Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Hodně složité...

21. 09. 2012 v 04:44Off-line Anonym
Zajímá mě váš názor a rady na situaci ve které jsem....

Je mi 21 jsem si asi na 70% jistý že jsem Gay i když takhle to určit je pěkná blbost. Jsem zamilovaný do svého nejlepšího kamaráda , ten je nejspíš heterosexual , přitom mám delší vztach s holkou kterou mám hodně rád ale to je vše co k ni cítím... Toho kluka miluju , dělám pro něj vše , je mladší a já jsem finančné hodně dobře zajištěný takže udělám pro něj vždy co mu na srdci vidím ... má přitelkyně na něj žárli a taky má proč , několikrát večer jak u mě spal tak jsem se neudržel a v jeho pánku jsem si plnil sny... K tomu věřím boha a i když nevěřím že jsem nějak špatný , tak se bojím toho co na to řekne moje okolí a toho že ztratím toho kamaráda třeba že se lekne nebo něco...:( nwm... mam chaos ...
21. 09. 2012 v 07:23Off-line Chrisik  (33/176/51)
Jdi zas svým srdcem, buď to uděláš teď nebo za nějakou dobu, tak i tak se to dozví , čím dřív tím líp.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 09. 2012 v 08:17On-line Richard33  (44/185/80)
Většinu věcí co píšeš jako problémy můžeš (spíš musíš) vyřešit pouze ty. To za tebe nikdo neudělá. A vyřeš to co nejdřív. Pak ti to např. přítelkyně vmete do tváře něco na tenhle způsob ... Takže tak ty to víš už 2 roky a nedokázal jsi mi to říct?
21. 09. 2012 v 08:43Off-line Mirooo  (43/-/-)
Ahoj..viem velmi dobre o com hovoris...ak chces napis mi cez sukromnu spravu ja som prezil to iste a mam pre teba jednu radu... to co si napisal je presne moj pripad...
21. 09. 2012 v 09:26Off-line Thadeas  (36/181/90)
Tak riešenie je celkom prosté.
1. Máš priateľku, ktorú nemiluješ. Tam sa s ňou potrebuješ porozprávať, jemne jej vysvetliť, že aj keď ju máš stále rád, nedokážeš ju milovať tak, ako by si to zaslúžila. AK ťa má rada, tak to pochopí a ostanete aspoň kamaráti.

2. Skús indirect trik.
Ehm, je to asi takto: potrebuješ zistiť, aký má názor na homosexuálov.
Toto je tá najťažšia časť. AK ho už vieš, tak problem solved, ak nie tak ...
Je niekoľko možností, prvá je tá, že ak nastane nejaká situácia v novinách, kde majú čosi Gayovia dočinenia (napr. Gay Pride, alebo taká dáka verejne známa akcia, alebo veľká diskusia v novinách) tak to môžeš spomenúť a opýtať sa ho na jeho priamy názor. Ak sa ťa opýta, či si homosexuál, tak to môžeš odbyť bez klamstva protiotázkou: "Vyzerám ako buzna/homosexuál?" (slovo buzna je lepšie, lebo ako homosexuál ho môžeš použiť - keďže vieš, o čom hovoríš - a zároveň nastoľuješ predpoklad, že nie si homosexuál, aj keď svoju orientáciu nepoprieš, iba sa opýtaš, či je tvoj výzor kompatibilný so všeobecnou mienkou o točkách)
Ak má kladný názor, tak ho neskôr požiadaj o jeho názor na situáciu: "Si zamilovaný do kamarátky, ktorá je lesba, a nevie o tom, že si do nej buchnutý, a bojíš sa, že keď jej to povieš, tak sa ku tebe otočí chrbtom - ergo, že ťa prestane brať za kamaráta."

Podľa jeho názoru zistíš na čom si a ako to je. Potom, ak ti povie, že je blbosť sa kamarátovi za takú vec otáčať chrbtom, že on by to neurobil, tak mu vysvetli, že tou lesbou si myslel jeho.

EDIT: Tak, hotovo. Dúfam, že som pomohol.
Oh, a ešte jedna vec! Dôležitá!!!
Ak sa tak nejako dostane ku tomu, že aj keď si do neho, on do teba nie lebo je hetero, ale ostávate kamarátmi, tak sa priprav na to, že v budúcnosti bude mať ženu, ktorú bude milovať. AK ho vážne miluješ, tak ho necháš voľne lietať :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 09. 2012 v 01:04Off-line Anonym
Ja +- minus vím co udělat a jak bych se měl zachovat ale riskuju tím všechno... přitelkyně se na mě vysere, ten ktereho miluju se lekne a nebude se semnou bavit a rodina se na mě bude dívat jako na monstrum... kdyby se tohle stalo mužu se jít oběsit...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 09. 2012 v 06:54Off-line nejgu  (51/174/64)
Zas takhle to brát nemůžeš ... mysli víc pozitivně :)
22. 09. 2012 v 13:38Off-line Anonym
Njn.. většinou se umím rozhodnout ale v tomhle nemůžu... :/
22. 09. 2012 v 16:30Off-line Thadeas  (36/181/90)
Problém je v tom, že ak nespravíš nič, tak sa s priateľkou buď rozídeš a bude na teba nasratá viac, alebo to spolu prekúšete a prídu ďalšie podnety , z ktorých bude tvoja priateľka zúriť. Ergo nebudete šťastný ani jeden, ani druhý.
Tým, že sa spolu porozprávate, je väčšia pravdepodobnosť, že to prijme, čím ju úplne nestratíš. Ako môžeš si v tomto vybrať, ja osobne radím sa s ňou o tom porozprávať. Ak je to dobrá baba a ak má v hlave čosika, tak to pochopí, možno bude najprv urazená, alebo naštvaná, ale to prejde. Tak či tak, ak budeš s tým u nej otáľať, tak sa na teba vysere buď neskôr a za horších okolností, pričom bude viac nahnevaná a môže sa začať chovať ako neriadená strela, čo je pre teba rizikovejšie.

Tam je dôležité jej vysvetliť, že (a sleduj slová, ktoré používam):
Ju nemiluješ tak, ako by si bola od teba zaslúžila.
Ju máš stále veľmi rád, ale necítiš ku nej to, čo by si chcel.
Jej vysvetlíš, že za ňou budeš stáť, lebo ju máš rád, aj keď ju nemiluješ ...
Atd.
Tam ide o to, aby pochopila, že ak bude situácia napredovať, tak nebudete v tomto šťastní ani jeden.
---------------------------------------------------

Čo sa týka toho druhého, tam musíš reagovať a zachovať sa podľa podnetov tvojho kamaráta. Ak zistíš, že mu gayovia nevadia - prejdi na plán B. Ak mu vadia, a je ochotný sa otočiť chrbtom ku hocikomu len pre jeho orientáciu, tak mu o tom, čo ku nemu cítiš, nehovor. Maj ho za kamaráta, dokým si nenájdeš iný objekt alebo dokým sa neosamostatníš. Potom sa to môže dozvedieť, aj keď to je už na tebe.

Plán B: Viď situácia s lesbou.



Čo sa toho druhého týka.
22. 09. 2012 v 17:07Off-line Ladinek50  (69/174/82)
No ten strach co máš se jednou budeš muset naučit překonat,jiná cesta není.
23. 09. 2012 v 15:28Off-line Anonym
Njn ... nevím nějak s tím budu muste pobojovat...
22. 10. 2012 v 19:22Off-line Betonica  (39/191/93)
Ze vseho nejdriv se zbav dojmu, ze nejlepsi kamarad potrebuje tvoje penize. To mi prijde povrchni a neuprimne.

Jak zjistis, ze je gay? Jednoduse se ho zeptej a kdyz uz budete v tom, rekni mu o sobe. Je to sice zkouska ohnem, ale je li kamarad opravdu nejlepsi, pak s tim nebude mit problem. A pokud bude mit problem, zbavis se prizivnika...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload