se v tom ztrácím:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:48Off-line Anonym
Bombakul:

Vzhledem k tomu, že přítele k tomu nechci nutit a ani nejsem schopný mu jeho potřebu uspokojit, tak jsem delší dobu promýšlel možnost otevřeného vztahu, než jsem to s ním chtěl řešit.

Vysvětlení pro Vás, aby se Vám to lépe chápalo. Oba jsme vers top. Přítel může být pasiv, nic mu v tom nebrání, ale je to pro něj náročné vzhledem k mým proporcím. Tudíž píšu, že ho k tomu nechci nutit. A u mě to bohužel ze zdravotních důvodu není možné abych byl pasivní. Tudíž mu nemohu ani já uspokojot jeho potřebu sexu.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:49Off-line Bombakul  (29/176/75)
Zrovna tuhle část sem pochopil:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 20:50Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)
Moje chyba. Napsal jsem to nesrozumitelně. Právě s přítelem jsme se o tom bavili, ale tím, že jsem narazil, tak právě proto se zajímám o Vaše názory, zda by jste řešili situaci stejně nebo podobně, případně jak. Zda je nějaké jiné řešení a tak podobně. :)
06. 03. 2024 v 20:51Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)
Jsem rád, že to je už srozumitelnější :)
06. 03. 2024 v 20:55Off-line Bombakul  (29/176/75)
No dobrá. Když ses na mě tak hezky usmál a ani si moc nenadával tak ti řeknu asi tohle: ty prostě žiješ ve strachu coby kdyby a časem možná a co kdyby náhodou. Takže pokud se máte rádi a myslíte si že některý praktiky dokážete oželet tak to prostě neřešte. Až přijde chvíle kdy pudy a chtíč zvítězí tak se můžete rozejít nebo trávit čas hledáním řešení ale do té doby si užívejte a nehledejte problémy kde zatím nejsou
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:02Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)

Ano, ty obavy opravdu mám. Možná proto, že si vážím toho vztahu a nerad bych to kvůli sexu celé zahodil. Jen bych byl na to rád připravený. Největší obavu mám právě možná z toho až se nám ostatní praktiky omrzí. Ale pravdou je, že to je velká neznámá, kdy to nastane a jestli vůbec. Nejsem si jistý, zda by přítel ve chvíli kdy zvítězí půdy a chtíč, zastával stále svůj názor nebo zda by ho změnil. Každopádně děkuji za názor
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:04Off-line Anonym
Bombakul (28/176/75)

Přítel zastává názor, že se radši rozejde než aby měl otevřený vztah. Což tenhle postoj mě celkem tlačí do kouta.

Jen pro doplnění
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:06Off-line Bombakul  (29/176/75)
Čím víc to budeš řešit tím větší šance je že váš vztah skončí ale nebude to kvůli sexu tak na to fakt zapomeň tohle téma smaž a úplně to vytěsni z hlavy:)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:14Off-line I8051  (53/184/97)
Ja bych neresil, jestli skonci, ale kdy skonci. Diky anonymovi je konec jiz nablizku, protoze anonym volnej vztah chce a p***ahne si to do svyho vesmiru. Ani se nas neprisel zeptat, spis si to zde chtel verejne zduvodnit ... :-)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:16Off-line Anonym
I8051 (52/184/97)

Pochopitelně :) Vy jste totiž vševědoucí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:20Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Zkrátka je rada jednoduchá jak ti tady radí, zavři oči před problémya doufej, že sami zmizí.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:21Off-line Bombakul  (29/176/75)
Nebo si je taky může vymyslet že Tomáši? Kdo psal o zavírání očí?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 03. 2024 v 21:22Off-line ThomasTodd  (37/186/84)
Pardon, to bylo na anonyma.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 05:58Off-line Power  (23/180/65)
Tolik keců a smysluplná rada žádná, přitom by stačilo necpat do sebe věci které to ibs způsobují a problém je vyřešen.
07. 03. 2024 v 08:47On-line Frederic  (27/178/70)
Já jsem teda asi vůbec nepochopil, co anonym myslí pod pojmem sex? jakože, když tomu svýmu nepodržím, ale pomazlíme se, v*****íme si ho a spoustu jiných věcí k tomu, tak jako nemáme sex?
takže když mě neojede, tak to není sex?
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 09:32Off-line Power  (23/180/65)
Frederic (27/178/70)

Honění taky není sex :-))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 03. 2024 v 09:48On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonyme a zavřený vztah jsi už zkoušel? xDD
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 09:50On-line Rizecek  (21/183/71)
Power (23/180/65) Před 17 minutami
Frederic (27/178/70)

Honění taky není sex :-))
_________________

To je fakt, honění je vlastně přesilovka pět na jednoho xD
A to máme dvě kompletní pětky! xDD
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 10:32Off-line Introvertman  (53/175/75)
Frederic má pravdu, sex není jen o p***li. Je tolik jiných možností, jak se vzájemně uspokojit. Powere, co je honění, když ne jiná forma sexu? Nechápu co, pokud jinak jsou spolu rádi, anonym řeší...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 03. 2024 v 10:43Off-line BussterX  (103/130/150)
Neni p***l - neni láska -_-
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 10:58Off-line Klucinek  (33/176/75)
To je citát jak od Jolandy ^⁠_⁠^
07. 03. 2024 v 11:56On-line Domcul  (22/183/76)
Anální sex je za mě best a každý to má asi jinak, ale třeba orál by za mě byl vždy jen taková předehra se kterou bych se nespokojil dlouhodobě. Třeba to má stejně. :) Ostatně většina týpků by asi taky třeba s babou nebyla kdyby jim ho jen kouřila bez sexu. Sex je sex, sorry jako :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 03. 2024 v 12:11On-line Denis36  (60/-/-)
Tak baba by mu po v*******í, mohla strkat dildo do zádele k jeho uspokojení.
07. 03. 2024 v 12:17On-line Rizecek  (21/183/71)
Jj, velký špatný xDD
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 12:34Off-line Anonym
Domcul (22/183/76)

Jak píšeš. Nechápu, že to není některým jedincům jasné. Další praktiky jsou sice příjemné, ale už vidím jak se někdo z Vás s tím spokojí dlouhodobě. Prostě sex je sex a nelze to nahradit orálem nebo honěním nebo čímkoliv jiným.

BussterX

Názory typu "není p***l - není láska" dokáže napsat jenom šašek. Tím se mi jen potvrzuje, že je tu stále velké množství zabedněnců sotva s dodělaným učňákem když nedokážou ani pořádně číst, natož psát.

Rizecek

K Vám se raději vyjadřovat nebudu. Je vidět, že číst Vás ještě nenaučili.

Power:

Pokud by jste to četl celé, tak tam píšu jasně, že i když používám doplňky stravy, tak sex stejně nelze plnohodnotně provozovat.

Introvertman:

Jestli je pro Vás honění sex, tak to máte velice nudný intimní život. Ještě napsat, že nevíte co je sex? To už je vrchol zabedněnosti. Jste opravdu takový šašek nebo ho ze sebe děláte, aby jste byl zajímavý v komentářích?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 03. 2024 v 12:43Off-line Anonym
Frederic (27/178/70)

Smutné, že nevíte co je sex ve svém věku. To co jste popsal, mazlení, kouření, honění tak to pro některé vážně sexem není. Doplňte si informace o tom co je sex a pak komentujte
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
07. 03. 2024 v 12:54Off-line I8051  (53/184/97)
Na to, jak je anonym desne chytrej v oblasti sexu, nenudneho intimniho zivota, cteni, chapani textu, neni zabedneny a ma vic nez ucnak, tak me udivuje, ze si neporadi s tak banalnim problemem, o kterem tu uz dva dny spamuje a se kterym by si poradilo kazde samostatne decko ... :-)
07. 03. 2024 v 12:55Off-line Klucinek  (33/176/75)
Představíš se nám anonyme? :⁠-⁠) já jen proto že by bylo škoda nevědět kdo je tou bezednou studnicí poučení ^⁠_⁠^
07. 03. 2024 v 12:56Off-line Anonym
I8051 (52/184/97)

Jistě. Děcka řeší potřebu análního sexu. Nechcete se ještě podělit o další moudra?
07. 03. 2024 v 12:57Off-line Klucinek  (33/176/75)
Mohl by :⁠-⁠) já mám jeho moudra docela rád ^⁠_⁠^
07. 03. 2024 v 12:59On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonym Před 22 minutami


Rizecek

K Vám se raději vyjadřovat nebudu. Je vidět, že číst Vás ještě nenaučili.
_________________________

Já to nečetl, na mě moc dlouhý xDD
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:01Off-line I8051  (53/184/97)
Sak ty anonyme jses decko taky, jen jsi ale decko nesamostatne ... :-)
07. 03. 2024 v 13:01Off-line Anonym
Rizecek (21/183/71)

Když nejste schopný to přečíst celé, tak nekomentuje :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:02On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonyme já jsem komentoval z toho jen tohle: Otevřený vztah ;)
Že tys ten fór nepochopil, za to já nemůžu xD
07. 03. 2024 v 13:04Off-line I8051  (53/184/97)
Sak on anonym na to, jak tu vypisuje, ze je vzdelany, dospely a svepravny, je realne spise opakem. Jako s tim kotatkem ... :-)

Taky kdyby to napsal vecne a strucne bez omacky, nekdo to mozna i cele precte ... :-)
07. 03. 2024 v 13:05On-line Rizecek  (21/183/71)
To se tak někdy stane xDD
07. 03. 2024 v 13:07Off-line Anonym
I8051 (52/184/97)

Že to říkáte zrovna Vy. Komentujete a pak to ještě radši několikrát upravíte, aby to dávalo smysl. To je tedy ve Vašem věku přemíra vyzrálosti a vzdělanosti :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:11On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonym Před 4 minutami
I8051 (52/184/97)

Že to říkáte zrovna Vy. Komentujete a pak to ještě radši několikrát upravíte, aby to dávalo smysl. To je tedy ve Vašem věku přemíra vyzrálosti a vzdělanosti :-)
______________________________

Nevidím žádný důvod, proč když je možnost úpravy, proč by se to nemohlo udělat.
To je už trochu přitažený, nemyslíš? ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:14Off-line I8051  (53/184/97)
Anonym 1. verze v 07.03.2024 13:06:02

Anonym
I8051 (52/184/97)

Že to říkáte zrovna Vy. Komentujete a pak to ještě upravíte, aby to dávalo smysl :-)

Anonym 2. verze v 07.03.2024 13:06:49

Anonym
I8051 (52/184/97)

Že to říkáte zrovna Vy. Komentujete a pak to ještě několikrát upravíte, aby to dávalo smysl. To je tedy ve Vašem věku přemíra vyzrálosti :-)

Anonym 3. verze v 07.03.2024 13:07:20

Anonym
I8051 (52/184/97)

Že to říkáte zrovna Vy. Komentujete a pak to ještě radši několikrát upravíte, aby to dávalo smysl. To je tedy ve Vašem věku přemíra vyzrálosti a vzdělanosti :-)

-----------
Jo, ty rikej neco o tom, ze nekdo neco upravuje ... :-)
07. 03. 2024 v 13:16Off-line Anonym
Pokud jste tak nevzdělaný, tak Vám teď prozradím tajemství. Pokud sem něco vložíte anonymně, tak nemůžete nic z toho upravit ani smazat. Čili to co píšete jste si pěkně vymyslel :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:18On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonym:
Tak abych jen neprudil, přečetl jsem si to teda celý.
Můj názor bude stručný: Všechno je o domluvě! ;))
07. 03. 2024 v 13:19Off-line I8051  (53/184/97)
Hlavni tajemstvi anonymu je lhat, vymyslet si a prskat. A to neni tajemstvi ... :-) Anonymni prispevky ale muzes mazat a davat znova ... :-)
07. 03. 2024 v 13:20Off-line Anonym
Rizecek (21/183/71)

Děkuji za názor! Vážím si Vašeho času, který jste vložil na čtení mého příspěvku. Přeci jen si dovolím ještě dotaz. Když za domluva jednostranně není vůbec možná, jsou zde i jiné možnosti řešení?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:21Off-line Rakosnicek69  (22/186/82)
Proč tady zase ty prase tlusté otravuješ lidi svými chytrými poznámkami, běž si raději umýt ten tvaroh tam dole nebo ať ti ho mladej vylíže jak to máte ve zvyku.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:21Off-line I8051  (53/184/97)
Reseni nemozne domluvy jsem ti napsal uz v prvnim prispevku, ktery jsi ani necetl cely, skoncil jsi u druhe vety a hned jsi zacal prskat a machrovat, jak jsi dospely ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:23Off-line Anonym
I8051 (52/184/97)

Zajímavé tedy je, že když jsem chtěl toto téma smazat, upravit a nebo upravit nějaký komentář, tak to vždy psalo, že to bylo vloženo anonymně a nelze jej upravit/smazat. Jste jen lhát vážený pane! :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:23Off-line I8051  (53/184/97)
Rakosnicek69 (21/186/82)
Proč tady zase ty prase tlusté otravuješ lidi svými chytrými poznámkami, běž si raději umýt ten tvaroh tam dole nebo ať ti ho mladej vylíže jak to máte ve zvyku.
---------
Ale to neeee, tohle jsem videl na tvejch videich, kdes to delal nejakymu bisexovi a vystrkoval jsi pak na nej p***l kalhotkach. To bylo desny. Asi zrusim predplatny ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:25Off-line Rakosnicek69  (22/186/82)
Sry ale moje OF je pouze solo, nikoho jiného tam nemám a už vůbec né kalhotky. Zase jsi se pomýlil starče. :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:26Off-line I8051  (53/184/97)
Jojo, to uz rakosi neokecas. Ses i s tim tady chlubil. Pozde hochu ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:34On-line Rizecek  (21/183/71)
Anonym Před 10 minutami
Rizecek (21/183/71)

Děkuji za názor! Vážím si Vašeho času, který jste vložil na čtení mého příspěvku. Přeci jen si dovolím ještě dotaz. Když za domluva jednostranně není vůbec možná, jsou zde i jiné možnosti řešení?
_________________________

Jak už bylo napsáno, absolutní nemožnost domluvy znamená najít si někoho jiného.
Tvrdý řešení možná, ale účinný ;)
A nevykej mi vole, nejsem žádnej pan doktor xDD
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:48Off-line I8051  (53/184/97)
Zase ale MUDr. Rizek by byl treba odbornik k sezrani ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 13:56Off-line Introvertman  (53/175/75)
Anonym chce slyšet jen to, co chce slyšet a ani vlastně sám neví co, jinak jsou pro něj všichni dementi, to nevymyslíš.... :-D :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2024 v 14:05Off-line I8051  (53/184/97)
Jojo, kdyby si anonym misto psani tech kecu a machrovani nad kazdym prispevkem rozmyslel, co vlastne doma ve vztahu chce, usetril by nas toho blata tady. Ale on je jen nedospele a uvztekane decko, coz bylo zrejme i z tematu ... :-)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2024 v 14:09On-line Frederic  (27/178/70)
Mě anonym přijde jak pacient u doktora v nemocnici, co se hádá se všemi o jeho diagnóze xxddd

ale možná je to opravdu pacient ;-)
07. 03. 2024 v 14:11On-line Frederic  (27/178/70)
To chceš přijít do klubu kámošů s nějakým problémem, kde jsou všichni trošku sjetý a melou howna a všechny pozurážet xddd
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2024 v 14:15On-line Rizecek  (21/183/71)
Frede celá tahle stránka je plná pacientů.. xDD
Jenom já jsem žrádlo! :'DD
07. 03. 2024 v 14:17On-line Frederic  (27/178/70)
A já primář, takže budete všichni poslouchat! i ten, co se vydává za žrádlo, řízečku! xddd

nebo tě sežeru!
07. 03. 2024 v 14:18Off-line Panskrt  (48/178/81)
Už dlouho mě zajímalo, jestli je ten trojobal jen na zimu, bude z tebe přes léto jen přírodní plátek? :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 14:20On-line Rizecek  (21/183/71)
Panskrt (48/178/81) Před chvílí
Už dlouho mě zajímalo, jestli je ten trojobal jen na zimu, bude z tebe přes léto jen přírodní plátek? :)
__________________________

Ano přesně tak xDD
V zimě trojobal a v létě přírodní plátek na pláži grilovaný ve vlastní šťávě xD
07. 03. 2024 v 14:22Off-line Panskrt  (48/178/81)
Tušil jsem to :D
07. 03. 2024 v 14:23Off-line I8051  (53/184/97)
Hlavne moc neklepat, byla by mu zima ... :-)
07. 03. 2024 v 14:26On-line Rizecek  (21/183/71)
Už odmalička jsem trochu tušil, že se ke mně hodí spíš vejce než broskev xDDD
07. 03. 2024 v 14:28Off-line Panskrt  (48/178/81)
Pěkný postřeh. Jak moc neklepat? Zrovna to naklepání by bylo zlatým hřebem před konzumací :)
07. 03. 2024 v 14:29Off-line I8051  (53/184/97)
Tak jasne, ale jen trosku. Moc naklepanej by v zime promrznul :-) A broskev? To spis ananas ... :-)
07. 03. 2024 v 14:35On-line Rizecek  (21/183/71)
Joo ovoce, to zase jako smím a nejsem určo sám :P
Onanas, bimbanány, po***anče, mrdalinky, k***tos, jeblka... xDDD
07. 03. 2024 v 14:50Off-line I8051  (53/184/97)
Ovoce neovoce, hlavne kdyz je tam maso ... :-)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 14:51Off-line Klucinek  (33/176/75)
Tvle tak tyhlencty sračky z tohohle chlíva neodveze ani král všech fekálů a můj životní vzor, pan Čurda O⁠_⁠o
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 15:04Off-line I8051  (53/184/97)
Sak staci najit na podlaze ten spunt a ono to odtece samo bo gravitace :-)
07. 03. 2024 v 15:13Off-line Klucinek  (33/176/75)
Tohleto ne, to sou řádně uzrálý sračky ^⁠_⁠^ asi jako když sem senkrůnu vyhazoval lopatou nad hlavu, sedm kubíků hoven ^⁠_⁠^
07. 03. 2024 v 15:22Off-line I8051  (53/184/97)
Tak to trosku naredime, ne? :-)
07. 03. 2024 v 16:37Off-line BussterX  (103/130/150)
To ten 3,14čus ani nepochopil, že "neni p***l - neni láska" je forek a hned má potřebu fotrovat? omg... anonyme ty tupá blpko namistrovaná :D
07. 03. 2024 v 18:40Off-line Introvertman  (53/175/75)
To víš, to je tou jeho vyzrálostí.... :-D
07. 03. 2024 v 18:44Off-line Bombakul  (29/176/75)
Před 6 hodinamiOff-line Domcul (22/183/76) NOVÉ
Anální sex je za mě best a každý to má asi jinak, ale třeba orál by za mě byl vždy jen taková předehra se kterou bych se nespokojil dlouhodobě. Třeba to má stejně. :) Ostatně většina týpků by asi taky třeba s babou nebyla kdyby jim ho jen kouřila bez sexu. Sex je sex, sorry jako :D
Souhlasím - 3 • Nesouhlasím - 5 Nahlásit


A kdybys někdy měl partnera myslím jako opravdovýho a ne jen matraci a něco by se mu stalo tak uděláš co? Prostě mu řekneš že celý ty roky si ho měl jen na mrd takže už tě nezajímá? A tohle chce mít svatbu a děcka? Nasrat vám:)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
07. 03. 2024 v 19:22On-line Vlnity_Stromokocur  (47/-/-)
Tvl, takéhoto anonyma mať doma, tak ma nezaujíma nepriechodná p***l, ale ako sa nenápadne zbaviť jeho mŕtvoly :))
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 03. 2024 v 19:36On-line Domcul  (22/183/76)
Bombakul To že někdo mrdá se svým partnerem je zcela přirozené a rozhodně to neznamená, že je něčí matrace. Sex do vztahu patří, ale zbytečná přecitlivělost ne. Kdyby budoucí partner nemohl, tak ano, předpokládám, že by byla možná nějaká domluva. Protože já neuznávám vztah ve kterém by se musel někdo obětovat pro druhého a sám se necítit naplněný. Na jistý čas určitě, na celý život no way. Že to vidíš jako matraci, je čistě tvůj problém.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
07. 03. 2024 v 22:25Off-line Klucinek  (33/176/75)
No jo, ty čivavy :⁠-⁠)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload