Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vyhraněná orientace

08. 02. 2014 v 12:59Off-line Anonym
Existují gayové, kteří zkoušeli něco se ženou, snad jim to i trochu šlo, nebo měli i vztah s dívkou. Někteří se i oženili a vyhovuje jim to. Pak jsou bisexuálové, kteří plynule přecházejí od jedněch k druhým. Já to mám úplně naopak. Jsem vyhraněný jen na muže (kluky). Ani ty pověstné kamarádky mezi ženami nemám. V minulosti jsem měl kamarádku, ale s tou jsem si rozuměl, protože byla jako kluk, měla klukovskou duši a klukovské zájmy. V mém případě je orientace tak moc vyhraněná, že mě to až mrzí. Mrzí, protože bych chtěl být heterosexuál, mít rodinu, děti. Moc bych si přál být tzv. normální. Nemuset nikomu nic vysvětlovat, lépe zapadnout ve společnosti. Mít možnost se seznámit na veřejnosti bez strachu, že schytám nějaký výsměch nebo sankce. Bohužel mi to nikdy s ženami nešlo. Cítil jsem se v jejich společnosti nesvůj. Když po mně některá chtěla něco více, osypal jsem se odporem. Přišlo mi to divné, nepřirozené pro mne. Nemohl bych se přemoci. Přitom nejde o vzhled, některé ženy jsou hezké. Ale jde o ženský hlas vysoko posazený, o jejich parfémy, které mi nevoní, o jejich sukně, rtěnky, podpsenky, podvazky, všechno mě spíše odpuzuje než by něco pozitivního vyvolalo. Nešlo mi onanovat ani nad sebelepší fotkou ženy. Nic. Marnost. A to nejhorší je, že mě neláká zkoumat ženskou duši. Je příliš složitá, v klucích se vyznám mnohem snadněji. Proč to sem píšu? Nechci umřít jako homosexuál. Sám a opuštěný. Chci mít rodinu, děti, zázemí. Bije se to ve mně. Je někdo, komu se podařilo se předělat v heterosexuála, nebo aspoň nějak uspokojivě začít žít s ženou a přitom byl také původně vyhraněný jako já? Děkuji za odpovědi....
08. 02. 2014 v 13:23Off-line igni  (36/192/130)
To jake mas kamarady nesouvisi s tvoji orientaci. Ano, kdysi sem mel vztah s holkou, zkusil sem i sex, ale proste to neslo. Sice me to neodpuzuje, ale absolutne me to nevzrusuje a vubec me to nebavi, takze sem vlastne taky vyhraneny homosexual. Rodinu a deti chci taky, doufam ze to jednou pujde i pro homosxualni pary. Jinak jediny co ti muzu poradit, je rozsi*** sve okoli kamaradu, my s par kamaradkami planujeme opravdu velkou spolecnou rodinu, kde bude nekolik paru, deti budou vicemene spolecne a budem spolu zit. Mne to tak vyhovuje, chci velkou rodinu, jinemu to vyhovovat nemusi. Ale je to jedno z moznych reseni. PS: s tema kamaradkama samozrejme fyzicky nic nemam ani mit nebudu, neslo by to, ale sou fajn (a dve z nich sou taky mentalne tak trochu kluci, a ta treti je intelektual, coz mi je proste blizke) ;)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 02. 2014 v 15:12Off-line weave  (36/177/94)
Ingi tak to je krásná myšlenka ta velká rodina ;-) proti tomu by snad ani byrokrt nic nenamital kdyz tam budou i zeny :-D
A k Anonimovi SROVNEJ SE STIM !! Snad mi nechces rict , ze chces zapadnout mezi ovce aby ses lip zaclenil , nasel si kamarady a aby te vsichni brali ....Seber se prosim Te , protoze s takovyma nazorama by to mohli LGBT organizace zabalit s nejakou snahou o vseobecne normalni prijeti LGBT komunity ... No :-)
08. 02. 2014 v 18:14Off-line onlip  (61/180/84)
Nešťastník: Ve dvaceti jsem si myslel, že mám tolik síly a houževnatosti, že se silou vůle změním. Nevím, třeba jsem nebyl dost důsledný. Byl jsem v mnohem lepším postavení, dívky mě nijak nenadchávaly, ale s těmi, se kterými se dalo aspoň mluvit, jsem dokázal spát. Jestli můžu radit, nesnaž se předělat, stejně tě to dožene, jako mě. Zničíš život sobě i jiným. Vše, co píšeš, je naprosto přirozené. I míra vyhraněnosti různých lidí (i tady platí Gaussova křivka, je v tomto případě možná trochu plošší, patrně i jiná pro oblast chování a cítění), i touha po rodině. Říkám si, že pro tebe je možná cesta najít si kluka, který zariskoval stejně jako ty, má děti, které mu po rozvodu zůstaly, a rozhodně už nehodlá jít do vztahu se ženou. Nevím, kolik ti je, tj. jaká je šance někoho takového najít. Jsem v podobné situaci jako tvůj možný přítel, děti mám doma, byť už zletilé, manželku ne. Nemám chuť si znovu se ženou cokoli začít. Možná do podobné situace se dostal můj přítel, dlouho měl dívku, ta se pak vydala jinou cestou. Oslovil jsem ho - a zažíváme spolu velmi hezké chvíle.
Ke tvé vyhraněnosti: mám i velmi dobrého kamaráda, kterého bych zmínkou o mužském těle přivedl téměř ke zvracení. Přesto si rozumíme, jen mu nebudu detailně povídat o svých "klukovských" věcech. Když se chceš předělat na heteráka, je to asi podobné, jako bych se snažil udělat z něj já homo. Dosáhl bych jen toho, že zničím to kamarádství.
09. 02. 2014 v 00:30Off-line romeromarino  (48/-/-)
Ono nie je dôležite , kto alebo čo si , ale ako sa dokažeš pobiť zo životom
ako si vyrovnaný . Mal som podobný pocit , ale vedel som to osebe od základky . Nezradil by som svoje ja , a nelutujem dnes som štastný vyrovnaný človek . Rodinu mi nahradza priatel . A zazemie si musíš vybudovať
sam .
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload