Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Buchtičky

31. 10. 2012 v 17:15Off-line Anonym (Mart)
Máte nějaké zkušenosti jak si vytvořet alespoň nějaké buchtičky? ;)

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
01. 11. 2012 v 00:34Off-line Artemian  (26/183/69)
Zkusil jsi to nejzásadnější? CVIČIT? :D Jinak jich nedocílíš :D
01. 11. 2012 v 12:37Off-line Chrisik  (26/176/51)
Shiro : ty budeš určitě pan pekař :-D
01. 11. 2012 v 16:50Off-line xdancerx  (27/175/64)
Cvičení a jídlo dohromady...cvičit nebo diety samostatně nestačí
01. 11. 2012 v 21:00Off-line fss.michal  (30/187/70)
A navíc to chce spoustu času.. Člověk se musí zbavit přebytečného tuku, jinak můžeš mít svaly sebevíc vytrénované, ale nebudou vidět.. Bohužel břicho patří mezi mužské problémové partie, kde tuk ubývá nejpomaleji a jako poslední.. Neexistuje speciální metoda, jak zhubnout pouze v pase.. Navíc je třeba myslet na to, že při dietě ti svaly moc neporostou (nemají z čeho).. Důležitá je kombinace pravidelného cvičení a zdravé životosprávy..
01. 11. 2012 v 21:51Off-line xdancerx  (27/175/64)
Přesně jak říká Fss. michal.. navíc, obecně, pokud cvičíte na břicho, doplňujte cviky na záda (halvně spodní - bederní část) jinak si to odbouráte, budete mít břišáky ale také problémy se zády, které mohou vést i k rehabku! Pro pěkné břišáky je potřeba spousta pohybu, aby pojiva a svaly byly naplé a svaly vidět -tedy běhat, plavat, a jiné aerobní aktivity, které trvají déle než 20 minut (chůže déle než hodina a půl) a pak ty cviky...:) typické zkracovačky a podobné cviky doplňujte statickými variacemi - lavice a podobně :)

ohledně diet obecně - nejíst = chyba, jíst jen zeleninu pro sportovce = chyba
jíst jen maso = chyba... jídlo musí být vyvážené, plné bílkovin, správných sacharidů, protejnů a pod.
01. 11. 2012 v 23:15Off-line JarodShadowsong  (16/-/-)
Jak píše xdancerx vyvážená strava je dost důležitá. Chce-li někdo mít viditelné břišáky, pak je pro něj tzv. rýsovací trénink. Jenže ten musí předcházet i trocha objemového (aby bylo CO vidět) a v případě otylejších i redukční trénink.

Jinak při rýsování se pak uplatňují delší cvičení - také výše popsáno - a důvod je ten, že tělo má uložen zásobní cukr - glykogen, který je postupně uvolňován a mění se zde energie chemická na využitelnou pro pohyb. Tyto zásoby tělo spálí cca z 20 minut a pak až začne spalovat tuky - také pro energetický metabolismus, což je již v tomto případě žádoucí. Také je velmi důležité při cvičení hodně pít. Po ukončení cvičení je potřeba doplnit zásoby energie - nejlépe ovocem jako třeba jablko nebo banán (je bohatý jak na cukr, tak na hořčík, který působí proti křečím). Není dobré jíst hned po tělesné zátěži bílkoviny, jelikož ty tělo potřebuje využít jako stavební látky. Jenže když jsou tělu podány bílkoviny po cvičení, tělo je využije jako zásobní látku a zmetabolizuje je, což my nechceme. My je potřebujeme využít jako látku stavební, proto je dobré jíst bílkoviny až cca 45 minut po cvičení a po sacharidu (ovoce). Potravinami bohatými na bílkoviny jsou třeba vejce, drůbeží maso, nebo tvaroh. Ovšem to neznamená vyhýbat se tukům! Jsou pro tělo sice zásobou energie, ale také jsou podstatnou složkou ve struktuře buněk. A ke správnému fungování buněk jsou potřeba i tuky.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload