Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Máš problém?

05. 01. 2014 v 19:40Off-line Anonym
Ahojte.Ako uz nadpis naznacil,MAS PROBLEM??Toto je taka tema skor este pre skolopovynnych.Ako sa vysporiadavate z urazkami na svoju orientaciu??Mate take problemy?Dam taku univerzalnu reakciu,ze: Idete po chodne(alebo v triede) a najednou na vas niekto zakrici: Buzna!" (Ci podobne) Ako sa s tym vyrovnavate??(co im na to poviete,ignorujete)?? Diki :)
05. 01. 2014 v 19:48Off-line dawexi  (103/-/-)
Neresil bych to hele zvykej si na to ju na me take kriceji ze jsem buzna kazdy at si trhne nom
05. 01. 2014 v 20:19Off-line J20  (31/184/90)
Nevím, máš se naučit bránit. Ano, někteří tady píšete, jak nesnášíte rvačky a všechno chcete řešit domluvou, ale to nebude fungovat u ignorantů nikdy. Stačí se s tím dotyčným pobít a on tě začne brát vážně a problémy rychle vymizí. Stačí ukázat koule a je to.
05. 01. 2014 v 20:20Off-line johnj  (40/186/82)
Pokud by se mi to stávalo, adekvátně bych reagoval zavoláním: "Jé!!! Ty taky?! Tak to můžem zajít na kafčo!", případně pokračováním svou cestou se zvednutým prostředníkem nad hlavou. Víc bych to nějak neřešil.
Vlastně řešil. Jednou jsem ručně vysvětlil jednomu takovému vtipálkovi, že posmívat se lidem kvůli tloušťce a brýlím není slušné. Doteď nevím, jestli pomohlo vyzvednutí za krk do výšky nebo ty dvě facky. :)
05. 01. 2014 v 22:19Off-line Bahutom  (35/173/60)
Neřešit :) já třeba vůbec nemám čas tohle řešit a absolutně se tím nezabývám. Hledím si svého a pokud někdo má čas se mi posmívat oka je to jeho ztráta času já mám v plánu den využít jinak než se zabývat ostatními :) Není čas ztrácet čas. Zajímavý je to že ani nevím o nikom kdo by se mi takto posmíval :) a to nikoho zásadně nebiju :D
05. 01. 2014 v 22:22Off-line Someone89  (25/179/90)
Odpovedz : "Si trápny ako schody vo výťahu" a pokračuj ďalej :D
06. 01. 2014 v 06:54Off-line ent  (50/183/100)
Na výkřik , buzna, bych zareagoval...těší mě, ja jsem (dopln si jméno).. a šel bych dál. Když měl v práci jeden narážky tak jsem se na něj usmál a shovívavě mu zdělil, že si cením toho že mě balí, ale že opravdu není můj typ. Páč je to heterák jak vyšitej tak dal pokoj. Bojí se, že to zas proti němu otočím.Jinak nejlepší je ignorovat. Když není reakce nebaví je to. A zcela vyjímečně se setkáš s někým kde stačí facka zleva z prava a je klid.
06. 01. 2014 v 11:03Off-line igy  (38/173/81)
Neřešit, ignorovat.
Pokud to řešit chceš, tak záleží, jestli mu to dokážeš vysvětlit fyzicky, a když ne, jen mu někde v soukromí naznač, že největší homofobové jsou obvykle největší gayové, takže pokud toho nenechá, všude rozhlásíš, jak dobře umí kouřit :)
06. 01. 2014 v 21:01Off-line BadBoyCZ  (25/170/62)
Stalo se mi to.. vypláznul sem jazyk a začel twerkovat jako Miley cyrus zadkem otočenym k němu :D všichni se smáli a on mi dal pokoj :D nesmíš si to brát osobně a dělat si legraci protože ten kdo ti nadává je nula :)
06. 01. 2014 v 22:11Off-line jentakten  (28/180/-)
Absolutně neřeším, přinejhorším mu řeknu to, co napsal Johnj.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload