Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Trable ve vztahu?

24. 04. 2024 v 19:59Off-line Anonym
Čauves lidi, nejsem ten stejný anonym ale mám podobný problém, mě je 18 mě drahé polovičce je 20. Jsme spolu přes 2 roky zachvili to už bude 3 rok. A prostě jsme dřív byly pořád spolu ale poslední dobou oba dva máme méně času a jsme na nervy. Já z důvodu závěrečných práci a on že studuje vysokou takže mazec zejo. Sle spíš abych přišel k tématu když si třeba píšeme tak mi přijde že se mě snaží pořád něčím vytočit nebo říct když nemám čas a on zrovna jo tak ze jsem ten horší takhle přes ty sms je úplně jiný člověk ( k horšímu) a když se vidíme chtěl bx dělat jen to jedno ale já občas nemám náladu a on je pak takovej hm ty mě nemáš rád tak tahni dop***le já budu naštvaný ale ty jsi ten horší. Chci se s ním o tom bavit ale on furt ne jsi ten horší a tečka. Tak řeknu tak se rozejdem páč tohle mě nebaví a on ne zlatíčko miláčku a po chvilce hm ty b***cku prostě chci říct že už není takový jako dříve a asi ani já to nepopírám. změnili jsme se a já se bojím rozchodu, ne kvůli sobě ale kvůli němu, skoro žádné kámoše nemá a když na to přijde řeč já na to nemám čas, chce po mě abych každý svůj volný čas trávil sním ale já mám taky,, soukromý život,, kámoše a tak. Občas mi hraje na nervy ale jsem rád že jsem s ním, miluju ho ale někdy si říkám jaké by to bylo kdybych byl,, volný,,. Když tak srry za menší gramatické chyby a doufám že si to ičko přečte celé až do konce a poradí mi. Tím nechci říct aby jste všichni ostatní mlčeli to ne ale prostě znáte naše ičko na vše má odpověď ať už vhodnou nebo nevhodnou, hloupou či chytrou. Dneska to bude nejdelší téma dne co? Tak asi všem dopředu děkuji. Váš tomáš.
24. 04. 2024 v 20:01Off-line Anonym
Dejte si k tomu čaj nebo kafe a samosebou cigárko ;)
24. 04. 2024 v 20:12On-line Tygr728  (30/190/90)
Amen.
24. 04. 2024 v 20:18On-line R77  (47/-/-)
Je to prosté … ten tvůj když zrovna nedostane to “co chce”, sex. jak malé děcko… tak cítím v tom tvém textu citové vydírání z jeho strany

Jsou tam sklony, že tě považuje za svou věc ..

Být s někým z lítosti, že je ňouma bez kamarádů …hmmm

Užijte si to, v tomto věku nic netrvá věčně, a až budeš mít 25 tak se tomu budeš smát
24. 04. 2024 v 22:16On-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Realne asi prvy krat raegujem seriozne ale ja mam podobnu situaciu, a nvm ani s čím chceš poradiť a či vobec chceš alebo čo,. s mojim je to hard sa vobec dohodnut kedy sa stretnut, hlavne ked aj chceme mat sukromie a byt sami... no ale proste aj v inych ohladoch je to občas trochu nap**u, ale furt lepšie než byť single a bez neho, lebo ho mam fakt rad

tak ak ho miluješ tak asi v poho, ked ta fakt začne srať tak ho prestaneš milovať a budeš vedeť čo robiť ďalej, či sa s ním rozísť alebo nie
a že jaké to je byť volný - ja som bol da sa povedať chvilu single a neni na tom nič dobré, ale zas vždycky si možeš nájsť niekoho iného
24. 04. 2024 v 22:22Off-line Anonym
Sweatskinaimbot jasně, vůbec nechápu proč to musí být tak složité, možná je chyba jenom ve mě on o mě jeví zájem asi ale mě to prostě vadí, jeho přirození mi taky přestalo jakoby vonět zní to blbě? Mám ho rád, rad s ním trávím čas ale prostě když je hnusně venku tak nechce něco hrát člověče mezi tak fajn tak se budeme mazlit a pochválí začne a já pak mám pocit že me chce jen na to jedno dříve jsem se sním o tom hádal ale zbytečně vždycky hm ale to ty nechceš a jsi ten horší
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 04. 2024 v 22:23Off-line Anonym
Tak nevím prostě proč to musí být tak složité
24. 04. 2024 v 22:43On-line Sweatskinaimbot  (69/169/69)
Tak chyba len v tebe asi nebude lebo šak vo vzťahu ste dvaja tak musíte nejak obidvaja na tom pracovať, a keď on necche a len všetko hádže na teba tak je kkt, sorry

nvm možno ťa už nepriťahuje keď vidíš že sa chová jak retard, lebo to imho urobí vela to chovanie, aspoň pre mňa, a navyše keď si sa s ním chcel o tom baviť a on nič tak to je weird...
24. 04. 2024 v 22:51Off-line I8051  (53/184/97)
Odpoved pozdeji, mam praci. Dekuji za pocbopeni :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2024 v 00:07Off-line Denis36  (60/-/-)
Máte vztah a oba studujete. Sedněte si a proberte to vzájemně. Škola a vzdělání je pro vaší budoucnost potřebná. Jenže ted vám škola jaksi narušuje soužití. Nastavte si dny, kdy se budete moc setkávat. Časovým rozchodem nic nevyřešíte, jen se vzájemně odcizíte, pak možná už nebudete chtít být spolu, protože po škole každý nejspíš budete dělat jinou práci. Pokud chcete vztah udržet budete muset najít kompromis škola - vztah popřípadě práce - vztah.

Jsou rodiny, kde jeden dělá přes den a druhý většinou noční a dotoho se ještě starají o děti. A musí to dát, aby se manželství nerozpadlo. Stává se i to, že partneři vídí v lepším případě na víkend.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 04. 2024 v 05:48Off-line Power  (23/180/65)
Takhle přes ty sms je úplně jiný
-------------
To jako fakt někdo 18-20 letý používá v dnešní době ještě sms? :-))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2024 v 08:52Off-line Denis36  (60/-/-)
Proc by nemohl, každýho věc, jakým způsobem bude komunikovat.
Ty Powere ještě používáš dopisní papír, známku s obálkou?
25. 04. 2024 v 10:29Off-line Anonym
Power myslel jsem instagram a tak ale to je jedno , navíc je to každého věc jak řekl Denis36
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2024 v 10:30Off-line Anonym
I8051 stále máš práci? Chceme slyšet i tvůj názor , radu a tak , však víš.
25. 04. 2024 v 10:31Off-line I8051  (53/184/97)
Vydrz, snidam. To se nesmi uspechat ... :-)
25. 04. 2024 v 10:33Off-line Anonym
I8051 dobrá dobrá tak dobrou chuť , hlavně nezapomeň na to cigárko pokud kouříš i nezdravě :D
25. 04. 2024 v 10:40On-line R77  (47/-/-)
Anonyme :0), tak okatě si někoho předcházet to se tu dlouho nevidělo ;-)
25. 04. 2024 v 11:34Off-line I8051  (53/184/97)
Soryjako anonyme, cigara ani kafe neprovozuju a nikdy jsem neprovozoval. Ja vlastne nejsem na nicem zavislej. Teda krome sexu :-)

Ale pojdme tedy vesele vyresit tvuj tiket, at to mame do obeda z krku!

V pocatku uvedu, ze je pekne, ze se oba tak svedomite pripravujete na zivot tim, ze se tak hodne venujete skole. Ja jsem sic take VS, ale skole jsem se venoval maximalne behem zkouskovyho. Ale me exaktni vedy vzdycky sly, takze mozna proto jsem se nemusel tolik ucit a mel tak vic casu na cokoli.

Co me ale trosku zarazi je to, ze se bezne castujete hlaskami typu "tahni do p***le", "b***cku" nebo "jsi horsi a tecka". Tohle je vec, ke ktery byste se nemeli v normalnim vztahu nikdy dostat. Me by tohle p***eli nenapadlo rict nikdy ani v ty sebevetsi nasranosti. Takze pokud uz jste v tomhle stadiu, ze te posila do asu, ty mu to vracis, uvazujes o tom se rozejit a jediny reseni problemu je, ze mu reknes, ze koncis a pak se na chvilku vyklidnite, tak si myslim, ze to nebude mit dlouhy trvani a stane se nejakej vaznejsi fakap, kdy se rozhadate uplne a rozejdete se v tom nehjorsim. Vim, o cem mluvim.

Takze hele, pokud uz ted vidis, ze to jde do kytek, ze te omezuje, nikam te nepousti, kdyz se nudi, musis bejt s nim a kdyz ma co delat, tak te ma na haku a delate si i dalsi naschvaly, tak si rekni, proc jste vlastne spolu. Ze ho milujes je hezky, ze cejtis za nej zodpovednost, protoze nema zadny kamose je taky hezky. Ale zakladem je, trosku sobecky, bejt sam stastnej. A tohle vase souziti asi moc stastny neni. Ani pro jednoho. Stastny jste tehdy, kdyz delate kazdej to, co chcete a co vas naplnuje, nijak se neomezujete v aktivitach, mate cas na sebe i cas na kamose a konicky a p***om se na sebe stale tesite a jste spolu radi. U nas neni problem, kdyz ja na 4 tejdny zmizim na more a p***el jindy zase jede s kamosema na motorky treba Island nebo nekam do Asie. Ale jsme stale spolu a tesime se na sebe. A ani si nemusime denne psat, jen se vidime na inReach. Oba chceme, aby si to ten druhej uzil.

Je vam pomerne malo a jste divoky. Z toho asi plyne i tohle vase "vasnivy" obdobi, ktery by asi nenastalo, kdyby vam bylo treba kolem 30 nebo vic. I v kombinaci s tim, ze jste spolu 2-3 roky, coz neni malo, mate stale cas si rict, ze tenhle pokus byl fajn, ale uplne se nepovedl. Mate cas si rict slusne cau, bylo to fajn, ale chci neco jinyho. Mate cas si to v sobe rozmyslet a zkusit po nejaky dobe neco jinyho. Muzete hned a znova zacit neco jinyho s novejma nabytejma zkusenostma. Mate ale i cas se k tomu postavit, vyrikat si svoje potreby a nazory a pokusit se to nasmerovat zpet do pohody. Samozrejme pokud to jde, zadny masirky. A ani jedno reseni neni prohra.

ALE! Tak ci tak, tohle bude tvoje a jeho rozhodnuti. Ja jen napsal nazor nekoho, kdo uz par veci zazil a nasel si nakonec tu skvelou pohodu. I dalsi ti tu napsali svy nazory. Ale ty udelej jen to, co sam cejtis a to tak, aby to bylo tvy rozhodnuti vedouci k tomu, bejt v zivote stastnej. A nezapomen si pak taky za to nyst zodpovednost a nehazet to pak pripadne na kohokoli jinyho. Treba na me. Gudlak :-)

Joa zamakej trosku na pisemnym projevu, tohle je desny a ver tomu, ze se ti to v zivote vymsti. Pokud teda neplanujes delat nakde u pasu ... :-)
25. 04. 2024 v 12:04Off-line Power  (23/180/65)
Tvl notoměposer psychologická poradna i8051 :-))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
25. 04. 2024 v 12:06Off-line I8051  (53/184/97)
Power (23/180/65)
Notoměposer :-))
---------------
Proc ne, ale na to si dej radeji inzerat jinde ... :-)
25. 04. 2024 v 13:03On-line NeoSaysNeow  (20/180/115)
Souhlasím s íčkem. Jestli váš vztah je ve fázi, kdy si mezi sebou nadáváte a říkáte si, jak je ten druhej špatnej, je načase ten vztah nějak respektuplně ukončit. V 99% případů se takovejhle vztah už nedá zachránit... A i kdyby dal, ty věci, co jste si řekli, vám zůstanou v mysli.
25. 04. 2024 v 14:56Off-line Klucinek  (33/176/75)
Nevim, za mě je "Itálie" cajk, nedořvat jeden druhýho je nudný :⁠-⁠)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
25. 04. 2024 v 18:03On-line Tygr728  (30/190/90)
Já chci do Itálie! :)))))) na krásněj jih
25. 04. 2024 v 22:02Off-line Anonym
Všem děkuji za rady /reakce hlavně tobě I8051 , máte asi tak nějak pravdu , ještě bych to zkusil s ním to nějak probrat a když tak rozchod.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 04. 2024 v 23:37Off-line Denis36  (60/-/-)
Powere, to není psychologická poradna i8051, to je způsobeno tím, že i8051 žije ve svém virtuálním světě - tím pádem má dostatek času na psaní eleborátů.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 04. 2024 v 00:45Off-line I8051  (53/184/97)
Jedinej, kdo tu zije osamocenej ve virtualnim svete, ve kterym si mysli, ze ma nenulovou sanci u deti "do 16+", jsi jen a pouze ty, Jezino ... :-)
26. 04. 2024 v 07:20Off-line Denis36  (60/-/-)
Myslíš? Nezapomeň, kdo myslí, většinou hovno ví.
26. 04. 2024 v 09:44Off-line Klucinek  (33/176/75)
Ovšem jezino nezapomínej že existují výjimky potvrzující pravidlo, a přesně o tu se zde jedná :⁠-⁠)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2024 v 09:47On-line Tygr728  (30/190/90)
A klucinkovi začala sichta na hajzlu:-D tak teď může šest hodin přispívat.... :-D :-D ;))
26. 04. 2024 v 10:10Off-line Klucinek  (33/176/75)
Děkuji, ale přesčasy nedělám ^⁠_⁠^
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2024 v 10:20Off-line Denis36  (60/-/-)
Ty máš čas Klucinku o pracovní době opruzovat na buznaseznamce?
Zaúkoloval bych tě, až bys zčernal:-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2024 v 12:53Off-line Anonym
Denis36, Klucinek klídek pánové :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2024 v 13:18Off-line Denis36  (60/-/-)
To je v pohodě, jen se škádlíme. Ze jo Klucinku?
Klucinku, kde jsi? . . . Klucinkůůů
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2024 v 15:27On-line Tygr728  (30/190/90)
Tak přece se tady nebude dřít zadarmo, jedině že by za odpovědi posílál správcům faktury jako Íčko ;)))))
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload