Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s YT účtem

01. 04. 2024 v 15:56Off-line Anonym
Všechny vás zdravím, zcela nečekaně mám problém, se kterým nevím, na koho se obrátit. Jde o můj účet na YouTube. Jde o to, že se mi v historii a v záložce "To se mi líbí" zobrazují různá videa původem z Německa, Anglie, pak i nějaká videa z Arabských zemí... no prostě různá videa odkudkoliv. Někdo by si mohl říct, že na tom není nic divného, jenže já tato videa a ani jim podobná nikdy předtím nevyhledával. A když nějaké takové video odstraním, tak se mi po nějaké krátké chvíli v této záložce objeví další. A takhle se dál točíme v kruhu. Ušetřete mě řečí, že jsem se neměl bůhví kde registrovat a poraďte, co s tím. Mám pocit, že jsem vyčerpal možnosti. I změna hesla nepomohla :-(
01. 04. 2024 v 16:48Off-line Tajemnydavid  (32/184/115)
To spíš vypadá, že se ti někdo naboural do účtu.
Pokud nepomohla změna hesla, změň si ho opět a nastav si dvoufazové ověření na telefonní číslo, kde budeš potvrzovat, že se přihlašuješ ty. Pokud to ani nepomůže, napiš na Google podporu, která by ti s YouTube účtem měla ponoct.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 04. 2024 v 16:55Off-line Ellvin  (23/183/81)
No a zkusil sis vymazat na webech, který se ti zdají být pochybný, účet? Nejdříve udělej to, pak si změň heslo a nastav si různá ta ověření :sD nedal bych prst do ohně za to, že tohle pomůže, ale mohlo by, no :sD
01. 04. 2024 v 18:13Off-line I8051  (53/184/97)
Na uctu vidis, komu jsi dal povoleni k prihlasovani pres gugli ucet, tak to preventivne promaz a taky tam najdes sparovana zarizeni, ktera jsou k gugluctu stale prihlasena, tak je taky odparuj. Ono totiz nekdy dlouho trva, nez se ta sesny po zmene hesla odparuji ... :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 04. 2024 v 20:21Off-line Miloslav9  (31/171/60)
Anonym. Pokiaľ sa ti niekto nabúral do účtu, žiaľ zmena hesla ti asi nepomôže
Niekde v nastaveniach Google account nájdeš aktívne prihlásenia, tie treba odhlásiť

https://support.google.com/…swer/3067630?…
01. 04. 2024 v 23:31Off-line Plemenik  (48/183/98)
Takový problém jsem měl taky. Nakonec jsem to vyřešil jednoduše nastavením v prohlížeči Chrome
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload